Przejdź do treści
FINAL SALE DO -50% SPRAWDŹ RABATY
logo prm

Czapki męskie Fred Perry

Liczba produktów: 6
Fred Perry

Marka założona przez potrójnego mistrza Wimbledonu Freda Perry'ego w 1952 roku i od tego czasu przyjęta przez pokolenia brytyjskich subkultur. Najważniejszym i najbardziej kultowym projektem brandu jest osobiście zaprojektowana przez Perry’ego koszulka polo z charakterystycznym logo na piersi – do dziś rozpoznawalna na całym świecie.

marka Fred Perry
Od popularnych
Rozmiar producenta
Kolor
Cena
Materiał dominujący
Fred Perry czapka beanie bawełniana granatowa C1138
Fred Perry czapka beanie bawełniana
299,99 zł
Fred Perry czapka beanie z wełną czarna C3316
Fred Perry czapka beanie z wełną
259,99 zł
Fred Perry czapka z wełną granatowa C3316
Fred Perry czapka z wełną
259,99 zł
Fred Perry czapka beanie z wełną brązowa C3316
Fred Perry czapka beanie z wełną
259,99 zł
Fred Perry czapka beanie z wełną czarna C3317
Fred Perry czapka beanie z wełną
259,99 zł