Przejdź do treści
logo prm
Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren bezrękawnik z kapturem damskiczarny 211958935

Cena aktualna:
939,99 zł
Cena regularna: 1299,90 zł -27%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 979,99 zł -4%
Kolor: czarny
Polo Ralph Lauren bezrękawnik z kapturem damski granatowy 211958935
Polo Ralph Lauren bezrękawnik z kapturem damski czarny 211958935
Wybierz rozmiar
DARMOWA DOSTAWA od 400 zł
Wysyłka nawet w 24h
ZWROTY I REKLAMACJE
Zwrot do 30 dni
Limitowane kolekcje

Polo Ralph Lauren czarny pikowany bezrękawnik z odpinanym kapturem – esencja klasycznego stylu

Pikowany bezrękawnik Polo Ralph Lauren to wszechstronny element garderoby, który łączy elegancję z funkcjonalnością dla kobiet ceniących ponadczasowy styl i komfort. Ten klasyczny projekt, będący kwintesencją estetyki marki, prezentuje się w klasycznej czerni, dodając stylizacjom ciepła i wyrafinowania. Lekkie ocieplenie syntetyczne zapewnia przyjemne ciepło w chłodniejsze dni, a odpinany kaptur pozwala na dopasowanie do zmiennych warunków pogodowych. To idealna propozycja na sezon przejściowy, doskonale sprawdzająca się zarówno w miejskich zestawach, jak i podczas weekendowych wyjść, oferując swobodę ruchów i niezawodny styl.

Dlaczego warto wybrać pikowany bezrękawnik Polo Ralph Lauren 211958935?

  • Lekkie ocieplenie syntetyczne zapewnia optymalny komfort termiczny w zmiennych warunkach pogodowych sezonu przejściowego
  • Wykonanie z trwałej tkaniny gwarantuje wytrzymałość i elegancki wygląd, idealny do codziennych stylizacji
  • Pełna, syntetyczna podszewka zwiększa komfort noszenia i ułatwia zakładanie, chroniąc przed chłodem
  • Krój regular fit doskonale układa się na sylwetce, oferując swobodę ruchów i możliwość warstwowych zestawień
  • Odpinany kaptur z regulacją pozwala na elastyczne dopasowanie do warunków pogodowych, zmieniając charakter stylizacji
  • Praktyczne kieszenie boczne bezpiecznie przechowują drobne przedmioty, utrzymując dłonie w cieple
  • Długość do bioder zapewnia optymalne krycie i swobodę, idealnie komponując się z różnymi elementami garderoby
  • Solidne zapięcie na suwak ułatwia szybkie zakładanie i zdejmowanie, oferując dodatkową ochronę przed wiatrem
  • Podwyższony kołnierz osłania szyję przed chłodem, dodając elegancji i komfortu w wietrzne dni
  • Pikowana konstrukcja nadaje bezrękawnikowi klasyczny wygląd i równomiernie rozprowadza ocieplenie
Cechy produktu
Kaptur
odpinany, z kapturem
Podszewka
pełna, syntetyczna
Zapięcie
na suwak
Wypełnienie
ocieplina syntetyczna
Dane produktu
Kod producenta
211958935
Kolor
czarny
Marka
Polo Ralph Lauren
ID Produktu
PPYA-KUD046_99X
Materiał
Materiał zasadniczy:
100% Nylon
Podszewka:
100% Nylon
Wypełnienie:
100% Poliester
Krój
Krój:
regular fit
Kołnierz i klapy:
podwyższony
Podobne produkty
-5% w koszyku*
The North Face bezrękawnik 1996 RETRO NUPTSE VEST damski kolor czarny zimowy NF0A3XEPLE41
The North Face bezrękawnik 1996 RETRO NUPTSE VEST
Cena aktualna:
699,99 zł
Cena regularna: 1199,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 739,99 zł
-5% w koszyku*
Anine Bing bezrękawnik skórzany Sonnie Vest damski kolor czarny przejściowy A.01.10647
Anine Bing bezrękawnik skórzany Sonnie Vest
Cena aktualna:
2619,90 zł
Cena regularna: 4299,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2839,90 zł
-50%
Rick Owens bezrękawnik jeansowy Jumbo Flight Vest damski kolor czarny przejściowy DS01D1118.RIG.09
Rick Owens bezrękawnik jeansowy Jumbo Flight Vest
Cena aktualna:
1474,90 zł
Cena regularna: 2949,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2949,90 zł
-49%
Y-3 bezrękawnik Liner Vest damski kolor czarny przejściowy IW7478
Y-3 bezrękawnik Liner Vest
Cena aktualna:
699,99 zł
Cena regularna: 1399,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1399,90 zł
The North Face bezrękawnik puchowy 1996 Retro Nuptse kolor bordowy zimowy NF0A3XEPCAI1
The North Face bezrękawnik puchowy 1996 Retro Nuptse
Cena aktualna:
799,99 zł
Cena regularna: 1199,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 839,99 zł
-49%
Anine Bing kamizelka jeansowa rory vest męska kolor niebieski A.01.10857
Anine Bing kamizelka jeansowa rory vest
Cena aktualna:
644,99 zł
Cena regularna: 1289,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1289,90 zł
Rick Owens DRKSHDW bezrękawnik jeansowy Tatlin kolor beżowy przejściowy DS01F4717.DMW
Rick Owens DRKSHDW bezrękawnik jeansowy Tatlin
4619,90 zł
-5% w koszyku*
Helly Hansen bezrękawnik puchowy BLISS kolor złoty zimowy 54460
Helly Hansen bezrękawnik puchowy BLISS
Cena aktualna:
599,99 zł
Cena regularna: 969,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 639,99 zł
Sporty & Rich H&W Crest T-shirt bawełniany granatowy TO119710241BL106
Sporty & Rich H&W Crest T-shirt bawełniany
369,99 zł
-10%
Carhartt WIP kurtka Module Script Jacket damska kolor beżowy przejściowa I033774.1Q501
Carhartt WIP kurtka Module Script Jacket
Cena aktualna:
404,99 zł
Cena regularna: 899,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449,99 zł
-35%
Polo Ralph Lauren bluza ISLAND FLC damska kolor biały gładka 211971690002
Polo Ralph Lauren bluza ISLAND FLC
Cena aktualna:
486,99 zł
Cena regularna: 749,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 749,99 zł
-5% w koszyku*
GANNI sweter z dodatkiem wełny Chunky Wool Mix damski kolor szary K2610
GANNI sweter z dodatkiem wełny Chunky Wool Mix
Cena aktualna:
829,99 zł
Cena regularna: 1479,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 903,99 zł
-20%
Versace biustonosz kolor różowy gładki AUD01047
Versace biustonosz
Cena aktualna:
309,99 zł
Cena regularna: 389,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 389,99 zł
Polo Ralph Lauren bluza ARCTIC FLEECE damska kolor czarny melanżowa 211971697004
Polo Ralph Lauren bluza ARCTIC FLEECE
769,99 zł
-20% w koszyku*
adidas Originals spodnie dresowe WOVEN TP damskie kolor czarny z aplikacją JX9206
adidas Originals spodnie dresowe WOVEN TP
449,99 zł
-14%
-10% w koszyku*
adidas Originals Balloon spódnica bombka czarna KC8088
adidas Originals Balloon spódnica bombka
Cena aktualna:
254,99 zł
Cena regularna: 349,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 296,99 zł
-30%
-5% w koszyku*
Sportmax Spxafoso spodnie koronkowe damskie czarne high waist 2612781012600
Sportmax Spxafoso spodnie koronkowe damskie
Cena aktualna:
1419,90 zł
Cena regularna: 2029,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2029,90 zł
-5% w koszyku*
Polo Ralph Lauren sweter z dodatkiem kaszmiru damski biały 211971865
Polo Ralph Lauren sweter z dodatkiem kaszmiru damski
989,99 zł
-30%
-5% w koszyku*
Carhartt WIP W' S/S Luca T-Shirt T-shirt bawełniany damski czarny I036365.89XX
Carhartt WIP W' S/S Luca T-Shirt T-shirt bawełniany damski
Cena aktualna:
104,99 zł
Cena regularna: 149,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 149,99 zł
-5% w koszyku*
GANNI biały A1050029
GANNI
Cena aktualna:
436,99 zł
Cena regularna: 669,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 446,99 zł
-10%
-5% w koszyku*
adidas Originals spodnie dresowe Adibreak kolor czarny KD2932
adidas Originals spodnie dresowe Adibreak
Cena aktualna:
196,99 zł
Cena regularna: 329,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 219,99 zł
-17%
-5% w koszyku*
Wales Bonner kardigan Tide Track Top damska kolor brązowy lekki UA25KN01.VI05.801
Wales Bonner kardigan Tide Track Top
Cena aktualna:
1799,90 zł
Cena regularna: 3609,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2169,90 zł
-5% w koszyku*
Samsoe Samsoe sukienka Sacheryl V-Neck kolor czarny maxi prosta F25100046
Samsoe Samsoe sukienka Sacheryl V-Neck
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 769,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 439,99 zł
-12%
-5% w koszyku*
adidas Originals szorty PINSTRIPE SHORT damskie kolor granatowy wzorzyste high waist JC7683
adidas Originals szorty PINSTRIPE SHORT
Cena aktualna:
209,99 zł
Cena regularna: 299,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 239,99 zł
-30%
Polo Ralph Lauren koszula lniana damska żółta gładka 211970730
Polo Ralph Lauren koszula lniana damska
Cena aktualna:
569,99 zł
Cena regularna: 819,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 819,99 zł
-15%
-5% w koszyku*
MM6 Maison Margiela top z dodatkiem wełny damska kolor szary gładka S52NC0358.M35733.860M
MM6 Maison Margiela top z dodatkiem wełny
Cena aktualna:
2039,90 zł
Cena regularna: 2549,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2419,90 zł
-17%
-5% w koszyku*
Jean Paul GAULTIER bluzka jeansowa Trompe L'oeil Print damska kolor niebieski z nadrukiem 26/01-W-BR014-D027
Jean Paul GAULTIER bluzka jeansowa Trompe L'oeil Print
Cena aktualna:
1049,90 zł
Cena regularna: 1499,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1274,90 zł
-16%
-5% w koszyku*
Fiorucci jeansy Multipocket Flared Jeans damskie high waist U01FMDJE083DN01DN02
Fiorucci jeansy Multipocket Flared Jeans
Cena aktualna:
989,99 zł
Cena regularna: 1979,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1189,90 zł
Kenzo polo bawełniane Boke Flower 2.0
Cena aktualna:
669,99 zł
Cena regularna: 1079,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 509,99 zł
Odkryj produkty Polo Ralph Lauren
Polo Ralph Lauren bezrękawnik z kapturem damski granatowy 211958935
Polo Ralph Lauren bezrękawnik z kapturem damski
1499,90 zł
Polo Ralph Lauren kurtka kolor granatowy przejściowa 211965336
Polo Ralph Lauren kurtka
Cena aktualna:
1279,90 zł
Cena regularna: 1799,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1349,90 zł
Polo Ralph Lauren krótka kurtka jeansowa damska beżowa 211936442
Polo Ralph Lauren krótka kurtka jeansowa damska
1599,90 zł
Polo Ralph Lauren krótka kurtka jeansowa damska beżowa 211936442
Polo Ralph Lauren krótka kurtka jeansowa damska
1499,90 zł
Polo Ralph Lauren kurtka bawełniana M51 FLD kolor zielony przejściowa 211941066
Polo Ralph Lauren kurtka bawełniana M51 FLD
Cena aktualna:
1569,90 zł
Cena regularna: 2199,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1649,90 zł
-35%
Polo Ralph Lauren ramoneska skórzana VINTAGED COW kolor czarny przejściowa 211939939001
Polo Ralph Lauren ramoneska skórzana VINTAGED COW
Cena aktualna:
2779,90 zł
Cena regularna: 4279,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4279,90 zł
Polo Ralph Lauren kurtka kolor zielony przejściowa oversize 211A93243
Polo Ralph Lauren kurtka
Cena aktualna:
1229,90 zł
Cena regularna: 1699,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1359,90 zł
-10%
Polo Ralph Lauren kurtka puchowa damska granatowa 211971186
Polo Ralph Lauren kurtka puchowa damska
Cena aktualna:
1999,90 zł
Cena regularna: 3399,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2229,90 zł
Polo Ralph Lauren kurtka lniana kolor biały przejściowa 211938915
Polo Ralph Lauren kurtka lniana
1499,90 zł
-27%
Polo Ralph Lauren kurtka kolor beżowy przejściowa 211965336
Polo Ralph Lauren kurtka
Cena aktualna:
1299,90 zł
Cena regularna: 1799,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1799,90 zł
Polo Ralph Lauren kurtka puchowa damska kolor zielony 211932183
Polo Ralph Lauren kurtka puchowa
2299,90 zł
-17%
-5% w koszyku*
Polo Ralph Lauren kurtka puchowa MATTE POLY kolor beżowy zimowa 211971190001
Polo Ralph Lauren kurtka puchowa MATTE POLY
Cena aktualna:
1639,90 zł
Cena regularna: 2339,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1989,90 zł
Polo Ralph Lauren kurtka damska kolor beżowy przejściowa 211958932
Polo Ralph Lauren kurtka
1499,90 zł
Polo Ralph Lauren kurtka jeansowa kolor niebieski przejściowa oversize 211A93907
Polo Ralph Lauren kurtka jeansowa
Cena aktualna:
929,99 zł
Cena regularna: 1299,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 979,99 zł
-13%
-5% w koszyku*
Polo Ralph Lauren kurtka bomber kolor czarny przejściowa oversize 211970985
Polo Ralph Lauren kurtka bomber
Cena aktualna:
1549,90 zł
Cena regularna: 2999,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1799,90 zł
Polo Ralph Lauren trencz bawełniany kolor beżowy przejściowy dwurzędowy 211910358
Polo Ralph Lauren trencz bawełniany
Cena aktualna:
2529,90 zł
Cena regularna: 3499,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2799,90 zł
-10%
Polo Ralph Lauren kurtka jeansowa damska kolor niebieski przejściowa 211969408
Polo Ralph Lauren kurtka jeansowa
Cena aktualna:
979,99 zł
Cena regularna: 1299,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1099,90 zł
-50%
Polo Ralph Lauren kurtka puchowa damska kolor niebieski 211932183
Polo Ralph Lauren kurtka puchowa
Cena aktualna:
1149,90 zł
Cena regularna: 2299,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2299,90 zł
-23%
-5% w koszyku*
Polo Ralph Lauren kurtka puchowa damska zielona 211971186
Polo Ralph Lauren kurtka puchowa damska
Cena aktualna:
1579,90 zł
Cena regularna: 3399,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2069,90 zł
Polo Ralph Lauren krótka kurtka jeansowa damska biała 211936442
Polo Ralph Lauren krótka kurtka jeansowa damska
Cena aktualna:
1099,90 zł
Cena regularna: 1599,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1159,90 zł
Polo Ralph Lauren kurtka damska kolor granatowy przejściowa 211958932
Polo Ralph Lauren kurtka
1499,90 zł
Polo Ralph Lauren kurtka
Cena aktualna:
1299,90 zł
Cena regularna: 1799,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1799,90 zł