Przejdź do treści
logo prm
Polo Ralph Lauren
4.8

Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack białe 714864292

-30%
Cena aktualna:
249,99 zł(50,00 zł / szt.)
Cena regularna: 359,99 zł -30%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 359,99 zł -30%
Kolor: biały
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack białe 714864292
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack białe 714864292
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack niebieskie 714864292
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack granatowe 714864292
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack szare 714864292
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack czarne 714864292
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack multicolor 714864292
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack multicolor 714864292
Wybierz rozmiar
DARMOWA DOSTAWA od 400 zł
Wysyłka nawet w 24h
ZWROTY I REKLAMACJE
Zwrot do 30 dni
Limitowane kolekcje

Polo Ralph Lauren Cotton Stretch biały: klasyka komfortu w nowoczesnym wydaniu

Bokserki męskie Polo Ralph Lauren Cotton Stretch to esencja codziennego luksusu, która łączy ponadczasowy styl z niezrównanym komfortem dla współczesnego mężczyzny. Ten kultowy fason, będący kwintesencją amerykańskiego stylu, powraca w zestawie pięciu par, oferując świeże spojrzenie na codzienną bieliznę. Klasyczny biały zestaw podkreśla elegancję i uniwersalność, idealnie komponując się z każdą stylizacją. Wykonane z elastycznej bawełny, te bokserki zapewniają idealne dopasowanie i swobodę ruchów, a ich miękkość otula skórę przez cały dzień. To idealna baza pod każdą stylizację, od formalnej po casualową, gwarantująca pewność siebie i wygodę w każdej sytuacji – od porannego pośpiechu po wieczorny relaks.

Dlaczego warto wybrać bokserki Polo Ralph Lauren Cotton Stretch 714864292?

  • Klasyczne bokserki męskie – uniwersalny fason, który łączy swobodę ruchów z komfortowym kryciem, idealnym na każdy dzień
  • Idealne przyleganie – elastyczna bawełna z domieszką stretchu delikatnie otula ciało, zapewniając swobodę bez ucisku
  • Komfortowy średni stan – optymalna wysokość pasa stabilizuje bieliznę, nie krępując ruchów i nie powodując dyskomfortu
  • Miękka bawełna premium – naturalne włókna bawełny gwarantują doskonałą oddychalność i przyjemność w kontakcie ze skórą
  • Oddychająca dzianina – lekka i przewiewna struktura materiału sprzyja cyrkulacji powietrza, utrzymując uczucie świeżości
  • Pełne krycie – konstrukcja bokserek zapewnia dyskrecję i pewność, stanowiąc solidną bazę pod każdą odzież
  • Pas z logo Polo Ralph Lauren – subtelna, wąska guma z wyrazistym brandingiem dodaje prestiżu i stylu
  • Wszechstronność na co dzień – zaprojektowane z myślą o aktywnym trybie życia, sprawdzą się w każdej codziennej sytuacji
  • Gładki wzór biały – klasyczny, jednolity kolor w gładkim wykończeniu ułatwia dopasowanie do każdej stylizacji
  • Praktyczny zestaw 5-pack – pięć par bokserek w jednym opakowaniu to wygodna i oszczędność na cały tydzień
Cechy produktu
Elastyczność
elastyczny materiał
Multipack
5-pack
Dane produktu
Kod producenta
714864292
Kolor producenta
027
Kolor
biały
Marka
Polo Ralph Lauren
ID Produktu
PPYX-BIM02J_00A
Materiał
Cały produkt:
95% Bawełna, 5% Elastan
Podobne produkty
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack białe 714864292
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack
Cena aktualna:
259,99 zł
Cena regularna: 359,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 274,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki 3 - pack męskie kolor biały
Polo Ralph Lauren bokserki 3 - pack
Cena aktualna:
154,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 164,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki (3-pack) 714835885001 męskie kolor biały
Polo Ralph Lauren bokserki (3-pack) 714835885001
Cena aktualna:
154,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 164,99 zł
-20%
MM6 Maison Margiela slipy bawełniane z elastanem męskie białe MJL610030
MM6 Maison Margiela slipy bawełniane z elastanem męskie
Cena aktualna:
199,99 zł
Cena regularna: 249,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 249,99 zł
-26%
MM6 Maison Margiela slipy z bawełną męskie białe MJL6A0020
MM6 Maison Margiela slipy z bawełną męskie
Cena aktualna:
184,99 zł
Cena regularna: 249,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 249,99 zł
-12%
Levi's Bokserki (3-pack) męskie kolor biały 37149.0543-whitebluer
Levi's Bokserki (3-pack)
Cena aktualna:
104,99 zł
Cena regularna: 169,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 119,99 zł
-25%
-5% w koszyku*
MM6 Maison Margiela bokserki dopasowane bawełniane z elastanem męskie białe MJLD50020
MM6 Maison Margiela bokserki dopasowane bawełniane z elastanem męskie
Cena aktualna:
209,99 zł
Cena regularna: 279,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 279,99 zł
-19%
Carhartt WIP bokserki Cotton Trunks 2-pack męskie kolor biały I029375.-WHITE
Carhartt WIP bokserki Cotton Trunks 2-pack
Cena aktualna:
96,99 zł
Cena regularna: 119,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 119,99 zł
Carhartt WIP Cotton Trunks bokserki dopasowane bawełniane z elastanem męskie 2-pack białe I037602
Carhartt WIP Cotton Trunks bokserki dopasowane bawełniane z elastanem męskie 2-pack
159,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack granatowe 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack
Cena aktualna:
154,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 164,99 zł
-5% w koszyku*
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack czarne 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack
Cena aktualna:
299,99 zł
Cena regularna: 689,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 324,99 zł
-35%
-5% w koszyku*
Paul Smith bokserki 3 PACK MIX 3-pack kolor niebieski M1A.914.U3PK88
Paul Smith bokserki 3 PACK MIX 3-pack
Cena aktualna:
166,99 zł
Cena regularna: 259,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 259,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki męskie bawełniane z elastanem 3-pack granatowe 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki męskie bawełniane z elastanem 3-pack
Cena aktualna:
154,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 164,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack beżowe 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack
219,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack szare 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack
Cena aktualna:
154,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 164,99 zł
-5% w koszyku*
Levi's Bokserki (3-pack) męskie kolor granatowy 37149.0542-navygreyme
Levi's Bokserki (3-pack)
Cena aktualna:
104,99 zł
Cena regularna: 169,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 109,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack różowe 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack
219,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki męskie bawełniane z elastanem 3-pack zielone 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki męskie bawełniane z elastanem 3-pack
Cena aktualna:
309,99 zł
Cena regularna: 689,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 329,99 zł
-5% w koszyku*
Lacoste bokserki dopasowane bawełniane z elastanem męskie 3-pack granatowe 5H1297
Lacoste bokserki dopasowane bawełniane z elastanem męskie 3-pack
Cena aktualna:
114,99 zł
Cena regularna: 199,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 122,99 zł
Carhartt WIP Cotton Trunks bokserki dopasowane bawełniane z elastanem męskie 2-pack czarne I037602
Carhartt WIP Cotton Trunks bokserki dopasowane bawełniane z elastanem męskie 2-pack
159,99 zł
-15%
-5% w koszyku*
Lacoste bokserki 3-pack męskie kolor multicolor 5H1291
Lacoste bokserki 3-pack
Cena aktualna:
122,99 zł
Cena regularna: 209,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 144,99 zł
-10%
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack multicolor 714864292
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack
Cena aktualna:
219,99 zł
Cena regularna: 359,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 244,99 zł
-13%
AAPE bokserki Main męskie kolor granatowy AAPUWM5240XAN
AAPE bokserki Main
Cena aktualna:
129,99 zł
Cena regularna: 159,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 149,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack męskie kolor szary
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack
Cena aktualna:
164,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 174,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack kolor czerwony 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack
Cena aktualna:
164,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 174,99 zł
-11%
-5% w koszyku*
Polo Ralph Lauren bokserki 2-pack kolor niebieski 714843425
Polo Ralph Lauren bokserki 2-pack
Cena aktualna:
159,99 zł
Cena regularna: 269,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 179,99 zł
-14%
-5% w koszyku*
Paul Smith 5 PACK BLK SIGN bokserki bawełniane męskie 7-pack czarne M1A.914.M5PK2
Paul Smith 5 PACK BLK SIGN bokserki bawełniane męskie 7-pack
Cena aktualna:
244,99 zł
Cena regularna: 409,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 286,99 zł
-10%
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane męskie 3-pack niebieskie 714830273
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane męskie 3-pack
Cena aktualna:
209,99 zł
Cena regularna: 359,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 234,99 zł
-34%
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack kolor granatowy 714981412
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack
Cena aktualna:
144,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia do sprzedaży: 219,99 zł
Odkryj produkty Polo Ralph Lauren
Polo Ralph Lauren bokserki (3-pack) 714835885001 męskie kolor biały
Polo Ralph Lauren bokserki (3-pack) 714835885001
Cena aktualna:
154,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 164,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki 3 - pack męskie kolor biały
Polo Ralph Lauren bokserki 3 - pack
Cena aktualna:
154,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 164,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack białe 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack
219,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack białe 714864292
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack
Cena aktualna:
259,99 zł
Cena regularna: 359,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 274,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack męskie kolor czarny 714965507
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack
Cena aktualna:
229,99 zł
Cena regularna: 319,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 239,99 zł
Polo Ralph Lauren Bokserki (3-pack) 714830299009 męskie kolor czarny
Polo Ralph Lauren Bokserki (3-pack) 714830299009
Cena aktualna:
164,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 174,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki męskie bawełniane z elastanem 3-pack niebieskie 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki męskie bawełniane z elastanem 3-pack
Cena aktualna:
164,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 174,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack granatowe 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack
219,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack kolor czarny 714981412
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack
Cena aktualna:
149,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 159,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack czarne 714864292
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack
359,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack kolor czerwony 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack
Cena aktualna:
164,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 174,99 zł
-35%
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane kolor niebieski 714862630
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane
Cena aktualna:
129,99 zł
Cena regularna: 199,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia do sprzedaży: 199,99 zł
Polo Ralph Lauren Slipy (3-pack) 714835884004 męskie kolor granatowy
Polo Ralph Lauren Slipy (3-pack) 714835884004
Cena aktualna:
154,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 164,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki męskie bawełniane z elastanem 3-pack granatowe 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki męskie bawełniane z elastanem 3-pack
Cena aktualna:
154,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 164,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki męskie bawełniane z elastanem 3-pack niebieskie 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki męskie bawełniane z elastanem 3-pack
Cena aktualna:
164,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 174,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki 714830300
Polo Ralph Lauren bokserki
Cena aktualna:
164,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 174,99 zł
-20%
Polo Ralph Lauren Bokserki (3-pack) 714835885009 męskie
Polo Ralph Lauren Bokserki (3-pack) 714835885009
Cena aktualna:
174,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 219,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack męskie kolor szary
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack
Cena aktualna:
164,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 174,99 zł
-34%
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack kolor granatowy 714981412
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack
Cena aktualna:
144,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia do sprzedaży: 219,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack granatowe 714864292
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack
Cena aktualna:
259,99 zł
Cena regularna: 359,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 274,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki 714830300
Polo Ralph Lauren bokserki
Cena aktualna:
164,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 174,99 zł
Polo Ralph Lauren Bokserki (3-pack) 714835885002 męskie kolor czarny
Polo Ralph Lauren Bokserki (3-pack) 714835885002
Cena aktualna:
149,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 164,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack granatowe 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack
219,99 zł
-5% w koszyku*
Polo Ralph Lauren Bokserki (3-pack) 714835885003 męskie
Polo Ralph Lauren Bokserki (3-pack) 714835885003
Cena aktualna:
139,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 149,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack granatowe 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack
Cena aktualna:
154,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 164,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack czarne 714966105
Polo Ralph Lauren bokserki bawełniane z elastanem męskie 3-pack
Cena aktualna:
189,99 zł
Cena regularna: 269,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 199,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack szare 714864292
Polo Ralph Lauren bokserki męskie 5-pack
Cena aktualna:
259,99 zł
Cena regularna: 359,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 274,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki 714830300
Polo Ralph Lauren bokserki
Cena aktualna:
144,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 154,99 zł
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack 714830299
Polo Ralph Lauren bokserki 3-pack
Cena aktualna:
164,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 174,99 zł