Към съдържанието
logo prm
Dr. Martens
4.7

Dr Martens - Половинки обувки

-5% в кошницата*
Текуща цена:
129,90 €
Редовна цена: 199,90 € -35%
Най-ниска цена за последните 30 дни: 139,90 € -7%
Цвят: черен
Dr Martens - Половинки обувки
Половинки обувки Dr. Martens 1461 в черно DM11838001
Кожени половинки обувки Dr. Martens 1461 в черно с равна подметка 11838002
Кожени половинки обувки Dr. Martens 1461 Ambassador в черно DM31994001
Кожени половинки обувки Dr. Martens 1461 в кафяво 11838201
Dr Martens - Половинки обувки
Dr Martens - Половинки обувки
Половинки обувки Dr. Martens 1461 дамски в черно с равна подметка DM26957001 24256001
Избери размер
FINAL SALE

*Добавете продукти за поне 120 € в кошницата си и ще получите -5% отстъпка за този продукт!

FINAL SALE
Още продукти
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА от 90 €.
ВРЪЩАНЕ И РЕКЛАМАЦИЯ
30 дни право на връщане
Лимитирани колекции

Dr Martens - Половинки обувки

Половинки обувки от колекция Dr Martens. Моделът е направен от синтетичен материал.
- Заоблен и стегнат преден участък на обувката.
- Гумена подметка.
- Стабилна подметка.
- Подметка с грайфер.
- Подсилена част при петата.
- Комфортна вътрешна част.
- Модел с връзки.
- Дължина на стелката: 23 cm.
- Мерките се отнасят за размер: 37.
Характеристики на продукта
Закрепване и регулиране
връзване
Вид подметка
дебела, равна
Връх
втвърден
Детайли за продукта
Код на производителя
DM14046001
Цвят
черен
Марка
Dr. Martens
Производител

Airwair International Limited
Cobbs Lane, Wollaston, Northamptonshire
United Kingdom, NN29 7SW.
contact@drmartens.com

Код на продукта
9B84-OBD193_99X
Състав

Горна част: Синтетичен материал
Вътрешна част: Синтетичен материал, Текстилен материал
Подметка: Синтетичен материал
Подобни модели
-20% в кошницата*
Кожени обувки Red Wing в бяло
Кожени обувки Red Wing
352,74 €
-5% в кошницата*
Dr Martens - Половинки обувки
Dr Martens - Половинки обувки
Текуща цена:
143,11 €
Редовна цена: 194,24 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 158,45 €
-5% в кошницата*
Велурени маратонки adidas Originals Stan Smith CS в сиво ID2040
Велурени маратонки adidas Originals Stan Smith CS
Текуща цена:
66,42 €
Редовна цена: 102,21 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 71,53 €
-31%
-5% в кошницата*
Кожени маратонки New Balance BB550PWT в бяло BB550PWT
Кожени маратонки New Balance BB550PWT
Текуща цена:
109,90 €
Редовна цена: 159,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 159,90 €
-5% в кошницата*
Велурени маратонки adidas Originals Stan Smith CS в черно ID2042
Велурени маратонки adidas Originals Stan Smith CS
Текуща цена:
62,99 €
Редовна цена: 102,21 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 66,42 €
adidas Originals - Кожени обувки Stan Smith M20324
adidas Originals - Кожени обувки Stan Smith M20324
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 91,98 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 76,99 €
-5% в кошницата*
adidas Originals Rivalry 86 Low маратонки сив цвят IE7139
adidas Originals Rivalry 86 Low
129,90 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Gazelle 85 в лилаво IG6223
Маратонки adidas Originals Gazelle 85
139,90 €
adidas Originals - Обувки Gazelle BB5476
Текуща цена:
86,99 €
Редовна цена: 112,43 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 79,99 €
-5% в кошницата*
Велурени маратонки Filling Pieces Mondo 2.0 Ripple Nubuck в сиво 39922842002
Велурени маратонки Filling Pieces Mondo 2.0 Ripple Nubuck
Текуща цена:
109,90 €
Редовна цена: 204,47 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 119,90 €
Маратонки adidas Originals Forum Low CL в бежово IG3780
Маратонки adidas Originals Forum Low CL
129,90 €
-14%
Asics GEL-1130 маратонки зелени 1203A609
Asics GEL-1130 маратонки
Текуща цена:
91,99 €
Редовна цена: 107,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 107,99 €
-5% в кошницата*
Чехли adidas Originals Adilette 22 в зелено IG5918
Чехли adidas Originals Adilette 22
66,99 €
-5% в кошницата*
Asics GEL-1130 маратонки бежови 1203A609
Asics GEL-1130 маратонки
Текуща цена:
64,99 €
Редовна цена: 107,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 69,99 €
Велурени чехли Birkenstock Boston в зелено 1025788
Велурени чехли Birkenstock Boston
159,90 €
-5% в кошницата*
Asics GEL-1130 маратонки сребърни 1203A609
Asics GEL-1130 маратонки
Текуща цена:
85,99 €
Редовна цена: 107,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 82,99 €
Кожени маратонки adidas Originals Samba Decon в черно IG6172
Кожени маратонки adidas Originals Samba Decon
169,90 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Gazelle Indoor зелен цвят IH7500
Маратонки adidas Originals Gazelle Indoor
129,90 €
Чехли adidas Adilette Slides в черно 280647
Чехли adidas Adilette Slides
Текуща цена:
31,99 €
Редовна цена: 40,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 34,99 €
Кожени маратонки adidas Originals Superstar в черно ID4636
Кожени маратонки adidas Originals Superstar
Текуща цена:
82,27 €
Редовна цена: 117,55 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 87,89 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Ozweego в бежово EE6462
Маратонки adidas Originals Ozweego
Текуща цена:
72,99 €
Редовна цена: 117,55 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 76,64 €
-20% в кошницата*
Кожени обувки Red Wing в черно 3361
Кожени обувки Red Wing
408,98 €
-5% в кошницата*
Маратонки S.W.C Varden M Canvas в бежово YA02122
Маратонки S.W.C Varden M Canvas
Текуща цена:
59,99 €
Редовна цена: 107,32 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 65,99 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals OZWEEGO в зелено EE6461
Маратонки adidas Originals OZWEEGO
Текуща цена:
82,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 84,99 €
Високи обувки Dr. Martens 2976 YS в кафяво DM27486201
Високи обувки Dr. Martens 2976 YS
214,69 €
Маратонки adidas Originals RIVALRY LOW 86 в розово
Маратонки adidas Originals RIVALRY LOW 86
139,90 €
adidas Originals Adilette 22 чехли сив цвят IG7494
adidas Originals Adilette 22
71,99 €
-5% в кошницата*
adidas Originals Rivalry Low маратонки бял цвят IG1474
adidas Originals Rivalry Low
Текуща цена:
79,99 €
Редовна цена: 112,43 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 81,76 €
-5% в кошницата*
Asics GEL-1130 маратонки кафяви 1203A609
Asics GEL-1130 маратонки
Текуща цена:
89,99 €
Редовна цена: 107,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 88,99 €