Към съдържанието
logo prm
Café Kitsuné

Кана за мляко Café Kitsuné Checkerboard Porcelain Milk Jug в бяло PU08110O0010

-50%
Текуща цена:
17,90 €
Редовна цена: 35,90 € -50%
Най-ниска цена за последните 30 дни: 35,90 € -50%
Цвят: бял
Един размер
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА от 90 €.
ВРЪЩАНЕ И РЕКЛАМАЦИЯ
30 дни право на връщане
Лимитирани колекции

Кана за мляко Café Kitsuné Checkerboard Porcelain Milk Jug

Кана за мляко Café Kitsuné.
- Продуктът може да влезе в контакт с храна.
- Семпъл и елегантен дизайн.
Детайли за продукта
Код на производителя
PU08110O0010
Цвят
бял
Марка
Café Kitsuné
Код на продукта
9BYA-GAU00B_00X
Състав
керамика
Подобни модели
Комплект за сол и черен пипер Café Kitsuné Checkerboard Porcelain Salt And Pepper в бяло PU08106O0010
Комплект за сол и черен пипер Café Kitsuné Checkerboard Porcelain Salt And Pepper
39,32 €
Чиния Café Kitsuné Checkerboard Porcelain Desert Plate в бяло PU08102O0010
Чиния Café Kitsuné Checkerboard Porcelain Desert Plate
30,12 €
-11%
Чаша и чинийка Café Kitsuné Checkerboard Porcelain Cup And Saucer в бяло PU08111O0010
Чаша и чинийка Café Kitsuné Checkerboard Porcelain Cup And Saucer
Текуща цена:
34,99 €
Редовна цена: 39,32 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 39,32 €
-20%
Кана за мляко ferm LIVING Ripple Milk Jug 400 ml в бяло
Кана за мляко ferm LIVING Ripple Milk Jug 400 ml
Текуща цена:
20,40 €
Редовна цена: 25,56 €
Най-ниска цена от пускането в продажба: 25,56 €
Десертна чиния Seletti KINTSUGIn1 в бяло
Десертна чиния Seletti KINTSUGIn1
47,99 €
Настолна лампа HAY Matin 30 x 38 cm в бяло
Настолна лампа HAY Matin 30 x 38 cm
235,14 €
Декоративна ваза ferm LIVING Moire
Декоративна ваза ferm LIVING Moire
139,90 €
-17%
Декоративна ваза ferm LIVING Shell
Декоративна ваза ferm LIVING Shell
Текуща цена:
62,99 €
Редовна цена: 76,64 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 76,64 €
Парфюмна вода Etat Libre d’Orange EdP Nat. Spray 100 ml
Парфюмна вода Etat Libre d’Orange EdP Nat. Spray 100 ml
163,56 €
Стоящо огледало ferm LIVING в бежово
Стоящо огледало ferm LIVING
Текуща цена:
153,34 €
Редовна цена: 194,24 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 158,45 €
Кана за кафе HAY Brew 800 ml
Кана за кафе HAY Brew 800 ml
71,90 €
Чаша ferm LIVING Vuelo Cup 200 ml в бежово
Чаша ferm LIVING Vuelo Cup 200 ml
Текуща цена:
14,82 €
Редовна цена: 18,40 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 15,29 €
Парфюмна вода Courrèges SLOGAN EDP 50 ML 110050
Парфюмна вода Courrèges SLOGAN EDP 50 ML
112,43 €
-20% в кошницата*
Лъжица Café Kitsuné x Sabre Bistrot Soup Spoon в сребристо SPPU814
Лъжица Café Kitsuné x Sabre Bistrot Soup Spoon
11,75 €
Повод за куче HAY 160 cm в жълто
Повод за куче HAY 160 cm
Текуща цена:
22,99 €
Редовна цена: 27,56 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 24,54 €
Ароматизирана свещ Courrèges LA FILLE DE L'AIR Bougie parfumée 190 GR в розово 10C190
Ароматизирана свещ Courrèges LA FILLE DE L'AIR Bougie parfumée 190 GR
71,53 €
-13%
Чаша Café Kitsuné x Iittala Teema Mug 0,3L в розово 1080526
Чаша Café Kitsuné x Iittala Teema Mug 0,3L
Текуща цена:
25,99 €
Редовна цена: 30,12 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 30,12 €
-20%
Декоративна купа ferm LIVING 12 x 7 cm в сиво
Декоративна купа ferm LIVING 12 x 7 cm
Текуща цена:
34,99 €
Редовна цена: 43,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 43,90 €
Одеяло за домашен любимец HAY 80 x 80 cm
Одеяло за домашен любимец HAY 80 x 80 cm
71,99 €
Купа ferm LIVING Ryu Bowl
Купа ferm LIVING Ryu Bowl
Текуща цена:
31,99 €
Редовна цена: 43,92 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 35,23 €
Декоративен свещник HAY Wire 19 x 25 cm в сиво
Декоративен свещник HAY Wire 19 x 25 cm
Текуща цена:
34,99 €
Редовна цена: 43,92 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 37,27 €
Парфюмна вода Off-White solution No. 7 - Eau de Parfum 50 ml OC25004C99AL150M1678
Парфюмна вода Off-White solution No. 7 - Eau de Parfum 50 ml
Текуща цена:
97,99 €
Редовна цена: 107,32 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 107,32 €
Декоративна свещ HAY Column Candle 6,5 x 15 cm
Декоративна свещ HAY Column Candle 6,5 x 15 cm
25,56 €
Чаша ferm LIVING Vuelo Mug 300 ml в бежово
Чаша ferm LIVING Vuelo Mug 300 ml
Текуща цена:
22,49 €
Редовна цена: 27,56 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 22,45 €
Декоративен свещник HAY Arcs 5,5 x 13 cm в сиво
Декоративен свещник HAY Arcs 5,5 x 13 cm
56,99 €
Парфюмна вода Etat Libre d’Orange EdP Nat. Spray 100 ml в кафяво
Парфюмна вода Etat Libre d’Orange EdP Nat. Spray 100 ml
163,90 €
Чаша ferm LIVING Ryu 300 ml
Чаша ferm LIVING Ryu 300 ml
54,99 €
Декоративна фигурка Seletti Kintsugi Skull
Декоративна фигурка Seletti Kintsugi Skull
158,45 €
Комплект клечки за хранене за 4 души HAY ColourSticks 22,5 cm (8 броя)
Комплект клечки за хранене за 4 души HAY ColourSticks 22,5 cm (8 броя)
44,99 €
Открий продукти от Café Kitsuné
Комплект за сол и черен пипер Café Kitsuné Checkerboard Porcelain Salt And Pepper в бяло PU08106O0010
Комплект за сол и черен пипер Café Kitsuné Checkerboard Porcelain Salt And Pepper
39,32 €
-51%
Чаша и чинийка Café Kitsuné Checkerboard Porcelain Cappuccino Cup And Saucer в бяло PU08103O0010
Чаша и чинийка Café Kitsuné Checkerboard Porcelain Cappuccino Cup And Saucer
Текуща цена:
21,90 €
Редовна цена: 44,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 44,90 €
-11%
Чаша и чинийка Café Kitsuné Checkerboard Porcelain Cup And Saucer в бяло PU08111O0010
Чаша и чинийка Café Kitsuné Checkerboard Porcelain Cup And Saucer
Текуща цена:
34,99 €
Редовна цена: 39,32 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 39,32 €
Чиния Café Kitsuné Checkerboard Porcelain Desert Plate в бяло PU08102O0010
Чиния Café Kitsuné Checkerboard Porcelain Desert Plate
30,12 €
-20% в кошницата*
Лъжица Café Kitsuné x Sabre Bistrot Soup Spoon в сребристо SPPU814
Лъжица Café Kitsuné x Sabre Bistrot Soup Spoon
11,75 €
-5% в кошницата*
Ароматна свещ Café Kitsuné Sakura Blossom Candle в розово OU08402O0003
Ароматна свещ Café Kitsuné Sakura Blossom Candle
Текуща цена:
38,99 €
Редовна цена: 50,57 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 40,85 €
-13%
Чаша Café Kitsuné x Iittala Teema Mug 0,3L в розово 1080526
Чаша Café Kitsuné x Iittala Teema Mug 0,3L
Текуща цена:
25,99 €
Редовна цена: 30,12 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 30,12 €
-5% в кошницата*
Ароматизирана свещ Café Kitsuné Green Garden Candle в зелено OU08401O0003
Ароматизирана свещ Café Kitsuné Green Garden Candle
Текуща цена:
38,99 €
Редовна цена: 50,57 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 40,85 €
-5% в кошницата*
Значки Café Kitsuné Set of 3 pins (3 броя) CKMU06801AM1002
Значки Café Kitsuné Set of 3 pins (3 броя)
30,12 €
-11%
Чаша за кафе Café Kitsuné Coffee Cup в черно OU08104O0017
Чаша за кафе Café Kitsuné Coffee Cup
Текуща цена:
30,63 €
Редовна цена: 34,72 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 34,72 €