Към съдържанието
logo prm
adidas Originals
5.0

Маратонки adidas Originals Forum2000 в зелено JI3279

-5% в кошницата*
Текуща цена:
84,99 €
Редовна цена: 122,66 € -30%
Най-ниска цена за последните 30 дни: 86,99 € -2%
Цвят: зелен
Велурени маратонки adidas Originals Forum2000 в черно JI3278
Маратонки adidas Originals Forum2000 в зелено JI3279
Избери размер
FINAL SALE

*Добавете продукти за поне 120 € в кошницата си и ще получите -5% отстъпка за този продукт!

FINAL SALE
Още продукти
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА от 90 €.
ВРЪЩАНЕ И РЕКЛАМАЦИЯ
30 дни право на връщане
Лимитирани колекции

Маратонки adidas Originals Forum2000

Спортни обувки adidas Originals. Моделът е направен от велур, естествена кожа и текстил. Лек и удобен модел, идеален за ежедневно носене.
- Овален, подсилен връх.
- Втвърдената пета стабилизира и държи стъпалото в обувката, така че да не се изплъзва по време на движение.
- Плоските връзки елиминират точките на натиск върху свода на стъпалото, осигурявайки добро прилягане и комфорт при носене.
- Текстилната вътрешност е удобна за крака и улеснява поддържането на обувките чисти.
- Гумената подметка е издръжлива и устойчива на повреди.
Характеристики на продукта
Профил
нисък
Закрепване и регулиране
връзване
Вид подметка
равна
Детайли за продукта
Код на производителя
JI3279
Цвят
зелен
Марка
adidas Originals
Производител

Adidas Poland Sp.z.o.o. 
Hoogoorddreef 9a, Amsterdam 1101 BA, The Netherlands
serviceinfo@onlineshop.adidas.com

Код на продукта
PPYA-OBM138_77X
Състав
Горна част: текстил, естествена кожа, велур
Вътрешна част: текстил
Подметка: синтетика
Подобни модели
Велурени маратонки adidas Originals LWST в зелено IF8800
Велурени маратонки adidas Originals LWST
129,90 €
-5% в кошницата*
adidas Originals GRALFY x SPZL маратонки мъжки от велур зелени KK4203
adidas Originals GRALFY x SPZL маратонки мъжки от велур
Текуща цена:
76,99 €
Редовна цена: 129,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 83,99 €
-5% в кошницата*
Велурени маратонки adidas Originals Rivalry 86 Low в зелено ID8409
Велурени маратонки adidas Originals Rivalry 86 Low
129,90 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals OZWEEGO в зелено EE6461
Маратонки adidas Originals OZWEEGO
Текуща цена:
82,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 84,99 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals SL 72 RS в зелено JQ0172
Маратонки adidas Originals SL 72 RS
Текуща цена:
73,99 €
Редовна цена: 101,70 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 79,99 €
-13%
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals x BAPE мъжки в зелено KJ8850
Маратонки adidas Originals x BAPE
Текуща цена:
189,90 €
Редовна цена: 219,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 219,90 €
Велурени маратонки adidas Originals Stan Smith CS в зелено IF9324
Велурени маратонки adidas Originals Stan Smith CS
107,99 €
-5% в кошницата*
Велурени маратонки adidas Originals Montreal RM мъжки в зелено JS1335
Велурени маратонки adidas Originals Montreal RM
Текуща цена:
72,99 €
Редовна цена: 107,32 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 76,99 €
-5% в кошницата*
Велурени маратонки adidas Originals Gazelle 85 в зелено IG6222
Велурени маратонки adidas Originals Gazelle 85
139,90 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Gazelle Indoor зелен цвят IH7500
Маратонки adidas Originals Gazelle Indoor
129,90 €
Велурени маратонки adidas Originals Gazelle в зелено IF9655
Велурени маратонки adidas Originals Gazelle
Текуща цена:
81,99 €
Редовна цена: 111,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 86,99 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Campus 00S в зелено JI3171
Маратонки adidas Originals Campus 00S
Текуща цена:
77,99 €
Редовна цена: 122,15 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 84,99 €
-50%
Велурени маратонки adidas Originals Adimatic в зелено ID8267
Велурени маратонки adidas Originals Adimatic
Текуща цена:
64,90 €
Редовна цена: 129,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 129,90 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Adiracer Lo мъжки в зелено JQ5755
Маратонки adidas Originals Adiracer Lo
Текуща цена:
91,98 €
Редовна цена: 122,15 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 97,09 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Handball Spezial в зелено IG6192
Маратонки adidas Originals Handball Spezial
Текуща цена:
76,64 €
Редовна цена: 112,43 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 81,76 €
-12%
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Sl 72 Rs мъжки в зелено JR8787
Маратонки adidas Originals Sl 72 Rs
Текуща цена:
66,99 €
Редовна цена: 101,70 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 76,99 €
Велурени маратонки adidas Originals Campus 00s в зелено IF8763
Велурени маратонки adidas Originals Campus 00s
111,90 €
-24%
Кожени маратонки adidas Originals Samba OG в зелено JI3215
Кожени маратонки adidas Originals Samba OG
Текуща цена:
57,99 €
Редовна цена: 122,15 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 76,99 €
-10%
Велурени маратонки adidas Originals Tobacco мъжки в зелено JP9654
Велурени маратонки adidas Originals Tobacco
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 122,66 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 77,99 €
-29%
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Campus 00s в зелено JH7606
Маратонки adidas Originals Campus 00s
Текуща цена:
84,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 119,90 €
-5% в кошницата*
Обувки за бягане adidas Originals Adizero Evo Sl Atr M мъжки в зелено KK2688
Обувки за бягане adidas Originals Adizero Evo Sl Atr M
158,45 €
-20%
Велурени маратонки Veja Campo в зелено CP0303695B
Велурени маратонки Veja Campo
Текуща цена:
72,99 €
Редовна цена: 139,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 91,99 €
-14%
Маратонки ROA Katharina в зелено NBUW160LE24
Маратонки ROA Katharina
Текуща цена:
239,90 €
Редовна цена: 434,55 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 281,16 €
-5% в кошницата*
Маратонки A Bathing Ape BAPE STA OS #1 мъжки в зелено 001FWL301308M
Маратонки A Bathing Ape BAPE STA OS #1
Текуща цена:
209,90 €
Редовна цена: 299,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 229,90 €
-16%
-5% в кошницата*
Кожени маратонки New Balance 327 в зелено U327WSC
Кожени маратонки New Balance 327
Текуща цена:
107,32 €
Редовна цена: 127,77 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 127,77 €
New Balance 1890 маратонки мъжки зелени U18907BP
New Balance 1890 маратонки мъжки
199,90 €
-32%
-5% в кошницата*
Stepney Workers Club OM1d DELLOW OMNI MUD-DYE маратонки мъжки зелени OM01214
Stepney Workers Club OM1d DELLOW OMNI MUD-DYE маратонки мъжки
Текуща цена:
169,90 €
Редовна цена: 249,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 249,90 €
-27%
-5% в кошницата*
Маратонки Filling Pieces Ace Suede в зелено 70022791910
Маратонки Filling Pieces Ace Suede
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 230,03 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 194,24 €
Открий продукти от adidas Originals
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals SL 72 RS в зелено JQ0172
Маратонки adidas Originals SL 72 RS
Текуща цена:
73,99 €
Редовна цена: 101,70 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 79,99 €
-5% в кошницата*
Велурени маратонки adidas Originals Montreal RM мъжки в зелено JS1335
Велурени маратонки adidas Originals Montreal RM
Текуща цена:
72,99 €
Редовна цена: 107,32 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 76,99 €
Велурени маратонки adidas Originals Campus 00s в зелено IF8763
Велурени маратонки adidas Originals Campus 00s
111,90 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Handball Spezial в зелено IG6192
Маратонки adidas Originals Handball Spezial
Текуща цена:
76,64 €
Редовна цена: 112,43 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 81,76 €
-5% в кошницата*
adidas Originals GRALFY x SPZL маратонки мъжки от велур зелени KK4203
adidas Originals GRALFY x SPZL маратонки мъжки от велур
Текуща цена:
76,99 €
Редовна цена: 129,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 83,99 €
-5% в кошницата*
Велурени маратонки adidas Originals Rivalry 86 Low в зелено ID8409
Велурени маратонки adidas Originals Rivalry 86 Low
129,90 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Campus 00S в зелено JI3171
Маратонки adidas Originals Campus 00S
Текуща цена:
77,99 €
Редовна цена: 122,15 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 84,99 €
-10%
Велурени маратонки adidas Originals Tobacco мъжки в зелено JP9654
Велурени маратонки adidas Originals Tobacco
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 122,66 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 77,99 €
-5% в кошницата*
Велурени маратонки adidas Originals Gazelle 85 в зелено IG6222
Велурени маратонки adidas Originals Gazelle 85
139,90 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals OZWEEGO в зелено EE6461
Маратонки adidas Originals OZWEEGO
Текуща цена:
82,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 84,99 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Adiracer Lo мъжки в зелено JQ5755
Маратонки adidas Originals Adiracer Lo
Текуща цена:
91,98 €
Редовна цена: 122,15 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 97,09 €
-13%
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals x BAPE мъжки в зелено KJ8850
Маратонки adidas Originals x BAPE
Текуща цена:
189,90 €
Редовна цена: 219,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 219,90 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Adistar Cushion в зелено IG1736
Маратонки adidas Originals Adistar Cushion
159,90 €
-29%
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Campus 00s в зелено JH7606
Маратонки adidas Originals Campus 00s
Текуща цена:
84,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 119,90 €
-50%
Маратонки adidas Originals Adistar HRMY мъжки в зелено JQ6796
Маратонки adidas Originals Adistar HRMY
Текуща цена:
94,90 €
Редовна цена: 189,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 189,90 €
Велурени маратонки adidas Originals LWST в зелено IF8800
Велурени маратонки adidas Originals LWST
129,90 €
Велурени маратонки adidas Originals Gazelle в зелено IF9655
Велурени маратонки adidas Originals Gazelle
Текуща цена:
81,99 €
Редовна цена: 111,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 86,99 €
-12%
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Sl 72 Rs мъжки в зелено JR8787
Маратонки adidas Originals Sl 72 Rs
Текуща цена:
66,99 €
Редовна цена: 101,70 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 76,99 €
-50%
Велурени маратонки adidas Originals Adimatic в зелено ID8267
Велурени маратонки adidas Originals Adimatic
Текуща цена:
64,90 €
Редовна цена: 129,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 129,90 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Gazelle Indoor зелен цвят IH7500
Маратонки adidas Originals Gazelle Indoor
129,90 €
Велурени маратонки adidas Originals Stan Smith CS в зелено IF9324
Велурени маратонки adidas Originals Stan Smith CS
107,99 €
-5% в кошницата*
Обувки за бягане adidas Originals Adizero Evo Sl Atr M мъжки в зелено KK2688
Обувки за бягане adidas Originals Adizero Evo Sl Atr M
158,45 €
-24%
Кожени маратонки adidas Originals Samba OG в зелено JI3215
Кожени маратонки adidas Originals Samba OG
Текуща цена:
57,99 €
Редовна цена: 122,15 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 76,99 €
-35%
-5% в кошницата*
adidas Originals ADIZERO F50 маратонки мъжки черни JQ1803
adidas Originals ADIZERO F50 маратонки мъжки
Текуща цена:
102,99 €
Редовна цена: 159,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 159,90 €
adidas Originals - Кожени обувки Stan Smith M20324
adidas Originals - Кожени обувки Stan Smith M20324
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 91,98 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 76,99 €
-14%
-5% в кошницата*
Кожени маратонки adidas Originals Stan Smith в бяло JH7428
Кожени маратонки adidas Originals Stan Smith
Текуща цена:
93,99 €
Редовна цена: 109,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 109,90 €
Кожени маратонки adidas Originals Campus 00s в бяло ID2067
Кожени маратонки adidas Originals Campus 00s
119,90 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Handball Top RM мъжки в сиво JR8369
Маратонки adidas Originals Handball Top RM
Текуща цена:
98,99 €
Редовна цена: 122,15 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 105,99 €
-5% в кошницата*
Кожени маратонки adidas Originals Gazelle Indoor мъжки в черно IH9679
Кожени маратонки adidas Originals Gazelle Indoor
Текуща цена:
82,99 €
Редовна цена: 139,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 90,99 €