Към съдържанието
logo prm
Naked Wolfe
5.0

Маратонки Naked Wolfe Kosa в бежово

-12%
Текуща цена:
209,90 €
Редовна цена: 316,95 € -33%
Най-ниска цена за последните 30 дни: 239,90 € -12%
Цвят: бежов
Кожени маратонки Naked Wolfe Kosa в черно
Маратонки Naked Wolfe Kosa в бежово
Избери размер
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА от 90 €.
ВРЪЩАНЕ И РЕКЛАМАЦИЯ
30 дни право на връщане
Лимитирани колекции

Маратонки Naked Wolfe Kosa

Маратонки Naked Wolfe, направени от велур. Модел с гумена подметка, която е издръжлива и устойчива на повреди.
- Включва допълнителен чифт връзки.
- Декоративни елементи с велкро.
- Овален, подсилен връх.
- Твърдата пета осигурява отлична опора за глезена и петата.
- Гумената подметка е издръжлива и устойчива на повреди.
- Удобна кожена стелка, която предпазва от протриване и появата на неприятна миризма.
- Дължина на стелката: 26 cm.
- Мерките се отнасят за размер: 41.
Характеристики на продукта
Профил
нисък
Стелка
естествена кожа
Закрепване и регулиране
връзване, велкро
Вид подметка
дебела
Детайли за продукта
Код на производителя
Kosa.Graffiti.BlkWht
Цвят
бежов
Марка
Naked Wolfe
Код на продукта
9BYX-OBM15A_01X
Състав

Горна част: велур
Вътрешна част: текстил, естествена кожа
Подметка: синтетика
Подобни модели
-51%
Маратонки Naked Wolfe Dart в сиво
Маратонки Naked Wolfe Dart
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 309,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 309,90 €
Обувки Merrell 1TRL Jungle Moc Evo Woven в бежово J005869
Обувки Merrell 1TRL Jungle Moc Evo Woven
Текуща цена:
73,99 €
Редовна цена: 148,22 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 81,99 €
Маратонки Asics GEL-NYC RGD
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 163,56 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 132,88 €
-5% в кошницата*
Кожени маратонки Veja V-90 в бежово VD2003378B
Кожени маратонки Veja V-90
Текуща цена:
100,99 €
Редовна цена: 184,01 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 109,90 €
-5% в кошницата*
Маратонки Novesta Marathon Trail мъжки в бежово N479002.011SME598
Маратонки Novesta Marathon Trail
Текуща цена:
82,99 €
Редовна цена: 153,34 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 91,99 €
-17%
-5% в кошницата*
Маратонки Puma Inhale Reflective в бежово 401779
Маратонки Puma Inhale Reflective
Текуща цена:
65,99 €
Редовна цена: 139,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 79,99 €
-17%
Обувки за бягане Hoka Clifton 10 в черно 1162030
Обувки за бягане Hoka Clifton 10
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
-50%
Маратонки Novesta в бежово
Маратонки Novesta
Текуща цена:
84,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
-5% в кошницата*
Маратонки Asics GEL-KAYANO 14 мъжки в бежово 1203A740.104
Маратонки Asics GEL-KAYANO 14
Текуща цена:
109,90 €
Редовна цена: 179,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 119,90 €
Кожени маратонки Puma Super Team Palais Artisan в бежово 400374
Кожени маратонки Puma Super Team Palais Artisan
Текуща цена:
57,99 €
Редовна цена: 129,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 48,99 €
-30%
-5% в кошницата*
adidas Originals Megaride маратонки мъжки бежови KI6716
adidas Originals Megaride маратонки мъжки
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 199,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 199,90 €
On Cloudflow 5 AD маратонки мъжки бежови 3MF30705299
On Cloudflow 5 AD маратонки мъжки
239,90 €
-10%
-5% в кошницата*
Маратонки Suicoke Pepper-Sev в черно OG235Sev
Маратонки Suicoke Pepper-Sev
Текуща цена:
169,90 €
Редовна цена: 291,39 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 189,13 €
-15%
-5% в кошницата*
Велурени маратонки Filling Pieces Low Top Suede в бежово 10122793055
Велурени маратонки Filling Pieces Low Top Suede
Текуща цена:
109,90 €
Редовна цена: 214,69 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 129,90 €
-17%
Кожени маратонки Veja V-10 в бежово VX0503673B
Кожени маратонки Veja V-10
Текуща цена:
82,99 €
Редовна цена: 168,68 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 100,99 €
-50%
Маратонки Stepney Workers Club Dellow S-Strike Cup Suede в бежово YA15535
Маратонки Stepney Workers Club Dellow S-Strike Cup Suede
Текуща цена:
68,90 €
Редовна цена: 138,00 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 138,00 €
-5% в кошницата*
Маратонки Novesta Marathon Trail в бежово N979002.73796Y001
Маратонки Novesta Marathon Trail
Текуща цена:
82,99 €
Редовна цена: 153,34 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 91,99 €
-5% в кошницата*
adidas Originals Samba OG маратонки бежов цвят IG6170
adidas Originals Samba OG
129,90 €
-5% в кошницата*
Маратонки Asics GEL-DS TRAINER 14 мъжки в бежово 1203A607.110
Маратонки Asics GEL-DS TRAINER 14
Текуща цена:
105,99 €
Редовна цена: 129,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 99,99 €
-10%
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Intimidation Low мъжки в бежово JR8217
Маратонки adidas Originals Intimidation Low
Текуща цена:
81,99 €
Редовна цена: 142,60 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 91,98 €
-14%
Маратонки Flamingos Hampton Court в бежово HCFERNAT
Маратонки Flamingos Hampton Court
Текуща цена:
82,99 €
Редовна цена: 158,45 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 97,09 €
Asics GEL-KINETIC FLUENT маратонки мъжки бежови 1203B083.300
Asics GEL-KINETIC FLUENT маратонки мъжки
189,90 €
-24%
Велурени маратонки Axel Arigato Satellite Neo Runner в бежово F3236004
Велурени маратонки Axel Arigato Satellite Neo Runner
Текуща цена:
199,90 €
Редовна цена: 265,82 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 265,82 €
-11%
Велурени маратонки Suicoke AKK-2 в бежово OG355
Велурени маратонки Suicoke AKK-2
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 260,71 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 168,68 €
Кожени маратонки adidas Originals Samba Jp мъжки в бежово JR0965
Кожени маратонки adidas Originals Samba Jp
Текуща цена:
55,99 €
Редовна цена: 132,37 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 52,99 €
-5% в кошницата*
Represent LOW-PRO LEATHER маратонки мъжки кожа бежови MLM100629.7246
Represent LOW-PRO LEATHER маратонки мъжки кожа
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 259,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 149,90 €
-5% в кошницата*
Маратонки S.W.C Varden M Canvas в бежово YA02122
Маратонки S.W.C Varden M Canvas
Текуща цена:
59,99 €
Редовна цена: 107,32 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 65,99 €
-5% в кошницата*
Кожени маратонки adidas Originals Jabbar Lo мъжки в бежово JI0150
Кожени маратонки adidas Originals Jabbar Lo
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 101,70 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 66,42 €
-20% в кошницата*
AUTRY Reelwind Low маратонки мъжки бежови WWLM UT27
AUTRY Reelwind Low маратонки мъжки
209,90 €
Открий продукти от Naked Wolfe
-51%
Маратонки Naked Wolfe Dart в сиво
Маратонки Naked Wolfe Dart
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 309,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 309,90 €
-28%
-5% в кошницата*
Naked Wolfe маратонки мъжки от кожа зелени Ace.Taupe
Naked Wolfe маратонки мъжки от кожа
Текуща цена:
179,90 €
Редовна цена: 249,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 249,90 €
Кожени маратонки Naked Wolfe Kosa в черно
Кожени маратонки Naked Wolfe Kosa
Текуща цена:
189,90 €
Редовна цена: 276,05 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 199,90 €
-5% в кошницата*
Велурени маратонки Naked Wolfe Ace-M мъжки в кафяво Ace Brown Suede
Велурени маратонки Naked Wolfe Ace-M
249,90 €
Кожени маратонки Naked Wolfe CM-00
Текуща цена:
129,90 €
Редовна цена: 269,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 269,90 €