Към съдържанието
logo prm
Polo Ralph Lauren
4.5

Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в синьо 211959103

-14%
Текуща цена:
72,99 €
Редовна цена: 148,22 € -50%
Най-ниска цена за последните 30 дни: 84,99 € -14%
Цвят: син
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в синьо 211959103
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в синьо 211959103
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в зелено 211959103
Избери размер
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА от 90 €.
ВРЪЩАНЕ И РЕКЛАМАЦИЯ
30 дни право на връщане
Лимитирани колекции

Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren

Блуза с дълъг ръкав от колекция Polo Ralph Lauren. Моделът е направен от памук, еластично трико.
- Кройка: уголемена.
- Деколте тип лодка.
- Паднало рамо.
- Тънка и еластична материя.
- Десен.
Характеристики на продукта
Еластичност
еластична материя
Детайли за продукта
Код на производителя
211959103
Цвят
син
Марка
Polo Ralph Lauren
Производител

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

Код на продукта
PPYA-BUD00M_55X
Състав
100% памук
Кройка
Деколте:
овално, тип лодка
Кройка:
уголемена, relaxed fit
Размери

Размерите, представени в магазина, са преизчислени спрямо стандартната европейска таблица с размери. На етикета на доставения продукт е посочена оригиналната маркировка на производителя.

Подобни модели
-10%
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в бяло 211891523
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
79,99 €
Редовна цена: 143,11 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 88,99 €
-22%
Jean Paul GAULTIER блуза с дълги ръкави дамска Target синя 26/02-W-TO476-J046P-0159
Jean Paul GAULTIER блуза с дълги ръкави дамска Target
Текуща цена:
489,90 €
Редовна цена: 629,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 629,90 €
-5% в кошницата*
Памучна блуза с дълги ръкави Y-3 в черно
Памучна блуза с дълги ръкави Y-3
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 142,60 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 76,99 €
-10%
-5% в кошницата*
Блуза с дълги ръкави VETEMENTS Oval Logo Cut-Up в бяло UA66LS600W
Блуза с дълги ръкави VETEMENTS Oval Logo Cut-Up
Текуща цена:
329,90 €
Редовна цена: 613,50 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 369,90 €
-50%
Памучна блуза с дълги ръкави Y-3 Regular Longsleeve Tee в розово JD9823
Памучна блуза с дълги ръкави Y-3 Regular Longsleeve Tee
Текуща цена:
47,90 €
Редовна цена: 95,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 95,90 €
-15%
-5% в кошницата*
Памучна блуза с дълги ръкави Rotate в лилаво 1153781810
Памучна блуза с дълги ръкави Rotate
Текуща цена:
71,99 €
Редовна цена: 117,55 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 84,99 €
-21%
-5% в кошницата*
Блуза с дълги ръкави Carhartt WIP W'''''''' L/S Philipa Mockneck T-Shirt в бяло с поло I035470.02XX
Блуза с дълги ръкави Carhartt WIP W'''''''' L/S Philipa Mockneck T-Shirt
Текуща цена:
31,99 €
Редовна цена: 53,12 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 40,85 €
-41%
-5% в кошницата*
WRSTBHVR блуза с дълги ръкави дамска от памук Seth кафява W6026TT.3491
WRSTBHVR блуза с дълги ръкави дамска от памук Seth
Текуща цена:
55,99 €
Редовна цена: 95,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 95,99 €
-33%
Памучна блуза с дълги ръкави adidas Originals x Wales Bonner Polo в розово KB2298
Памучна блуза с дълги ръкави adidas Originals x Wales Bonner Polo
Текуща цена:
85,99 €
Редовна цена: 173,79 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 129,90 €
-12%
-5% в кошницата*
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в зелено 211959103
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
93,99 €
Редовна цена: 158,45 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 106,99 €
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в бяло 211967107
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
66,99 €
Редовна цена: 117,55 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 73,99 €
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в сиво 211898699
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
52,99 €
Редовна цена: 91,98 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 54,99 €
-11%
Блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в бяло 211967103
Блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 78,99 €
-50%
-5% в кошницата*
Боди WRSTBHVR Amber в черно с поло W6525SB.3163
Боди WRSTBHVR Amber
Текуща цена:
41,90 €
Редовна цена: 83,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 83,90 €
-16%
-5% в кошницата*
Блуза с дълги ръкави Marine Serre Moon Printed Jersey в бяло WTS017ACJER0001
Блуза с дълги ръкави Marine Serre Moon Printed Jersey
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 245,37 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 179,90 €
MM6 Maison Margiela блуза с дълги ръкави дамска бяла S62GD0213.M20108
MM6 Maison Margiela блуза с дълги ръкави дамска
399,90 €
-14%
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в синьо 211959103
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
75,99 €
Редовна цена: 148,22 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 88,99 €
-5% в кошницата*
Блуза с дълги ръкави adidas Originals Trefoil Moments HE6905 дамска в черно с поло
Блуза с дълги ръкави adidas Originals Trefoil Moments HE6905
47,99 €
-10%
Блуза с дълги ръкави Barbour в бяло с гол гръб LML0856
Блуза с дълги ръкави Barbour
Текуща цена:
44,99 €
Редовна цена: 73,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 49,99 €
GANNI блуза с дълги ръкави дамска от памук бяла A1050241
GANNI блуза с дълги ръкави дамска от памук
199,90 €
Y-3 блуза с дълги ръкави дамска от памук U LS TEE бежова KQ9777
Y-3 блуза с дълги ръкави дамска от памук U LS TEE
119,90 €
-10%
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в зелено 211959103
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
86,99 €
Редовна цена: 143,11 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 97,09 €
Блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в черно 211967103
Блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
55,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 61,99 €
Anine Bing блуза с дълги ръкави дамска от памук IVAN сива A.08.12757.WBL1
Anine Bing блуза с дълги ръкави дамска от памук IVAN
159,90 €
Памучна блуза с дълги ръкави Wood Wood X Fila в бяло
Памучна блуза с дълги ръкави Wood Wood X Fila
83,99 €
-5% в кошницата*
Вълнена блуза с дълги ръкави Anine Bing Katrin Long Sleeve Sweater в бежово A.09.10875
Вълнена блуза с дълги ръкави Anine Bing Katrin Long Sleeve Sweater
Текуща цена:
179,90 €
Редовна цена: 296,50 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 189,90 €
GANNI блуза с дълги ръкави дамска от памук сива A1050233
GANNI блуза с дълги ръкави дамска от памук
219,90 €
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в черно 211967105
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
117,55 €
Polo Ralph Lauren дамско боди от памук с еластан черно 4P0490
Polo Ralph Lauren дамско боди от памук с еластан
Текуща цена:
72,99 €
Редовна цена: 107,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 75,99 €
Открий продукти от Polo Ralph Lauren
-10%
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в бяло 211891523
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
79,99 €
Редовна цена: 143,11 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 88,99 €
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в бяло 211967107
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
66,99 €
Редовна цена: 117,55 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 73,99 €
-14%
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в синьо 211959103
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
75,99 €
Редовна цена: 148,22 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 88,99 €
Блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в сиво 211967103
Блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
55,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 61,99 €
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в черно 211967105
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
117,55 €
-29%
Polo Ralph Lauren блуза с дълги ръкави дамска от памук тъмносиня 211B14604
Polo Ralph Lauren блуза с дълги ръкави дамска от памук
Текуща цена:
73,99 €
Редовна цена: 104,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 104,90 €
Polo Ralph Lauren блуза с дълги ръкави дамска от памук черна 211B14604
Polo Ralph Lauren блуза с дълги ръкави дамска от памук
Текуща цена:
76,99 €
Редовна цена: 99,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 81,99 €
-11%
Блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в бяло 211967103
Блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 78,99 €
Polo Ralph Lauren дамско боди от памук с еластан черно 4P0490
Polo Ralph Lauren дамско боди от памук с еластан
Текуща цена:
72,99 €
Редовна цена: 107,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 75,99 €
-33%
Polo Ralph Lauren блуза с дълги ръкави дамска памучна сива 211B14604
Polo Ralph Lauren блуза с дълги ръкави дамска памучна
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 104,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 104,90 €
Блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в черно 211967103
Блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
55,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 61,99 €
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в сиво 211898699
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
52,99 €
Редовна цена: 91,98 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 54,99 €
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в сиво 211967105
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
117,55 €
-29%
Polo Ralph Lauren блуза с дълги ръкави дамска от памук бяла 211B14604
Polo Ralph Lauren блуза с дълги ръкави дамска от памук
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 99,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 99,90 €
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в бяло 211967105
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
117,55 €
Polo Ralph Lauren боди дамско от памук с еластан тъмносиньо 4P0490
Polo Ralph Lauren боди дамско от памук с еластан
Текуща цена:
79,99 €
Редовна цена: 107,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 84,99 €
-10%
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в зелено 211959103
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
86,99 €
Редовна цена: 143,11 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 97,09 €
-12%
-5% в кошницата*
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в зелено 211959103
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
93,99 €
Редовна цена: 158,45 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 106,99 €
-16%
-5% в кошницата*
Тениска с яка Polo Ralph Lauren в тъмносиньо 211939272
Тениска с яка Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
89,99 €
Редовна цена: 143,11 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 107,32 €
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска сива 211B14605
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска
Текуща цена:
60,99 €
Редовна цена: 95,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 64,99 €
-26%
Polo Ralph Lauren тениска с яка дамска червена 211B18200
Polo Ralph Lauren тениска с яка дамска
Текуща цена:
109,90 €
Редовна цена: 149,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 149,90 €
-19%
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска синя 211B14605
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска
Текуща цена:
53,99 €
Редовна цена: 95,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 66,99 €
Polo Ralph Lauren тениска с яка дамска черна 211B18200
Polo Ralph Lauren тениска с яка дамска
149,90 €
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска бяла 211B14605
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска
Текуща цена:
67,99 €
Редовна цена: 95,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 72,99 €
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска синя 211B14605
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска
95,99 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в черно 211898698
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
46,99 €
Редовна цена: 86,87 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 51,99 €
-31%
Памучна тениска Polo Ralph Lauren дамска в оранжево 211A96263
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
88,99 €
Редовна цена: 129,90 €
Най-ниска цена от пускането в продажба: 129,90 €
-10%
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в бяло 211967106
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
79,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 88,99 €
-16%
Тениска с яка Polo Ralph Lauren дамска в тъмносиньо 211939272
Тениска с яка Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
85,99 €
Редовна цена: 143,11 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 102,99 €
-10%
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в черно 211967106
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
75,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 84,99 €