Към съдържанието
logo prm
Polo Ralph Lauren
4.6

Памучна тениска Polo Ralph Lauren в черно 211967106

-10%
Текуща цена:
75,99 €
Редовна цена: 119,90 € -36%
Най-ниска цена за последните 30 дни: 84,99 € -10%
Цвят: черен
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в бяло 211967106
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в сиво 211967106
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в черно 211967106
Избери размер
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА от 90 €.
ВРЪЩАНЕ И РЕКЛАМАЦИЯ
30 дни право на връщане
Лимитирани колекции

Памучна тениска Polo Ralph Lauren

Тениска от колекция Polo Ralph Lauren. Моделът е направен от памучно ефирно трико.
- Кройка: свободна.
- Класическо, овално деколте.
- Паднало рамо.
- Тънък, леко еластичен трикотаж.
Характеристики на продукта
Еластичност
еластична материя
Детайли за продукта
Код на производителя
211967106
Цвят
черен
Марка
Polo Ralph Lauren
Производител

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

Код на продукта
PPYA-TSD04R_99X
Състав
100% памук
Кройка
Деколте:
овално
Кройка:
relaxed fit
Подобни модели
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска черна 211B14605
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска
Текуща цена:
64,99 €
Редовна цена: 95,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 67,99 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в черно 211898698
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
46,99 €
Редовна цена: 86,87 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 51,99 €
-5% в кошницата*
Памучна тениска Polo Ralph Lauren дамска в черно 211967104
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
76,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 72,99 €
-50%
-5% в кошницата*
Памучна тениска Tom Wood Tom Wood Adria Tee 22190.975 в черно
Памучна тениска Tom Wood Tom Wood Adria Tee 22190.975
Текуща цена:
76,64 €
Редовна цена: 153,34 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 153,34 €
Памучна тениска adidas Originals в черно с изчистен дизайн
Памучна тениска adidas Originals
Текуща цена:
21,98 €
Редовна цена: 36,25 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 23,51 €
-23%
Памучна тениска Fiorucci Logo Label Cropped Padded в черно U02SPTSH106CJ01BK01
Памучна тениска Fiorucci Logo Label Cropped Padded
Текуща цена:
99,99 €
Редовна цена: 214,69 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 129,90 €
-13%
-5% в кошницата*
The North Face Evolution Simple Dome основна тениска памучна женска черна NF0A8FDHJK31
The North Face Evolution Simple Dome основна тениска памучна женска
Текуща цена:
24,99 €
Редовна цена: 28,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 28,99 €
-5% в кошницата*
Памучна тениска Off-White Arrow Confetti дамска в черно 2AA134S26JER001
Памучна тениска Off-White Arrow Confetti
299,90 €
-35%
-5% в кошницата*
Памучна тениска Carhartt WIP W SS Clover T-Shirt дамска в черно I036036.89XX
Памучна тениска Carhartt WIP W SS Clover T-Shirt
Текуща цена:
24,99 €
Редовна цена: 38,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 38,90 €
-50%
Тениска Heliot Emil дамска в черно AW25_W_13_087_BLK01
Тениска Heliot Emil
Текуща цена:
84,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
-10%
Lacoste тениска basic от памук дамска черна TF7300
Lacoste тениска basic от памук дамска
Текуща цена:
42,99 €
Редовна цена: 66,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 47,99 €
-10%
Памучна тениска Kenzo Gots Boke Crest Classic Tee в черно FE62TS1414SO.99J
Памучна тениска Kenzo Gots Boke Crest Classic Tee
Текуща цена:
72,99 €
Редовна цена: 138,00 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 81,99 €
-12%
-5% в кошницата*
Памучна тениска Maison Kitsuné Fox Head Patch в черно LW00105KJ0008
Памучна тениска Maison Kitsuné Fox Head Patch
Текуща цена:
65,99 €
Редовна цена: 91,98 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 74,99 €
-5% в кошницата*
Rick Owens DRKSHDW Jumbo тениска памучна дамска черна DS01F4204.RNEP7
Rick Owens DRKSHDW Jumbo тениска памучна дамска
Текуща цена:
209,90 €
Редовна цена: 319,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 219,90 €
-20%
Памучна тениска Coperni x Disney Cinderella дамска в черно DJS03F5036CIN
Памучна тениска Coperni x Disney Cinderella
Текуща цена:
72,99 €
Редовна цена: 184,01 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 91,99 €
-34%
Тениска adidas Originals дамска в черно KD0300
Тениска adidas Originals
Текуща цена:
27,99 €
Редовна цена: 42,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 42,99 €
-12%
-15% в кошницата*
The North Face Essential Simple Dome уголемена тениска дамска памучна черна NF0A8EVXJK31
The North Face Essential Simple Dome уголемена тениска дамска памучна
Текуща цена:
26,99 €
Редовна цена: 35,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 30,99 €
-19%
-5% в кошницата*
Памучна тениска Carhartt WIP S/S Chase в черно I033045.00FXX
Памучна тениска Carhartt WIP S/S Chase
Текуща цена:
35,99 €
Редовна цена: 44,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 44,90 €
-16%
Тениска adidas Originals Ruffle 3S Tee дамска в черно KC8819
Тениска adidas Originals Ruffle 3S Tee
Текуща цена:
29,99 €
Редовна цена: 40,34 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 35,74 €
-5% в кошницата*
Памучна тениска MM6 Maison Margiela дамска в черно S52GC0327.M20170
Памучна тениска MM6 Maison Margiela
Текуща цена:
119,90 €
Редовна цена: 199,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 129,90 €
-14%
-5% в кошницата*
Sportmax Spdmassa тениска basic дамска памучна черна 2612941035600
Sportmax Spdmassa тениска basic дамска памучна
Текуща цена:
119,90 €
Редовна цена: 179,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 139,90 €
Y-3 REG SS TEE тениска от памук дамска черна KQ9783
Y-3 REG SS TEE тениска от памук дамска
90,99 €
Anine Bing MELROSE STENCIL тениска от памук дамска черна A.08.12930.WBL1
Anine Bing MELROSE STENCIL тениска от памук дамска
119,90 €
-10%
Levi's - Тениска
Levi's - Тениска
Текуща цена:
16,99 €
Редовна цена: 36,25 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 18,99 €
-5% в кошницата*
Carhartt WIP W' S/S Honest Work T-Shirt тениска от памук дамски черна I036379.0D2XX
Carhartt WIP W' S/S Honest Work T-Shirt тениска от памук дамски
38,90 €
-50%
Памучна тениска Coperni Logo Boxy в черно COPJS03504
Памучна тениска Coperni Logo Boxy
Текуща цена:
79,90 €
Редовна цена: 159,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 159,90 €
-50%
Памучна тениска A Bathing Ape ONE POINT MINI TEE в черно 1K80209003
Памучна тениска A Bathing Ape ONE POINT MINI TEE
Текуща цена:
59,90 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 119,90 €
-21%
-10% в кошницата*
Marine Serre Moon Logo тениска от памук дамска черна WTT012ACJER0008
Marine Serre Moon Logo тениска от памук дамска
Текуща цена:
109,90 €
Редовна цена: 159,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 139,90 €
Памучна тениска adidas Originals Essential в черно IY7321
Памучна тениска adidas Originals Essential
Текуща цена:
20,99 €
Редовна цена: 25,00 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 22,99 €
Открий продукти от Polo Ralph Lauren
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска черна 211B14605
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска
Текуща цена:
64,99 €
Редовна цена: 95,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 67,99 €
-5% в кошницата*
Памучна тениска Polo Ralph Lauren дамска в черно 211967104
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
76,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 72,99 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в черно 211898698
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
46,99 €
Редовна цена: 86,87 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 51,99 €
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска червена 211B14605
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска
Текуща цена:
57,99 €
Редовна цена: 95,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 62,99 €
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска бежова 211B14605
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска
95,99 €
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска бяла 211B14605
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска
Текуща цена:
67,99 €
Редовна цена: 95,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 72,99 €
-5% в кошницата*
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в бяло 211891520
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
52,99 €
Редовна цена: 102,21 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 54,99 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren дамска в бяло 211971710
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
79,99 €
Редовна цена: 129,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 84,99 €
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска синя 211B14605
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска
95,99 €
-10%
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в бяло 211967106
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
79,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 88,99 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren дамска в бяло 211967104
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
76,99 €
Редовна цена: 114,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 72,99 €
Тениска с яка Polo Ralph Lauren в бяло с яка тип peter pan 211870245001
Тениска с яка Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
93,99 €
Редовна цена: 139,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 100,99 €
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска кафява 211B14605
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска
Текуща цена:
65,99 €
Редовна цена: 95,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 69,99 €
Тениска с яка Polo Ralph Lauren в розово 211870245
Тениска с яка Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
100,99 €
Редовна цена: 139,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 109,90 €
Тениска с яка Polo Ralph Lauren в зелено 211870245
Тениска с яка Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
100,99 €
Редовна цена: 139,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 109,90 €
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска зелена 211B14605
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска
95,99 €
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска сива 211B14605
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска
Текуща цена:
60,99 €
Редовна цена: 95,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 64,99 €
-5% в кошницата*
Памучна тениска Polo Ralph Lauren 40/1 COTTON JERSEY дамска в тъмносиньо 211B14605007
Памучна тениска Polo Ralph Lauren 40/1 COTTON JERSEY
Текуща цена:
65,99 €
Редовна цена: 91,98 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 55,99 €
-31%
Памучна тениска Polo Ralph Lauren дамска в оранжево 211A96263
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
88,99 €
Редовна цена: 129,90 €
Най-ниска цена от пускането в продажба: 129,90 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в сиво 211967106
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
79,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 84,99 €
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска зелена 211B14605
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска
95,99 €
-27%
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска тъмносиня 211B14605
Polo Ralph Lauren тениска от памук дамска
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 95,99 €
Най-ниска цена от пускането в продажба: 95,99 €
-11%
Блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в бяло 211967103
Блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 78,99 €
Polo Ralph Lauren тениска с яка дамска черна 211B18200
Polo Ralph Lauren тениска с яка дамска
149,90 €
Polo Ralph Lauren тениска с яка дамска розова 211B18200
Polo Ralph Lauren тениска с яка дамска
Текуща цена:
102,99 €
Редовна цена: 149,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 107,99 €
-29%
Polo Ralph Lauren блуза с дълги ръкави дамска от памук тъмносиня 211B14604
Polo Ralph Lauren блуза с дълги ръкави дамска от памук
Текуща цена:
73,99 €
Редовна цена: 104,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 104,90 €
-10%
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren в бяло 211891523
Памучна блуза с дълги ръкави Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
79,99 €
Редовна цена: 143,11 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 88,99 €
Polo Ralph Lauren дамско боди от памук с еластан черно 4P0490
Polo Ralph Lauren дамско боди от памук с еластан
Текуща цена:
72,99 €
Редовна цена: 107,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 75,99 €
Тениска с яка Polo Ralph Lauren в тъмносиньо 211939272
Тениска с яка Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
105,99 €
Редовна цена: 149,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 109,90 €
Polo Ralph Lauren блуза с дълги ръкави дамска от памук
Текуща цена:
76,99 €
Редовна цена: 99,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 81,99 €