Към съдържанието
logo prm
Polo Ralph Lauren
4.9

Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска тъмносиня 211912843

56,19 €
Цвят: тъмносин
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска бяла 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска бежова 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска бежова 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска розова 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска сива 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска оранжева 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска розова 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска червена 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска червена 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска синя 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска синя 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска синя 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска тъмносиня 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска бежова 211912843
Polo Ralph Lauren Бейзболна шапка от памук дамска бежова 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска кафява 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска сива 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска черна 211912843
Polo Ralph Lauren Бейзболна шапка от памук дамска многоцветна 211912843
Един размер
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА от 90 €.
ВРЪЩАНЕ И РЕКЛАМАЦИЯ
30 дни право на връщане
Лимитирани колекции

Тъмносиня бейзболна шапка Polo Ralph Lauren – класически стил с емблематично лого

Тъмносинята бейзболна шапка Polo Ralph Lauren е класически елемент от гардероба, който подчертава индивидуалния стил за жени, ценящи непреходната елегантност. Тази емблематична бейзболна шапка, синоним на спортна елегантност и американското наследство на марката Polo Ralph Lauren, се завръща в енергичен тъмносин нюанс. Това е предложение за жени, които лесно съчетават лукса с ежедневния комфорт, добавяйки към визиите си изразителен акцент. Изработена от чист памук, осигурява несравнима мекота и дишаемост и е идеална за по-топлите дни. Нейната универсална кройка я прави отличен избор за ежедневни излизания, градски разходки или уикенд активности, като идеално допълва както спортни, така и по-свободни комбинации.

С какво се отличава бейзболната шапка Polo Ralph Lauren?

  • Класическа бейзболна шапка, която перфектно допълва ежедневните визии, добавяйки им спортен шик
  • Изработена от 100% памук, предлага приятно усещане за мекота и отлична дишаемост за комфорт
  • Универсален ежедневен стил, идеален за градски приключения и релаксиращи уикенд активности
  • Гладка текстура на материала с фино бродирано, емблематично лого на марката Polo Ralph Lauren
  • Лека и удобна конструкция, която ще осигури комфорт през целия ден, без усещане за тежест
  • Отлична за топлите дни, осигуряваща защита от слънцето и термичен комфорт
Детайли за продукта
Код на производителя
211912843
Цвят от производителя
056
Цвят
тъмносин
Марка
Polo Ralph Lauren
Производител

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

Код на продукта
PPYX-CAD09R_59A
Материал
Състав:
100% Памук
Подобни модели
Polo Ralph Lauren шапка с козирка от памук дамска тъмносиня 211A87349
Polo Ralph Lauren шапка с козирка от памук дамска
Текуща цена:
65,99 €
Редовна цена: 102,21 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 66,42 €
Anine Bing Jeremy Baseball Cap от памук дамска
61,99 €
-5% в кошницата*
Памучна шапка Barbour Mya тъмносиня LHA0615
Памучна шапка Barbour Mya
61,99 €
Anine Bing JEREMY бейзболна шапка от памук дамска тъмносиня A.12.12243.WHD93
Anine Bing JEREMY бейзболна шапка от памук дамска
71,99 €
-5% в кошницата*
Памучна шапка Kangol в червено с апликация
Памучна шапка Kangol
Текуща цена:
31,14 €
Редовна цена: 50,06 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 33,69 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
78,99 €
-5% в кошницата*
Шапка с козирка New Era COSY 9FORTY® NEW YORK YANKEES в черно с апликация 60565258
Шапка с козирка New Era COSY 9FORTY® NEW YORK YANKEES
Текуща цена:
22,99 €
Редовна цена: 34,72 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 25,51 €
Anine Bing JEREMY бейзболна шапка дамска бордо A.12.12281.BGN28
Anine Bing JEREMY бейзболна шапка дамска
71,99 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска кафява 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
78,99 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска синя 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
78,99 €
-20%
-5% в кошницата*
adidas Originals - Шапка EC3603.D EC3603
adidas Originals - Шапка EC3603.D
Текуща цена:
18,99 €
Редовна цена: 23,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 23,99 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска червена 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
34,99 €
Редовна цена: 56,19 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 37,27 €
-10%
GANNI бежов
GANNI
Текуща цена:
80,99 €
Редовна цена: 102,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 90,99 €
-50%
-5% в кошницата*
Шапка с козирка Sporty & Rich Running Woman Nylon в черно с апликация AC040514141BA01
Шапка с козирка Sporty & Rich Running Woman Nylon
Текуща цена:
35,90 €
Редовна цена: 71,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 71,90 €
Polo Ralph Lauren Бейзболна шапка от памук дамска бежова 211912843
Polo Ralph Lauren Бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
40,99 €
Редовна цена: 68,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 44,99 €
-11%
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска бяла 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
39,99 €
Редовна цена: 64,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 44,99 €
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren шапка с козирка от памук дамска синя 211A87349
Polo Ralph Lauren шапка с козирка от памук дамска
Текуща цена:
73,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 66,99 €
-15%
Polo Ralph Lauren шапка с козирка от памук дамска зелена 211A87349
Polo Ralph Lauren шапка с козирка от памук дамска
Текуща цена:
64,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 76,99 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска синя 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
46,99 €
Редовна цена: 64,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 49,99 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
40,85 €
Редовна цена: 56,19 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 43,41 €
-11%
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
40,85 €
Редовна цена: 56,19 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 45,97 €
-5% в кошницата*
Шапка с козирка New Era COSY 9FORTY® NEW YORK YANKEES в оранжево с апликация 60565257
Шапка с козирка New Era COSY 9FORTY® NEW YORK YANKEES
Текуща цена:
22,99 €
Редовна цена: 34,72 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 25,51 €
-11%
-5% в кошницата*
Памучна шапка с козирка Anine Bing Jeremy Baseball Cap в кафяво с изчистен дизайн S.12.9084
Памучна шапка с козирка Anine Bing Jeremy Baseball Cap
Текуща цена:
52,99 €
Редовна цена: 59,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 59,99 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска сива 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
78,99 €
-25%
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска бежова 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
39,99 €
Редовна цена: 64,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 53,99 €
-27%
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска оранжева 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
40,85 €
Редовна цена: 56,19 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 56,19 €
-11%
Шапка с козирка New Era PU 9FORTY® в черно 60771751
Шапка с козирка New Era PU 9FORTY®
Текуща цена:
22,99 €
Редовна цена: 35,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 25,99 €
-34%
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска розова 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
44,99 €
Редовна цена: 68,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 68,90 €
GANNI черен
GANNI
102,99 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска бежова 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
78,99 €
Открий продукти от Polo Ralph Lauren
Polo Ralph Lauren шапка с козирка от памук дамска тъмносиня 211A87349
Polo Ralph Lauren шапка с козирка от памук дамска
Текуща цена:
65,99 €
Редовна цена: 102,21 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 66,42 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска червена 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
34,99 €
Редовна цена: 56,19 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 37,27 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска бежова 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
78,99 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска синя 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
78,99 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска кафява 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
78,99 €
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска черна 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
39,99 €
Редовна цена: 68,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 42,99 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска розова 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
78,99 €
-34%
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска розова 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
44,99 €
Редовна цена: 68,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 68,90 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска сива 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
78,99 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска синя 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
46,99 €
Редовна цена: 64,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 49,99 €
-16%
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren Бейзболна шапка от памук дамска многоцветна 211912843
Polo Ralph Lauren Бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
53,99 €
Редовна цена: 68,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 64,90 €
-12%
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска червена 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
46,99 €
Редовна цена: 68,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 53,99 €
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren шапка с козирка от памук дамска синя 211A87349
Polo Ralph Lauren шапка с козирка от памук дамска
Текуща цена:
73,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 66,99 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска синя 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
56,19 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
78,99 €
Polo Ralph Lauren Бейзболна шапка от памук дамска бежова 211912843
Polo Ralph Lauren Бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
40,99 €
Редовна цена: 68,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 44,99 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
40,85 €
Редовна цена: 56,19 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 43,41 €
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска сива 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
44,99 €
Редовна цена: 68,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 46,99 €
-14%
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска бежова 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
42,99 €
Редовна цена: 64,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 49,99 €
-11%
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
40,85 €
Редовна цена: 56,19 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 45,97 €
-11%
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска бяла 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
39,99 €
Редовна цена: 64,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 44,99 €
-25%
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска бежова 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
39,99 €
Редовна цена: 64,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 53,99 €
-27%
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска оранжева 211912843
Polo Ralph Lauren бейзболна шапка от памук дамска
Текуща цена:
40,85 €
Редовна цена: 56,19 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 56,19 €
-15%
Polo Ralph Lauren шапка с козирка от памук дамска зелена 211A87349
Polo Ralph Lauren шапка с козирка от памук дамска
Текуща цена:
64,99 €
Редовна цена: 119,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 76,99 €
Вълнена шапка Polo Ralph Lauren в бежово от плътен трикотаж от вълна 455931876
Вълнена шапка Polo Ralph Lauren
86,87 €
Вълнена шапка Polo Ralph Lauren в бежово  455981442
Вълнена шапка Polo Ralph Lauren
117,55 €
Вълнена балаклава Polo Ralph Lauren в тъмносиньо 455981427
Вълнена балаклава Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
75,99 €
Редовна цена: 159,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 79,99 €
Вълнена балаклава Polo Ralph Lauren в сиво 455981427
Вълнена балаклава Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
84,99 €
Редовна цена: 159,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 93,99 €
Вълнена шапка Polo Ralph Lauren в бежово  455981442
Вълнена шапка Polo Ralph Lauren
117,55 €
Polo Ralph Lauren шапка beanie от мериносова вълна дамска сива 455954355
Polo Ralph Lauren шапка beanie от мериносова вълна дамска
109,90 €