Към съдържанието
logo prm
Polo Ralph Lauren
4.8

Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжкисини 710957782

-26%
Текуща цена:
72,99 €
Редовна цена: 99,90 € -26%
Най-ниска цена от пускането в продажба: 99,90 € -26%
Цвят: син
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки бели 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки тюркоазени 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки розови 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки сини 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки сини 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки зелени 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки зелени 710957782
Polo Ralph Lauren Плувни шорти мъжки кафяви 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки сиви 710957782
Избери размер
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА от 90 €.
ВРЪЩАНЕ И РЕКЛАМАЦИЯ
30 дни право на връщане
Лимитирани колекции

Polo Ralph Lauren сини плувни шорти – класика в летен вариант

Polo Ralph Lauren плувни шорти в нюанс на наситено синьо са квинтесенция на летния стил, която съчетава вечна елегантност с несравним комфорт за мъже, ценящи свободата и изтънчеността. Този модел, икона на американския препи стил, се завръща в свежа визия, идеално вписваща се във ваканционния пейзаж. Гладката материя и класическата кройка с фино лого подчертават луксозния характер, а еластичната талия с връзки позволява идеално прилягане. Това е универсален избор, който е идеален както за релакс на плажа, активна почивка край водата, така и за ежедневни, летни визии извън нея.

Защо да изберете плувни шорти Polo Ralph Lauren 710957782?

  • Вечен дизайн – класическа, гладка кройка с фино лого на марката, която никога не излиза от мода и подхожда на много летни визии
  • Идеално прилягане – еластичен ластик на талията и регулируеми връзки позволяват прецизно адаптиране към силуета, което допринася за удобство
  • Комфорт при носене – лека материя с гладко покритие приятно приляга към кожата, осигурявайки свобода на движение през целия ден
  • Универсалност на приложение – отлични за плуване, слънчеви бани, разходки по плажа или като елемент от ежедневен тоалет за летните дни
  • Дискретно лого Polo Ralph Lauren – символ на качество и престиж, което придава на шортите ексклузивен характер без излишна показност
Детайли за продукта
Код на производителя
710957782
Цвят от производителя
503
Цвят
син
Марка
Polo Ralph Lauren
Код на продукта
PPYA-BIM02K_50X
Материал
Състав:
90% Полиестер, 10% Еластан
Подобни модели
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки сини 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
99,90 €
-19%
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки сини 710B13656
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
Текуща цена:
91,99 €
Редовна цена: 114,90 €
Най-ниска цена от пускането в продажба: 114,90 €
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки сини 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
99,90 €
-5% в кошницата*
Плувни шорти Paul Smith HARE & PALM в синьо M1A.239B.U41674
Плувни шорти Paul Smith HARE & PALM
169,90 €
-5% в кошницата*
Lacoste плувни шорти мъжки сини MH1849
Lacoste плувни шорти мъжки
95,99 €
-5% в кошницата*
Maison Kitsuné плувни шорти мъжки сини QM01407WQ4087
Maison Kitsuné плувни шорти мъжки
169,90 €
-17%
MM6 Maison Margiela плувни шорти мъжки сини MYBM40130
MM6 Maison Margiela плувни шорти мъжки
Текуща цена:
239,90 €
Редовна цена: 289,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 289,90 €
-31%
Lacoste плувни шорти мъжки сини MH9086
Lacoste плувни шорти мъжки
Текуща цена:
66,99 €
Редовна цена: 97,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 97,99 €
-20% в кошницата*
Carhartt WIP Slater Swim Trunks плувни шорти мъжки сини I035063.3PVXX
Carhartt WIP Slater Swim Trunks плувни шорти мъжки
68,90 €
Barbour MSW0101BU95 плувни шорти мъжки сини Gingham Seersucker
Barbour MSW0101BU95 плувни шорти мъжки
80,99 €
-5% в кошницата*
Lacoste плувни шорти мъжки сини MH1849
Lacoste плувни шорти мъжки
95,99 €
-50%
Плувни шорти Gramicci в синьо
Плувни шорти Gramicci
Текуща цена:
47,90 €
Редовна цена: 95,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 95,90 €
-5% в кошницата*
Lacoste плувни шорти мъжки сини MH1902
Lacoste плувни шорти мъжки
107,99 €
-15%
MM6 Maison Margiela плувни шорти мъжки сини MYB790130
MM6 Maison Margiela плувни шорти мъжки
Текуща цена:
269,90 €
Редовна цена: 319,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 319,90 €
-20%
-5% в кошницата*
Къс панталон by Parra The festival fence в синьо 53355
Къс панталон by Parra The festival fence
Текуща цена:
52,99 €
Редовна цена: 91,98 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 66,42 €
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки зелени 710957784
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
129,90 €
-5% в кошницата*
Lacoste плувни шорти мъжки жълти MH1901
Lacoste плувни шорти мъжки
95,90 €
-5% в кошницата*
Плувни шорти Wales Bonner Althea в черно MS25TR25.PA01.9900
Плувни шорти Wales Bonner Althea
Текуща цена:
169,90 €
Редовна цена: 337,40 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 173,79 €
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки кафяви 710957784
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
129,90 €
Barbour MSW0067PU57 плувни шорти мъжки кафяви Twain Swim
Barbour MSW0067PU57 плувни шорти мъжки
71,99 €
-21%
Barbour Essentials плувни шорти мъжки тюркоазени MSW0064
Barbour Essentials плувни шорти мъжки
Текуща цена:
44,99 €
Редовна цена: 56,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 56,99 €
By Parra Birds Fly Free плувни шорти мъжки виолетови 55335
By Parra Birds Fly Free плувни шорти мъжки
95,99 €
-20% в кошницата*
Плувни шорти Lacoste в червено MH6270
Плувни шорти Lacoste
76,90 €
Плувни шорти Fred Perry в зелено S2303
Плувни шорти Fred Perry
71,99 €
Barbour MSW0102NY91 тъмносин тартан
Barbour MSW0102NY91
80,99 €
-5% в кошницата*
Daily Paper dotted monogram шорти за плуване мъжки зелени 2610063
Daily Paper dotted monogram шорти за плуване мъжки
Текуща цена:
38,99 €
Редовна цена: 61,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 42,99 €
Lacoste плувни шорти мъжки
Текуща цена:
66,99 €
Редовна цена: 97,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 65,99 €
-50%
Плувни шорти by Parra No Vision Swim в зелено 52141
Плувни шорти by Parra No Vision Swim
Текуща цена:
47,90 €
Редовна цена: 95,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 95,90 €
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки розови 710957784
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
124,90 €
Открий продукти от Polo Ralph Lauren
-27%
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки сини 710957784
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
Текуща цена:
93,99 €
Редовна цена: 129,90 €
Най-ниска цена от пускането в продажба: 129,90 €
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки сини 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
99,90 €
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки сини 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
99,90 €
-19%
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки сини 710B13656
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
Текуща цена:
91,99 €
Редовна цена: 114,90 €
Най-ниска цена от пускането в продажба: 114,90 €
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки зелени 710957784
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
129,90 €
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки розови 710957784
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
124,90 €
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки зелени 710957784
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
124,90 €
-5% в кошницата*
Плувни шорти Polo Ralph Lauren в черно 710907255
Плувни шорти Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 99,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 74,99 €
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки бели 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
99,90 €
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки зелени 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
99,90 €
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки сиви 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
99,90 €
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки тюркоазени 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
94,90 €
Polo Ralph Lauren Плувни шорти мъжки кафяви 710957782
Polo Ralph Lauren Плувни шорти мъжки
99,90 €
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки зелени 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
94,90 €
Плувни шорти Polo Ralph Lauren в синьо
Плувни шорти Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 99,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 74,99 €
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки кафяви 710957784
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
129,90 €
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки розови 710957782
Polo Ralph Lauren плувни шорти мъжки
94,90 €
-36%
-5% в кошницата*
Плувни шорти Polo Ralph Lauren RECYCLED POLYESTER-WVN-SWIM BOTTOM в черно 710B16721010
Плувни шорти Polo Ralph Lauren RECYCLED POLYESTER-WVN-SWIM BOTTOM
Текуща цена:
62,99 €
Редовна цена: 99,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 99,90 €
Polo Ralph Lauren REC POLY SEERSUCKER-WVN-SWIM BOTTOM плувни шорти мъжки зелени 710B14034001
Polo Ralph Lauren REC POLY SEERSUCKER-WVN-SWIM BOTTOM плувни шорти мъжки
139,90 €
Плувни шорти Polo Ralph Lauren в синьо 710957786
Плувни шорти Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
88,99 €
Редовна цена: 122,66 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 93,99 €