Към съдържанието
logo prm
Ray-Ban
5.0

Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила златни 0RB3927

179,90 €
54
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА от 90 €.
ВРЪЩАНЕ И РЕКЛАМАЦИЯ
30 дни право на връщане
Лимитирани колекции

Unisex слънчеви очила без поляризация – вечен стил и защита от Ray-Ban

Слънчевите очила Ray-Ban са емблематичен елемент, който подчертава индивидуалния стил за всеки. Този легендарен модел, в благороден златен нюанс, съчетава наследството на марката с модерен дизайн, превръщайки се в израз на увереност. Правоъгълните рамки от метал им придават изискан характер, а лещите с филтър категория 3 осигуряват комфорт при виждане в слънчеви дни. Това е универсално предложение, идеално както за градската джунгла, така и за уикенд пътувания, добавяйки блясък към всяка визия.

С какво се отличават правоъгълните унисекс слънчеви очила?

  • Тези класически слънчеви очила са създадени за ежедневна употреба, добавяйки елегантност към всяка визия
  • Еднородна леща предлага равномерно затъмняване, което осигурява комфортно и стабилно виждане
  • Филтър категория 3 е идеален за защита на очите от интензивна слънчева светлина в ярки дни
  • Правоъгълните рамки придават на лицето изразителен и модерен характер, като се съчетават идеално с различни форми
  • Издръжливите метални рамки осигуряват здравина и лекота, което е ключово за комфорта при носене през целия ден
  • Гладките рамки в златен цвят са синоним на елегантност, добавяйки луксозен акцент към всяка визия
  • Приложен твърд калъф предпазва очилата от повреди, улеснявайки тяхното безопасно съхранение и транспортиране
  • Практична микрофибърна кърпичка се грижи за чистотата на лещите, поддържайки ги в отлично състояние без петна
  • Подаръчният комплект прави тези очила идеален подарък за близък човек, готов за моментално връчване
Характеристики на продукта
Форма на рамките
правоъгълна
Вид леща
Униформа
Десен на рамката
Гладък
Материал на рамката
Метал
Екстри/Аксесоари
Твърд Калъф, Микрофибърна Кърпа
Тип рамка
цяла
Детайли за продукта
Код на производителя
0RB3927
Цвят от производителя
001/31
Цвят
злато
Марка
Ray-Ban
Код на продукта
PPY2-OKU00Z_GLD
Материал
Състав:
Метал
Размери
Ширина на лещите:
5,3 см
Ширина на рамката:
14 см
Технически данни
Филтър за затъмняване / Категория:
Cat. 3
Поляризация:
Не
Подобни модели
-11%
Слънчеви очила Ray-Ban JIM в златисто 0RB3694
Слънчеви очила Ray-Ban JIM
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
-14%
-10% в кошницата*
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила златни 0RB3929
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила
Текуща цена:
179,90 €
Редовна цена: 209,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 209,90 €
-15%
Ray-Ban слънчеви очила златни 0RB3774D
Ray-Ban слънчеви очила
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 189,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 189,90 €
-13%
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN Слънчеви очила златни 0RB3929
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN Слънчеви очила
Текуща цена:
189,90 €
Редовна цена: 219,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 219,90 €
Слънчеви очила Ray-Ban 0RBR0101S AVIATOR REVERSE 0RBR0101S
Слънчеви очила Ray-Ban 0RBR0101S AVIATOR REVERSE
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 199,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 159,90 €
-29%
Слънчеви очила Ray-Ban в златисто
Слънчеви очила Ray-Ban
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 197,31 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 197,31 €
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила жълти 0RB3927
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила
179,90 €
-12%
-10% в кошницата*
Ray-Ban слънчеви очила златни RB3774D
Ray-Ban слънчеви очила
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 159,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 159,90 €
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила златни 0RB3931
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила
179,90 €
-25%
Слънчеви очила Ray-Ban 0RBR0101S AVIATOR REVERSE 0RBR0101S
Слънчеви очила Ray-Ban 0RBR0101S AVIATOR REVERSE
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 199,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 199,90 €
-11%
-10% в кошницата*
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила златни 0RB3931
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 179,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 179,90 €
Ray-Ban JACK слънчеви очила златни 0RB3565
Ray-Ban JACK слънчеви очила
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 179,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 159,90 €
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила златни 0RB3929
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 209,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
Слънчеви очила Ray-Ban в златисто 0RB3755
Слънчеви очила Ray-Ban
Текуща цена:
169,90 €
Редовна цена: 244,35 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 179,90 €
-16%
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила златни 0RB3927
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 179,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 179,90 €
Ray-Ban JACK слънчеви очила златни 0RB3565
Ray-Ban JACK слънчеви очила
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
Слънчеви очила Ray-Ban в златисто 0RB3757
Слънчеви очила Ray-Ban
149,90 €
-16%
Ray-Ban JIM слънчеви очила златни 0RB3694
Ray-Ban JIM слънчеви очила
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 179,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 179,90 €
-11%
Ray-Ban AVIATOR LARGE METAL слънчеви очила златни 0RB3025
Ray-Ban AVIATOR LARGE METAL слънчеви очила
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила златни 0RB3927
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила
229,90 €
Ray-Ban AVIATOR LARGE METAL слънчеви очила златни 0RB3025
Ray-Ban AVIATOR LARGE METAL слънчеви очила
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 149,90 €
-11%
-10% в кошницата*
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила златни 0RB3931
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 179,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 179,90 €
-10% в кошницата*
Слънчеви очила Ray-Ban в златисто 0RB3947
Слънчеви очила Ray-Ban
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 149,90 €
-15%
Слънчеви очила Ray-Ban в златисто 0RBR0103S
Слънчеви очила Ray-Ban
Текуща цена:
169,90 €
Редовна цена: 249,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 199,90 €
Retrosuperfuture Isedra слънчеви очила златни HOS.I3V0
Retrosuperfuture Isedra слънчеви очила
249,90 €
-11%
-5% в кошницата*
Retrosuperfuture Zyra слънчеви очила златни VGI.I9XG
Retrosuperfuture Zyra слънчеви очила
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 249,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
-5% в кошницата*
Слънчеви очила Jacquemus SERA в златисто JAC121C1SUN
Слънчеви очила Jacquemus SERA
359,90 €
-21%
Слънчеви очила Rick Owens в сребристо RG0000001.GSILV
Слънчеви очила Rick Owens
Текуща цена:
479,90 €
Редовна цена: 609,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 609,90 €
-19%
Слънчеви очила Rick Owens в кафяво
Слънчеви очила Rick Owens
Текуща цена:
469,90 €
Редовна цена: 582,36 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 582,36 €
-13%
-5% в кошницата*
Слънчеви очила Retrosuperfuture Ambos в черно AMBOS.B5B
Слънчеви очила Retrosuperfuture Ambos
Текуща цена:
129,90 €
Редовна цена: 209,58 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 149,90 €
Открий продукти от Ray-Ban
-14%
-10% в кошницата*
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила златни 0RB3929
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила
Текуща цена:
179,90 €
Редовна цена: 209,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 209,90 €
-11%
-10% в кошницата*
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила златни 0RB3931
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 179,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 179,90 €
Ray-Ban AVIATOR LARGE METAL слънчеви очила златни 0RB3025
Ray-Ban AVIATOR LARGE METAL слънчеви очила
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 149,90 €
-10% в кошницата*
Слънчеви очила Ray-Ban в златисто 0RB3947
Слънчеви очила Ray-Ban
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 149,90 €
-11%
-10% в кошницата*
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила златни 0RB3931
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 179,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 179,90 €
-16%
Ray-Ban JIM слънчеви очила златни 0RB3694
Ray-Ban JIM слънчеви очила
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 179,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 179,90 €
Слънчеви очила Ray-Ban в златисто 0RB3757
Слънчеви очила Ray-Ban
149,90 €
-13%
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN Слънчеви очила златни 0RB3929
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN Слънчеви очила
Текуща цена:
189,90 €
Редовна цена: 219,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 219,90 €
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила златни 0RB3927
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила
229,90 €
-12%
-10% в кошницата*
Ray-Ban слънчеви очила златни RB3774D
Ray-Ban слънчеви очила
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 159,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 159,90 €
-15%
Ray-Ban слънчеви очила златни 0RB3774D
Ray-Ban слънчеви очила
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 189,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 189,90 €
-15%
Слънчеви очила Ray-Ban в златисто 0RBR0103S
Слънчеви очила Ray-Ban
Текуща цена:
169,90 €
Редовна цена: 249,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 199,90 €
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила златни 0RB3931
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила
179,90 €
-11%
Слънчеви очила Ray-Ban JIM в златисто 0RB3694
Слънчеви очила Ray-Ban JIM
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
Слънчеви очила Ray-Ban 0RBR0101S AVIATOR REVERSE 0RBR0101S
Слънчеви очила Ray-Ban 0RBR0101S AVIATOR REVERSE
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 199,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 159,90 €
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила златни 0RB3929
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 209,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
-16%
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила златни 0RB3927
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 179,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 179,90 €
Ray-Ban JACK слънчеви очила златни 0RB3565
Ray-Ban JACK слънчеви очила
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 179,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 159,90 €
Ray-Ban JACK слънчеви очила златни 0RB3565
Ray-Ban JACK слънчеви очила
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
-29%
Слънчеви очила Ray-Ban в златисто
Слънчеви очила Ray-Ban
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 197,31 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 197,31 €
-11%
Ray-Ban AVIATOR LARGE METAL слънчеви очила златни 0RB3025
Ray-Ban AVIATOR LARGE METAL слънчеви очила
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
Слънчеви очила Ray-Ban в златисто 0RB3755
Слънчеви очила Ray-Ban
Текуща цена:
169,90 €
Редовна цена: 244,35 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 179,90 €
-25%
Слънчеви очила Ray-Ban 0RBR0101S AVIATOR REVERSE 0RBR0101S
Слънчеви очила Ray-Ban 0RBR0101S AVIATOR REVERSE
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 199,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 199,90 €
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила жълти 0RB3927
Ray-Ban A$AP ROCKY X RAY-BAN слънчеви очила
179,90 €
-11%
Слънчеви очила Ray-Ban OVAL в черно 0RB3547
Слънчеви очила Ray-Ban OVAL
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
-10%
Ray-Ban - Очила Aviator Classic LARGE METAL 0RB3025
Ray-Ban - Очила Aviator Classic LARGE METAL
Текуща цена:
169,90 €
Редовна цена: 214,69 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 189,90 €
Слънчеви очила Ray-Ban в бежово 0RB4457D
Слънчеви очила Ray-Ban
Текуща цена:
119,90 €
Редовна цена: 179,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 129,90 €
Ray-Ban - Очила 0RB2180.710/73.51.
Ray-Ban - Очила 0RB2180.710/73.51.
184,01 €
Слънчеви очила Ray-Ban в кафяво 0RB2341
Слънчеви очила Ray-Ban
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 149,90 €
Ray-Ban BILL авиаторски слънчеви очила
169,90 €