Към съдържанието
logo prm
Polo Ralph Lauren
4.5

Тениска Polo Ralph Lauren (2 броя) мъжка в черно с изчистен дизайн 714835960001

Текуща цена:
38,99 €
Редовна цена: 52,99 € -26%
Най-ниска цена за последните 30 дни: 38,99 € 0%
Цвят: черен
Избери размер
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА от 90 €.
ВРЪЩАНЕ И РЕКЛАМАЦИЯ
30 дни право на връщане
Лимитирани колекции

Тениска Polo Ralph Lauren (2 броя)

Тениска от колекция Polo Ralph Lauren. Моделът е направен от тънка и леко еластична материя.
- Стандартна кройка.
- Изчистен дизайн.
- Овално деколте.
- Дължина: 70 cm.
- Ширина под мишниците: 47 cm.
- Мерките се отнасят за размер: M.
Характеристики на продукта
Еластичност
еластична материя
Multipack
2 броя
Детайли за продукта
Код на производителя
714835960001
Цвят
черен
Марка
Polo Ralph Lauren
Производител

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

Код на продукта
9BY8-TSM0TU_99X
Състав

95% Памук, 5% Еластан
Кройка
Деколте:
овално
Кройка:
regular fit
Размери
Моделът в снимката е висок 189 см и носи размер M
Стандартен размер
Препоръчваме ви да изберете размера, който носите обикновено. Препоръката се основава на размерите на продукта и размера на марката.

Размерите на етикетите може да се различават от поръчаните поради използвания коефициент на преобразуване – оригиналните размери на продуктите на тази марка са размерите на производителя. За да сте сигурни, моля, вижте таблицата с размери.

Подобни модели
Памучна тениска Polo Ralph Lauren (3 броя)
Текуща цена:
52,99 €
Редовна цена: 73,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 55,99 €
Polo Ralph Lauren - Тениска 7,10681E+11
Polo Ralph Lauren - Тениска
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 84,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 70,99 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в черно с изчистен дизайн 714844756001
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
51,99 €
Редовна цена: 64,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 53,99 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в черно с принт 714931650
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
48,99 €
Редовна цена: 68,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 51,99 €
Polo Ralph Lauren Tee тениска от памук мъжка черна 710964714
Polo Ralph Lauren Tee тениска от памук мъжка
Текуща цена:
66,99 €
Редовна цена: 112,43 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 69,99 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в черно с апликация 710981370
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
74,99 €
Редовна цена: 97,09 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 78,99 €
Тениска Polo Ralph Lauren мъжка в черно с изчистен дизайн
Тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
61,99 €
Редовна цена: 90,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 62,99 €
-22%
Polo Ralph Lauren - Тениска 7,10741E+11
Polo Ralph Lauren - Тениска
Текуща цена:
76,99 €
Редовна цена: 99,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 99,90 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в черно с изчистен дизайн 714844756
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
59,90 €
-20%
-15% в кошницата*
Памучна тениска Polo Ralph Lauren JERSEY-KNT-T-SHIRT в черно с изчистен дизайн 710A12979001
Памучна тениска Polo Ralph Lauren JERSEY-KNT-T-SHIRT
Текуща цена:
78,99 €
Редовна цена: 99,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 99,90 €
-50%
Памучна тениска STAMPD Van Gogh Relaxed Tee в черно с принт SLA-M3248TE-BLK
Памучна тениска STAMPD Van Gogh Relaxed Tee
Текуща цена:
47,90 €
Редовна цена: 95,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 95,90 €
-13%
-5% в кошницата*
Памучна тениска Aries Gong Temple SS Tee в черно с принт
Памучна тениска Aries Gong Temple SS Tee
Текуща цена:
66,42 €
Редовна цена: 97,09 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 76,64 €
-5% в кошницата*
Тениска Dickies мъжка в черно с изчистен дизайн
Тениска Dickies
Текуща цена:
18,99 €
Редовна цена: 27,56 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 19,94 €
-5% в кошницата*
Памучна тениска The North Face EVOLUTION в черно с принт NF0A8B6KKY41
Памучна тениска The North Face EVOLUTION
Текуща цена:
25,99 €
Редовна цена: 32,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 27,99 €
-5% в кошницата*
Carhartt WIP S/S Barbwire C T-Shirt мъжка памучна тениска черна I036237.89XX
Carhartt WIP S/S Barbwire C T-Shirt мъжка памучна тениска
Текуща цена:
40,99 €
Редовна цена: 44,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 44,90 €
Памучна тениска No Problemo Eau De Problemo SS Tee
Текуща цена:
44,99 €
Редовна цена: 66,42 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 40,85 €
Ader Error тениска с памук мъжка черна BP01SSTS0106BK
Ader Error тениска с памук мъжка
169,90 €
-30%
Rick Owens DRKSHDW Tommy тениска от памук мъжка черна DU01F4259.RNEP5
Rick Owens DRKSHDW Tommy тениска от памук мъжка
Текуща цена:
229,90 €
Редовна цена: 329,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 329,90 €
Carhartt WIP S/S Bumper Car тениска от памук мъжка черна I036888
Carhartt WIP S/S Bumper Car тениска от памук мъжка
61,99 €
-35%
Alpha Industries Desert Rose мъжка памучна тениска черна 766026
Alpha Industries Desert Rose мъжка памучна тениска
Текуща цена:
33,99 €
Редовна цена: 52,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 52,99 €
Тениска с памук мъжка черна MLM101141
Тениска с памук мъжка
129,90 €
-12%
Памучна тениска VETEMENTS 7 Sins в черно с принт ME76TR196BX
Памучна тениска VETEMENTS 7 Sins
Текуща цена:
349,90 €
Редовна цена: 579,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 399,90 €
-5% в кошницата*
The North Face Expedition Photo тениска памучна мъжка черна NF0A8G9KJK31
The North Face Expedition Photo тениска памучна мъжка
Текуща цена:
25,99 €
Редовна цена: 47,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 27,99 €
Carhartt WIP S/S Cheese Toast тениска от памук мъжка черна I036882
Carhartt WIP S/S Cheese Toast тениска от памук мъжка
52,99 €
Памучна тениска The North Face M S/S Never Stop Exploring Tee в черно с принт NF0A87NSJK31
Памучна тениска The North Face M S/S Never Stop Exploring Tee
Текуща цена:
21,99 €
Редовна цена: 34,72 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 22,99 €
-5% в кошницата*
Памучна тениска adidas Originals GRAPHIC SS TEE в черно с принт JY6297
Памучна тениска adidas Originals GRAPHIC SS TEE
Текуща цена:
32,67 €
Редовна цена: 50,57 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 35,23 €
Carhartt WIP S/S Terrace Football тениска мъжка черна I037567
Carhartt WIP S/S Terrace Football тениска мъжка
95,99 €
-17%
-5% в кошницата*
Carhartt WIP S/S Blocks T-Shirt тениска памучна мъжка черна I036231.89XX
Carhartt WIP S/S Blocks T-Shirt тениска памучна мъжка
Текуща цена:
38,99 €
Редовна цена: 48,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 46,99 €
-50%
Памучна тениска Han Kjøbenhavn в черно с апликация
Памучна тениска Han Kjøbenhavn
Текуща цена:
104,90 €
Редовна цена: 209,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 209,90 €
Открий продукти от Polo Ralph Lauren
Памучна тениска Polo Ralph Lauren (3 броя) в черно с изчистен дизайн 714830304014
Памучна тениска Polo Ralph Lauren (3 броя)
Текуща цена:
52,99 €
Редовна цена: 73,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 55,99 €
Polo Ralph Lauren - Тениска 7,10681E+11
Polo Ralph Lauren - Тениска
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 84,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 70,99 €
Тениска Polo Ralph Lauren мъжка в черно с изчистен дизайн
Тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
61,99 €
Редовна цена: 90,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 62,99 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в черно с апликация 710981370
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
74,99 €
Редовна цена: 97,09 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 78,99 €
-20%
-15% в кошницата*
Памучна тениска Polo Ralph Lauren JERSEY-KNT-T-SHIRT в черно с изчистен дизайн 710A12979001
Памучна тениска Polo Ralph Lauren JERSEY-KNT-T-SHIRT
Текуща цена:
78,99 €
Редовна цена: 99,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 99,90 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в черно с принт 714931650
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
48,99 €
Редовна цена: 68,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 51,99 €
-22%
Polo Ralph Lauren - Тениска 7,10741E+11
Polo Ralph Lauren - Тениска
Текуща цена:
76,99 €
Редовна цена: 99,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 99,90 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в черно с изчистен дизайн 714844756
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
59,90 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в черно с изчистен дизайн 714844756001
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
51,99 €
Редовна цена: 64,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 53,99 €
Polo Ralph Lauren Tee тениска от памук мъжка черна 710964714
Polo Ralph Lauren Tee тениска от памук мъжка
Текуща цена:
66,99 €
Редовна цена: 112,43 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 69,99 €
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren JERSEY-SSL-TSH тениска от памук мъжка черна 710981136501
Polo Ralph Lauren JERSEY-SSL-TSH тениска от памук мъжка
109,90 €
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren - Тениска 7,10681E+11
Polo Ralph Lauren - Тениска
Текуща цена:
59,99 €
Редовна цена: 90,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 54,99 €
-22%
Тениска Polo Ralph Lauren (2 броя) мъжка в тъмносиньо с изчистен дизайн 714835960004
Тениска Polo Ralph Lauren (2 броя)
Текуща цена:
40,99 €
Редовна цена: 52,99 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 52,99 €
-31%
-5% в кошницата*
Памучна тениска Polo Ralph Lauren WEATHERED 20/2 в зелено с изчистен дизайн 710977904014
Памучна тениска Polo Ralph Lauren WEATHERED 20/2
Текуща цена:
83,99 €
Редовна цена: 122,66 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 122,66 €
Polo Ralph Lauren тениска от памук мъжка бежова 710740727
Polo Ralph Lauren тениска от памук мъжка
Текуща цена:
55,99 €
Редовна цена: 102,21 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 60,79 €
Polo Ralph Lauren тениска basic мъжка от памук зелена 710671438
Polo Ralph Lauren тениска basic мъжка от памук
76,64 €
-10%
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в бяло с изчистен дизайн 710936585
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
59,99 €
Редовна цена: 86,87 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 66,99 €
-28%
-15% в кошницата*
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в черно с изчистен дизайн 710916698
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
67,99 €
Редовна цена: 97,09 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 94,90 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в синьо с апликация 710P04881
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
100,99 €
Редовна цена: 137,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 109,90 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в зелено с десен 710956828
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
64,99 €
Редовна цена: 99,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 69,99 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в тъмносиньо с изчистен дизайн 710936509
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
62,99 €
Редовна цена: 107,32 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 66,99 €
-5% в кошницата*
Памучна тениска Polo Ralph Lauren JERSEY-KNT-T-SHIRT в зелено с изчистен дизайн 710A12979002
Памучна тениска Polo Ralph Lauren JERSEY-KNT-T-SHIRT
99,90 €
Тениска Polo Ralph Lauren в тъмносиньо с изчистен дизайн 710963492
Тениска Polo Ralph Lauren
99,90 €
-23%
Polo Ralph Lauren тениска basic от памук мъжка оранжева 710671438
Polo Ralph Lauren тениска basic от памук мъжка
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 90,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 90,90 €
Памучна тениска Polo Ralph Lauren в тъмносиньо с апликация 710981370
Памучна тениска Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
72,99 €
Редовна цена: 97,09 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 78,99 €
-29%
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren тениска basic от памук мъжка бежова 710671438
Polo Ralph Lauren тениска basic от памук мъжка
Текуща цена:
61,30 €
Редовна цена: 86,87 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 86,87 €
-10%
Polo Ralph Lauren тениска basic мъжка от памук розова 710671438
Polo Ralph Lauren тениска basic мъжка от памук
Текуща цена:
60,99 €
Редовна цена: 90,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 67,99 €
Polo Ralph Lauren тениска basic от памук мъжка синя 710671438
Polo Ralph Lauren тениска basic от памук мъжка
Текуща цена:
64,99 €
Редовна цена: 90,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 66,99 €
Polo Ralph Lauren тениска от памук мъжка синя 710740727
Polo Ralph Lauren тениска от памук мъжка
97,09 €
Polo Ralph Lauren тениска basic от памук мъжка
Текуща цена:
61,99 €
Редовна цена: 90,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 66,99 €