Přejít na obsah
FINAL SALE AŽ -50 %! Objevte
logo prm
Carhartt WIP
5.0

Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Pierce Pant Straight béžová barva, jednoduché, high waist, I032966.D602

-16%-5 % V KOŠÍKU*
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2749 Kč -41%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1919 Kč -16%
Barva: béžová
Zvolte velikost
Final Sale až -50 %!

*Nakupte za min. 3 000 Kč a získejte 5% slevu v košíku.

Final Sale až -50 %!
Více zde
DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita

Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Pierce Pant Straight

Kalhoty z kolekce Carhartt WIP vyrobené z hladké tkaniny. Model vyrobený z extrémně pohodlného, ​​prodyšného, ​​bavlněného materiálu.
- Kalhoty jsou v oblasti boků mírně vypasované.
- Model se zvýšeným pasem a zapínáním na knoflík a zip.
- Rovná nohavice po celé délce.
- Dvě boční kapsy.
- Dvě kapsy na zadečku.
- Cargo kapsy poskytují další úložný prostor pro drobnosti.
- Tenká, neelastická tkanina.
- Šířka v pase: 36 cm.
- Šířka v bocích: 48 cm.
- Výška sedu: 28 cm.
- Spodní šířka nohavice: 18 cm.
- Šířka nohavice: 28 cm.
- Vnější délka nohavic: 102 cm.
- Rozměry pro velikost: 27.
Vlastnosti výrobku
Pružnost materiálu
neelastický materiál
Typ zapínání
na zip
Údaje o výrobku
Kód výrobce
I032966.D602
Barva
béžová
Značka
Carhartt WIP
Výrobce

Work in Progress Textilhandels GmbH
Hegenheimer Strasse 16, 79576 Weil am Rhein, Germany
info@carhartt-wip.com

ID produktu
PPYH-SPD11K_01X
Složení
Hlavní materiál: 100 % Bavlna
Podšívka kapsy: 65 % Polyester, 35 % Bavlna
Střih
Pas (výška):
vysoký
Typ nohavic:
rovné
Střih:
Regular fit, rovný
Rozměry
Modelka na fotografii je 176 cm vysoká a má na sobě velikost 27
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte. Doporučení na základě rozměrů produktu a velikostí značky.
Podobné produkty
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Collins Pant béžová barva, kapsáče, high waist, I029789.1YAGD
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Collins Pant
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1709 Kč
-50%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP Craft Pant dámské, béžová barva, jednoduché, high waist, I032968.8Y01
Kalhoty Carhartt WIP Craft Pant
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP W' Omak Pant dámské, béžová barva, široké, high waist, I035682.G102
Kalhoty Carhartt WIP W' Omak Pant
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Pierce Pant Straight béžová barva, kapsáče, high waist, I034323.07E4O
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Pierce Pant Straight
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
Kalhoty Carhartt WIP Brandon Single Knee Pant dámské, béžová barva, široké, high waist, I034838
Kalhoty Carhartt WIP Brandon Single Knee Pant
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1949 Kč
-17%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP W' Craft Pant dámské, béžová barva, široké, medium waist, I032441.8Y02
Kalhoty Carhartt WIP W' Craft Pant
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP Pierce Pant Straight dámské, béžová barva, střih chinos, high waist, I034829
Kalhoty Carhartt WIP Pierce Pant Straight
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2439 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Pierce Double Knee Pant béžová barva, jednoduché, high waist, I033139.D602
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Pierce Double Knee Pant
Aktuální cena:
1709 Kč
Běžná cena: 2849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1849 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP Craft Pant dámské, béžová barva, široké, high waist, I032441
Kalhoty Carhartt WIP Craft Pant
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1569 Kč
-11%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Leola Pant dámské, béžová barva, široké, high waist, I033147
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Leola Pant
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Brady Pant béžová barva, jednoduché, medium waist, I033770.2LPGT
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Brady Pant
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP W' Kingston dámské, béžová barva, high waist, I035580.G1GD
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP W' Kingston
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-16%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Brandon Single Knee Pant dámské, béžová barva, střih chinos, high waist, I034838.2OR4O.
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Brandon Single Knee Pant
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2619 Kč
-50%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Leola Pant béžová barva, střih chinos, high waist, I033147.8Y06
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Leola Pant
Aktuální cena:
1449 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-12%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP Kingsley Pant dámské, béžová barva, široké, high waist, I033772.8Y01
Kalhoty Carhartt WIP Kingsley Pant
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2159 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP Simple Pant dámské, béžová barva, široké, high waist, I031562
Kalhoty Carhartt WIP Simple Pant
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1569 Kč
-16%
Kalhoty Samsoe Samsoe Sashelly dámské, béžová barva, jednoduché, high waist, F24200010
Kalhoty Samsoe Samsoe Sashelly
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 4299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
Bavlněné kalhoty DARKPARK Rosalind
Aktuální cena:
9599 Kč
Běžná cena: 16990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9339 Kč
GANNI kalhoty s viskózou dámské béžové high waist A1080170
GANNI kalhoty s viskózou dámské
8799 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
Wales Bonner Hymn kalhoty se lnem dámské béžové high waist WS26TR04.LI02.100
Wales Bonner Hymn kalhoty se lnem dámské
Aktuální cena:
11990 Kč
Běžná cena: 16990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 16990 Kč
-15%
-5 % V KOŠÍKU*
Y-3 W UT WL PNT kalhoty z viskózy dámské béžové high waist
Y-3 W UT WL PNT kalhoty z viskózy dámské
Aktuální cena:
4899 Kč
Běžná cena: 8299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5799 Kč
-21%
Kalhoty Nanushka JENCI dámské, béžová barva, široké, high waist, NW25SSPA26600
Kalhoty Nanushka JENCI
Aktuální cena:
6199 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7899 Kč
-50%
Bavlněné kalhoty Rick Owens DRKSHDW Double Cargo Jumbo Belas dámské, béžová barva, široké, high waist, DS02E7324.CFL
Bavlněné kalhoty Rick Owens DRKSHDW Double Cargo Jumbo Belas
Aktuální cena:
9995 Kč
Běžná cena: 19990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 19990 Kč
-23%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Our Legacy Harbour dámské, béžová barva, široké, high waist, W2254HDBD
Bavlněné kalhoty Our Legacy Harbour
Aktuální cena:
4599 Kč
Běžná cena: 9199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5979 Kč
-17%
Kalhoty JW Anderson Drawstring Waist dámské, béžová barva, zvony, high waist, TR0399.PG1693.002
Kalhoty JW Anderson Drawstring Waist
Aktuální cena:
4699 Kč
Běžná cena: 9799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5699 Kč
-16%
Coperni Wide Leg Tailored oblekové kalhoty dámské béžové high waist COPP90F3004
Coperni Wide Leg Tailored oblekové kalhoty dámské
Aktuální cena:
6599 Kč
Běžná cena: 12990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7899 Kč
-12%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Kenzo dámské, béžová barva, široké, high waist, FF52PA1059FI.11
Kalhoty Kenzo
Aktuální cena:
6799 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7789 Kč
-12%
-5 % V KOŠÍKU*
Anine Bing Roslyn kalhoty dámské béžové high waist A.03.11792
Anine Bing Roslyn kalhoty dámské
Aktuální cena:
4099 Kč
Běžná cena: 6299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč
-18%
Tepláky adidas Originals Manager Pants dámské, béžová barva, široké, high waist, KC9089
Tepláky adidas Originals Manager Pants
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-14%
Polo Ralph Lauren rovné kalhoty bavlněné dámské béžové regular waist 211978634
Polo Ralph Lauren rovné kalhoty bavlněné dámské
Aktuální cena:
4799 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5599 Kč
Objevte produkty Carhartt WIP
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Brady Pant béžová barva, jednoduché, medium waist, I033770.2LPGT
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Brady Pant
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP W' Kingston dámské, béžová barva, high waist, I035580.G1GD
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP W' Kingston
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-17%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP W' Craft Pant dámské, béžová barva, široké, medium waist, I032441.8Y02
Kalhoty Carhartt WIP W' Craft Pant
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Pierce Pant Straight béžová barva, kapsáče, high waist, I034323.07E4O
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Pierce Pant Straight
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-16%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Brandon Single Knee Pant dámské, béžová barva, střih chinos, high waist, I034838.2OR4O.
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Brandon Single Knee Pant
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2619 Kč
-11%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Leola Pant dámské, béžová barva, široké, high waist, I033147
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Leola Pant
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-50%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Leola Pant béžová barva, střih chinos, high waist, I033147.8Y06
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Leola Pant
Aktuální cena:
1449 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
Kalhoty Carhartt WIP Brandon Single Knee Pant dámské, béžová barva, široké, high waist, I034838
Kalhoty Carhartt WIP Brandon Single Knee Pant
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1949 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP Pierce Pant Straight dámské, béžová barva, střih chinos, high waist, I034829
Kalhoty Carhartt WIP Pierce Pant Straight
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2439 Kč
-50%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP Craft Pant dámské, béžová barva, jednoduché, high waist, I032968.8Y01
Kalhoty Carhartt WIP Craft Pant
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-12%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP Kingsley Pant dámské, béžová barva, široké, high waist, I033772.8Y01
Kalhoty Carhartt WIP Kingsley Pant
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2159 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Pierce Double Knee Pant béžová barva, jednoduché, high waist, I033139.D602
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Pierce Double Knee Pant
Aktuální cena:
1709 Kč
Běžná cena: 2849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1849 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP Simple Pant dámské, béžová barva, široké, high waist, I031562
Kalhoty Carhartt WIP Simple Pant
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1569 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Collins Pant béžová barva, kapsáče, high waist, I029789.1YAGD
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Collins Pant
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1709 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP W' Omak Pant dámské, béžová barva, široké, high waist, I035682.G102
Kalhoty Carhartt WIP W' Omak Pant
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP Craft Pant dámské, béžová barva, široké, high waist, I032441
Kalhoty Carhartt WIP Craft Pant
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1569 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP W' Kingston černá barva, high waist, I035580.89GD
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP W' Kingston
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2769 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Brandon Single Knee Pant dámské, bílá barva, široké, high waist, I034880
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Brandon Single Knee Pant
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Leola Pant dámské, zelená barva, široké, high waist, I033147
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Leola Pant
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2089 Kč
-12%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty s příměsí lnu Carhartt WIP Ethel Double Knee Pant černá barva, high waist, I033573.8902
Kalhoty s příměsí lnu Carhartt WIP Ethel Double Knee Pant
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2279 Kč
-12%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP W Brandon Double Knee Pant boyfriend kalhoty bavlněné dámské hnědé regular waist I036352.HZB7
Carhartt WIP W Brandon Double Knee Pant boyfriend kalhoty bavlněné dámské
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP W' Jet Cargo Pant boyfriend kalhoty bavlněné dámské černé I036703.89GD
Carhartt WIP W' Jet Cargo Pant boyfriend kalhoty bavlněné dámské
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Leola Pant černá barva, široké, high waist, I033147.8906
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Leola Pant
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP W' Titan Double Knee Pant dámské rovné kalhoty s bavlnou černé regular waist I036515.8901
Carhartt WIP W' Titan Double Knee Pant dámské rovné kalhoty s bavlnou
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP W Brandon Double Knee Pant dámské, černá barva, high waist, I036352.8901
Kalhoty Carhartt WIP W Brandon Double Knee Pant
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-18%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP Simple Pant dámské, černá barva, jednoduché, high waist, I033141.8901
Kalhoty Carhartt WIP Simple Pant
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-25%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP Pierce Pant Straight dámské, zelená barva, střih chinos, high waist, I026588.1YFGD
Kalhoty Carhartt WIP Pierce Pant Straight
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1619 Kč
-19%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Collins Pant zelená barva, kapsáče, high waist, I029789.29MGD
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP Collins Pant
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1979 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP W' Brandon Single Knee Pant dámské, více barev, high waist, I034880.38W06
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP W' Brandon Single Knee Pant
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč