Přejít na obsah
FINAL SALE AŽ -50 %! Objevte
logo prm
Carhartt WIP
1.0

Bunda Carhartt WIP Wadeson pánská, béžová barva, přechodná, I034363.D6XX

-50%-5 % V KOŠÍKU*
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 4399 Kč -50%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč -50%
Barva: béžová
Zvolte velikost
Final Sale až -50 %!

*Nakupte za min. 3 000 Kč a získejte 5% slevu v košíku.

Final Sale až -50 %!
Více zde
DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita

Bunda Carhartt WIP Wadeson

Bunda z kolekce Carhartt WIP. Přechodní model, vyroben z lehkého materiálu, který se velmi příjemně nosí. Model se syntetickou izolací pro větší pohodlí při nižších teplotách.
- Tento produkt byl vyroben částečně z recyklovaného polyesteru.
- Jednoduchý, neblokující střih.
- Rukávy se zapínatelnými manžetami.
- Model s límcem.
- Díky pohodlnému zapínání na patentky se snadno nasazuje a sundává.
- Lehce zateplený model bez podšívky.
- Dvě boční kapsy.
- Náprsní kapsy.
- Délka rukávu: 66 cm.
- Délka: 78 cm.
- Šířka v podpaží: 62 cm.
- Šířka v ramenou: 51 cm.
- Rozměry pro velikost: L.
Vlastnosti výrobku
Výplň
syntetická
Kapuce
Žádná kapuce
Podšívka
bez podšívky
Údaje o výrobku
Kód výrobce
I034363.D6XX
Barva
béžová
Značka
Carhartt WIP
Výrobce

Work in Progress Textilhandels GmbH
Hegenheimer Strasse 16, 79576 Weil am Rhein, Germany
info@carhartt-wip.com

ID produktu
9BYH-KDM067_01X
Složení
Výplň: 100 % Polyester
Materiál č. 1: 100 % Recyklovaný polyester
Materiál č. 2: 100 % Nylon
Střih
Střih:
Regular fit
Rozměry
Model na fotografii je 186 cm vysoký a má na sobě velikost L
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte. Doporučení na základě rozměrů produktu a velikostí značky.
Podobné produkty
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Prescott Shirt Jac bunda bavlněná pánská béžová I036484.3VYGD
Carhartt WIP Prescott Shirt Jac bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Džínová bunda Carhartt WIP Module Script Jacket béžová barva, přechodná, I035621.0DK01
Džínová bunda Carhartt WIP Module Script Jacket
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 5299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
-32%
Džínová bunda Carhartt WIP Detroit Jacket béžová barva, přechodná, oversize, I033112.0DJ02
Džínová bunda Carhartt WIP Detroit Jacket
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Bunda se lnem Carhartt WIP Walter Chore béžová barva, I035552.502
Bunda se lnem Carhartt WIP Walter Chore
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP OG Active Jacket přechodová bunda bavlněná mužská béžová I034820.07E4O
Carhartt WIP OG Active Jacket přechodová bunda bavlněná mužská
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 6199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Michigan Coat bunda bavlněná pánská béžová I034787.0ME4O
Carhartt WIP Michigan Coat bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Module Script Jacket bunda pánská béžová I032977.0DKXX
Carhartt WIP Module Script Jacket bunda pánská
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-17%
-5 % V KOŠÍKU*
Košilová bunda Carhartt WIP Crawford Shirt Jac béžová barva, přechodná, I034524.05XX
Košilová bunda Carhartt WIP Crawford Shirt Jac
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2919 Kč
-34%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Detroit Jacket pánská bavlněná přechodová bunda béžová I034819.0ME4O
Carhartt WIP Detroit Jacket pánská bavlněná přechodová bunda
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5199 Kč
-30%
-5 % V KOŠÍKU*
Bunda Polo Ralph Lauren BONDED HI béžová barva, přechodná, 710981490002
Bunda Polo Ralph Lauren BONDED HI
Aktuální cena:
4399 Kč
Běžná cena: 6299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6299 Kč
Drôle de Monsieur Slogan bunda bavlněná pánská béžová PERM-SH270-CO310
Drôle de Monsieur Slogan bunda bavlněná pánská
9099 Kč
adidas Originals x Wales Bonner přechodová bunda pánská béžová KF9251
adidas Originals x Wales Bonner přechodová bunda pánská
Aktuální cena:
4599 Kč
Běžná cena: 7199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4999 Kč
-50%
Vlněná bunda DARKPARK Joe béžová barva, přechodná, MJA04.FAW07.8586
Vlněná bunda DARKPARK Joe
Aktuální cena:
11995 Kč
Běžná cena: 23990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 23990 Kč
-11%
Alpha Industries MA-1 ULCANS pánský bomber béžový 756123
Alpha Industries MA-1 ULCANS pánský bomber
Aktuální cena:
6199 Kč
Běžná cena: 10099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6999 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bomber bunda Tom Wood Purth Bomber Patched béžová barva, přechodná, 22203.033-BEIGE
Bomber bunda Tom Wood Purth Bomber Patched
Aktuální cena:
6899 Kč
Běžná cena: 12999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7599 Kč
Bavlněná bunda Represent Real Tree Camo béžová barva, přechodná, MLM100720.55
Bavlněná bunda Represent Real Tree Camo
Aktuální cena:
3699 Kč
Běžná cena: 7499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela přechodová bunda pánská béžová SH2AM0068.M35858
MM6 Maison Margiela přechodová bunda pánská
Aktuální cena:
12990 Kč
Běžná cena: 23990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 13990 Kč
-16%
-5 % V KOŠÍKU*
Bomber bunda Fred Perry béžová barva, přechodná, oversize, J9032.560
Bomber bunda Fred Perry
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
No Problemo Workwear Denim bunda džínová pánská béžová NP7015005
No Problemo Workwear Denim bunda džínová pánská
Aktuální cena:
4299 Kč
Běžná cena: 6199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4999 Kč
-20%
Bunda Alpha Industries Utility Fishtail UV pánská, béžová barva, přechodná, 146117UV
Bunda Alpha Industries Utility Fishtail UV
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 8249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
-50%
Manšestrová bunda Ader Error Carid Aging Trucker béžová barva, přechodná, BMADFWJK1603
Manšestrová bunda Ader Error Carid Aging Trucker
Aktuální cena:
8995 Kč
Běžná cena: 17990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 17990 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
adidas Originals Equipment Jacket přechodová bunda bavlněná pánská béžová KE6076
adidas Originals Equipment Jacket přechodová bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-19%
-5 % V KOŠÍKU*
Filling Pieces Panier bunda bavlněná pánská béžová 412660500332.214
Filling Pieces Panier bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
5499 Kč
Běžná cena: 7899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6799 Kč
-12%
-5 % V KOŠÍKU*
Bunda The North Face Limbara Insulated béžová barva, zimní, NF0A89EGBOX1
Bunda The North Face Limbara Insulated
Aktuální cena:
4299 Kč
Běžná cena: 6399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4899 Kč
-50%
Bomber bunda ICECREAM Western Bomber béžová barva, přechodná, IC24202
Bomber bunda ICECREAM Western Bomber
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 7599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7599 Kč
-50%
-5 % V KOŠÍKU*
Péřová bunda Woolrich Sierra Supreme Down Jacket pánská, béžová barva, zimní, CFWOOU0847MRUT3107
Péřová bunda Woolrich Sierra Supreme Down Jacket
Aktuální cena:
8995 Kč
Běžná cena: 17990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 17990 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
Human Made MENS WOVEN JACKET bunda bavlněná pánská béžová HM31JK009
Human Made MENS WOVEN JACKET bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
6599 Kč
Běžná cena: 9299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9299 Kč
-51%
Bunda Polo Ralph Lauren béžová barva, přechodná, 710968886
Bunda Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 7799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7799 Kč
-19%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná bunda adidas Originals WORKWEAR béžová barva, přechodná, KG6454
Bavlněná bunda adidas Originals WORKWEAR
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
Objevte produkty Carhartt WIP
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Michigan Coat bunda bavlněná pánská béžová I034787.0ME4O
Carhartt WIP Michigan Coat bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Module Script Jacket bunda pánská béžová I032977.0DKXX
Carhartt WIP Module Script Jacket bunda pánská
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-17%
-5 % V KOŠÍKU*
Košilová bunda Carhartt WIP Crawford Shirt Jac béžová barva, přechodná, I034524.05XX
Košilová bunda Carhartt WIP Crawford Shirt Jac
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2919 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Džínová bunda Carhartt WIP Michigan Coat pánská, béžová barva, přechodná, oversize, I031519.0DJ02
Džínová bunda Carhartt WIP Michigan Coat
4099 Kč
-34%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Detroit Jacket pánská bavlněná přechodová bunda béžová I034819.0ME4O
Carhartt WIP Detroit Jacket pánská bavlněná přechodová bunda
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5199 Kč
-32%
Džínová bunda Carhartt WIP Detroit Jacket béžová barva, přechodná, oversize, I033112.0DJ02
Džínová bunda Carhartt WIP Detroit Jacket
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Džínová bunda Carhartt WIP Module Script Jacket béžová barva, přechodná, I035621.0DK01
Džínová bunda Carhartt WIP Module Script Jacket
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 5299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Prescott Shirt Jac bunda bavlněná pánská béžová I036484.3VYGD
Carhartt WIP Prescott Shirt Jac bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP OG Active Jacket přechodová bunda bavlněná mužská béžová I034820.07E4O
Carhartt WIP OG Active Jacket přechodová bunda bavlněná mužská
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 6199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Bunda se lnem Carhartt WIP Walter Chore béžová barva, I035552.502
Bunda se lnem Carhartt WIP Walter Chore
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
Carhartt WIP Manderson krátká bunda bavlněná pánská zelená I036803
Carhartt WIP Manderson krátká bunda bavlněná pánská
4699 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP OG Active Jacket přechodová bunda bavlněná pánská bílá I034311.D602
Carhartt WIP OG Active Jacket přechodová bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Detroit Jacket přechodová bunda bavlněná pánská zelená I034819.3MA4O
Carhartt WIP Detroit Jacket přechodová bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Ravon Jacket krátká bunda bavlněná pánská hnědá I036986.HZ60
Carhartt WIP Ravon Jacket krátká bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-32%
-5 % V KOŠÍKU*
Oboustranná bunda Carhartt WIP 50 Years Anniversary OG Active Jacket Denim modrá barva, zimní, I035966.3FZ12
Oboustranná bunda Carhartt WIP 50 Years Anniversary OG Active Jacket Denim
Aktuální cena:
6799 Kč
Běžná cena: 10099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 10099 Kč
-19%
-5 % V KOŠÍKU*
Džínová bunda Carhartt WIP Module Script Jacket černá barva, přechodná, oversize, I035621.0D201
Džínová bunda Carhartt WIP Module Script Jacket
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-12%
Bunda s příměsí vlny Carhartt WIP Wool Coach Jacket černá barva, přechodná, I034386.K02XX
Bunda s příměsí vlny Carhartt WIP Wool Coach Jacket
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 6299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Prescott Coat bavlněný pánský hnědý I036983.00SGD
Carhartt WIP Prescott Coat bavlněný pánský
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
Carhartt WIP OG Arcan krátká bunda bavlněná pánská hnědá I036867
Carhartt WIP OG Arcan krátká bunda bavlněná pánská
6399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná bunda Carhartt WIP Michigan Coat hnědá barva, I031519.00S02
Bavlněná bunda Carhartt WIP Michigan Coat
3989 Kč
-32%
-5 % V KOŠÍKU*
Oboustranná bunda Carhartt WIP 50 Years Anniversary OG Active Jacket Canvas hnědá barva, přechodná, oversize, I036412.3GK02
Oboustranná bunda Carhartt WIP 50 Years Anniversary OG Active Jacket Canvas
Aktuální cena:
6799 Kč
Běžná cena: 10099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 10099 Kč
-34%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Detroit Jacket bunda bavlněná pánská hnědá I034819.1FJ4O
Carhartt WIP Detroit Jacket bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5199 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Belmar Jacket džínová bunda pánská námořnická modř I036586.102
Carhartt WIP Belmar Jacket džínová bunda pánská
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Eightynine Coach Jacket bunda pánská černá I036134.0D2XX
Carhartt WIP Eightynine Coach Jacket bunda pánská
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP OG Active Jacket přechodová bunda bavlněná pánská zelená I034820.114O
Carhartt WIP OG Active Jacket přechodová bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 6199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná bunda Carhartt WIP OG Active Jacket hnědá barva, I034311.HZ02
Bavlněná bunda Carhartt WIP OG Active Jacket
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
-21%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná bunda Carhartt WIP OG Chore Coat černá barva, přechodná, I035613.00E4O
Bavlněná bunda Carhartt WIP OG Chore Coat
Aktuální cena:
4499 Kč
Běžná cena: 6399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5759 Kč
-32%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Warren Chore Coat džínová pánská bunda modrá I036592.B8902
Carhartt WIP Warren Chore Coat džínová pánská bunda
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
-22%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná bunda Carhartt WIP Selby Shirt Jac černá barva, přechodná, I035305.89XX
Bavlněná bunda Carhartt WIP Selby Shirt Jac
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
-33%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Prescott Shirt Jac přechodová bunda bavlněná pánská černá I036484.00EGD
Carhartt WIP Prescott Shirt Jac přechodová bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč