Přejít na obsah
FINAL SALE AŽ -50 %! Objevte
logo prm
Carhartt WIP

Carhartt WIP S/S Travon košile s bavlnou pánská černá hladká I036808

2799 Kč
Barva: černá
Carhartt WIP S/S Travon košile s bavlnou pánská černá hladká I036808
Carhartt WIP S/S Travon košile s bavlnou pánská vícebarevná hladká I036808
Zvolte velikost
DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita

Carhartt WIP S/S Travon černá košile s krátkým rukávem – esence městského stylu

Košile Carhartt WIP S/S Travon je pánská casual košile, která nabízí bezkonkurenční pohodlí a rafinovaný styl pro moderního muže, který si cení svobody. Tento model z kolekce S/S Travon, inspirovaný svobodným duchem městského života, se vrací v klasické, sytě černé barvě, čímž zdůrazňuje svůj univerzální charakter. Volný střih a měkký havajský límeček zajišťují bezkonkurenční pohodlí a volnost pohybu, dokonale se hodí pro letní dny a večerní vycházky. Vyrobena ze směsi bavlny a lyocellu je košile příjemná na dotek a prodyšná, což z ní činí ideální volbu pro každou příležitost – od relaxace ve městě po víkendová setkání.

Proč je košile Carhartt WIP S/S Travon I036808 chytrou volbou

  • Volný střih košile nabízí maximální volnost pohybu a pohodlí při nošení po celý den
  • Elastický materiál se dokonale přizpůsobí postavě, aniž by omezoval pohyb během aktivity
  • Směs bavlny a lyocellu činí tkaninu měkkou, prodyšnou a příjemnou pro pokožku
  • Univerzální streetwearový styl se dokonale snoubí s městskými trendy a každodenními outfity
  • Krátký rukáv je ideální řešení pro teplejší dny, zajišťující lehkost a prodyšnost
  • Měkký havajský límeček dodává košili nonšalanci a prázdninový, ležérní charakter
  • Decentní výšivka s logem značky Carhartt WIP zdůrazňuje autentičnost a smysl pro detail
  • Prodyšná tkanina z bavlny a lyocellu se stará o tepelný komfort i v horkých dnech
Vlastnosti výrobku
Typ límce
Havajský, měkký
Zapínání
na knoflíky
Pružnost materiálu
elastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
I036808
Barva výrobce
K02XX
Barva
černá
Značka
Carhartt WIP
Výrobce

Work in Progress Textilhandels GmbH
Hegenheimer Strasse 16, 79576 Weil am Rhein, Germany
info@carhartt-wip.com

ID produktu
9BY2-KDMZTN_99X
Materiál
Celý produkt:
60% TENCEL™, 40% Bavlna
Střih
Rukáv:
krátký
Střih:
volný
Rozměry
Míry uvedené pro velikost:
L
Délka:
71 cm
Šířka podpaží:
64 cm
Model na fotografii je 184 cm vysoký a má na sobě velikost L
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte. Doporučení na základě rozměrů produktu a velikostí značky.
Podobné produkty
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP S/S Mello Knit Shirt košile bavlněná pánská černá Pruhovaná I036159.3ONXX
Carhartt WIP S/S Mello Knit Shirt košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-28%
Carhartt WIP S/S Kander Shirt košile pánská bavlněná černá kostkovaná I036194.3JOXX
Carhartt WIP S/S Kander Shirt košile pánská bavlněná
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-16%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Palance pánská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem, I035330.35IXX
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Palance
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-50%
-5 % V KOŠÍKU*
Košile s příměsí vlny Carhartt WIP L/S Ray Shirt černá barva, relaxed, s klasickým límcem, I035626.8901
Košile s příměsí vlny Carhartt WIP L/S Ray Shirt
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4799 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Košile Carhartt WIP Madison Shirt černá barva, regular, s límečkem button-down
Košile Carhartt WIP Madison Shirt
1989 Kč
-28%
-15 % V KOŠÍKU*
Džínová košile Carhartt WIP Rylan pánská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem, I035567.32I06
Džínová košile Carhartt WIP Rylan
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-23%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Madison Shirt pánská, černá barva, regular, s klasickým límcem, I023339.0D2XX
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Madison Shirt
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
Carhartt WIP S/S Kendry košile bavlněná pánská černá hladká I036809
Carhartt WIP S/S Kendry košile bavlněná pánská
2399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP S/S Sean Hamilton Shirt košile z viskózy pánská černá I036290.3QQXX
Carhartt WIP S/S Sean Hamilton Shirt košile z viskózy pánská
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP S/S Signet Shirt košile pánská černá hladká I036227.89XX
Carhartt WIP S/S Signet Shirt košile pánská
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Carhartt WIP Kelly Shirt Jac pánská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem, I036271.8902
Bavlněná košile Carhartt WIP Kelly Shirt Jac
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Košile Wacko Maria 50'S SHIRT S/S ( TYPE-2 ) pánská, černá barva, relaxed, 25SS-WMS-OC06
Košile Wacko Maria 50'S SHIRT S/S ( TYPE-2 )
Aktuální cena:
4099 Kč
Běžná cena: 6299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
-50%
-5 % V KOŠÍKU*
Hedvábné tričko Visvim copa shirt s/s bamboo pánské, černá barva, relaxed, 125105011003
Hedvábné tričko Visvim copa shirt s/s bamboo
Aktuální cena:
27495 Kč
Běžná cena: 54990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 54990 Kč
-18%
-5 % V KOŠÍKU*
AAPE košile bavlněná pánská černá AAPSRM8561XAQ
AAPE košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-15%
-5 % V KOŠÍKU*
Košile Maison MIHARA YASUHIRO Crazy Pattern S/S Shirts pánská, černá barva, relaxed, J14SH185
Košile Maison MIHARA YASUHIRO Crazy Pattern S/S Shirts
Aktuální cena:
10990 Kč
Běžná cena: 12990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 12990 Kč
-28%
Maison MIHARA YASUHIRO košile džínová pánská černá s vybledlým efektem
Maison MIHARA YASUHIRO košile džínová pánská
Aktuální cena:
9990 Kč
Běžná cena: 16990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 13990 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Košile Filling Pieces Gardener pánská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem, 91299851861
Košile Filling Pieces Gardener
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-18%
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela košile bavlněná pánská černá s potiskem
MM6 Maison Margiela košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
9799 Kč
Běžná cena: 13990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 11990 Kč
Bavlněná košile Rick Owens Magnum Tommy
Aktuální cena:
8599 Kč
Běžná cena: 17589 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5699 Kč
-24%
-20 % V KOŠÍKU*
Axel Arigato Drew Shirt košile bavlněná pánská černá hladká A3980001
Axel Arigato Drew Shirt košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4999 Kč
-21%
-5 % V KOŠÍKU*
Fred Perry košile bavlněná pánská černá hladká M1745
Fred Perry košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-18%
Košile Andersson Bell Lemmans Faux-Suede pánská, černá barva, regular, s klasickým límcem, atb1236m
Košile Andersson Bell Lemmans Faux-Suede
Aktuální cena:
5399 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6599 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Košile A Bathing Ape Palm Tree Camo Open Collar pánská, černá barva, regular, s klasickým límcem, 1L30132306
Košile A Bathing Ape Palm Tree Camo Open Collar
Aktuální cena:
5299 Kč
Běžná cena: 7699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5699 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
Neighborhood košile bavlněná pánská černá hladká 261AQNH.SHM05
Neighborhood košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
4599 Kč
Běžná cena: 6499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6499 Kč
RHUDE Regatta Club košile bavlněná pánská černá s potiskem RHPS26SR04012
RHUDE Regatta Club košile bavlněná pánská
17990 Kč
-15%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Paul Smith černá barva, regular, s klasickým límcem, M1R-800P2-L00050
Bavlněná košile Paul Smith
Aktuální cena:
3349 Kč
Běžná cena: 6099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3959 Kč
-19%
Andersson Bell košile prolamovaná pánská černá hladká atb1539m
Andersson Bell košile prolamovaná pánská
Aktuální cena:
5399 Kč
Běžná cena: 6699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6699 Kč
-50%
Bavlněná košile Engineered Garments Combo Short Collar černá barva, relaxed, s klasickým límcem, 24F1A017
Bavlněná košile Engineered Garments Combo Short Collar
Aktuální cena:
3749 Kč
Běžná cena: 7499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7499 Kč
-21%
BEAMS košile prolamovaná pánská černá 1101.1668.147
BEAMS košile prolamovaná pánská
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-10%
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren černá barva, slim, s límečkem button-down, 710767828
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
Objevte produkty Carhartt WIP
-16%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Palance pánská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem, I035330.35IXX
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Palance
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-28%
-15 % V KOŠÍKU*
Džínová košile Carhartt WIP Rylan pánská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem, I035567.32I06
Džínová košile Carhartt WIP Rylan
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Košile Carhartt WIP Madison Shirt černá barva, regular, s límečkem button-down
Košile Carhartt WIP Madison Shirt
1989 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Carhartt WIP Kelly Shirt Jac pánská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem, I036271.8902
Bavlněná košile Carhartt WIP Kelly Shirt Jac
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
Carhartt WIP S/S Kendry košile bavlněná pánská černá hladká I036809
Carhartt WIP S/S Kendry košile bavlněná pánská
2399 Kč
-28%
Carhartt WIP S/S Kander Shirt košile pánská bavlněná černá kostkovaná I036194.3JOXX
Carhartt WIP S/S Kander Shirt košile pánská bavlněná
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP S/S Sean Hamilton Shirt košile z viskózy pánská černá I036290.3QQXX
Carhartt WIP S/S Sean Hamilton Shirt košile z viskózy pánská
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP S/S Mello Knit Shirt košile bavlněná pánská černá Pruhovaná I036159.3ONXX
Carhartt WIP S/S Mello Knit Shirt košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-50%
-5 % V KOŠÍKU*
Košile s příměsí vlny Carhartt WIP L/S Ray Shirt černá barva, relaxed, s klasickým límcem, I035626.8901
Košile s příměsí vlny Carhartt WIP L/S Ray Shirt
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4799 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP S/S Signet Shirt košile pánská černá hladká I036227.89XX
Carhartt WIP S/S Signet Shirt košile pánská
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-23%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Madison Shirt pánská, černá barva, regular, s klasickým límcem, I023339.0D2XX
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Madison Shirt
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-50%
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Bolton pánská, béžová barva, regular, s límečkem button-down, I030238.1NGXX
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Bolton
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
Košile Carhartt WIP S/S Catalogue Shirt pánská, více barev, relaxed, s klasickým límcem, I034548
Košile Carhartt WIP S/S Catalogue Shirt
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP S/S Lucas Shirt košile džínová pánská modrá hladká I034575.135
Carhartt WIP S/S Lucas Shirt košile džínová pánská
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-27%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP L/S Madison Fine Cord Shirt košile manšestrová pánská modrá hladká I030580.3MGXX
Carhartt WIP L/S Madison Fine Cord Shirt košile manšestrová pánská
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP S/S Signet Shirt pánská košile šedá I036227.1NKXX
Carhartt WIP S/S Signet Shirt pánská košile
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Carhartt WIP Kelly Shirt Jac pánská, hnědá barva, relaxed, s klasickým límcem, I036271.2FS02
Bavlněná košile Carhartt WIP Kelly Shirt Jac
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-36%
Carhartt WIP S/S Vestige Shirt košile bavlněná pánská modrá I036213.3PVXX
Carhartt WIP S/S Vestige Shirt košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-17%
-5 % V KOŠÍKU*
Košile s příměsí lnu Carhartt WIP S/S Catalogue Shirt pánská, více barev, relaxed, s klasickým límcem, I034548
Košile s příměsí lnu Carhartt WIP S/S Catalogue Shirt
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-12%
Carhartt WIP S/S Delray Shirt košile pánská modrá hladká I031465.3M3XX
Carhartt WIP S/S Delray Shirt košile pánská
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-21%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Madison Shirt pánská, béžová barva, regular, s límečkem button-down, I023339.2V4XX
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Madison Shirt
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-27%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Bolton pánská, tmavomodrá barva, regular, s límečkem button-down, I030238.1CXX
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Bolton
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-50%
Džínová košile Carhartt WIP Tigan pánská, béžová barva, relaxed, s klasickým límcem, I035821.3FUGD
Džínová košile Carhartt WIP Tigan
Aktuální cena:
1849 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Košile Carhartt WIP Madison Shirt bílá barva, regular, s límečkem button-down
Košile Carhartt WIP Madison Shirt
1989 Kč
-11%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP S/S Leavel Shirt košile pánská s bavlnou šedá I036203.3K4XX
Carhartt WIP S/S Leavel Shirt košile pánská s bavlnou
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-50%
Košile s příměsí lnu Carhartt WIP Walter pánská, béžová barva, relaxed, s klasickým límcem, I033578.502
Košile s příměsí lnu Carhartt WIP Walter
Aktuální cena:
2249 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
Carhartt WIP S/S Travon košile s bavlnou pánská vícebarevná hladká I036808
Carhartt WIP S/S Travon košile s bavlnou pánská
2799 Kč
-20%
-5 % V KOŠÍKU*
Košile s příměsí lnu Carhartt WIP S/S Folsey pánská, béžová barva, relaxed, I035154.3G7XX
Košile s příměsí lnu Carhartt WIP S/S Folsey
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2249 Kč
-50%
-5 % V KOŠÍKU*
Manšestrová košile Carhartt WIP L/S Flint Shirt pánská, béžová barva, relaxed, s klasickým límcem, I035837.1NGXX
Manšestrová košile Carhartt WIP L/S Flint Shirt
Aktuální cena:
1549 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-30%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP S/S Braxton Shirt košile bavlněná pánská bílá I031454.0MGXX
Carhartt WIP S/S Braxton Shirt košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč