Přejít na obsah
FINAL SALE AŽ -50 %! Objevte
logo prm
Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská černá 710916690

Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4999 Kč -32%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč -5%
Barva: černá
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí pánská bavlněná béžová 710916690
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská žlutá 710916690
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská modrá 710916690
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská námořnická modrá 710916690
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská béžová 710916690
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská béžová 710916690
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí pánská bavlněná béžová 710916690
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská zelená 710916690
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská zelená 710916690
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská černá 710916690
Zvolte velikost
DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita

Černá mikina s kapucí Polo Ralph Lauren – klasika v nadčasové černé

Černá mikina s kapucí Polo Ralph Lauren je kvintesencí ležérního stylu, která spojuje pohodlí s nadčasovou elegancí pro muže, kteří ocení kvalitu a univerzálnost. Tento ikonický model, který je symbolem amerického preppy stylu, se prezentuje v klasickém odstínu černé, který dodá charakter každému outfitu. Mikina je vyrobena ze 100% měkké bavlny střední tloušťky a nabízí bezkonkurenční pohodlí a prodyšnost po celý den. Její regular fit střih a praktická klokaní kapsa z ní činí ideální volbu jak pro městské eskapády, tak pro víkendovou relaxaci, skvěle se osvědčuje v přechodných ročních obdobích.

Proč si vybrat mikinu s kapucí Polo Ralph Lauren 710916690?

  • Ideální pro každodenní outfity, zajišťující volnost a pohodlí v městském shonu
  • Regular fit střih se dokonale přizpůsobí postavě, nabízí volnost pohybu bez zbytečného tlaku
  • Přirozená pružnost bavlněné pleteniny příjemně obepíná tělo a přizpůsobuje se každému pohybu
  • Nadčasový styl s ikonickým logem Polo Ralph Lauren, ideální pro casual setkání a relaxaci
  • Klasická klokaní mikina s kapucí je esencí městské pohody, vždy připravena na každé dobrodružství
  • Měkká 100% bavlna obepíná pokožku, zaručuje prodyšnost a bezkonkurenční pohodlí při nošení
  • Praktická klokaní kapsa na přední straně pojme nezbytné drobnosti a zahřeje ruce v chladnějších dnech
  • Střih bez zapínání je synonymem snadného oblékání a volného, nezávazného stylu
  • Integrovaná kapuce dodává sportovní charakter a chrání před neočekávaným větrem či deštěm
  • Střední tloušťka materiálu činí mikinu ideální pro každé roční období a zajišťuje optimální teplo
  • Klasické rukávy s elastickými manžetami zajišťují dokonalé přizpůsobení a volnost pohybu
  • Výstřih integrovaný s kapucí tvoří ucelený celek a podtrhuje casualový charakter mikiny
  • Hladká textura pleteniny se subtilním logem Polo Ralph Lauren je kvintesencí minimalistického designu
  • Příjemný materiál na dotek z čisté bavlny obepíná pokožku a nabízí pohodlí na nejvyšší úrovni
  • Ikonické logo Polo Ralph Lauren, diskrétně umístěné, svědčí o autentičnosti a prestiži značky
  • Elastické lemy na spodním okraji a u manžet perfektně přizpůsobují mikinu postavě a udržují teplo
Vlastnosti výrobku
Zapínání
bez zapínání
Kapuce
vestavěný
Údaje o výrobku
Kód výrobce
710916690
Barva výrobce
025
Barva
černá
Značka
Polo Ralph Lauren
ID produktu
PPYH-BLM01W_99X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Střih
Výstřih:
integrovaný s kapucí
Typ rukávu:
klasický
Střih:
Regular fit
Rozměry
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte. Doporučení na základě rozměrů produktu a velikostí značky.

Velikosti uvedené v obchodě byly přepočítány na standardní evropskou tabulku velikostí. Na etiketě dodaného produktu je uvedeno původní označení výrobce.

Podobné produkty
Mikina Polo Ralph Lauren "710766772001"
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-16%
Mikina Polo Ralph Lauren Lspohoodm3 Long Sleeve pánská, černá barva, s kapucí, s potiskem, 710972613
Mikina Polo Ralph Lauren Lspohoodm3 Long Sleeve
Aktuální cena:
3669 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4409 Kč
-15%
-5 % V KOŠÍKU*
Mikina Polo Ralph Lauren pánská, černá barva, hladká, 710812963037
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí pánská černá 710907092
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí pánská
4999 Kč
Mikina Polo Ralph Lauren "710766778008"
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-21%
Bavlněná mikina Maison MIHARA YASUHIRO pánská, černá barva, s aplikací, A15PO562
Bavlněná mikina Maison MIHARA YASUHIRO
Aktuální cena:
9399 Kč
Běžná cena: 14990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 11990 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná mikina RHUDE Moonlight Pack pánská, černá barva, s kapucí, s potiskem, RHPS26HO03012
Bavlněná mikina RHUDE Moonlight Pack
Aktuální cena:
9599 Kč
Běžná cena: 16990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9990 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Mikina Fred Perry pánská, černá barva, s potiskem, M2425
Mikina Fred Perry
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Fred Perry mikina bavlněná pánská černá
Fred Perry mikina bavlněná pánská
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-12%
-5 % V KOŠÍKU*
Mikina Helmut Lang Mega Zip Hoodie.Cmbd pánská, černá barva, s kapucí, hladká, O09HM502
Mikina Helmut Lang Mega Zip Hoodie.Cmbd
Aktuální cena:
5099 Kč
Běžná cena: 9199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5799 Kč
adidas Originals MONOGRAM HD mikina s kapucí s bavlnou pánská
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-11%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná mikina Kenzo pánská, černá barva, s kapucí, s aplikací, FF55SW2754MC.99J
Bavlněná mikina Kenzo
Aktuální cena:
6299 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7139 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Fleecová mikina AAPE Now Crew Neck pánská, černá barva, hladká, AAPSWMB322XXN
Fleecová mikina AAPE Now Crew Neck
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2309 Kč
Bavlněná mikina Puma MMQ pánská, černá barva, s kapucí, melanžová, 624011
Bavlněná mikina Puma MMQ
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-50%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná mikina Maharishi Maharishi Organic Hooded Sweat pánská, černá barva, s kapucí, s aplikací, 4622.BLACK
Bavlněná mikina Maharishi Maharishi Organic Hooded Sweat
Aktuální cena:
4449 Kč
Běžná cena: 8899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8899 Kč
-21%
-5 % V KOŠÍKU*
Mikina Alpha Industries Acid Logo Hoodie pánská, černá barva, s kapucí, melanžová, 258339
Mikina Alpha Industries Acid Logo Hoodie
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná mikina Maison Kitsuné pánská, černá barva, s kapucí, s aplikací, QM00700KM0341
Bavlněná mikina Maison Kitsuné
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-23%
Off-White Fallen Caravaggio mikina s kapucí bavlněná pánská černá 44MBB085S26F00B001
Off-White Fallen Caravaggio mikina s kapucí bavlněná pánská
Aktuální cena:
9990 Kč
Běžná cena: 12990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 12990 Kč
Bavlněná mikina Represent Represent Owners Club Sweater pánská, černá barva, s potiskem, OCM41115.001
Bavlněná mikina Represent Represent Owners Club Sweater
4199 Kč
-29%
Bavlněná mikina Daily Paper Light Cycle Hoodie pánská, černá barva, s kapucí, s potiskem, 2521100
Bavlněná mikina Daily Paper Light Cycle Hoodie
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela pánská mikina s kapucí černá, SH0GU0039.M25013.900
MM6 Maison Margiela pánská mikina s kapucí
Aktuální cena:
9990 Kč
Běžná cena: 13989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 10990 Kč
Bavlněná mikina Puma x Represent pánská, černá barva, s kapucí, s potiskem, 635797
Bavlněná mikina Puma x Represent
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
Mikina Carhartt WIP pánská, černá barva, s aplikací
Mikina Carhartt WIP
2399 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Mikina Ader Error HOODIE pánská, černá barva, s kapucí, s aplikací, BO01FWHD0101BK
Mikina Ader Error HOODIE
Aktuální cena:
5399 Kč
Běžná cena: 8299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6219 Kč
-19%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná mikina Martine Rose Classic pánská, černá barva, s kapucí, vzorovaná, 602JS01001K
Bavlněná mikina Martine Rose Classic
Aktuální cena:
5699 Kč
Běžná cena: 9499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7119 Kč
-30%
-5 % V KOŠÍKU*
Neighborhood oversize mikina bavlněná pánská černá 261FPNH.CSM08
Neighborhood oversize mikina bavlněná pánská
Aktuální cena:
5299 Kč
Běžná cena: 7599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7599 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná mikina Carhartt WIP Hooded Ray Sweat pánská, černá barva, s kapucí, s aplikací, I035640.89XX
Bavlněná mikina Carhartt WIP Hooded Ray Sweat
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-21%
Mikina Puma pánská, černá barva, s kapucí, s potiskem, 538027-01
Mikina Puma
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-12%
Mikina Alpha Industries Logo BP Hoody pánská, černá barva, s kapucí, s potiskem, 146336
Mikina Alpha Industries Logo BP Hoody
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná mikina Maison Kitsuné Bold Fox Head Patch Oversize Hoodie pánská, černá barva, s kapucí, hladká, LM00705KM0001
Bavlněná mikina Maison Kitsuné Bold Fox Head Patch Oversize Hoodie
Aktuální cena:
4099 Kč
Běžná cena: 6299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
Objevte produkty Polo Ralph Lauren
-16%
Mikina Polo Ralph Lauren Lspohoodm3 Long Sleeve pánská, černá barva, s kapucí, s potiskem, 710972613
Mikina Polo Ralph Lauren Lspohoodm3 Long Sleeve
Aktuální cena:
3669 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4409 Kč
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí pánská černá 710907092
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí pánská
4999 Kč
-15%
-5 % V KOŠÍKU*
Mikina Polo Ralph Lauren pánská, černá barva, hladká, 710812963037
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
Mikina Polo Ralph Lauren "710766778008"
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
Mikina Polo Ralph Lauren "710766772001"
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská zelená 710916690
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská
4999 Kč
-30%
Polo Ralph Lauren mikina bavlněná pánská zelená 710P07411
Polo Ralph Lauren mikina bavlněná pánská
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4999 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská béžová 710916690
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
Polo Ralph Lauren mikina bavlněná pánská modrá 710P07411
Polo Ralph Lauren mikina bavlněná pánská
4999 Kč
Bavlněná mikina Polo Ralph Lauren šedá barva, melanžová
Bavlněná mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2189 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí s bavlnou pánská zelená 710766778
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí s bavlnou pánská
4899 Kč
Bavlněná mikina Polo Ralph Lauren pánská, zelená barva, vzorovaná, 710P05317
Bavlněná mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-10%
Mikina Polo Ralph Lauren pánská, modrá barva, s kapucí, s potiskem, 710P04984
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
4299 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4799 Kč
Mikina Polo Ralph Lauren pánská, zelená barva, s kapucí, s aplikací, 710936586
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 4299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2139 Kč
Mikina Polo Ralph Lauren pánská, šedá barva, s potiskem, 710B14625
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
Polo Ralph Lauren - Mikina
Polo Ralph Lauren - Mikina
4499 Kč
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská modrá 710B18563001
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská
8099 Kč
-10%
Mikina Polo Ralph Lauren pánská, hnědá barva, hladká, 710961139
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-54%
Bavlněná mikina Polo Ralph Lauren pánská, šedá barva, 710671929
Bavlněná mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4999 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
Mikina Polo Ralph Lauren HEAVY WT FLEECE pánská, šedá barva, s kapucí, hladká, 710917904016
Mikina Polo Ralph Lauren HEAVY WT FLEECE
Aktuální cena:
4299 Kč
Běžná cena: 6099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6099 Kč
Mikina Polo Ralph Lauren pánská, růžová barva, vzorovaná, 710P05436
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
Polo Ralph Lauren mikina bavlněná pánská zelená 710P07411
Polo Ralph Lauren mikina bavlněná pánská
4899 Kč
-11%
Mikina Polo Ralph Lauren pánská, šedá barva, s potiskem, 710P04977
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
-50%
Mikina Polo Ralph Lauren Pohoodm2 Long Sleeve pánská, zelená barva, s kapucí, s aplikací, 710972664
Mikina Polo Ralph Lauren Pohoodm2 Long Sleeve
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4799 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská námořnická modrá 710916690
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí bavlněná pánská
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-26%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná mikina Polo Ralph Lauren pánská, béžová barva, hladká, 710916689
Bavlněná mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
Mikina Polo Ralph Lauren pánská, šedá barva, hladká
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
Polo Ralph Lauren mikina bavlněná pánská námořnická modrá 710P07411
Polo Ralph Lauren mikina bavlněná pánská
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí s bavlnou pánská růžová 710766778
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí s bavlnou pánská
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč