Přejít na obsah
FINAL SALE AŽ -50 %! Objevte
logo prm
Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské zelené 710536856

3499 Kč
Barva: zelená
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské růžové 710536856
Polo Ralph Lauren polo bavlněný pánský modrý 710536856
Polo Ralph Lauren polo pánské bavlněné modré 710536856
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské fialové 710536856
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské zelené 710536856
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské béžové 710536856
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské zelené 710536856
Zvolte velikost
DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita

Polo Ralph Lauren Polo zelené: nadčasový styl ve slim fit střihu

Polo Ralph Lauren Polo je esencí sportovní elegance, která spojuje pohodlí s rafinovaným stylem pro moderního muže. Tento kultovní model, který je synonymem amerického preppy stylu, se prezentuje v hlubokém, zeleném odstínu, který podtrhuje jeho nadčasový charakter. Je vyrobeno z elastické bavlny s tenkou vazbou, ideálně se přizpůsobí postavě, nabízí svobodu pohybu a bezkonkurenční pohodlí po celý den. Je to všestranná volba, která se skvěle hodí jak ke casual outfitům, tak jako prvek elegantnějších outfitů, a dodává jim nádech nenuceného luxusu.

Proč si vybrat Polo Ralph Lauren Polo 710536856?

  • Střih slim fit, který decentně zvýrazňuje mužskou siluetu, a zaručuje elegantní vzhled
  • Klasický polo střih s límečkem, symbolizující nadčasovou eleganci a ležérní styl
  • Vyrobeno ze 100% bavlny, zajišťující výjimečnou měkkost a prodyšnost pro pohodlí při nošení
  • Elastický materiál, který se dokonale přizpůsobuje pohybům těla, a nabízí naprostou volnost
  • Všestranný casual styl, ideální pro každodenní outfity a neformální setkání
  • Minimalistický hladký vzor, zdobený decentním logem značky, a podtrhující prestiž
Vlastnosti výrobku
Pružnost materiálu
elastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
710536856
Barva výrobce
515
Barva
zelená
Značka
Polo Ralph Lauren
ID produktu
PPY8-POM0A5_77D
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Střih
Výstřih:
S límečkem, na zapínání
Typ rukávu:
klasický
Střih:
Slim fit
Podobné produkty
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren zelená barva, 710854495
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské zelené 710680784
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské
3499 Kč
-11%
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské zelené 710680784
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Polo Ralph Lauren polo bavlněný pánský zelený 710680784
Polo Ralph Lauren polo bavlněný pánský
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-11%
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren zelená barva
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren zelená barva
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2369 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-11%
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské zelené 710680784
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren Polo Shirt zelená barva, 710964977
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren Polo Shirt
Aktuální cena:
2159 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-13%
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren bílá barva, 710956682
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské zelené 710680784
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
Polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren černá barva, 710782592
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-11%
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren černá barva, 710782592
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-31%
-5 % V KOŠÍKU*
Barbour MML0358OL71 polo bavlněné pánské zelené Original Sports
Barbour MML0358OL71 polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-15%
-10 % V KOŠÍKU*
Barbour MML1469GN18 polo bavlněné pánské zelené Hexham OS
Barbour MML1469GN18 polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
adidas Originals JSY polo pánské zelené KE3582
adidas Originals JSY polo pánské
Aktuální cena:
989 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
-31%
-5 % V KOŠÍKU*
Polo tričko Lacoste pánské, zelená barva, DH0159
Polo tričko Lacoste
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-11%
Barbour polo bavlněné pánské zelené MML0012
Barbour polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-17%
Barbour polo bavlněné pánské zelené MML0012
Barbour polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-10 % V KOŠÍKU*
Polo tričko A Bathing Ape Camo Pile Jacquard pánské, zelená barva, 001POL301002M
Polo tričko A Bathing Ape Camo Pile Jacquard
Aktuální cena:
4499 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4899 Kč
-11%
-10 % V KOŠÍKU*
Barbour polo bavlněné pánské zelené MML0012
Barbour polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-28%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné polo tričko Fred Perry zelená barva, s aplikací, M3600.T50
Bavlněné polo tričko Fred Perry
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
Barbour polo bavlněné pánské zelené MML0012
Barbour polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Barbour polo bavlněné pánské zelené MML0012
Barbour polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-14%
Barbour ESSENTIALS polo bavlněné pánské zelené MML0358
Barbour ESSENTIALS polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-31%
-5 % V KOŠÍKU*
Polo tričko Lacoste L1212....-001
Polo tričko Lacoste
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-16%
-5 % V KOŠÍKU*
Fred Perry polo s bavlnou pánské zelené K2310
Fred Perry polo s bavlnou pánské
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Barbour polo bavlněné pánské modré MML0012
Barbour polo bavlněné pánské
2199 Kč
Objevte produkty Polo Ralph Lauren
Polo Ralph Lauren polo bavlněný pánský zelený 710680784
Polo Ralph Lauren polo bavlněný pánský
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-11%
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské zelené 710680784
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Polo tričko Polo Ralph Lauren 710795080019
Polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské zelené 710680784
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-11%
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren černá barva, 710782592
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-11%
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské zelené 710680784
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské zelené 710680784
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren zelená barva
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2369 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren Polo Shirt zelená barva, 710964977
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren Polo Shirt
Aktuální cena:
2159 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren černá barva, 710782592
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-11%
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren zelená barva
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské zelené 710680784
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské
3499 Kč
Polo Ralph Lauren polo pánské bavlněné zelené 710680784
Polo Ralph Lauren polo pánské bavlněné
3499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren zelená barva, 710854495
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-13%
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren bílá barva, 710956682
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské šedé 710704319
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské
3699 Kč
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské béžové 710680784
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské
3499 Kč
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren bílá barva, 710956682
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-10%
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské béžové 710680784
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
Polo tričko Polo Ralph Lauren pánské, tyrkysová barva, 710A12308
Polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-12%
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren Sskccmslm24 Short Sleeve pánské, tmavomodrá barva, 710971839
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren Sskccmslm24 Short Sleeve
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 5599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské béžové 710704319
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-10%
Polo tričko se lněnou směsí Polo Ralph Lauren pánské, tmavomodrá barva, 710B13894
Polo tričko se lněnou směsí Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 5399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
-24%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren SS KC SLIM FIT pánské, růžová barva, 710536856506
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren SS KC SLIM FIT
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské modré 710704319
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské
3699 Kč
Bavlněné polo tričko Ralph Lauren černá barva, 710782592
Bavlněné polo tričko Ralph Lauren
Aktuální cena:
2369 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-10%
Polo Ralph Lauren polo bavlněné s elastanem pánské žluté 710941439
Polo Ralph Lauren polo bavlněné s elastanem pánské
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren BASIC MESH pánské, černá barva, 710783656020
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren BASIC MESH
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren modrá barva, 710970582
Bavlněné polo tričko Polo Ralph Lauren
3799 Kč
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské tyrkysové 710680784
Polo Ralph Lauren polo bavlněné pánské
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč