Ray-Ban - Brýle 0RB2180.601/71.51.
-15 % V KOŠÍKU*
Barva: černá
51
Mid-Season Sale až -40 %!
Mid-Season Sale až -40 %!
Více zde
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita
- Tvar rámečku: kulaté.
- UV ochrana.
- Šířka očnice: 51 mm.
- Výška čočky: 49 mm.
- Délka stranice: 150 mm.
Vlastnosti výrobku
Tvar rámů
kulatý
Typ objektivu
jednolitá
Údaje o výrobku
Kód výrobce
0RB2180.601/71.51.
Barva
černá
Značka
Ray-Ban
ID produktu
PP84-OKU00C_99X
Složení
Hlavní materiál: Umělá hmota
Technické údaje
Povlaky a vlastnosti čoček:
UV400
Polarizace:
Ne
Podobné produkty
Objevte produkty Ray-Ban
-20 % V KOŠÍKU*