dámské, černá barva, FT1285.5301B
Barva: černá
53
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita
Sluneční brýle Tom Ford Linda
- Tvar rámečku: oči kočky.
- UV ochrana.
- Model je dodáván s pouzdrem a čisticím hadříkem na brýle.
- Produkt je zabalen v originální krabičce.
- Šířka bočnice: 145 mm.
- Šířka očnice: 52 mm.
Vlastnosti výrobku
Tvar rámů
Kočičí oči
Typ objektivu
plynulá
Vzor obrouček
hladké
Údaje o výrobku
Kód výrobce
FT1285.5301B
Barva
černá
Značka
Tom Ford
ID produktu
99KK-OKD25R_99X
Složení
Umělá hmota
Rozměry
Modelka na fotografii je 179 cm vysoká a má na sobě velikost 53
Standardní velikost
Technické údaje
Povlaky a vlastnosti čoček:
UV400
Kategorie filtru:
Kat. 2
Polarizace:
Ne
Podobné produkty
Objevte produkty Tom Ford
Sluneční brýle Tom Ford Guilliana dámské, černá barva, FT1083_5201P
Sluneční brýle Tom Ford Guilliana
Aktuální cena:
Sluneční brýle Tom Ford Cielle dámské, černá barva, FT1187_5201A
Sluneční brýle Tom Ford Cielle
-10 % V KOŠÍKU*
Sluneční brýle Tom Ford Esme Esme dámské, černá barva, FT1157.5001A
Sluneční brýle Tom Ford Esme Esme
-10 % V KOŠÍKU*
Sluneční brýle Tom Ford Athena dámské, černá barva, FT1190_5301A
Sluneční brýle Tom Ford Athena
Sluneční brýle Tom Ford dámské, černá barva, FT1186_5101A
Sluneční brýle Tom Ford
-10 % V KOŠÍKU*
Sluneční brýle Tom Ford Brigitta dámské, černá barva, FT1188_5052E
Sluneční brýle Tom Ford Brigitta
-10 % V KOŠÍKU*
Sluneční brýle Tom Ford Winona dámské, černá barva, FT1030_5301D
Sluneční brýle Tom Ford Winona
-10 % V KOŠÍKU*