Przejdź do treści
logo prm
Drôle de Monsieur

Drôle de Monsieur Cannes szorty z wiskozy męskie brązowe regular waist

-30%-5% w koszyku*
Cena aktualna:
823,99 zł
Cena regularna: 1179,90 zł -30%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1179,90 zł -30%
Kolor: brązowy
Wybierz rozmiar
-5% w koszyku*

*Zrób zakupy za min. 500 zł, zniżka -5% na ten produkt naliczy się automatycznie w koszyku.

-5% w koszyku*
Zobacz więcej
DARMOWA DOSTAWA od 400 zł
Wysyłka nawet w 24h
ZWROTY I REKLAMACJE
Zwrot do 30 dni
Limitowane kolekcje

Drôle de Monsieur szorty brązowe – luksusowy casual z motywem zwierzęcym

Męskie szorty Drôle de Monsieur w odcieniu brązowym to propozycja dla mężczyzn, którzy cenią sobie swobodny styl z nutą luksusu. Ten model, wyróżniający się wyrazistym motywem zwierzęcym, łączy w sobie komfort wiskozy z nonszalanckim krojem. Idealne na ciepłe dni, sprawdzą się zarówno podczas miejskich eskapad, jak i relaksu w eleganckim kurorcie, dodając każdej stylizacji unikalnego charakteru. To wybór, który podkreśla indywidualność i zamiłowanie do mody.

Dlaczego warto wybrać szorty Drôle de Monsieur K.BS158.VI033.BN?

  • Te **casualowe szorty** męskie to kwintesencja swobodnego stylu, idealne do letnich, miejskich zestawień
  • Ich **prosty krój** zapewnia luźne i komfortowe ułożenie na sylwetce, gwarantując pełną swobodę ruchów
  • Długość **powyżej kolana** podkreśla letni charakter, oferując przewiewność i lekkość w upalne dni
  • **Regularny stan** z praktycznymi troczkami w pasie umożliwia idealne dopasowanie, zapewniając wygodę noszenia
  • Materiał z **miękkiej wiskozy** oferuje wyjątkową lekkość i przewiewność, idealną na ciepłe dni
  • Wyrazisty **motyw zwierzęcy** w odcieniach brązu nadaje szortom unikalny i modny wygląd, wyróżniając je z tłumu
  • Praktyczne, **wsuwane kieszenie** boczne oferują dyskretne miejsce na drobiazgi, które chcesz mieć zawsze pod ręką
  • Idealne na **letnie dni** i nieformalne okazje, te szorty dodają charakteru każdej stylizacji
Cechy produktu
Elastyczność
nieelastyczny materiał
Podszewka
bez podszewki
Zapięcie
bez zapięcia
Dane produktu
Kod producenta
K.BS158.VI033.BN
Kolor
brązowy
Marka
Drôle de Monsieur
ID Produktu
PPY2-SZM019_88X
Materiał
Cały produkt:
100% Wiskoza
Krój
Krój:
prosty
Stan:
regularny
Wymiary
Model na zdjęciu ma 188 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar L
Rozmiarówka standardowa
Zalecamy wybór rozmiaru, jaki nosisz zazwyczaj. Rekomendacja w oparciu o wymiary produktu i rozmiarówkę marki.
Podobne produkty
-30%
-5% w koszyku*
Drôle de Monsieur Elastiqué Jour Echelle szorty męskie z bawełną brązowe regular waist K-BS178-CO278-BN
Drôle de Monsieur Elastiqué Jour Echelle szorty męskie z bawełną
Cena aktualna:
749,99 zł
Cena regularna: 1079,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1079,90 zł
-5% w koszyku*
Needles szorty x Kae Tanaka H.D. męskie kolor brązowy QV431
Needles szorty x Kae Tanaka H.D.
Cena aktualna:
489,99 zł
Cena regularna: 999,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 539,99 zł
-10% w koszyku*
adidas Originals Wales Bonner x Y-3 szorty z bawełną męskie brązowe regular waist KS3971
adidas Originals Wales Bonner x Y-3 szorty z bawełną męskie
Cena aktualna:
854,99 zł
Cena regularna: 899,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia do sprzedaży: 899,99 zł
-20%
-5% w koszyku*
The North Face Exploration Cargo szorty trekkingowe męskie brązowe regular waist NF0A8EC71731
The North Face Exploration Cargo szorty trekkingowe męskie
Cena aktualna:
279,99 zł
Cena regularna: 349,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 349,99 zł
-5% w koszyku*
The North Face szorty bawełniane M Anticline Cargo Short kolor brązowy NF0A55B61731
The North Face szorty bawełniane M Anticline Cargo Short
Cena aktualna:
189,99 zł
Cena regularna: 349,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 209,99 zł
-18%
-5% w koszyku*
Columbia szorty outdoorowe Rapid Rivers kolor brązowy 2120661
Columbia szorty outdoorowe Rapid Rivers
Cena aktualna:
166,99 zł
Cena regularna: 239,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 203,99 zł
-5% w koszyku*
Carhartt WIP Single Knee Short szorty bawełniane męskie brązowe regular waist I034797.3IS4O
Carhartt WIP Single Knee Short szorty bawełniane męskie
549,99 zł
-50%
Butter Goods szorty jeansowe Web Denim Shorts męskie kolor brązowy BGQ3234801
Butter Goods szorty jeansowe Web Denim Shorts
Cena aktualna:
284,99 zł
Cena regularna: 569,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 569,99 zł
-5% w koszyku*
Columbia szorty Landroamer Ripstop Short męskie kolor brązowy 2121531
Columbia szorty Landroamer Ripstop Short
Cena aktualna:
154,99 zł
Cena regularna: 299,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 169,99 zł
-5% w koszyku*
Carhartt WIP szorty bawełniane Single Knee kolor brązowy I027942.HAMILTON.B-HAMILTON.B
Carhartt WIP szorty bawełniane Single Knee
409,99 zł
-20% w koszyku*
Carhartt WIP Landon Short szorty jeansowe męskie brązowe regular waist I036494.3IS5F
Carhartt WIP Landon Short szorty jeansowe męskie
509,99 zł
-30%
-5% w koszyku*
AAPE szorty jeansowe Main Woven męskie kolor brązowy AAPSPMB682XXO
AAPE szorty jeansowe Main Woven
Cena aktualna:
649,99 zł
Cena regularna: 929,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 929,99 zł
-5% w koszyku*
RHUDE szorty Leopard Traxedo Baggy męskie kolor brązowy RHSS25SH05012
RHUDE szorty Leopard Traxedo Baggy
Cena aktualna:
2099,90 zł
Cena regularna: 3829,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2259,90 zł
adidas Originals FIREBIRD SHO szorty dresowe męskie brązowe regular waist KE1373
adidas Originals FIREBIRD SHO szorty dresowe męskie
Cena aktualna:
186,99 zł
Cena regularna: 219,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 197,99 zł
-20% w koszyku*
Carhartt WIP Double Knee Short szorty bawełniane męskie brązowe I034793.HZ02
Carhartt WIP Double Knee Short szorty bawełniane męskie
509,99 zł
-5% w koszyku*
Carhartt WIP szorty bawełniane Szorty Carhartt Regular Cargo Short kolor brązowy I028246-CYPRESS
Carhartt WIP szorty bawełniane Szorty Carhartt Regular Cargo Short
449,99 zł
-5% w koszyku*
1017 ALYX 9SM szorty bawełniane Fleece garment dye cargo męskie kolor brązowy AAMSO0084FA01
1017 ALYX 9SM szorty bawełniane Fleece garment dye cargo
Cena aktualna:
539,99 zł
Cena regularna: 999,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 589,99 zł
-20% w koszyku*
Carhartt WIP Double Knee Short szorty bawełniane męskie brązowe regular waist I036483.3IS4O
Carhartt WIP Double Knee Short szorty bawełniane męskie
549,99 zł
-16%
A.P.C. szorty bawełniane short crew kolor brązowy COGXS-H10198
A.P.C. szorty bawełniane short crew
Cena aktualna:
469,99 zł
Cena regularna: 949,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 559,99 zł
-5% w koszyku*
AAPE szorty bawełniane Now Sweat męskie kolor brązowy AAPSPMB678XXO
AAPE szorty bawełniane Now Sweat
Cena aktualna:
262,99 zł
Cena regularna: 569,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 279,99 zł
-15% w koszyku*
Gramicci G-Short szorty bawełniane męskie brązowe G101.OGT
Gramicci G-Short szorty bawełniane męskie
Cena aktualna:
313,99 zł
Cena regularna: 339,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 339,99 zł
-30%
-5% w koszyku*
Carhartt WIP Simple Short szorty męskie brązowe regular waist I034912.3IL02
Carhartt WIP Simple Short szorty męskie
Cena aktualna:
209,99 zł
Cena regularna: 299,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299,99 zł
Rick Owens DRKSHDW Stefan Cargo szorty jeansowe męskie brązowe regular waist DU01F4358.DST
Rick Owens DRKSHDW Stefan Cargo szorty jeansowe męskie
3599,90 zł
-15% w koszyku*
Lacoste szorty dresowe z bawełną męskie brązowe regular waist GH9627
Lacoste szorty dresowe z bawełną męskie
Cena aktualna:
244,99 zł
Cena regularna: 369,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 259,99 zł
-20% w koszyku*
Carhartt WIP Brandon Short szorty jeansowe męskie brązowe regular waist
Carhartt WIP Brandon Short szorty jeansowe męskie
429,99 zł
-5% w koszyku*
The North Face szorty Horizon męskie kolor brązowy NF0A824D8W01
The North Face szorty Horizon
Cena aktualna:
182,99 zł
Cena regularna: 329,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 199,99 zł
-12%
-5% w koszyku*
Lacoste szorty dresowe męskie bawełniane brązowe regular waist GH1903
Lacoste szorty dresowe męskie bawełniane
Cena aktualna:
314,99 zł
Cena regularna: 449,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 359,99 zł
-18%
A.P.C. szorty jeansowe Short Norris męskie kolor brązowy COGBJ.H10186
A.P.C. szorty jeansowe Short Norris
Cena aktualna:
409,99 zł
Cena regularna: 819,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 499,99 zł
-18%
A.P.C. szorty bawełniane kolor brązowy COGBJ.H10179-CARAMEL
A.P.C. szorty bawełniane
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 799,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 489,99 zł
Odkryj produkty Drôle de Monsieur
-30%
-5% w koszyku*
Drôle de Monsieur Elastiqué Jour Echelle szorty męskie z bawełną brązowe regular waist K-BS178-CO278-BN
Drôle de Monsieur Elastiqué Jour Echelle szorty męskie z bawełną
Cena aktualna:
749,99 zł
Cena regularna: 1079,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1079,90 zł
Drôle de Monsieur szorty bawełniane Monogramme męskie kolor beżowy J.BS158.CO201.OW
Drôle de Monsieur szorty bawełniane Monogramme
819,99 zł
Drôle de Monsieur Slogan szorty bawełniane męskie granatowe high waist PERM-BS185-CO312
Drôle de Monsieur Slogan szorty bawełniane męskie
829,99 zł
-30%
-5% w koszyku*
Drôle de Monsieur szorty z bawełną męskie zielone regular waist K-BS176-CO273-KK
Drôle de Monsieur szorty z bawełną męskie
Cena aktualna:
749,99 zł
Cena regularna: 1079,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1079,90 zł
-30%
-5% w koszyku*
Drôle de Monsieur Short Tapisserie Florale Lin szorty z lnem męskie zielone regular waist J.BS158.LI012.GN
Drôle de Monsieur Short Tapisserie Florale Lin szorty z lnem męskie
Cena aktualna:
699,99 zł
Cena regularna: 999,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 999,99 zł
-29%
-5% w koszyku*
Drôle de Monsieur Short Piqué Brodé szorty bawełniane męskie beżowe regular waist K-BS179-CO264-OW
Drôle de Monsieur Short Piqué Brodé szorty bawełniane męskie
Cena aktualna:
699,99 zł
Cena regularna: 999,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 999,90 zł
-22%
-5% w koszyku*
Drôle de Monsieur Slogan Rose szorty dresowe bawełniane męskie granatowe regular waist J.BS180.CO127.NY
Drôle de Monsieur Slogan Rose szorty dresowe bawełniane męskie
Cena aktualna:
524,99 zł
Cena regularna: 749,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 674,99 zł
Drôle de Monsieur szorty jeansowe męskie niebieskie regular waist PERM-BS150-CO123
Drôle de Monsieur szorty jeansowe męskie
899,99 zł
-15% w koszyku*
Drôle de Monsieur szorty Short Baggy męskie kolor zielony J.BS167.CO214.OL
Drôle de Monsieur szorty Short Baggy
1079,90 zł
-5% w koszyku*
Drôle de Monsieur Le Short Workwear Paisley szorty cargo bawełniane męskie żółte regular waist G-BS155-CO189-MS
Drôle de Monsieur Le Short Workwear Paisley szorty cargo bawełniane męskie
Cena aktualna:
629,99 zł
Cena regularna: 1269,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 689,99 zł
-20% w koszyku*
Drôle de Monsieur Hibiscus szorty z bawełną męskie zielone regular waist
Drôle de Monsieur Hibiscus szorty z bawełną męskie
949,99 zł
-15%
Drôle de Monsieur szorty bawełniane Le Short Baggy męskie kolor beżowy G-BS147-CO188-OW
Drôle de Monsieur szorty bawełniane Le Short Baggy
Cena aktualna:
539,99 zł
Cena regularna: 1079,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 639,99 zł
Drôle de Monsieur Slogan szorty bawełniane męskie
829,99 zł