Przejdź do treści
logo prm
Polo Ralph Lauren
4.9

Polo Ralph Lauren polo męskie bawełniane turkusowe 710680784

Cena aktualna:
419,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł -30%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 459,99 zł -8%
Kolor: turkusowy
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie beżowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo męskie bawełniane beżowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie beżowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie różowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie pomarańczowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie różowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie niebieskie 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie niebieskie 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie niebieskie 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie granatowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo męskie bawełniane granatowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie granatowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie turkusowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo męskie bawełniane turkusowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie zielone 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie zielone 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie zielone 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie zielone 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniany męski zielony 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie beżowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie zielone 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie beżowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo męskie bawełniane bordowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie zielone 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie niebieskie 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie zielone 710680784
Wybierz rozmiar
DARMOWA DOSTAWA od 400 zł
Wysyłka nawet w 24h
ZWROTY I REKLAMACJE
Zwrot do 30 dni
Limitowane kolekcje

Polo Ralph Lauren turkusowa koszulka polo: esencja ponadczasowego stylu

Turkusowa koszulka polo Polo Ralph Lauren to kwintesencja swobodnej elegancji, która podkreśla wyrafinowany gust mężczyzny ceniącego klasykę z nutą nowoczesności. Ten ikoniczny element garderoby, będący symbolem amerykańskiego stylu preppy, powraca w głębokim odcieniu turkusu, który doskonale oddaje jego uniwersalny charakter. Jego smukły krój i elastyczna bawełna otulają sylwetkę, oferując komfort noszenia przez cały dzień, jednocześnie dbając o nienaganny wygląd. To wszechstronny wybór, idealny zarówno na letnie spotkania, jak i jako baza do warstwowych stylizacji w chłodniejsze dni, sprawdzając się w wielu codziennych sytuacjach.

Dlaczego turkusowa koszulka polo Polo Ralph Lauren 710680784 to wybór dla Ciebie?

  • Smukły krój slim fit, który subtelnie podkreśla sylwetkę, oferując nowoczesny i elegancki wygląd
  • Ponadczasowa koszulka polo, będąca kwintesencją swobodnej elegancji, idealna na wiele okazji
  • Wykonana z 100% bawełny, która delikatnie otula skórę, zapewniając wyjątkową miękkość i przewiewność
  • Lekko elastyczny materiał, który dopasowuje się do ruchów ciała, oferując swobodę i komfort przez cały dzień
  • Uniwersalny styl casual, doskonały do tworzenia zarówno swobodnych, jak i bardziej wyrafinowanych zestawów
  • Klasyczne krótkie rękawy, które dopełniają elegancki charakter koszulki, idealne na cieplejsze dni
  • Dekolt z kołnierzykiem zapinanym na guziki, dodający szyku i umożliwiający regulację stopnia formalności
  • Gładki wzór z ikonicznym logo Polo Ralph Lauren, dyskretnie umieszczonym, podkreślającym prestiż marki
  • Miękka i przewiewna dzianina, która dba o komfort termiczny, pozwalając skórze swobodnie oddychać
  • Cienki materiał, który sprawia, że koszulka jest lekka i idealna na cieplejsze pory roku, nie obciążając sylwetki
Cechy produktu
Elastyczność
elastyczny materiał
Dane produktu
Kod producenta
710680784
Kolor producenta
513
Kolor
turkusowy
Marka
Polo Ralph Lauren
ID Produktu
PPYH-POM0BS_65X
Materiał
Cały produkt:
100% Bawełna
Krój
Dekolt:
z kołnierzykiem, zapinany
Krój:
slim fit
Rodzaj rękawa:
klasyczny
Podobne produkty
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie turkusowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,99 zł
Polo Ralph Lauren polo męski kolor turkusowy gładki 710A12308
Polo Ralph Lauren polo
Cena aktualna:
379,99 zł
Cena regularna: 639,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,99 zł
-5% w koszyku*
Fred Perry polo męskie bawełniane turkusowe M2423
Fred Perry polo męskie bawełniane
Cena aktualna:
376,99 zł
Cena regularna: 549,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 384,99 zł
-35%
Fred Perry polo bawełniane męski kolor turkusowy gładki M6000.97A
Fred Perry polo bawełniane
Cena aktualna:
276,99 zł
Cena regularna: 429,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 429,99 zł
-20%
-15% w koszyku*
Fred Perry polo bawełniane męski kolor turkusowy gładki M3600.97A
Fred Perry polo bawełniane
Cena aktualna:
342,99 zł
Cena regularna: 429,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 429,99 zł
Kenzo polo bawełniane męski kolor turkusowy gładki FF65PO1534PU
Kenzo polo bawełniane
Cena aktualna:
479,99 zł
Cena regularna: 689,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 529,99 zł
-30%
-5% w koszyku*
Lacoste polo bawełniane kolor turkusowy
Lacoste polo bawełniane
Cena aktualna:
362,99 zł
Cena regularna: 519,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 519,99 zł
-14%
-5% w koszyku*
Barbour MML1535BL45 polo bawełniane męskie niebieskie Washed Tartan Tailored
Barbour MML1535BL45 polo bawełniane męskie
Cena aktualna:
202,99 zł
Cena regularna: 339,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 236,99 zł
-5% w koszyku*
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie niebieskie 710795080016
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie
Cena aktualna:
369,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399,99 zł
adidas Originals polo AOP Polo
Cena aktualna:
289,99 zł
Cena regularna: 349,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 174,99 zł
-20%
Barbour ESSENTIALS polo bawełniane męskie czarne MML0358
Barbour ESSENTIALS polo bawełniane męskie
Cena aktualna:
213,99 zł
Cena regularna: 299,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 269,99 zł
Lacoste polo męskie szare DH1417
Lacoste polo męskie
619,99 zł
-10%
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie beżowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie
Cena aktualna:
344,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 384,99 zł
-13%
-5% w koszyku*
Sporty & Rich polo bawełniane Eden Script Terry męski kolor granatowy gładki TO03260673BL106
Sporty & Rich polo bawełniane Eden Script Terry
Cena aktualna:
502,99 zł
Cena regularna: 769,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 579,99 zł
Polo Ralph Lauren - Polo 710548797001
Polo Ralph Lauren - Polo 710548797001
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,99 zł
-5% w koszyku*
Maison Kitsuné polo męskie z lnem szare QM00203KT1198
Maison Kitsuné polo męskie z lnem
Cena aktualna:
665,99 zł
Cena regularna: 1029,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 719,99 zł
-12%
Lacoste polo bawełniane kolor szary
Lacoste polo bawełniane
Cena aktualna:
239,99 zł
Cena regularna: 469,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 274,99 zł
Polo Ralph Lauren polo męskie bawełniane beżowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo męskie bawełniane
599,99 zł
-5% w koszyku*
Polo Ralph Lauren JAQUARD PIQUE polo bawełniane męskie beżowe 710964535500
Polo Ralph Lauren JAQUARD PIQUE polo bawełniane męskie
Cena aktualna:
614,99 zł
Cena regularna: 949,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 663,99 zł
Polo Ralph Lauren polo bawełniane 710795080018 kolor zielony gładki
Polo Ralph Lauren polo bawełniane 710795080018
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,99 zł
-5% w koszyku*
Polo Ralph Lauren polo bawełniane kolor granatowy gładki 710938137
Polo Ralph Lauren polo bawełniane
Cena aktualna:
429,99 zł
Cena regularna: 759,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449,99 zł
-10%
Woolrich polo Mackinack Polo męski kolor szary gładki CFWOPO0065MRUT1483
Woolrich polo Mackinack Polo
Cena aktualna:
206,99 zł
Cena regularna: 449,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 229,99 zł
-14%
-10% w koszyku*
Lacoste polo męski kolor niebieski gładki DH0159
Lacoste polo
Cena aktualna:
219,99 zł
Cena regularna: 369,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 256,99 zł
-35%
Fred Perry polo męskie bawełniane beżowe M3600.95A
Fred Perry polo męskie bawełniane
Cena aktualna:
276,99 zł
Cena regularna: 429,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 429,99 zł
-19%
MM6 Maison Margiela polo męskie bawełniane białe SH2GL0011.M20108
MM6 Maison Margiela polo męskie bawełniane
Cena aktualna:
999,99 zł
Cena regularna: 1249,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1249,90 zł
Polo Ralph Lauren polo bawełniane kolor biały gładki 710713130
Polo Ralph Lauren polo bawełniane
Cena aktualna:
429,99 zł
Cena regularna: 639,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449,99 zł
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie granatowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie
Cena aktualna:
419,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 439,99 zł
Fred Perry polo bawełniane kolor granatowy z aplikacją M3600.T55
Fred Perry polo bawełniane
429,99 zł
-30%
-5% w koszyku*
Barbour polo bawełniane męskie granatowe MML0012
Barbour polo bawełniane męskie
Cena aktualna:
256,99 zł
Cena regularna: 369,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 369,99 zł
Odkryj produkty Polo Ralph Lauren
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie turkusowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,99 zł
Polo Ralph Lauren polo męski kolor turkusowy gładki 710A12308
Polo Ralph Lauren polo
Cena aktualna:
379,99 zł
Cena regularna: 639,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,99 zł
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męski kolor bordowy gładki 710A12934
Polo Ralph Lauren polo bawełniane
Cena aktualna:
569,99 zł
Cena regularna: 819,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 599,99 zł
Polo Ralph Lauren polo męski kolor pomarańczowy gładki 710A12491
Polo Ralph Lauren polo
Cena aktualna:
489,99 zł
Cena regularna: 729,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 519,99 zł
-5% w koszyku*
Polo Ralph Lauren - Polo 710795080019
Polo Ralph Lauren - Polo 710795080019
Cena aktualna:
379,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 339,99 zł
-14%
-5% w koszyku*
Polo Ralph Lauren polo bawełniane BASIC MESH męski kolor różowy gładki 710680784510
Polo Ralph Lauren polo bawełniane BASIC MESH
Cena aktualna:
359,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,99 zł
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie różowe 710704319
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie
Cena aktualna:
449,99 zł
Cena regularna: 639,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 469,99 zł
Polo Ralph Lauren polo bawełniane z elastanem męskie zielone 710941439
Polo Ralph Lauren polo bawełniane z elastanem męskie
Cena aktualna:
429,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449,99 zł
-5% w koszyku*
Polo Ralph Lauren - Polo 710782592033
Polo Ralph Lauren - Polo 710782592033
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 429,99 zł
-23%
Polo Ralph Lauren polo Sskccmslm2 Short Sleeve męski kolor czarny wzorzysty 710972340
Polo Ralph Lauren polo Sskccmslm2 Short Sleeve
Cena aktualna:
459,99 zł
Cena regularna: 919,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 599,99 zł
Polo Ralph Lauren polo męski kolor pomarańczowy gładki 710A12484
Polo Ralph Lauren polo
Cena aktualna:
379,99 zł
Cena regularna: 689,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,99 zł
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie różowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 429,99 zł
-11%
Polo Ralph Lauren polo bawełniane kolor czarny z aplikacją 710953336
Polo Ralph Lauren polo bawełniane
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 789,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449,99 zł
Polo Ralph Lauren polo bawełniane kolor różowy gładki
Polo Ralph Lauren polo bawełniane
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 429,99 zł
Polo Ralph Lauren polo męskie bawełniane beżowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo męskie bawełniane
599,99 zł
Polo Ralph Lauren - Polo 710548797012
Polo Ralph Lauren - Polo 710548797012
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,99 zł
Polo Ralph Lauren polo bawełniane kolor niebieski gładki 710713130
Polo Ralph Lauren polo bawełniane
Cena aktualna:
429,99 zł
Cena regularna: 639,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449,99 zł
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie fioletowe 710536856
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie
599,99 zł
Polo Ralph Lauren polo bawełniane kolor biały gładki 710713130
Polo Ralph Lauren polo bawełniane
Cena aktualna:
429,99 zł
Cena regularna: 639,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449,99 zł
-11%
Polo Ralph Lauren polo bawełniane kolor granatowy 710956682
Polo Ralph Lauren polo bawełniane
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 639,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449,99 zł
Polo Ralph Lauren polo bawełniane kolor beżowy gładki 710968951
Polo Ralph Lauren polo bawełniane
Cena aktualna:
449,99 zł
Cena regularna: 639,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 469,99 zł
-5% w koszyku*
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie zielone 710680784
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie
Cena aktualna:
429,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449,99 zł
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męski kolor beżowy gładki 710B13479
Polo Ralph Lauren polo bawełniane
Cena aktualna:
489,99 zł
Cena regularna: 729,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 519,99 zł
Polo Ralph Lauren - Polo 710795080004
Polo Ralph Lauren - Polo 710795080004
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,99 zł
-10%
-5% w koszyku*
Polo Ralph Lauren polo męskie bawełniane bordowe 710680784
Polo Ralph Lauren polo męskie bawełniane
Cena aktualna:
429,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 479,99 zł
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie brązowe 710704319
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie
Cena aktualna:
449,99 zł
Cena regularna: 639,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 469,99 zł
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie beżowe 710704319
Polo Ralph Lauren polo bawełniane męskie
Cena aktualna:
449,99 zł
Cena regularna: 639,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 469,99 zł
Polo Ralph Lauren - Polo 710536856031
Polo Ralph Lauren - Polo 710536856031
Cena aktualna:
379,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399,99 zł
-10% w koszyku*
Polo Ralph Lauren polo męski kolor beżowy gładki 710A12308
Polo Ralph Lauren polo
Cena aktualna:
459,99 zł
Cena regularna: 639,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 479,99 zł
Polo Ralph Lauren polo bawełniane kolor zielony gładki
Polo Ralph Lauren polo bawełniane
Cena aktualna:
399,99 zł
Cena regularna: 599,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 429,99 zł