Перейти до вмісту
logo prm

Чоловічий Пляжний одяг Martine Rose

Кількість товарів: 1
Martine Rose

Martine Rose - британсько-ямайський бренд, заснований у 2007 році дизайнеркою Мартін Роуз. Її колекції поєднують елементи британської субкультури, хіп-хопу та панку, створюючи унікальний стиль, який кидає виклик традиційним канонам моди. Відомі своїми оверсайз-силуетами, експериментальними деталями та сміливими колірними поєднаннями, колекції Martine Rose вирізняються інклюзивністю та почуттям гумору.

бренд Martine Rose
Martine Rose Україна
Від популярного
Розмір виробника
Колір
Ціна
-28%
-5% у кошику*
Martine Rose Collage шорти для купання чоловічі помаранчеві 189WSP05208
Martine Rose Collage шорти для купання чоловічі
9999 грн
13999 грн
Подивитись також: