Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% [Перевірити]
logo prm

Жіночі Шорти Wales Bonner

Кількість товарів: 3
Wales Bonner

Wales Bonner - британський бренд, заснований дизайнеркою Ґрейс Уейлс Боннер у 2014 році. У своїх колекціях вона поєднує витончену європейську конструкцію одягу з естетикою африканської діаспори, звертаючись до тем ідентичності, раси та духовності. Речі Wales Bonner вирізняються складною символікою, розкішними тканинами й натхненням від музики, історії та культури Карибського басейну.

бренд Wales Bonner
Wales Bonner Україна
Від популярного
Розмір виробника
Колір
Ціна
Крій
Матеріал
Тип шортів
-28%
-5% у кошику*
Wales Bonner Power шорти жіночі зелені high waist
Wales Bonner Power шорти жіночі
14299 грн
19999 грн
-28%
-5% у кошику*
Wales Bonner Sunday шорти бавовняні жіночі блакитні high waist US26TR10.CO02.400
Wales Bonner Sunday шорти бавовняні жіночі
17999 грн
25199 грн
-42%
-5% у кошику*
Шорти Wales Bonner Ocean візерунок висока посадка WS25TR09.VI05.0734
Шорти Wales Bonner Ocean
8999 грн
15599 грн