Перейти до вмісту
logo prm
adidas Originals
5.0

adidas Originals Gazelle Bold кросівки жіночі шкіряні бежеві IH4201

-25%-5% у кошику*
4099 грн
5499 грн
Колір: бежевий
adidas Originals Gazelle Bold кросівки жіночі шкіряні бежеві IH4201
adidas Originals Gazelle Bold кросівки жіночі замшеві коричневі IH4202
Вибрати розмір
*ПРИ МІН. ПОКУПЦІ НА 5500 ГРН

Щоб отримати -5% на цей товар, додай його до кошика, а знижка нарахується автоматично.

*ПРИ МІН. ПОКУПЦІ НА 5500 ГРН
Усе тут
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 3500 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення
Лише оригінальні товари

Кросівки adidas Originals бежеві: платформа, що визначає міський стиль

Бежеві кросівки adidas Originals — це пропозиція, яка поєднує спадщину бренду з сучасним дизайном, пропонуючи неперевершений комфорт та витончений стиль для сучасної жінки. Ця модель, натхненна міською динамікою та класичною спортивною спадщиною, повертається у вишуканому бежевому відтінку, який ідеально вписується в палітру весняних образів. Підошва-платформа не лише додає сантиметрів, але й надає всьому образу виразного характеру, а розкішне замшеве оздоблення верху робить кожен крок проявом гарного смаку. Ідеальні для весни, ці кросівки стануть у пригоді як під час невимушеної прогулянки містом, так і як доповнення до більш продуманих повсякденних комплектів.

Що вирізняє кросівки adidas Originals IH4201?

  • Ущільнений задник, що стабілізує стопу, забезпечуючи впевненість та комфорт у будь-якій ситуації
  • Верх із ворсистої замші, що надає взуттю розкішного вигляду та м'якості на дотик, ідеальний для міських образів
  • Гумова підошва-платформа, що додає силуету виразності та забезпечує відмінне зчеплення з міськими поверхнями
  • Злегка ущільнений комір верху, що делікатно охоплює щиколотку, підвищуючи комфорт протягом усього дня
  • Знімні устілки, що полегшують гігієну та дозволяють персоналізувати комфорт
  • Класична шнурівка, що дозволяє ідеально припасувати взуття до стопи, підкреслюючи індивідуальний стиль
Характеристики товару
Висувні устілки
так
Халяви
до щиколотки
Підошва
гумова
Застібка і посадка
шнурівка
Тип підошви
платформа
Інформація про товар
Код виробника
IH4201
Колір
бежевий
Бренд
adidas Originals
Виробник

Adidas Poland Sp.z.o.o. 
Hoogoorddreef 9a, Amsterdam 1101 BA, The Netherlands
serviceinfo@onlineshop.adidas.com

ID Товару
PPY2-OBD23J_80X
Матеріал
Халява:
Шкіра
Всередині:
Текстильний матеріал, Синтетичний матеріал
Підошва:
Синтетичний матеріал
Схожі товари
-18%
-10% у кошику*
adidas Originals Adistar Control 5 кросівки жіночі бежеві LA1823
adidas Originals Adistar Control 5 кросівки жіночі
4099 грн
4999 грн
-37%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Mega Ghostride W колір бежевий JQ3761
Кросівки adidas Originals Mega Ghostride W
4399 грн
6999 грн
-33%
-5% у кошику*
adidas Originals GHOST SPRINT кросівки жіночі замшеві бежеві HQ9304
adidas Originals GHOST SPRINT кросівки жіночі замшеві
4199 грн
6299 грн
-50%
Шкіряні кросівки adidas Originals Japan колір бежевий KI6544
Шкіряні кросівки adidas Originals Japan
3499 грн
6999 грн
-43%
Шкіряні кросівки adidas Originals Forum Low Cl W колір бежевий IF7220
Шкіряні кросівки adidas Originals Forum Low Cl W
3199 грн
5699 грн
-30%
-5% у кошику*
adidas Originals Adistar Control 5 кросівки жіночі шкіряні бежеві KI4206
adidas Originals Adistar Control 5 кросівки жіночі шкіряні
3799 грн
5499 грн
-30%
-5% у кошику*
Замшеві кросівки adidas Originals Gazelle Bold колір бежевий JS3892
Замшеві кросівки adidas Originals Gazelle Bold
3699 грн
5299 грн
-23%
-5% у кошику*
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba OG колір бежевий ID0478
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba OG
4599 грн
5999 грн
-24%
-5% у кошику*
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00s колір бежевий JQ4370
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00s
3999 грн
5299 грн
-42%
Шкіряні кросівки adidas Originals Paris W колір бежевий IH6792
Шкіряні кросівки adidas Originals Paris W
2899 грн
4999 грн
-36%
adidas Originals Tokyo кросівки жіночі бежеві IH3999
adidas Originals Tokyo кросівки жіночі
2899 грн
4599 грн
-26%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Tokyo W колір бежевий JQ0585
Кросівки adidas Originals Tokyo W
3299 грн
4499 грн
-22%
-5% у кошику*
Замшеві кросівки adidas Originals Gazelle Bold колір бежевий ID7056
Замшеві кросівки adidas Originals Gazelle Bold
3799 грн
4899 грн
-38%
-5% у кошику*
Замшеві кросівки adidas Originals Superstar II колір бежевий KH9037
Замшеві кросівки adidas Originals Superstar II
3399 грн
5499 грн
-36%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Adizero Adios OG W колір бежевий JR6023
Кросівки adidas Originals Adizero Adios OG W
3799 грн
5999 грн
-30%
-5% у кошику*
Замшеві кросівки adidas Originals Gazelle Stack колір бежевий JQ7666
Замшеві кросівки adidas Originals Gazelle Stack
3699 грн
5299 грн
-18%
-5% у кошику*
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00S Twist колір бежевий JR5752
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00S Twist
3999 грн
4899 грн
-10%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Handball Spezial колір бежевий JI2649
Кросівки adidas Originals Handball Spezial
4499 грн
4999 грн
-30%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Adizero Aruku W колір бежевий JR5702
Кросівки adidas Originals Adizero Aruku W
3899 грн
5599 грн
-36%
-5% у кошику*
Шкіряні кросівки adidas Originals Japan W колір бежевий JP6148
Шкіряні кросівки adidas Originals Japan W
3599 грн
5699 грн
-25%
-5% у кошику*
Шкіряні кросівки adidas Originals Sambae W колір бежевий JS3957
Шкіряні кросівки adidas Originals Sambae W
3599 грн
4799 грн
-22%
-5% у кошику*
Замшеві кросівки adidas Originals Gazelle Indoor колір бежевий JS1402
Замшеві кросівки adidas Originals Gazelle Indoor
3799 грн
4899 грн
-20%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Gazelle Indoor W колір бежевий JS1418
Кросівки adidas Originals Gazelle Indoor W
4199 грн
5299 грн
-34%
adidas Originals Handball Spezial кросівки жіночі шкіряні бежеві KJ0090
adidas Originals Handball Spezial кросівки жіночі шкіряні
3599 грн
5499 грн
-30%
-5% у кошику*
Замшеві кросівки adidas Originals Taekwondo Lace колір бежевий JQ0558
Замшеві кросівки adidas Originals Taekwondo Lace
2729 грн
3899 грн
-18%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Samba OG колір бежевий JR8841
Кросівки adidas Originals Samba OG
4299 грн
5299 грн
-5% у кошику*
Замшеві кросівки adidas Originals Stan Smith CS x KS W колір бежевий IE0384
Замшеві кросівки adidas Originals Stan Smith CS x KS W
5199 грн
-24%
-5% у кошику*
Шкіряні кросівки adidas Originals SUPERSTAR II W колір бежевий JS4013
Шкіряні кросівки adidas Originals SUPERSTAR II W
3999 грн
5299 грн
-12%
-10% у кошику*
adidas Originals Samba Og кросівки жіночі шкіряні бежеві IH9059
adidas Originals Samba Og кросівки жіночі шкіряні
4799 грн
5499 грн
Товари бренду adidas Originals
-26%
Замшеві кросівки adidas Originals Gazelle Bold колір бежевий IH6781
Замшеві кросівки adidas Originals Gazelle Bold
3899 грн
5299 грн
-43%
Шкіряні кросівки adidas Originals Forum Low Cl W колір бежевий IF7220
Шкіряні кросівки adidas Originals Forum Low Cl W
3199 грн
5699 грн
-34%
Шкіряні кросівки adidas Originals Handball Spezial колір бежевий IH9190
Шкіряні кросівки adidas Originals Handball Spezial
3599 грн
5499 грн
-30%
-5% у кошику*
Замшеві кросівки adidas Originals Taekwondo Lace колір бежевий JQ0558
Замшеві кросівки adidas Originals Taekwondo Lace
2729 грн
3899 грн
-24%
-5% у кошику*
Шкіряні кросівки adidas Originals Superstar II W колір бежевий HQ4918
Шкіряні кросівки adidas Originals Superstar II W
3999 грн
5299 грн
-29%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Japan W колір бежевий JI2662
Кросівки adidas Originals Japan W
3599 грн
5099 грн
-36%
adidas Originals Tokyo кросівки жіночі бежеві IH3999
adidas Originals Tokyo кросівки жіночі
2899 грн
4599 грн
-38%
-5% у кошику*
Замшеві кросівки adidas Originals Superstar II колір бежевий KH9037
Замшеві кросівки adidas Originals Superstar II
3399 грн
5499 грн
-34%
Кросівки adidas Originals Sl 72 OG колір бежевий JS1311
Кросівки adidas Originals Sl 72 OG
2899 грн
4399 грн
-33%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Gazelle Bold колір бежевий JR8885
Кросівки adidas Originals Gazelle Bold
3499 грн
5299 грн
-45%
-5% у кошику*
adidas Originals SL72 OG кросівки колір бежевий JH7394
adidas Originals SL72 OG
3299 грн
5999 грн
-36%
Шкіряні кросівки adidas Originals Japan Decon W колір бежевий KJ6213
Шкіряні кросівки adidas Originals Japan Decon W
3999 грн
6299 грн
-31%
Замшеві кросівки adidas Originals Stan Smith CS W колір бежевий
Замшеві кросівки adidas Originals Stan Smith CS W
3199 грн
4699 грн
Замшеві кросівки adidas Originals Rivalry Low W колір бежевий IF6257
Замшеві кросівки adidas Originals Rivalry Low W
5199 грн
-47%
Шкіряні кросівки adidas Originals Taekwondo колір бежевий JS4525
Шкіряні кросівки adidas Originals Taekwondo
2399 грн
4599 грн
-19%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Samba OG W жіноча колір бежевий JI2678
Кросівки adidas Originals Samba OG W
4099 грн
5099 грн
-30%
-5% у кошику*
adidas Originals Adistar Control 5 кросівки жіночі шкіряні бежеві KI4206
adidas Originals Adistar Control 5 кросівки жіночі шкіряні
3799 грн
5499 грн
-30%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Atlanta W колір бежевий JI2890
Кросівки adidas Originals Atlanta W
3199 грн
4599 грн
-56%
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00s WTR MD колір бежевий JR3735
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00s WTR MD
3299 грн
7499 грн
-39%
Шкіряні кросівки adidas Originals Forum2000 колір бежевий JR3172
Шкіряні кросівки adidas Originals Forum2000
3099 грн
5099 грн
-26%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Tokyo W колір бежевий JQ0585
Кросівки adidas Originals Tokyo W
3299 грн
4499 грн
-29%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Japan W колір бежевий JI2663
Кросівки adidas Originals Japan W
3599 грн
5099 грн
-24%
-5% у кошику*
adidas Originals Sambae W кросівки жіночі шкіряні бежеві IH4041
adidas Originals Sambae W кросівки жіночі шкіряні
3799 грн
4999 грн
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba OG колір бежевий JR8842
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba OG
5999 грн
-36%
-5% у кошику*
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00s колір бежевий JQ7670
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00s
3599 грн
5699 грн
-47%
Кросівки adidas Originals Samba OG W колір бежевий JI2732
Кросівки adidas Originals Samba OG W
2699 грн
5099 грн
-18%
-5% у кошику*
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00S Twist колір бежевий JR5752
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00S Twist
3999 грн
4899 грн
adidas Originals Samba Og кросівки жіночі бежеві LA7815
adidas Originals Samba Og кросівки жіночі
5499 грн
-15%
Замшеві кросівки adidas Originals Gazelle Indoor колір бежевий IH5482
Замшеві кросівки adidas Originals Gazelle Indoor
4299 грн
5099 грн
-16%
Шкіряні кросівки adidas Originals Gazelle Bold колір бежевий JQ5127
Шкіряні кросівки adidas Originals Gazelle Bold
4279 грн
5099 грн