Перейти до вмісту
logo prm
Carhartt WIP

Carhartt WIP Coffee Break брелок металевий I037390

739 грн
Колір: чорний
Один розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 3500 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення
Лише оригінальні товари

Металевий брелок Carhartt WIP I037390 з анімалістичним мотивом з колекції Coffee Break – чорний акцент у міському стилі

Колекція Coffee Break від Carhartt WIP – це квінтесенція міського стилю, що поєднує функціональність з неповторним дизайном. Цей металевий брелок, у класичному чорному кольорі, є виразним акцентом, який підкреслить індивідуальний характер кожного образу. Його анімалістичний мотив додає нотку дикості та оригінальності, ідеально вписуючись в естетику streetwear. Це універсальний аксесуар, який з легкістю підійде до ключів, рюкзака чи сумки, будучи водночас витонченим вираженням особистого стилю, ідеальним для повсякденного використання.

Що робить металевий брелок з анімалістичним мотивом Carhartt WIP I037390 з колекції Coffee Break особливим

  • Анімалістичний мотив – ця унікальна деталь додає до вашого образу нотку дикості та індивідуальності
  • Універсальний стиль – ідеально підходить для повсякденних образів, додає міського шарму як до ключів, так і до рюкзака
  • Міцний сплав металів – виготовлений з довговічного сплаву металів, зокрема цинку, що забезпечує довготривале використання та збереження естетики
  • Елегантне чорне покриття – глибокий чорний колір брелока витончено підкреслює його сучасний та вишуканий характер
  • Функціональні кріплення – оснащений карабіном та відкривним кільцем для легкого та безпечного кріплення до різних предметів
  • Практична підвіска – аксесуар у формі підвіски підкреслює його унікальний дизайн та розширює можливості персоналізації
Характеристики товару
Вид застібки
карабін, відкривне кільце
Матеріал і оздоблення
сплав металів, цинк
Мотив
тварини
Інформація про товар
Код виробника
I037390
Колір виробника
0D2XX
Колір
чорний
Бренд
Carhartt WIP
Виробник

Work in Progress Textilhandels GmbH
Hegenheimer Strasse 16, 79576 Weil am Rhein, Germany
info@carhartt-wip.com

ID Товару
9BY2-AKUZZ3_99X
Матеріал
Весь виріб:
Цинковий сплав
Схожі товари
Carhartt WIP Rope брелок I036925
Carhartt WIP Rope брелок
949 грн
-26%
-5% у кошику*
Шкіряний брелок Carhartt WIP Camo Duck Keyholder I035401.00EXX
Шкіряний брелок Carhartt WIP Camo Duck Keyholder
1179 грн
1599 грн
Carhartt WIP Rope брелок I036924
Carhartt WIP Rope брелок
949 грн
-5% у кошику*
Брелок Carhartt WIP колір чорний I027773.BLACK.WHIT-BLACK.WHIT
Брелок Carhartt WIP
839 грн
-31%
-5% у кошику*
Брелок Alpha Industries MA-1 Wallet 268940
Брелок Alpha Industries MA-1 Wallet
1499 грн
2199 грн
-40%
-5% у кошику*
Шкіряний брелок Martine Rose Bondage Keychain 1166LP10001
Шкіряний брелок Martine Rose Bondage Keychain
4499 грн
7499 грн
-25%
-5% у кошику*
MM6 Maison Margiela брелок SA5UA0005.P9061
MM6 Maison Margiela брелок
6099 грн
8199 грн
-25%
Rick Owens DRKSHDW брелок DA01F4401.DBKM11
Rick Owens DRKSHDW брелок
7798 грн
10499 грн
-27%
-5% у кошику*
MM6 Maison Margiela брелок SA6UA0012.P9064
MM6 Maison Margiela брелок
3899 грн
5399 грн
Carhartt WIP Playing Cards намисто з срібла I037379
Carhartt WIP Playing Cards намисто з срібла
5099 грн
-27%
-5% у кошику*
MM6 Maison Margiela брелок SA6UA0011.P9064
MM6 Maison Margiela брелок
3899 грн
5399 грн
Carhartt WIP Rope брелок I036924
Carhartt WIP Rope брелок
949 грн
Carhartt WIP Rope брелок I036925
Carhartt WIP Rope брелок
949 грн
-50%
Шкіряний брелок MM6 Maison Margiela SA6UA0003.P7183
Шкіряний брелок MM6 Maison Margiela
6199 грн
12499 грн
-38%
-5% у кошику*
Fred Perry Брелок MS1324
Fred Perry Брелок
1599 грн
2599 грн
-17%
Andersson Bell Lucky Bird брелок шкіряний aaa538u
Andersson Bell Lucky Bird брелок шкіряний
5999 грн
7299 грн
-17%
Andersson Bell Lucky Bird брелок шкіряний aaa538u
Andersson Bell Lucky Bird брелок шкіряний
5999 грн
7299 грн
C.P. Company шапка beanie вовняна зелена 21CMAC742A005509A
C.P. Company шапка beanie вовняна
6299 грн
A.P.C. повідець для собаки laisse chien PAAGQ.M66074
A.P.C. повідець для собаки laisse chien
5899 грн
Stanley термокружка із нержавіючої сталі Everyday Suburban 0,47l 10-13861-042
Stanley термокружка із нержавіючої сталі Everyday Suburban 0,47l
1799 грн
Книга Assouline James Bond Destinations by Daniel Pembrey, English
Книга Assouline James Bond Destinations by Daniel Pembrey, English
4899 грн
-23%
-5% у кошику*
Чохол на банківські карти Secrid колір жовтий CP.Ochre-Ochre
Чохол на банківські карти Secrid
1299 грн
1699 грн
-26%
Плащ для собаки Barbour
Плащ для собаки Barbour
2199 грн
2999 грн
C.P. Company шапка beanie вовняна зелена 21CMAC742A005509A
C.P. Company шапка beanie вовняна
6299 грн
-40%
-5% у кошику*
Капелюх Kangol K3548.DI416-DI416
Капелюх Kangol
1799 грн
2999 грн
-20%
Набір склянок для коктейлів ferm LIVING Ripple 300 ml 4-pack колір сірий 0
Набір склянок для коктейлів ferm LIVING Ripple 300 ml 4-pack
1839 грн
2299 грн
-30%
-5% у кошику*
Port Tanger LYDIA сонцезахисні окуляри жіночі чорні PT.8012
Port Tanger LYDIA сонцезахисні окуляри жіночі
11899 грн
16999 грн
-38%
-5% у кошику*
Шапка Carhartt WIP Chase Beanie колір зелений  I026222.3CBXX
Шапка Carhartt WIP Chase Beanie
749 грн
1209 грн
-10%
Сонцезахисні окуляри Off-White колір коричневий OERI133_566055
Сонцезахисні окуляри Off-White
9499 грн
10599 грн
Товари бренду Carhartt WIP
-23%
-5% у кошику*
Брелок Carhartt WIP Camo Duck Key Bell I035403.00EXX
Брелок Carhartt WIP Camo Duck Key Bell
1599 грн
2099 грн
-26%
-5% у кошику*
Шкіряний брелок Carhartt WIP Camo Duck Keyholder I035401.00EXX
Шкіряний брелок Carhartt WIP Camo Duck Keyholder
1179 грн
1599 грн
-5% у кошику*
Брелок Carhartt WIP колір чорний I027773.BLACK.WHIT-BLACK.WHIT
Брелок Carhartt WIP
839 грн
Carhartt WIP Rope брелок I036925
Carhartt WIP Rope брелок
949 грн
Carhartt WIP Rope брелок I036924
Carhartt WIP Rope брелок
949 грн
Carhartt WIP Playing Cards намисто з срібла I037379
Carhartt WIP Playing Cards намисто з срібла
5099 грн
Carhartt WIP Rope брелок I036924
Carhartt WIP Rope брелок
949 грн
Carhartt WIP Rope брелок I036925
Carhartt WIP Rope брелок
949 грн