Перейти до вмісту
logo prm

Drôle de MonsieurD Mirror лонгслів чоловічий бавовняний темно-синій L-PL181-CO248

9499 грн
Колір: темно-синій
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 3500 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення
Лише оригінальні товари

Темно-синій лонгслів Drôle de Monsieur D Mirror: квінтесенція невимушеної елегантності

Темно-синій лонгслів Drôle de Monsieur D Mirror – це квінтесенція міського стилю, що підкреслює індивідуальність сучасного чоловіка. Drôle de Monsieur, відомий своїм унікальним поєднанням розкоші та streetwear, представляє лонгслів з колекції D Mirror. Ця темно-синя модель, глибокого та шляхетного відтінку, чудово передає дух бренду, поєднуючи вишуканість з кежуал-невимушеністю. Виготовлений зі 100% високоякісної бавовни, він забезпечує неперевершений комфорт при носінні та свободу рухів, ідеально адаптуючись до силуету. Класичний комірець із застібкою додає йому елегантності, зберігаючи при цьому кежуал-характер. Це універсальний варіант, який ідеально підійде як для повсякденних міських образів, так і як основа для більш вишуканих комплектів, супроводжуючи вас протягом усього року.

Чому темно-синій лонгслів Drôle de Monsieur D Mirror L-PL181-CO248 – це чудовий вибір?

  • Крій типу regular fit делікатно огортає фігуру, гарантуючи комфорт і свободу рухів протягом усього дня
  • Лонгслів – це ідеальна база для багатьох образів, від кежуал до тих, що з ноткою елегантності, на будь-яку пору року
  • Виготовлений зі 100% високоякісної бавовни, матеріал надзвичайно м'який і приємний до шкіри
  • Еластичний матеріал чудово адаптується до тіла, не обмежуючи рухів та забезпечуючи повний комфорт
  • Виріз горловини з комірцем та застібкою додає сорочці вишуканого характеру та елегантності
  • Його кежуал стиль робить його чудовим вибором для повсякденних виходів та відпочинку на вихідних
Характеристики товару
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
L.PL181.CO248
Колір виробника
NY
Колір
темно-синій
Бренд
Drôle de Monsieur
ID Товару
9BY2-BUMZZ8_59X
Матеріал
Весь виріб:
100% Бавовна
Крій
Декольте:
з комірцем, із застібкою
Тип рукава:
класичний
Крій:
regular fit
Розміри
Розміри вказані для розміру:
L
Довжина:
72 см
Ширина під пахвами:
60 см
Довжина рукава разом із плечем:
80 см
Зріст моделі - 187 cm, розмір представленого товару на моделі - L
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите. Рекомендації засновані на вимірах товару та розмірній сітці бренду.
Схожі товари
Drôle de Monsieur Belissima лонгслів чоловічий бавовняний темно-синій L-TS334-CO248
Drôle de Monsieur
Belissima лонгслів чоловічий бавовняний
5199 грн
-20% з кодом OFF*
Fred Perry Бавовняний лонгслів Fred Perry колір синій з аплікацією M6006.608
Fred Perry
Бавовняний лонгслів Fred Perry
4899 грн
-28%
-5% з кодом OFF*
Wales Bonner Henry лонгслів чоловічий вовняний темно-синій US26KNS4877.WO04.591
Wales Bonner
Henry лонгслів чоловічий вовняний
14299 грн
19999 грн
Polo Ralph Lauren Лонгслів чоловічий бавовняний з еластаном темно-синій 710955081
Polo Ralph Lauren
Лонгслів чоловічий бавовняний з еластаном
6699 грн
-41%
Polo Ralph Lauren Лонгслів чоловічий бавовняний темно-синій
Polo Ralph Lauren
Лонгслів чоловічий бавовняний
5599 грн
9599 грн
-22%
Polo Ralph Lauren Бавовняний лонгслів Polo Ralph Lauren колір синій гладкий
Polo Ralph Lauren
Бавовняний лонгслів Polo Ralph Lauren
2399 грн
3099 грн
-39%
-5% з кодом OFF*
AAPE Бавовняний лонгслів AAPE Theme Aaper Long колір синій з принтом AAPLTM1610XXO
AAPE
Бавовняний лонгслів AAPE Theme Aaper Long
2899 грн
4799 грн
-15% з кодом OFF*
Fred Perry Бавовняний лонгслів Fred Perry колір синій однотонний M9602.795
Fred Perry
Бавовняний лонгслів Fred Perry
3199 грн
-33%
-5% з кодом OFF*
Sporty & Rich Бавовняний лонгслів Sporty & Rich Serif Logo Rugby колір синій візерунок TO09562300BL134
Sporty & Rich
Бавовняний лонгслів Sporty & Rich Serif Logo Rugby
6599 грн
9899 грн
-21%
Barbour Бавовняний лонгслів Barbour колір синій однотонний
Barbour
Бавовняний лонгслів Barbour
3299 грн
4199 грн
Polo Ralph Lauren Лонгслів Polo Ralph Lauren чоловічий колір синій гладкий
Polo Ralph Lauren
Лонгслів Polo Ralph Lauren
3099 грн
-15% з кодом OFF*
Fred Perry Бавовняний лонгслів Fred Perry колір синій однотонний M3636
Fred Perry
Бавовняний лонгслів Fred Perry
4899 грн
-26%
-5% з кодом OFF*
Neighborhood Бавовняний лонгслів NEIGHBORHOOD X EDDIE BAUER RUGBY колір синій з принтом 252ZMEBN.CSM03
Neighborhood
Бавовняний лонгслів NEIGHBORHOOD X EDDIE BAUER RUGBY
5099 грн
6899 грн
-5% з кодом OFF*
Carhartt WIP Carhartt WIP L/S Chase T-Shirt I026392 PHOENIX/GOLD лонгслів чоловічий бавовняний темно-синій I026392
Carhartt WIP
Carhartt WIP L/S Chase T-Shirt I026392 PHOENIX/GOLD лонгслів чоловічий бавовняний
2099 грн
Carhartt WIP Бавовняний лонгслів Carhartt WIP LS Chase T-Shirt колір синій однотонний I026392.00HXX
Carhartt WIP
Бавовняний лонгслів Carhartt WIP LS Chase T-Shirt
2199 грн
-28%
Polo Ralph Lauren Бавовняний лонгслів Polo Ralph Lauren колір чорний однотонний 710680790
Polo Ralph Lauren
Бавовняний лонгслів Polo Ralph Lauren
4699 грн
6599 грн
-32%
Polo Ralph Lauren Лонгслів чоловічий бавовняний темно-синій
Polo Ralph Lauren
Лонгслів чоловічий бавовняний
5799 грн
8599 грн
-12%
PLEASURES Бавовняний лонгслів PLEASURES Satisfaction Turtleneck колір коричневий однотонний P24W026
PLEASURES
Бавовняний лонгслів PLEASURES Satisfaction Turtleneck
2899 грн
3299 грн
Puma MEMORY LANE Rugby лонгслів чоловічий бавовняний барвистий 637538
Puma
MEMORY LANE Rugby лонгслів чоловічий бавовняний
4199 грн
-31%
-5% з кодом OFF*
MM6 Maison Margiela Вовняний лонгслів MM6 Maison Margiela колір чорний меланж SH2GL0004.M20123.899
MM6 Maison Margiela
Вовняний лонгслів MM6 Maison Margiela
10199 грн
14899 грн
-47%
-5% з кодом OFF*
Vetements Бавовняний лонгслів VETEMENTS Cof Logo Longsleeve колір чорний візерунок UCF76LS100B
Vetements
Бавовняний лонгслів VETEMENTS Cof Logo Longsleeve
17299 грн
32699 грн
-28%
-5% з кодом OFF*
AAPE Бавовняний лонгслів AAPE Theme Main колір коричневий з принтом AAPLTM1752XXP
AAPE
Бавовняний лонгслів AAPE Theme Main
3599 грн
4999 грн
Represent Лонгслів чоловічий бавовняний білий MLM100727
Represent
Лонгслів чоловічий бавовняний
7099 грн
-25%
Neighborhood Бавовняний лонгслів NEIGHBORHOOD NH . TEE LS-14 колір зелений візерунок 252PCNH.LT14
Neighborhood
Бавовняний лонгслів NEIGHBORHOOD NH . TEE LS-14
2599 грн
3499 грн
Polo Ralph Lauren Лонгслів чоловічий бавовняний з еластаном коричневий 710955081
Polo Ralph Lauren
Лонгслів чоловічий бавовняний з еластаном
6699 грн
Carhartt WIP Harper Polo лонгслів чоловічий бавовняний коричневий I036893
Carhartt WIP
Harper Polo лонгслів чоловічий бавовняний
5499 грн
-39%
Carhartt WIP Бавовняний лонгслів Carhartt WIP колір чорний однотонний I029955.BLACK-BLACK
Carhartt WIP
Бавовняний лонгслів Carhartt WIP
1399 грн
2299 грн
MM6 Maison Margiela Лонгслів чоловічий бавовняний білий SH0NH0028-M20258
MM6 Maison Margiela
Лонгслів чоловічий бавовняний
12299 грн
-36%
STAMPD Бавовняний лонгслів STAMPD колір сірий візерунок
STAMPD
Бавовняний лонгслів STAMPD
4899 грн
7699 грн
Товари бренду Drôle de Monsieur
Drôle de Monsieur Belissima лонгслів чоловічий бавовняний темно-синій L-TS334-CO248
Drôle de Monsieur
Belissima лонгслів чоловічий бавовняний
5199 грн
Drôle de Monsieur Slogan лонгслів чоловічий бавовняний рожевий L-TS286-CO248
Drôle de Monsieur
Slogan лонгслів чоловічий бавовняний
5999 грн
Drôle de Monsieur D Ornament лонгслів чоловічий бавовняний бежевий L-PL164-CO161
Drôle de Monsieur
D Ornament лонгслів чоловічий бавовняний
10499 грн
Drôle de Monsieur Slogan лонгслів чоловічий бавовняний блакитний L-TS286-CO248
Drôle de Monsieur
Slogan лонгслів чоловічий бавовняний
5999 грн
-15%
-15% з кодом OFF*
Drôle de Monsieur Бавовняний лонгслів Drôle de Monsieur Le Polo Racing колір червоний з аплікацією I.PL158.CO127
Drôle de Monsieur
Бавовняний лонгслів Drôle de Monsieur Le Polo Racing
10299 грн
12199 грн
Drôle de Monsieur D Mirror поло бавовняне чоловіче біле L-PL152-CO264
Drôle de Monsieur
D Mirror поло бавовняне чоловіче
8299 грн
-5% з кодом OFF*
Drôle de Monsieur Le T-Shirt Slogan футболка бавовняна чоловіча бежева PERM-TS203-CO002-MT
Drôle de Monsieur
Le T-Shirt Slogan футболка бавовняна чоловіча
4799 грн
5199 грн
Drôle de Monsieur Футболка бавовняна чоловіча сіра M-TS342-CO248
Drôle de Monsieur
Футболка бавовняна чоловіча
5499 грн
-36%
-5% з кодом OFF*
Drôle de Monsieur Бавовняна футболка Drôle de Monsieur Slogan Hibiscus колір рожевий з принтом J.TS292.CO002.LPI
Drôle de Monsieur
Бавовняна футболка Drôle de Monsieur Slogan Hibiscus
3199 грн
4999 грн
Drôle de Monsieur D Mirror футболка-светр бавовняна чоловіча зелена L-PO202-CO292
Drôle de Monsieur
D Mirror футболка-светр бавовняна чоловіча
8299 грн
-5% з кодом OFF*
Drôle de Monsieur Le T-Shirt Slogan Classique футболка бавовняна чоловіча біла PERM-TS202-CO002-OPW
Drôle de Monsieur
Le T-Shirt Slogan Classique футболка бавовняна чоловіча
4499 грн
4699 грн
Drôle de Monsieur Belissima футболка бавовняна чоловіча темно-синя L-TS324-CO311
Drôle de Monsieur
Belissima футболка бавовняна чоловіча
5199 грн
Drôle de Monsieur Bold Slogan футболка бавовняна чоловіча темно-синя M-TS203-CO002
Drôle de Monsieur
Bold Slogan футболка бавовняна чоловіча
5099 грн
Drôle de Monsieur Belissima футболка бавовняна чоловіча біла L-TS324-CO311
Drôle de Monsieur
Belissima футболка бавовняна чоловіча
5199 грн
Drôle de Monsieur Fountain футболка бавовняна чоловіча рожева M-TS344-CO002
Drôle de Monsieur
Fountain футболка бавовняна чоловіча
5099 грн
Drôle de Monsieur Iris футболка бавовняна чоловіча зелена L-TS331-CO248
Drôle de Monsieur
Iris футболка бавовняна чоловіча
5499 грн
Drôle de Monsieur Esquisse Slogan футболка бавовняна чоловіча бежева L-TS188-CO248
Drôle de Monsieur
Esquisse Slogan футболка бавовняна чоловіча
5199 грн
Drôle de Monsieur Esquisse Slogan футболка бавовняна чоловіча блакитна L-TS188-CO248
Drôle de Monsieur
Esquisse Slogan футболка бавовняна чоловіча
5199 грн
-20% з кодом OFF*
Drôle de Monsieur Slogan футболка бавовняна чоловіча фіолетова K-TS203-CO002-LAV
Drôle de Monsieur
Slogan футболка бавовняна чоловіча
5199 грн
-39%
-5% з кодом OFF*
Drôle de Monsieur Бавовняне поло Drôle de Monsieur Polo Maille Monogramme колір синій однотонне J.PO171.CO207.NY
Drôle de Monsieur
Бавовняне поло Drôle de Monsieur Polo Maille Monogramme
7399 грн
12199 грн
-17%
-5% з кодом OFF*
Drôle de Monsieur Бавовняна футболка Drôle de Monsieur Le T-Shirt Slogan колір бежевий з принтом PERM.TS203.CO002
Drôle de Monsieur
Бавовняна футболка Drôle de Monsieur Le T-Shirt Slogan
4299 грн
5199 грн
Drôle de Monsieur Ornements футболка бавовняна чоловіча зелена L-TS326-CO248
Drôle de Monsieur
Ornements футболка бавовняна чоловіча
5699 грн
-42%
-5% з кодом OFF*
Drôle de Monsieur Slogan Palmiers футболка бавовняна чоловіча бірюзова K-TS297-CO002-WG
Drôle de Monsieur
Slogan Palmiers футболка бавовняна чоловіча
2999 грн
5199 грн
Drôle de Monsieur D Mirror поло бавовняне чоловіче жовте L-PL152-CO264
Drôle de Monsieur
D Mirror поло бавовняне чоловіче
8299 грн
-19%
-5% з кодом OFF*
Drôle de Monsieur Бавовняна футболка Drôle de Monsieur Le T-Shirt Slogan Classique колір чорний з принтом PERM.TS202.CO002
Drôle de Monsieur
Бавовняна футболка Drôle de Monsieur Le T-Shirt Slogan Classique
3799 грн
4699 грн
Drôle de Monsieur Le T-shirt Slogan Classique футболка бавовняна чоловіча червона K-TS202-CO002-DRD
Drôle de Monsieur
Le T-shirt Slogan Classique футболка бавовняна чоловіча
4699 грн
-34%
Drôle de Monsieur D Hibiscus Broddée футболка бавовняна чоловіча темно-синя K-TS316-CO248-NY
Drôle de Monsieur
D Hibiscus Broddée футболка бавовняна чоловіча
3399 грн
5199 грн
-16%
-5% з кодом OFF*
Drôle de Monsieur Бавовняна футболка Drôle de Monsieur Slogan Classique чоловіча колір бежевий з принтом PERM-TS202-CO002-MT
Drôle de Monsieur
Бавовняна футболка Drôle de Monsieur Slogan Classique
3599 грн
4299 грн
-5% з кодом OFF*
Drôle de Monsieur Бавовняна футболка Drôle de Monsieur Le T-Shirt Slogan Classique чоловіча колір чорний однотонна PERM-TS202-CO002-BL
Drôle de Monsieur
Бавовняна футболка Drôle de Monsieur Le T-Shirt Slogan Classique
4499 грн
4699 грн
Drôle de Monsieur Vine Embroidered Slogan футболка бавовняна чоловіча бежева L-TS327-CO248
Drôle de Monsieur
Vine Embroidered Slogan футболка бавовняна чоловіча
5699 грн