Перейти до вмісту
logo prm

Fred Perry Гольф з вовною чоловічий темно-синій K9552

7899 грн
Колір: темно-синій
Лише оригінальні товари

Темно-синій светр з гольфом Fred Perry – класична чоловіча модель із додаванням вовни

Чоловічий светр з гольфом Fred Perry темно-синього відтінку — це пропозиція, що поєднує мінімалістичний британський стиль із функціональністю на кожен день. Тонкий еластичний трикотаж із додаванням вовни природно лягає по фігурі, забезпечуючи комфортне прилягання в холодні дні. Модель крою regular fit з традиційним оздобленням резинкою є універсальною основою для повсякденних та багатошарових образів.

Чому варто обрати Fred Perry K9552.421 K9552?

  • Крій regular fit забезпечує оптимальну свободу рухів у повсякденному житті та природно пасує до чоловічої фігури без надмірного облягання
  • Трикотаж із додаванням вовни створює тонку, приємну на дотик структуру, яка добре підходить для багатошарових комплектів
  • Еластичний матеріал полегшує щоденне використання, швидко адаптуючись до тіла під час активності
  • Стандартна довжина 73 см для розміру L дозволяє зручно носити светр заправленим у штани або вільно поверх них
  • Відсутність застібки та одягання через голову підкреслюють лаконічність форми трикотажу та його класичний, невимушений характер
  • Класичний довгий рукав завдовжки 73 см робить фасон охайним і пропорційним
  • Високий комір-гольф захищає шию від холоду, будучи елегантним елементом чоловічого гардероба
  • Відсутність капюшона полегшує поєднання тонкого светра зі піджаками, пальтами та повсякденними куртками
  • Гладка фактура трикотажу однотонного темно-синього кольору дозволяє універсально поєднувати його з іншими кольорами та візерунками
  • Манжети та нижній край на резинці забезпечують правильне прилягання трикотажу до фігури та запобігають його зміщенню
Характеристики товару
Еластичність
еластичний матеріал
Капюшон
без капюшона
Інформація про товар
Код виробника
K9552.421
Колір виробника
421
Колір
темно-синій
Бренд
Fred Perry
Матеріал
Весь виріб:
54% Вовна, 46% Бавовна
Крій
Рукав:
довгий
Декольте:
гольф
Тип рукава:
класичний
Крій:
regular fit
Розміри
Розміри вказані для розміру:
L
Довжина:
73 см
Довжина рукава:
73 см
Ширина під пахвами:
57 см
Зріст моделі - 188 cm, розмір представленого товару на моделі - L
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите. Рекомендації засновані на вимірах товару та розмірній сітці бренду.
Схожі товари
Fred Perry Светр бавовняний чоловічий темно-синій K1309
Fred Perry
Светр бавовняний чоловічий
5699 грн
-18%
Polo Ralph Lauren Светр бавовняний чоловічий темно-синій 710B18060
Polo Ralph Lauren
Светр бавовняний чоловічий
7699 грн
9499 грн
-20% з кодом OFF*
Barbour Светр вовняний чоловічий темно-синій MKN0345
Barbour
Светр вовняний чоловічий
4899 грн
Lacoste Вовняний светр Lacoste чоловічий колір синій  AH2924
Lacoste
Вовняний светр Lacoste
6499 грн
-35%
-5% з кодом OFF*
Carhartt WIP Keenan Sweater светр бавовняний чоловічий темно-синій I036171.3OXXX
Carhartt WIP
Keenan Sweater светр бавовняний чоловічий
3399 грн
5299 грн
Lacoste Светр бавовняний чоловічий темно-синій AH9904
Lacoste
Светр бавовняний чоловічий
7399 грн
-20%
Polo Ralph Lauren Светр бавовняний жіночий темно-синій 710918163
Polo Ralph Lauren
Светр бавовняний жіночий
7598 грн
9599 грн
Polo Ralph Lauren Светр вовняний чоловічий темно-синій 710954589
Polo Ralph Lauren
Светр вовняний чоловічий
9199 грн
-25%
-5% з кодом OFF*
Filling Pieces Football Jersey светр з віскозою чоловічий темно-синій 412674500148.150
Filling Pieces
Football Jersey светр з віскозою чоловічий
6699 грн
8999 грн
Polo Ralph Lauren Светр вовняний чоловічий темно-синій 710974148
Polo Ralph Lauren
Светр вовняний чоловічий
10999 грн
Norse Projects Вовняний светр Norse Projects Birnir Brushed Lambswool чоловічий колір синій теплий N45.0520.7004
Norse Projects
Вовняний светр Norse Projects Birnir Brushed Lambswool
10099 грн
-24%
-5% з кодом OFF*
Maison Kitsuné Вовняний светр Maison Kitsuné Fox Head Merino Regular колір синій легкий PM00801KT1181
Maison Kitsuné
Вовняний светр Maison Kitsuné Fox Head Merino Regular
8099 грн
10699 грн
-28%
-5% з кодом OFF*
Wales Bonner Ashby светр вовняний чоловічий темно-синій US26KNS4883.WO04.589
Wales Bonner
Ashby светр вовняний чоловічий
10699 грн
14999 грн
-5% з кодом OFF*
Paul Smith Вовняний светр Paul Smith чоловічий колір синій легкий M1R-251Z-P02094
Paul Smith
Вовняний светр Paul Smith
11199 грн
Polo Ralph Lauren Светр вовняний чоловічий темно-синій 710B26772
Polo Ralph Lauren
Светр вовняний чоловічий
11999 грн
A.P.C. Maurice светр вовняний чоловічий темно-синій WVAXU.H23493
A.P.C.
Maurice светр вовняний чоловічий
13599 грн
Polo Ralph Lauren Вовняний светр Polo Ralph Lauren колір синій півгольф 710978300
Polo Ralph Lauren
Вовняний светр Polo Ralph Lauren
14399 грн
-30% з кодом OFF*
Polo Ralph Lauren Светр бавовняний чоловічий темно-синій 710775885
Polo Ralph Lauren
Светр бавовняний чоловічий
9499 грн
-15%
Polo Ralph Lauren Светр вовняний чоловічий темно-синій 710876766
Polo Ralph Lauren
Светр вовняний чоловічий
9699 грн
11499 грн
-20%
-5% з кодом OFF*
Sporty & Rich Вовняний светр Sporty & Rich SRC Cableknit Cashmere колір синій  WS08765302BL106
Sporty & Rich
Вовняний светр Sporty & Rich SRC Cableknit Cashmere
10099 грн
12699 грн
Polo Ralph Lauren Светр бавовняний чоловічий темно-синій 710775885
Polo Ralph Lauren
Светр бавовняний чоловічий
10499 грн
Polo Ralph Lauren Светр чоловічий темно-синій 710941104
Polo Ralph Lauren
Светр чоловічий
10999 грн
-31%
-10% з кодом OFF*
Polo Ralph Lauren Светр
Polo Ralph Lauren
Светр
4399 грн
6399 грн
Polo Ralph Lauren Светр бавовняний чоловічий темно-синій 710859939
Polo Ralph Lauren
Светр бавовняний чоловічий
11999 грн
Axel Arigato Tag светр з бавовною чоловічий темно-синій A4162002
Axel Arigato
Tag светр з бавовною чоловічий
11699 грн
Polo Ralph Lauren Гольф вовняний чоловічий темно-синій 710876836
Polo Ralph Lauren
Гольф вовняний чоловічий
11499 грн
-19%
-5% з кодом OFF*
Wales Bonner Безрукавка Wales Bonner Shade Knit чоловіча колір синій  US25KN31.KN04.5100
Wales Bonner
Безрукавка Wales Bonner Shade Knit
16099 грн
19999 грн
-46%
Paul Smith Вовняний светр Paul Smith колір синій  M1R-548Z-T02825
Paul Smith
Вовняний светр Paul Smith
8799 грн
16499 грн
Товари бренду Fred Perry
Fred Perry Светр бавовняний чоловічий темно-синій K1309
Fred Perry
Светр бавовняний чоловічий
5699 грн
-20% з кодом OFF*
Fred Perry Светр з вовною чоловічий темно-синій K4535
Fred Perry
Светр з вовною чоловічий
7899 грн
-38%
-5% з кодом OFF*
Fred Perry Бавовняний светр Fred Perry колір синій  K2318
Fred Perry
Бавовняний светр Fred Perry
4499 грн
7299 грн
-40%
-5% з кодом OFF*
Fred Perry Светр бавовняний чоловічий білий M2416
Fred Perry
Светр бавовняний чоловічий
4499 грн
7499 грн
-20% з кодом OFF*
Fred Perry Светр з бавовною чоловічий зелений K8557
Fred Perry
Светр з бавовною чоловічий
7499 грн
Fred Perry Светр бавовняний чоловічий зелений K6507
Fred Perry
Светр бавовняний чоловічий
7099 грн
Fred Perry Светр вовняний чоловічий чорний K3342
Fred Perry
Светр вовняний чоловічий
9399 грн
-20% з кодом OFF*
Fred Perry Светр бавовняний чоловічий сірий K2318
Fred Perry
Светр бавовняний чоловічий
7099 грн
-20% з кодом OFF*
Fred Perry Светр бавовняний чоловічий бежевий K6507
Fred Perry
Светр бавовняний чоловічий
7099 грн
-20% з кодом OFF*
Fred Perry Светр бавовняний чоловічий бежевий K8557
Fred Perry
Светр бавовняний чоловічий
7499 грн
-20% з кодом OFF*
Fred Perry Светр з вовною чоловічий коричневий K4535
Fred Perry
Светр з вовною чоловічий
7899 грн
-37%
-5% з кодом OFF*
Fred Perry Светр із додаванням вовни Fred Perry колір чорний легкий K9600
Fred Perry
Светр із додаванням вовни Fred Perry
4699 грн
7499 грн
-20% з кодом OFF*
Fred Perry Светр бавовняний чоловічий зелений K3316
Fred Perry
Светр бавовняний чоловічий
8499 грн
Fred Perry Вовняний светр Fred Perry Classic Crew Neck Jumper чоловічий колір чорний легкий K9601.198
Fred Perry
Вовняний светр Fred Perry Classic Crew Neck Jumper
6899 грн
7499 грн
Fred Perry Светр бавовняний чоловічий чорний K8557
Fred Perry
Светр бавовняний чоловічий
7499 грн
Fred Perry Светр бавовняний чоловічий зелений K3318
Fred Perry
Светр бавовняний чоловічий
7899 грн
-20% з кодом OFF*
Fred Perry Светр бавовняний чоловічий чорний K6507
Fred Perry
Светр бавовняний чоловічий
7099 грн
-38%
-5% з кодом OFF*
Fred Perry Бавовняний светр Fred Perry колір чорний  K2320
Fred Perry
Бавовняний светр Fred Perry
4499 грн
7299 грн
Fred Perry Кардиган бавовняний чоловічий чорний M3449
Fred Perry
Кардиган бавовняний чоловічий
7099 грн
-36%
-5% з кодом OFF*
Fred Perry Светр із додаванням вовни Fred Perry колір чорний  SK2106
Fred Perry
Светр із додаванням вовни Fred Perry
7598 грн
11999 грн
Fred Perry Светр бавовняний чоловічий блакитний K1309
Fred Perry
Светр бавовняний чоловічий
5699 грн
Fred Perry Кардиган бавовняний чоловічий коричневий K3315
Fred Perry
Кардиган бавовняний чоловічий
10199 грн
-20% з кодом OFF*
Fred Perry Кардиган з вовною чоловічий коричневий K3300
Fred Perry
Кардиган з вовною чоловічий
8499 грн
Fred Perry Кардиган бавовняний чоловічий чорний K3311
Fred Perry
Кардиган бавовняний чоловічий
8499 грн