Перейти до вмісту
logo prm

Fred Perry Кардиган з вовною жіночий темно-синій K3166

8499 грн
Колір: темно-синій
Лише оригінальні товари

Темно-синій жіночий кардиган Fred Perry – класика з комірцем

Жіночий кардиган Fred Perry темно-синього кольору — це розстібний светр виразного крою, що поєднує традиції бренду із сучасною формою для жінок. Модель вирізняється наявністю комірця та V-подібним вирізом, створюючи елегантні лінії силуету. Виготовлений з тонкого трикотажу з вовною, він характеризується еластичною структурою, а застібка на ґудзики та манжети підкреслюють його продумане оздоблення.

Чому варто обрати кардиган Fred Perry K3166.608?

  • Крій regular fit – стандартний крій адаптується до жіночого силуету, зберігаючи природні лінії без надмірного облягання
  • Трикотаж з вовною – тонкий трикотажний матеріал з додаванням вовни ідеально підходить для повсякденного багатошарового образу
  • Еластичний матеріал – еластична структура трикотажу забезпечує повну свободу рухів у будь-якій ситуації
  • Короткий крій – довжина 44 см сягає приблизно до талії, що робить його збалансованим варіантом до штанів або спідниць
  • Застібка на ґудзики – класична планка на ґудзиках дозволяє носити кардиган як застібнутим, так і розстібнутим
  • Класичний довгий рукав – прямий крій рукава довжиною 65 см гарно лягає вздовж усієї руки
  • V-подібний виріз з комірцем – оригінальне поєднання комірця з V-подібним вирізом надає светру сорочкового акценту
  • Гладка фактура трикотажу – однотонна поверхня матеріалу в темно-синьому відтінку полегшує підбір інших елементів гардероба
  • Низ та манжети в рубчик – акуратні резинки фіксують светр на тілі та запобігають зміщенню країв
Характеристики товару
Застібка
на ґудзики
Еластичність
еластичний матеріал
Капюшон
без капюшона
Інформація про товар
Код виробника
K3166.608
Колір виробника
608
Колір
темно-синій
Бренд
Fred Perry
Матеріал
Весь виріб:
45% Поліамід, 31% Вовна, 21% Вовна альпаки, 3% Поліестер
Крій
Рукав:
довгий
Декольте:
V-подібний виріз, з комірцем
Тип рукава:
класичний
Крій:
regular fit
Розміри
Розміри вказані для розміру:
36
Довжина:
44 см
Довжина рукава:
65 см
Ширина під пахвами:
45 см
Зріст моделі - 178 cm, розмір представленого товару на моделі - 36
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите. Рекомендації засновані на вимірах товару та розмірній сітці бренду.
Схожі товари
Fred Perry Светр на застібці з вовною жіночий темно-синій K3122
Fred Perry
Светр на застібці з вовною жіночий
7499 грн
-11%
Polo Ralph Lauren Кардиган з бавовною жіночий темно-синій 211971871
Polo Ralph Lauren
Кардиган з бавовною жіночий
7598 грн
8599 грн
Sporty & Rich S Logo кардиган з кашеміром жіночий темно-синій WS07385327BL106
Sporty & Rich
S Logo кардиган з кашеміром жіночий
10799 грн
-30% з кодом OFF*
Polo Ralph Lauren Кардиган бавовняний жіночий темно-синій 211971881
Polo Ralph Lauren
Кардиган бавовняний жіночий
11999 грн
-26%
Sporty & Rich Вовняний кардиган Sporty & Rich SRC Cableknit Cashmere колір синій легкий CA00365302BL106
Sporty & Rich
Вовняний кардиган Sporty & Rich SRC Cableknit Cashmere
9299 грн
12599 грн
-18%
Polo Ralph Lauren Кардиган бавовняний жіночий темно-синій 211971868
Polo Ralph Lauren
Кардиган бавовняний жіночий
9799 грн
11999 грн
-17%
-10% з кодом OFF*
MUNTHE Кардиган жіночий з вовною NOLOCCA темно-синій 262160526274
MUNTHE
Кардиган жіночий з вовною NOLOCCA
9399 грн
11399 грн
Polo Ralph Lauren Кардиган вовняний жіночий темно-синій 211978312
Polo Ralph Lauren
Кардиган вовняний жіночий
12999 грн
-23%
Polo Ralph Lauren Кардиган бавовняний жіночий темно-синій 211971868
Polo Ralph Lauren
Кардиган бавовняний жіночий
9199 грн
11999 грн
-10%
-15% з кодом OFF*
Polo Ralph Lauren Кардиган бавовняний жіночий темно-синій 211B30509
Polo Ralph Lauren
Кардиган бавовняний жіночий
10799 грн
11999 грн
Soeur JASPER кардиган із мериносової вовни жіночий темно-синій BLS1549JASPER
Soeur
JASPER кардиган із мериносової вовни жіночий
18999 грн
-20%
Polo Ralph Lauren Кардиган вовняний жіночий темно-синій 211972104
Polo Ralph Lauren
Кардиган вовняний жіночий
9899 грн
12499 грн
-15% з кодом OFF*
Rotate Кардиган з вовною жіночий сірий 1167001205
Rotate
Кардиган з вовною жіночий
14499 грн
-20% з кодом OFF*
Fred Perry Кардиган бавовняний жіночий фіолетовий K3141
Fred Perry
Кардиган бавовняний жіночий
7099 грн
adidas Originals Knitted Firebird светр на застібці з віскозою жіночий жовтий KS6797
adidas Originals
Knitted Firebird светр на застібці з віскозою жіночий
3899 грн
-27%
-5% з кодом OFF*
Fiorucci Вовняний кардиган Fiorucci Angel Patch жіночий колір бежевий легкий W02SPKCA337KN03WH02
Fiorucci
Вовняний кардиган Fiorucci Angel Patch
9599 грн
13299 грн
-12%
Polo Ralph Lauren Кардиган вовняний жіночий бежевий 211972104
Polo Ralph Lauren
Кардиган вовняний жіночий
10899 грн
12499 грн
-40% з кодом OFF*
Nanushka Джемпер Nanushka IZAN жіночий колір чорний NW24FWSW46800
Nanushka
Джемпер Nanushka IZAN
23999 грн
Maison Kitsuné Вовняний кардиган Maison Kitsuné Merino Wool Long колір бежевий PW00509KT1171
Maison Kitsuné
Вовняний кардиган Maison Kitsuné Merino Wool Long
15299 грн
Fred Perry Кардиган бавовняний жіночий чорний K3141
Fred Perry
Кардиган бавовняний жіночий
7099 грн
Polo Ralph Lauren Кардиган вовняний жіночий зелений 211B17757
Polo Ralph Lauren
Кардиган вовняний жіночий
15999 грн
MM6 Maison Margiela Кардиган з вовною жіночий коричневий S52HP0044-M13037
MM6 Maison Margiela
Кардиган з вовною жіночий
23499 грн
-20%
-5% з кодом OFF*
HELIOT EMIL Вовняний кардиган Heliot Emil колір коричневий AW25_W_07_084_DST19
HELIOT EMIL
Вовняний кардиган Heliot Emil
16299 грн
20599 грн
Lacoste Кардиган з вовною жіночий бордо AF4143
Lacoste
Кардиган з вовною жіночий
7299 грн
-20% з кодом OFF*
Puma T7 кардиган з бавовною жіночий бордо 636624
Puma
T7 кардиган з бавовною жіночий
4999 грн
-15% з кодом OFF*
Polo Ralph Lauren Кардиган бавовняний жіночий зелений 211971868
Polo Ralph Lauren
Кардиган бавовняний жіночий
11999 грн
-30% з кодом OFF*
Polo Ralph Lauren Кардиган бавовняний жіночий зелений 211971881
Polo Ralph Lauren
Кардиган бавовняний жіночий
11999 грн
-10% з кодом OFF*
Barbour Кардиган вовняний жіночий червоний LKN1847
Barbour
Кардиган вовняний жіночий
8499 грн
Polo Ralph Lauren Кардиган з вовною жіночий бежевий 211B23920
Polo Ralph Lauren
Кардиган з вовною жіночий
21999 грн
-40% з кодом OFF*
Nanushka Вовняний кардиган Nanushka HENNY колір сірий NW24FWSW44497
Nanushka
Вовняний кардиган Nanushka HENNY
18499 грн
Товари бренду Fred Perry
Fred Perry Светр на застібці з вовною жіночий темно-синій K3122
Fred Perry
Светр на застібці з вовною жіночий
7499 грн
Fred Perry Светр на застібці з вовною жіночий бежевий K3122
Fred Perry
Светр на застібці з вовною жіночий
7499 грн
-20% з кодом OFF*
Fred Perry Кардиган бавовняний жіночий фіолетовий K3141
Fred Perry
Кардиган бавовняний жіночий
7099 грн
Fred Perry Кардиган бавовняний жіночий чорний K3141
Fred Perry
Кардиган бавовняний жіночий
7099 грн
Fred Perry Светр з додаванням вовни жіночий бежевий K3123
Fred Perry
Светр з додаванням вовни жіночий
7899 грн
-15% з кодом OFF*
Fred Perry Светр з короткими рукавами бавовняний жіночий бежевий K3127
Fred Perry
Светр з короткими рукавами бавовняний жіночий
5699 грн
-20% з кодом OFF*
Fred Perry Светр бавовняний жіночий фіолетовий K3126
Fred Perry
Светр бавовняний жіночий
7099 грн
Fred Perry Светр з додаванням вовни жіночий темно-синій K3124
Fred Perry
Светр з додаванням вовни жіночий
7899 грн
Fred Perry Светр з вовною жіночий сірий K3142
Fred Perry
Светр з вовною жіночий
8499 грн
-20% з кодом OFF*
Fred Perry Светр бавовняний жіночий темно-синій K3126
Fred Perry
Светр бавовняний жіночий
7099 грн
Fred Perry Светр з вовною жіночий рожевий K3164
Fred Perry
Светр з вовною жіночий
8499 грн
Fred Perry Светр з вовною жіночий чорний K3142
Fred Perry
Светр з вовною жіночий
8499 грн
Fred Perry Жилет з додаванням вовни жіночий темно-синій K3125
Fred Perry
Жилет з додаванням вовни жіночий
6699 грн