Перейти до вмісту
logo prm
No Problemo
5.0

No Problemo Mini Problemo Straight спортивні штани бавовняні чоловічі сірі high waist NP3001005

-17%-15% у кошику*
5599 грн
6799 грн
Колір: сірий
No Problemo Mini Problemo Straight спортивні штани бавовняні чоловічі сірі high waist NP3001005
No Problemo Mini Problemo Straight спортивні штани бавовняні чоловічі чорні high waist NP3001005
Вибрати розмір
*ПРИ МІН. ПОКУПЦІ НА 5500 ГРН

Щоб отримати -15% на цей товар, додай його до кошика, а знижка нарахується автоматично.

*ПРИ МІН. ПОКУПЦІ НА 5500 ГРН
Усе тут
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 3500 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення
Лише оригінальні товари

Сірі спортивні штани No Problemo: вільний крій та широкі штанини для максимального комфорту

Сірі спортивні штани No Problemo – це квінтесенція міського стилю, що поєднує неперевершений комфорт з виразним дизайном для чоловіків, які цінують свободу та автентичність. Ця модель, що вирізняється вільним кроєм та широкими штанинами, відображає дух стрітвіру, водночас пропонуючи найвищий комфорт завдяки виготовленню зі 100% бавовни. Висока посадка та еластичний пояс ідеально адаптуються до фігури, а універсальний сірий колір робить штани універсальною основою для багатьох образів. Ідеальні на кожен день, для міських прогулянок чи відпочинку, ці штани – свідомий вибір для тих, хто не йде на компроміси між стилем та комфортом.

Чому варто обрати спортивні штани No Problemo NP3001005?

  • Спортивний фасон, створений для максимальної свободи рухів та міського комфорту
  • Вільний крій, що забезпечує неперевершений комфорт та невимушений, сучасний вигляд
  • Висока посадка ідеально лягає по фігурі, забезпечуючи комфортну підтримку
  • Широкі штанини, що надають штанам модного, стрітвір-характеру та повної свободи
  • Виготовлені зі 100% м'якої бавовни, яка приємно огортає шкіру та дозволяє їй дихати
  • Еластичний матеріал адаптується до кожного руху, не сковуючи та забезпечуючи комфорт
  • Практичні бічні кишені, ідеальні для дрібниць, які ви завжди хочете мати під рукою
  • Еластична гумка на поясі з внутрішнім регулюванням для ідеальної посадки
Характеристики товару
Застібка
без застібки
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
NP3001005
Колір
сірий
Бренд
No Problemo
ID Товару
PPY2-SPM0MC_90X
Матеріал
Весь виріб:
100% Бавовна
Крій
Посадка:
висока
Тип штанин:
широкі
Крій:
оверсайз
Розміри
Зріст моделі - 187 cm, розмір представленого товару на моделі - L
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите. Рекомендації засновані на вимірах товару та розмірній сітці бренду.
Схожі товари
-36%
-5% у кошику*
Спортивні штани adidas Originals колір сірий з аплікацією JP1135
Спортивні штани adidas Originals
2399 грн
3799 грн
Polo Ralph Lauren джоггери чоловічі сірі regular waist 710881518
Polo Ralph Lauren джоггери чоловічі
7499 грн
-15%
-5% у кошику*
adidas Originals x Willy Chavarria спортивні штани чоловічі з бавовною сірі regular waist KV2249
adidas Originals x Willy Chavarria спортивні штани чоловічі з бавовною
6799 грн
7999 грн
-36%
-5% у кошику*
Спортивні штани adidas Originals Baggy Tp колір сірий з аплікацією JY1421
Спортивні штани adidas Originals Baggy Tp
2099 грн
3299 грн
-27%
-5% у кошику*
Спортивні штани adidas Originals Equipment Sweatpants колір сірий меланж KE1356
Спортивні штани adidas Originals Equipment Sweatpants
3999 грн
5499 грн
-36%
-5% у кошику*
Спортивні штани adidas Originals Firebird колір сірий з аплікацією KE1650
Спортивні штани adidas Originals Firebird
1899 грн
2999 грн
Drôle de Monsieur Slogan спортивні штани бавовняні чоловічі сірі high waist PERM-BP208-CO312
Drôle de Monsieur Slogan спортивні штани бавовняні чоловічі
9499 грн
-40%
-5% у кошику*
Спортивні штани Daily Paper Mono Rib колір сірий меланж 2422049
Спортивні штани Daily Paper Mono Rib
3299 грн
5499 грн
-50%
Спортивні штани Champion Elastic Cuff Pants колір сірий однотонні 220709
Спортивні штани Champion Elastic Cuff Pants
1749 грн
3499 грн
Carhartt WIP Chase Sweat спортивні штани з бавовною чоловічі сірі regular waist I037458
Carhartt WIP Chase Sweat спортивні штани з бавовною чоловічі
3999 грн
-27%
-5% у кошику*
by Parra спортивні штани чоловічі сірі high waist 55125
by Parra спортивні штани чоловічі
4699 грн
6499 грн
Polo Ralph Lauren джоггери чоловічі сірі regular waist 710881518
Polo Ralph Lauren джоггери чоловічі
7499 грн
-39%
-5% у кошику*
Бавовняні спортивні штани Maison Kitsuné Bold Fox Head Patch Comfort колір сірий однотонні MM01125KM0321
Бавовняні спортивні штани Maison Kitsuné Bold Fox Head Patch Comfort
4799 грн
7899 грн
-28%
-5% у кошику*
Бавовняні спортивні штани Represent Owners колір сірий з принтом OCM100050.02
Бавовняні спортивні штани Represent Owners
5399 грн
7499 грн
-17%
Спортивні штани Carhartt WIP American Script колір сірий меланж I027042.ASH.HEATHE-ASH.HEATHE
Спортивні штани Carhartt WIP American Script
3399 грн
4099 грн
-22%
-15% у кошику*
Спортивні штани adidas колір сірий однотонні X20544-grey
Спортивні штани adidas
1079 грн
1399 грн
-35%
-5% у кошику*
Бавовняні спортивні штани Maison Kitsuné Fox Head Patch Regular колір сірий однотонні LM01114KM0001
Бавовняні спортивні штани Maison Kitsuné Fox Head Patch Regular
4679 грн
7199 грн
-50%
Бавовняні спортивні штани Rick Owens Prisoner Drawstring колір сірий однотонні DU02D2395.RIG
Бавовняні спортивні штани Rick Owens Prisoner Drawstring
11799 грн
23599 грн
-29%
Represent Owners Club Sweatpant спортивні штани бавовняні чоловічі сірі regular waist OCM41116.158
Represent Owners Club Sweatpant спортивні штани бавовняні чоловічі
5299 грн
7499 грн
-39%
-10% у кошику*
Needles спортивні штани бавовняні чоловічі чорні regular waist SX432
Needles спортивні штани бавовняні чоловічі
10599 грн
17499 грн
-35%
Polo Ralph Lauren джоггери чоловічі темно-сині 710881518
Polo Ralph Lauren джоггери чоловічі
5199 грн
8099 грн
-43%
-5% у кошику*
Спортивні штани adidas Originals Premium Baggy Track Pant колір бордовий однотонні JM3583
Спортивні штани adidas Originals Premium Baggy Track Pant
2899 грн
5099 грн
-37%
Бавовняні спортивні штани No Problemo Sweatpant колір чорний з принтом NP30002.02
Бавовняні спортивні штани No Problemo Sweatpant
3999 грн
6399 грн
-42%
-5% у кошику*
Спортивні штани Wales Bonner Tide Track колір бежевий з аплікацією US25KN35.KN05.100
Спортивні штани Wales Bonner Tide Track
16499 грн
28799 грн
-50%
Спортивні штани Fiorucci Puffy Piping Track Trousers чоловічі колір зелений з аплікацією U02SPBPA057PL01GN02
Спортивні штани Fiorucci Puffy Piping Track Trousers
9699 грн
19399 грн
-40%
-5% у кошику*
Puma Future спортивні штани чоловічі коричневі high waist 633033
Puma Future спортивні штани чоловічі
2099 грн
3499 грн
-50%
Бавовняні спортивні штани Rick Owens DRKSHDW Prisoner Drawstring колір чорний однотонні DU02E7395.RIG
Бавовняні спортивні штани Rick Owens DRKSHDW Prisoner Drawstring
10499 грн
20999 грн
-52%
-5% у кошику*
Спортивні штани adidas Originals Track Pant колір чорний з аплікацією JX3054
Спортивні штани adidas Originals Track Pant
1899 грн
3999 грн
-53%
-5% у кошику*
Бавовняні спортивні штани Rick Owens DRKSHDW Pusher Pants колір чорний однотонні DU02E7393.JDB
Бавовняні спортивні штани Rick Owens DRKSHDW Pusher Pants
15399 грн
33099 грн
Товари бренду No Problemo
-50%
Бавовняні спортивні штани No Problemo Sweatpant колір коричневий з принтом NP30002.02
Бавовняні спортивні штани No Problemo Sweatpant
3599 грн
7199 грн
-37%
Бавовняні спортивні штани No Problemo Sweatpant колір чорний з принтом NP30002.02
Бавовняні спортивні штани No Problemo Sweatpant
3999 грн
6399 грн
-27%
-5% у кошику*
No Problemo Mini Problemo Straight спортивні штани бавовняні чоловічі чорні high waist NP3001005
No Problemo Mini Problemo Straight спортивні штани бавовняні чоловічі
4899 грн
6799 грн
-27%
-5% у кошику*
No Problemo спортивні штани бавовняні чоловічі чорні high waist NP3000205
No Problemo спортивні штани бавовняні чоловічі
4899 грн
6799 грн
-40%
-5% у кошику*
Бавовняні штани No Problemo Ripstop Work Pant колір чорний прямі NP3011504
Бавовняні штани No Problemo Ripstop Work Pant
3599 грн
5999 грн
-35%
-5% у кошику*
Бавовняні штани No Problemo Mini Problemo Work Pant - Denim чоловічі прямі NP3011303
Бавовняні штани No Problemo Mini Problemo Work Pant - Denim
3799 грн
5899 грн