Перейти до вмісту
logo prm
Polo Ralph Lauren
4.9

Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча бежева 211912843

-43%
1799 грн
3199 грн
Колір: бежевий
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча біла 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча бежева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча бежева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча рожева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча сіра 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча помаранчева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча червона 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча червона 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча блакитна 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча блакитна 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча блакитна 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча темно-синя 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча бежева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча бежева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча коричнева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча чорна 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча барвиста 211912843
Один розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 3500 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення
Лише оригінальні товари

Бежева бейсболка Polo Ralph Lauren – класичний стиль з іконічним логотипом

Бежева бейсболка Polo Ralph Lauren – це класичний елемент гардероба, який підкреслює індивідуальний стиль для жінок, що цінують позачасову елегантність. Ця іконічна бейсболка, що є синонімом спортивної елегантності та американської спадщини бренду Polo Ralph Lauren, повертається у витонченому відтінку бежевого. Це пропозиція для жінок, які з легкістю поєднують розкіш з повсякденним комфортом, додаючи своїм образам виразного акценту. Виготовлена зі 100% бавовни, вона забезпечує неперевершену м'якість та повітропроникність, ідеально підходячи для тепліших днів. Її універсальний фасон робить її чудовим вибором для повсякденних виходів, міських прогулянок чи активного відпочинку на вихідних, чудово доповнюючи як спортивні, так і більш невимушені комплекти.

Чим відрізняється бейсболка Polo Ralph Lauren?

  • Класична бейсболка, яка чудово доповнює повсякденні образи, додаючи їм спортивного шику
  • Виготовлена зі 100% бавовни, забезпечує приємне відчуття м'якості та відмінну повітропроникність для комфорту
  • Універсальний casual стиль, ідеальний для міських прогулянок та розслабляючого відпочинку на вихідних
  • Гладка фактура матеріалу з делікатно вишитим, іконічним логотипом бренду Polo Ralph Lauren
  • Легка та зручна конструкція, яка підійде на весь день, без відчуття обтяження
  • Відмінна для теплих днів, забезпечуючи захист від сонця та термічний комфорт
Інформація про товар
Код виробника
211912843
Колір
бежевий
Бренд
Polo Ralph Lauren
Виробник

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID Товару
PPYX-CAD09R_01B
Матеріал
Весь виріб:
100% Бавовна
Схожі товари
-37%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча бежева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
1999 грн
3199 грн
-32%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча бежева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
1899 грн
2799 грн
-33%
-5% у кошику*
Barbour Mackworth бейсболка бавовняна жіноча бежева LHA0618
Barbour Mackworth бейсболка бавовняна жіноча
1799 грн
2699 грн
-38%
Бавовняна бейсболка Y-3 DAD CAP колір бежевий KT3213
Бавовняна бейсболка Y-3 DAD CAP
2199 грн
3599 грн
-37%
-5% у кошику*
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна жіноча блакитна 211A87349
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна жіноча
3399 грн
5399 грн
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча блакитна 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
2999 грн
-33%
Кепка New Era PU 9FORTY® колір чорний 60771751
Кепка New Era PU 9FORTY®
1059 грн
1599 грн
-37%
-5% у кошику*
Кепка Kangol колір рожевий гладка K5280.DR667-DR667
Кепка Kangol
1129 грн
1799 грн
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча темно-синя 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
2299 грн
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча сіра 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
3499 грн
-29%
-5% у кошику*
Barbour Mya бейсболка бавовняна жіноча темно-синя LHA0615
Barbour Mya бейсболка бавовняна жіноча
1899 грн
2699 грн
Бавовняна бейсболка adidas Originals колір білий з аплікацією FJ2545-WHT/BLK
Бавовняна бейсболка adidas Originals
1049 грн
-36%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча помаранчева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
1899 грн
2999 грн
-26%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча червона 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
2199 грн
2999 грн
-35%
-5% у кошику*
Бавовняна кепка Kangol колір червоний з аплікацією K5165HT.CG637-CG637
Бавовняна кепка Kangol
1099 грн
1699 грн
-25%
-5% у кошику*
Кепка New Era COSY 9FORTY® NEW YORK YANKEES колір помаранчевий з аплікацією 60565257
Кепка New Era COSY 9FORTY® NEW YORK YANKEES
1049 грн
1399 грн
-36%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
1899 грн
2999 грн
-25%
-5% у кошику*
Кепка New Era COSY 9FORTY® NEW YORK YANKEES колір чорний з аплікацією 60565258
Кепка New Era COSY 9FORTY® NEW YORK YANKEES
1049 грн
1399 грн
-19%
-5% у кошику*
New Era - Кепка 80489231-GRAPNK
New Era - Кепка
1009 грн
1259 грн
-28%
-5% у кошику*
adidas Originals - Кепка EC3603.D-BLACK
adidas Originals - Кепка
749 грн
1049 грн
-42%
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна жіноча темно-синя 211A87349
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна жіноча
2999 грн
5199 грн
-42%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча червона 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
1599 грн
2799 грн
-33%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча сіра 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
1999 грн
2999 грн
-32%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
2039 грн
2999 грн
-44%
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна жіноча зелена 211A87349
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна жіноча
2999 грн
5399 грн
-43%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча біла 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
1799 грн
3199 грн
-40%
-5% у кошику*
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча чорна 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
1799 грн
2999 грн
-25%
-5% у кошику*
Кепка New Era JACQUARD 9FORTY® NEW YORK YANKEES колір чорний з аплікацією 60565266
Кепка New Era JACQUARD 9FORTY® NEW YORK YANKEES
1049 грн
1399 грн
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча коричнева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
3499 грн
Товари бренду Polo Ralph Lauren
-37%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча бежева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
1999 грн
3199 грн
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча бежева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
3499 грн
-32%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча бежева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
1899 грн
2799 грн
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча темно-синя 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
2299 грн
-42%
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна жіноча темно-синя 211A87349
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна жіноча
2999 грн
5199 грн
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча рожева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
3499 грн
-26%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча червона 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
2199 грн
2999 грн
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча блакитна 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
2999 грн
-44%
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна жіноча зелена 211A87349
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна жіноча
2999 грн
5399 грн
-36%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
1899 грн
2999 грн
-43%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча біла 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
1799 грн
3199 грн
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча сіра 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
3499 грн
-36%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча помаранчева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
1899 грн
2999 грн
-33%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча сіра 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
1999 грн
2999 грн
-40%
-5% у кошику*
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча чорна 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
1799 грн
2999 грн
-42%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча червона 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
1599 грн
2799 грн
-31%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча блакитна 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
2199 грн
3199 грн
-32%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
2039 грн
2999 грн
-10%
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча барвиста 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
2499 грн
2799 грн
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча зелена 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
3499 грн
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча блакитна 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
3499 грн
-37%
-5% у кошику*
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна жіноча блакитна 211A87349
Polo Ralph Lauren кепка бавовняна жіноча
3399 грн
5399 грн
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча коричнева 211912843
Polo Ralph Lauren бейсболка бавовняна жіноча
3499 грн
-48%
Вовняний капор Polo Ralph Lauren колір сірий 455981427
Вовняний капор Polo Ralph Lauren
3899 грн
7599 грн
Вовняна шапка Polo Ralph Lauren колір бежевий  455981442
Вовняна шапка Polo Ralph Lauren
6099 грн
-53%
Вовняний капор Polo Ralph Lauren колір синій 455981427
Вовняний капор Polo Ralph Lauren
3499 грн
7599 грн
-39%
Polo Ralph Lauren шапка beanie із мериносової вовни жіноча бежева 455954355
Polo Ralph Lauren шапка beanie із мериносової вовни жіноча
2599 грн
4299 грн
Вовняна шапка Polo Ralph Lauren колір бежевий з товстого трикотажу вовна 455931876
Вовняна шапка Polo Ralph Lauren
3899 грн
Вовняна шапка Polo Ralph Lauren колір бежевий  455981442
Вовняна шапка Polo Ralph Lauren
6099 грн
-53%
Вовняний капор Polo Ralph Lauren колір бежевий 455981427
Вовняний капор Polo Ralph Lauren
3499 грн
7599 грн