Перейти до вмісту
logo prm
Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі чорні 710956083

-38%
4999 грн
8099 грн
Колір: чорний
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі білі 710956083
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі бежеві 710956083
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі коричневі 710956083
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі чорні 710956083
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 3500 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення
Лише оригінальні товари

Polo Ralph Lauren: чорні чоловічі джинси slim fit

Чоловічі джинси Polo Ralph Lauren – це позачасовий елемент гардероба, який поєднує класичну естетику з сучасним комфортом для чоловіків, які цінують вишуканий стиль. Polo Ralph Lauren – це синонім американської розкоші та невимушеної елегантності, і ці джинси ідеально вписуються в цю філософію. Глибокий чорний колір надає їм універсального характеру, завдяки чому вони легко адаптуються до будь-якого образу, від повсякденних до тих, що мають нотку smart casual. Фасон slim fit делікатно підкреслює фігуру, а матеріал з бавовною та еластаном забезпечує свободу рухів протягом усього дня. Це ідеальна основа для створення повсякденних образів, що ідеально підходить як для міських активностей, так і для вечірніх виходів.

Чому чоловічі джинси Polo Ralph Lauren 710956083 – це чудовий вибір?

  • Фасон slim fit, що делікатно адаптується до фігури, підкреслюючи її переваги
  • Матеріал з бавовною та еластаном, що забезпечує комфорт та еластичність під час носіння
  • Звичайна посадка, що зручно сидить на стегнах, забезпечуючи стабільність
  • Звужені штанини, що елегантно сідають поверх взуття, створюючи цілісний образ
  • Класичні кишені спереду та ззаду, які є практичними та стильними
  • Гладка текстура деніму у глибокому чорному кольорі, що є основою для багатьох образів
Характеристики товару
Застібка
на блискавці, на ґудзик
Інформація про товар
Код виробника
710956083
Колір виробника
001
Колір
чорний
Бренд
Polo Ralph Lauren
ID Товару
9BYH-SJM09B_99X
Матеріал
Матеріал основи:
98% Бавовна, 2% Еластан
Додатковий матеріал:
100% Шкіра корови
Крій
Посадка:
звичайна (regular waist)
Фасон джинсів:
slim fit
Розміри

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
-38%
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі бежеві 710956083
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі
4999 грн
8099 грн
-24%
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі білі 710956083
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі
5299 грн
6999 грн
-45%
-5% у кошику*
Джинси adidas Originals Mid Rise Slim.Flock1 чоловічі колір зелений O09DM202
Джинси adidas Originals Mid Rise Slim.Flock1
13909 грн
25299 грн
-30%
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі коричневі 710956083
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі
5199 грн
7499 грн
-33%
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі бежеві 710956083
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі
4999 грн
7499 грн
-50%
Поло Woolrich Mackinack Polo чоловіче колір бежевий однотонне CFWOPO0065MRUT1483
Поло Woolrich Mackinack Polo
2349 грн
4699 грн
-46%
Вовняний піджак Wacko Maria SINGLE BREASTED JACKET ( TYPE-3 ) колір бежевий 25SS-WMO-SU03
Вовняний піджак Wacko Maria SINGLE BREASTED JACKET ( TYPE-3 )
22409 грн
41499 грн
-46%
-5% у кошику*
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren BASIC MESH колір фіолетовий однотонне 710680784463
Бавовняне поло Polo Ralph Lauren BASIC MESH
3199 грн
5999 грн
-51%
-5% у кошику*
Шкіряна куртка Kenzo колір чорний перехідна FF55LB1430AD.99
Шкіряна куртка Kenzo
44599 грн
91599 грн
-26%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка Café Kitsuné Biking Barista Fox Relax колір бежевий з принтом PU00101KJ7014
Бавовняна футболка Café Kitsuné Biking Barista Fox Relax
2499 грн
3399 грн
-17%
-5% у кошику*
Fred Perry сорочка бавовняна чоловіча біла клітинка M2513
Fred Perry сорочка бавовняна чоловіча
4699 грн
5699 грн
Carhartt WIP S/S Gracious футболка бавовняна чоловіча зелена I036879
Carhartt WIP S/S Gracious футболка бавовняна чоловіча
2099 грн
-27%
Polo Ralph Lauren - Поло
Polo Ralph Lauren - Поло
4299 грн
5899 грн
-46%
-5% у кошику*
Куртка NEIGHBORHOOD PT SHEMAGH FATIGUE колір зелений перехідна oversize 251UTNH-JKM01
Куртка NEIGHBORHOOD PT SHEMAGH FATIGUE
13729 грн
25899 грн
-14%
-5% у кошику*
Бавовняна футболка A Bathing Ape Multi Logo College колір білий з принтом 1L30110358
Бавовняна футболка A Bathing Ape Multi Logo College
4899 грн
5699 грн
-26%
Бавовняна кофта Represent Represent Owners Club Script Hoodie чоловіча колір чорний з капюшоном з принтом OCM41200.001
Бавовняна кофта Represent Represent Owners Club Script Hoodie
5899 грн
7999 грн
-51%
Пухова куртка Nanushka OSANA чоловіча колір чорний зимова NU24PFJK00299
Пухова куртка Nanushka OSANA
14599 грн
30299 грн
-29%
-5% у кошику*
Kenzo шорти чоловічі з вовною чорні FG55SH3029FA
Kenzo шорти чоловічі з вовною
11899 грн
16799 грн
-30%
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче блакитне 710536856
Polo Ralph Lauren поло бавовняне чоловіче
4399 грн
6299 грн
-30%
-5% у кошику*
Бавовняні шорти Carhartt WIP Aviation Short колір сірий I028245.2LR02
Бавовняні шорти Carhartt WIP Aviation Short
2899 грн
4199 грн
BEAMS сорочка чоловіча чорна однотонна 1101.1670.139
BEAMS сорочка чоловіча
7999 грн
-20%
-5% у кошику*
Бавовняні шорти Carhartt WIP Calder Short колір зелений I034812.1YFGD
Бавовняні шорти Carhartt WIP Calder Short
3039 грн
3799 грн
-50%
-5% у кошику*
Пальто з додаванням вовни Lacoste колір чорний  BH5935
Пальто з додаванням вовни Lacoste
10849 грн
21699 грн
-15%
-5% у кошику*
Куртка MM6 Maison Margiela x Salomon колір чорний перехідна SH0AM0056
Куртка MM6 Maison Margiela x Salomon
21199 грн
24999 грн
Кофта Carhartt WIP чоловіча колір сірий з капюшоном меланж
Кофта Carhartt WIP
3999 грн
4199 грн
-5% у кошику*
Carhartt WIP Carhartt WIP L/S Chase T-Shirt I026392 PHOENIX/GOLD лонгслів чоловічий бавовняний темно-синій I026392
Carhartt WIP Carhartt WIP L/S Chase T-Shirt I026392 PHOENIX/GOLD лонгслів чоловічий бавовняний
2099 грн
-31%
-5% у кошику*
Maison Kitsuné Gallery Fox кофта з капюшоном бавовняна чоловіча бежева QM00704KM0340
Maison Kitsuné Gallery Fox кофта з капюшоном бавовняна чоловіча
7698 грн
11199 грн
-27%
Lacoste поло бавовняне чоловіче темно-синє DH2050
Lacoste поло бавовняне чоловіче
3059 грн
4199 грн
-31%
-5% у кошику*
Джинси Carhartt WIP Double Knee Pant I035556.895F
Джинси Carhartt WIP Double Knee Pant
4399 грн
6399 грн
Товари бренду Polo Ralph Lauren
-33%
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі бежеві 710956083
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі
4999 грн
7499 грн
-24%
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі білі 710956083
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі
5299 грн
6999 грн
-38%
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі бежеві 710956083
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі
4999 грн
8099 грн
-30%
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі коричневі 710956083
Polo Ralph Lauren джинси slim fit чоловічі
5199 грн
7499 грн
-37%
Джинси Polo Ralph Lauren LOW STR DENIM 7,10982E+11
Джинси Polo Ralph Lauren LOW STR DENIM
4499 грн
7199 грн
-31%
Джинси Polo Ralph Lauren чоловічі 710956084
Джинси Polo Ralph Lauren
5199 грн
7599 грн
-41%
Джинси Polo Ralph Lauren чоловічі 710956090
Джинси Polo Ralph Lauren
4099 грн
6999 грн
-29%
Бавовняні джинси Polo Ralph Lauren 710956087
Бавовняні джинси Polo Ralph Lauren
4999 грн
7099 грн
Polo Ralph Lauren джинси straight чоловічі
9599 грн