Перейти до вмісту
logo prm
Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren светр вовняний жіночий білий 211888686

10799 грн
Колір: білий
Polo Ralph Lauren светр вовняний жіночий білий 211888686
Polo Ralph Lauren светр вовняний жіночий бежевий 211888686
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 3500 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення
Лише оригінальні товари

Білий вовняний гольф Polo Ralph Lauren – квінтесенція класичного комфорту

Вовняний гольф Polo Ralph Lauren — це квінтесенція позачасового стилю, який привносить розкішну м'якість у повсякденні образи для жінок, що цінують елегантність. Ця модель у витонченому білому відтінку є даниною класиці, водночас відповідаючи сучасним тенденціям мінімалізму. Виготовлений зі 100% ніжної вовни, він огортає тіло приємним теплом, а його стандартний крій забезпечує свободу та бездоганний вигляд. Це універсальний варіант, ідеальний для прохолодних днів, який чудово підійде як для офісних комплектів, так і для вихідних прогулянок.

Чому варто обрати вовняний гольф Polo Ralph Lauren 211888686?

  • Вільний крій типу regular fit, який гармонійно лягає по фігурі, забезпечуючи свободу рухів та універсальний вигляд
  • Ідеально підходить для casual-образів, чудово підійде для повсякденних комплектів, додаючи їм нотку невимушеної елегантності
  • Класичний светр-гольф, що одягається через голову, це позачасова основа, яка збагатить будь-який гардероб
  • Виготовлений зі 100% вовни, огортає тіло ніжністю та теплом, приємним для шкіри
  • Еластичний матеріал чудово адаптується до рухів, забезпечуючи комфорт під час носіння протягом усього дня
  • Стандартна довжина, близько 55 см для розміру S, ідеально виглядає з різноманітними низами образів
  • Мінімалістичний дизайн без кишень, що підкреслює чисті лінії та елегантність светра, зосереджуючи увагу на формі
  • Конструкція без застібки — це квінтесенція простоти та зручності, що полегшує швидке надягання та знімання
  • Класичний довгий рукав, який елегантно доповнює фасон, забезпечуючи тепло та вишуканий вигляд
  • Високий, м'який гольф огортає шию, додаючи шику та захищаючи від холоду елегантним способом
  • Гладкий трикотаж з витонченою текстурою, який підкреслює розкішний характер матеріалу та універсальність фасону
  • Тонкий і надзвичайно м'який на дотик матеріал, який делікатно огортає шкіру, забезпечуючи комфорт протягом усього дня
  • Манжети на рукавах і по низу светра, які ідеально підтримують форму та додають йому елегантного завершення
Характеристики товару
Застібка
без застібки
Еластичність
еластичний матеріал
Капюшон
без капюшона
Інформація про товар
Код виробника
211888686
Колір
білий
Бренд
Polo Ralph Lauren
Виробник

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID Товару
9BYH-SWD05N_00X
Матеріал
Весь виріб:
90% Вовна, 10% Кашемір
Крій
Рукав:
довгий
Декольте:
гольф
Тип рукава:
класичний
Крій:
regular fit
Розміри
Розміри вказані для розміру:
S
Довжина:
55 см
Ширина під пахвами:
49 см
Зріст моделі - 177 cm, розмір представленого товару на моделі - S

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
Polo Ralph Lauren светр вовняний жіночий білий 211972130
Polo Ralph Lauren светр вовняний жіночий
12499 грн
-28%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий білий 211971870
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
6799 грн
9499 грн
-29%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий білий 211971873
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
5799 грн
8199 грн
-43%
Бавовняний светр Polo Ralph Lauren колір білий півгольф 211A96234
Бавовняний светр Polo Ralph Lauren
7299 грн
12999 грн
-36%
Polo Ralph Lauren жилет з бавовною жіночий білий 211970666
Polo Ralph Lauren жилет з бавовною жіночий
4999 грн
7899 грн
Polo Ralph Lauren светр вовняний жіночий білий 211972132
Polo Ralph Lauren светр вовняний жіночий
11999 грн
-22%
Polo Ralph Lauren COTTON-SWEATER-PULLOVER светр бавовняний жіночий білий 211972118501
Polo Ralph Lauren COTTON-SWEATER-PULLOVER светр бавовняний жіночий
6199 грн
7999 грн
-30%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий білий 211963467
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
7698 грн
10999 грн
-37%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий білий 211971869
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
6599 грн
10499 грн
-34%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий білий 211959100
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
6199 грн
9499 грн
-45%
Светр Polo Ralph Lauren колір білий  211978359
Светр Polo Ralph Lauren
15999 грн
29099 грн
Polo Ralph Lauren светр з додаванням кашеміру жіночий білий 211971865
Polo Ralph Lauren светр з додаванням кашеміру жіночий
8699 грн
-50%
Светр JW Anderson жіночий колір чорний легкий KW0949.YN0219
Светр JW Anderson
8049 грн
16099 грн
-36%
Вовняний светр Sporty & Rich SRC Wool колір коричневий гольф WS06465302BR03
Вовняний светр Sporty & Rich SRC Wool
7898 грн
12499 грн
-50%
Светр із додаванням вовни MM6 Maison Margiela колір чорний теплий S62HL0042.M13192.900
Светр із додаванням вовни MM6 Maison Margiela
14099 грн
28499 грн
-28%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий блакитний 211971869
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
6799 грн
9499 грн
-50%
Светр з домішкою вовни Heliot Emil жіночий колір чорний  AW24.W.07.065.BLK01
Светр з домішкою вовни Heliot Emil
9799 грн
19599 грн
-18%
-15% у кошику*
adidas Originals светр з додаванням вовни жіночий сірий KS6459
adidas Originals светр з додаванням вовни жіночий
4899 грн
5999 грн
-46%
Бавовняний светр Ottolinger Oversized жіночий колір чорний  107-101407-02
Бавовняний светр Ottolinger Oversized
9899 грн
18599 грн
-37%
-5% у кошику*
Вовняний светр Maison Kitsuné Baby Fox Merino Regular колір чорний  PW00801KT1181
Вовняний светр Maison Kitsuné Baby Fox Merino Regular
6699 грн
10699 грн
-50%
Светр із додаванням вовни Maison Kitsuné Alpaca Cable Knit колір бежевий  PW00804KT1153
Светр із додаванням вовни Maison Kitsuné Alpaca Cable Knit
8399 грн
16799 грн
-39%
-5% у кошику*
Coperni Striped светр з віскозою жіночий рожевий COPML134SY3010
Coperni Striped светр з віскозою жіночий
11299 грн
18699 грн
-50%
Светр з домішкою вовни JW Anderson жіночий колір рожевий теплий KW1018.YN0272
Светр з домішкою вовни JW Anderson
15799 грн
31599 грн
-37%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий рожевий 211971869
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
6599 грн
10499 грн
-43%
Вовняний жилет A.P.C. Pull Cameron колір сірий гольф WVBDQ-F23391
Вовняний жилет A.P.C. Pull Cameron
6199 грн
10999 грн
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий сірий 211963467
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
11999 грн
-53%
Жилет із додаванням вовни Rotate тепле 1147332734
Жилет із додаванням вовни Rotate
4599 грн
9899 грн
-34%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий червоний 211971870
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
6199 грн
9499 грн
-50%
Вовняний светр A.P.C. pull penny жіночий колір синій півгольф WVBDL.F23370
Вовняний светр A.P.C. pull penny
6149 грн
12299 грн
-52%
Светр із додаванням вовни MM6 Maison Margiela колір коричневий  S62HN0007.M13187.144
Светр із додаванням вовни MM6 Maison Margiela
10699 грн
22699 грн
Товари бренду Polo Ralph Lauren
-45%
Светр Polo Ralph Lauren колір білий  211978359
Светр Polo Ralph Lauren
15999 грн
29099 грн
Polo Ralph Lauren светр вовняний жіночий білий 211972130
Polo Ralph Lauren светр вовняний жіночий
12499 грн
Polo Ralph Lauren светр з додаванням кашеміру жіночий білий 211971865
Polo Ralph Lauren светр з додаванням кашеміру жіночий
8699 грн
-28%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий білий 211971870
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
6799 грн
9499 грн
-34%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий білий 211959100
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
6199 грн
9499 грн
-30%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий білий 211963467
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
7698 грн
10999 грн
-29%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий білий 211971873
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
5799 грн
8199 грн
Polo Ralph Lauren светр вовняний жіночий білий 211972132
Polo Ralph Lauren светр вовняний жіночий
11999 грн
-43%
Бавовняний светр Polo Ralph Lauren колір білий півгольф 211A96234
Бавовняний светр Polo Ralph Lauren
7299 грн
12999 грн
-22%
Polo Ralph Lauren COTTON-SWEATER-PULLOVER светр бавовняний жіночий білий 211972118501
Polo Ralph Lauren COTTON-SWEATER-PULLOVER светр бавовняний жіночий
6199 грн
7999 грн
-36%
Polo Ralph Lauren жилет з бавовною жіночий білий 211970666
Polo Ralph Lauren жилет з бавовною жіночий
4999 грн
7899 грн
-37%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий білий 211971869
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
6599 грн
10499 грн
-32%
Polo Ralph Lauren PIMA COTTON-LSL-PLO светр бавовняний жіночий блакитний 211971869512
Polo Ralph Lauren PIMA COTTON-LSL-PLO светр бавовняний жіночий
6199 грн
9199 грн
-47%
-5% у кошику*
Polo Ralph Lauren PIMA COTTON-LSL-PLO светр бавовняний жіночий жовтий 211971869507
Polo Ralph Lauren PIMA COTTON-LSL-PLO светр бавовняний жіночий
4999 грн
9499 грн
Polo Ralph Lauren светр з додаванням кашеміру жіночий темно-синій 211971865
Polo Ralph Lauren светр з додаванням кашеміру жіночий
11499 грн
-41%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий бордо 211971869
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
6099 грн
10499 грн
Polo Ralph Lauren жилет вовняний жіночий бежевий 211949994
Polo Ralph Lauren жилет вовняний жіночий
9499 грн
-28%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий блакитний 211971869
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
6799 грн
9499 грн
-37%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий чорний 211971870
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
6599 грн
10499 грн
-42%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий зелений 211959100
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
5999 грн
10499 грн
-37%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий блакитний 211971869
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
6599 грн
10499 грн
Polo Ralph Lauren светр з додаванням кашеміру жіночий фіолетовий 211971865
Polo Ralph Lauren светр з додаванням кашеміру жіночий
11999 грн
-37%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий рожевий 211971869
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
6599 грн
10499 грн
Polo Ralph Lauren светр вовняний жіночий бежевий 211972130
Polo Ralph Lauren светр вовняний жіночий
12499 грн
Polo Ralph Lauren светр вовняний жіночий бежевий 211972132
Polo Ralph Lauren светр вовняний жіночий
11999 грн
Polo Ralph Lauren светр з додаванням кашеміру жіночий блакитний 211971865
Polo Ralph Lauren светр з додаванням кашеміру жіночий
11499 грн
-28%
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий бежевий 211971869
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
6499 грн
9099 грн
Polo Ralph Lauren жилет вовняний жіночий темно-синій 211949994
Polo Ralph Lauren жилет вовняний жіночий
9499 грн
Polo Ralph Lauren светр з додаванням кашеміру жіночий бежевий 211971865
Polo Ralph Lauren светр з додаванням кашеміру жіночий
8699 грн
Polo Ralph Lauren светр бавовняний жіночий
7599 грн
10999 грн