Перейти до вмісту
logo prm
adidas Originals
5.0

Шкіряні кросівки adidas Originals Campus 00s колір білий JQ7767

-35%
3699 грн
5699 грн
Колір: білий
Кросівки adidas Originals Campus 00s колір білий JH7270
Шкіряні кросівки adidas Originals Campus 00s колір білий JQ7767
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 3500 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення
Лише оригінальні товари

Шкіряні кросівки adidas Originals Campus 00s

Кросівки з колекції adidas Originals виготовлені із поєднання натуральної та штучної шкіри. Модель легко чистити та доглядати за нею.
- Круглий, трохи ущільнений носок.
- Жорсткий задник стабілізує п’яту і утримує стопу у взутті, щоб вона не вислизала під час руху.
- Плоскі шнурки зменшують тиск на стопу, забезпечуючи хорошу посадку та комфорт під час носіння.
- Текстильна внутрішня частина комфортна для ноги і полегшує утримання взуття в чистоті.
- Гумова підошва міцна і стійка до пошкоджень.
- Довжина устілки становить: 23,5 cm.
- Параметри вказані для розміру: 38.
Характеристики товару
Халяви
до щиколотки
Застібка і посадка
шнурівка
Тип підошви
пласка
Носок
ущільнений
Інформація про товар
Код виробника
JQ7767
Колір
білий
Бренд
adidas Originals
Виробник

Adidas Poland Sp.z.o.o. 
Hoogoorddreef 9a, Amsterdam 1101 BA, The Netherlands
serviceinfo@onlineshop.adidas.com

ID Товару
PPYA-OBD1N2_00X
Склад
Халяви: Синтетичний матеріал, Натуральна шкіра
Внутрішня частина: Текстильний матеріал
Підошва: Синтетичний матеріал
Схожі товари
-23%
-5% у кошику*
adidas Originals - Черевики Stan Smith
adidas Originals - Черевики Stan Smith
3499 грн
4599 грн
-25%
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba OG колір білий IE0877
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba OG
3799 грн
5099 грн
-27%
Кросівки adidas Originals Campus 00s колір білий JQ7783
Кросівки adidas Originals Campus 00s
3999 грн
5499 грн
-22%
Шкіряні кросівки adidas Originals Sambae W колір білий JS3943
Шкіряні кросівки adidas Originals Sambae W
3399 грн
4399 грн
Шкіряні кросівки adidas Originals Stan Smith Lo Pro W колір білий JR5700
Шкіряні кросівки adidas Originals Stan Smith Lo Pro W
5499 грн
Шкіряні кросівки adidas Originals Stan Smith W колір білий IE0469
Шкіряні кросівки adidas Originals Stan Smith W
4999 грн
-28%
Шкіряні кросівки adidas Originals Japan Decon W колір білий JQ8409
Шкіряні кросівки adidas Originals Japan Decon W
3799 грн
5299 грн
Кросівки adidas Originals Response CL W колір білий IG8460
Кросівки adidas Originals Response CL W
5699 грн
-21%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Stan Smith колір білий S75104
Кросівки adidas Originals Stan Smith
3599 грн
4599 грн
-33%
-5% у кошику*
Шкіряні черевики adidas Originals Samba OG колір білий JS1351
Шкіряні черевики adidas Originals Samba OG
3999 грн
5999 грн
-38%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Forum Bold колір білий IH2482
Кросівки adidas Originals Forum Bold
3499 грн
5699 грн
-21%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Forum Low колір білий IH7914
Кросівки adidas Originals Forum Low
3999 грн
5099 грн
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Ozweego колір білий
Кросівки adidas Originals Ozweego
6299 грн
-35%
Шкіряні кросівки adidas Originals Sambae колір білий JP5610
Шкіряні кросівки adidas Originals Sambae
2989 грн
4599 грн
-30%
Кросівки adidas Originals Superstar II колір білий JQ4731
Кросівки adidas Originals Superstar II
3699 грн
5299 грн
-23%
-5% у кошику*
Шкіряні кросівки adidas Originals Stan Smith колір білий IF6994
Шкіряні кросівки adidas Originals Stan Smith
3499 грн
4599 грн
-30%
Шкіряні кросівки adidas Originals Japan W колір білий JQ9025
Шкіряні кросівки adidas Originals Japan W
3399 грн
4899 грн
Кросівки adidas Originals Samba OG колір білий IF6514
Кросівки adidas Originals Samba OG
5699 грн
-18%
-5% у кошику*
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba Og W колір білий JS1352
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba Og W
3999 грн
4899 грн
-18%
-5% у кошику*
Шкіряні кросівки adidas Originals Sambae колір білий JQ0983
Шкіряні кросівки adidas Originals Sambae
3599 грн
4399 грн
-20%
Кросівки adidas Originals Tokyo W жіночі колір білий JP9705
Кросівки adidas Originals Tokyo W
3199 грн
3999 грн
-35%
-5% у кошику*
Шкіряні кросівки adidas Originals Country OG колір білий IE8411
Шкіряні кросівки adidas Originals Country OG
2989 грн
4599 грн
Кросівки adidas Originals колір білий
Кросівки adidas Originals
5699 грн
-25%
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba OG колір білий IF6513
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba OG
3599 грн
4839 грн
-34%
-5% у кошику*
Черевики adidas Originals Ozweego колір білий EE6464-WHT/WHT/BL
Черевики adidas Originals Ozweego
3399 грн
5199 грн
-40%
Кросівки adidas Originals Rivalry Low колір білий JH6724
Кросівки adidas Originals Rivalry Low
3099 грн
5199 грн
-49%
Шкіряні кросівки adidas Originals Stan Smith W колір білий IF7003
Шкіряні кросівки adidas Originals Stan Smith W
2799 грн
5499 грн
-17%
Шкіряні кросівки adidas Originals Sambae колір білий JP5609
Шкіряні кросівки adidas Originals Sambae
3799 грн
4599 грн
-30%
Шкіряні кросівки adidas Originals Superstar II W колір білий JS4010
Шкіряні кросівки adidas Originals Superstar II W
3699 грн
5299 грн
Товари бренду adidas Originals
Кросівки adidas Originals Response CL W колір білий IG8460
Кросівки adidas Originals Response CL W
5699 грн
-38%
adidas Originals Sambae кросівки колір білий IE9105
adidas Originals Sambae
3199 грн
5199 грн
-31%
Кросівки adidas Originals adidas TAEKWONDO W колір білий JS4012
Кросівки adidas Originals adidas TAEKWONDO W
3099 грн
4499 грн
Шкіряні кросівки adidas Originals Stan Smith Lo Pro W колір білий JR5700
Шкіряні кросівки adidas Originals Stan Smith Lo Pro W
5499 грн
-30%
Кросівки adidas Originals Superstar II колір білий JQ4731
Кросівки adidas Originals Superstar II
3699 грн
5299 грн
-21%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Stan Smith колір білий S75104
Кросівки adidas Originals Stan Smith
3599 грн
4599 грн
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Stan Smith колір білий IE0464
Кросівки adidas Originals Stan Smith
5199 грн
-33%
-5% у кошику*
Шкіряні черевики adidas Originals Samba OG колір білий JS1351
Шкіряні черевики adidas Originals Samba OG
3999 грн
5999 грн
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba OG колір білий IE3675
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba OG
4199 грн
-20%
Кросівки adidas Originals Tokyo W жіночі колір білий JP9705
Кросівки adidas Originals Tokyo W
3199 грн
3999 грн
-35%
-5% у кошику*
Шкіряні кросівки adidas Originals Country OG колір білий IE8411
Шкіряні кросівки adidas Originals Country OG
2989 грн
4599 грн
-21%
-5% у кошику*
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba Og W колір білий JH5687
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba Og W
3999 грн
5099 грн
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Ozmillen колір білий ID8346
Кросівки adidas Originals Ozmillen
5199 грн
-17%
Шкіряні кросівки adidas Originals Sambae колір білий JP5609
Шкіряні кросівки adidas Originals Sambae
3799 грн
4599 грн
-40%
Кросівки adidas Originals Rivalry Low колір білий JH6724
Кросівки adidas Originals Rivalry Low
3099 грн
5199 грн
Кросівки adidas Originals Disney Stan Smith колір білий GZ6251-WHT/WONM
Кросівки adidas Originals Disney Stan Smith
3599 грн
-23%
-5% у кошику*
adidas Originals - Черевики Stan Smith
adidas Originals - Черевики Stan Smith
3499 грн
4599 грн
-23%
-5% у кошику*
Шкіряні кросівки adidas Originals Stan Smith колір білий IF6994
Шкіряні кросівки adidas Originals Stan Smith
3499 грн
4599 грн
Шкіряні кросівки adidas Originals Forum Low CL W колір білий IG1427
Шкіряні кросівки adidas Originals Forum Low CL W
5699 грн
-23%
Кросівки adidas Originals Samba LT W колір білий JI2706
Кросівки adidas Originals Samba LT W
4299 грн
5599 грн
-25%
Кросівки adidas Originals Climacool 1 W колір білий JQ9043
Кросівки adidas Originals Climacool 1 W
4199 грн
5599 грн
-27%
Кросівки adidas Originals Campus 00s колір білий JQ7783
Кросівки adidas Originals Campus 00s
3999 грн
5499 грн
-32%
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba OG колір білий JS1392
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba OG
3299 грн
4899 грн
-39%
Кросівки adidas Originals Blanc x Sporty & Rich колір білий JP7552
Кросівки adidas Originals Blanc x Sporty & Rich
4099 грн
6799 грн
adidas Originals Samba LT кросівки колір білий IG4279
adidas Originals Samba LT
6499 грн
-33%
-5% у кошику*
Кросівки adidas Originals Campus 00s колір білий JH7270
Кросівки adidas Originals Campus 00s
3799 грн
5699 грн
-28%
Шкіряні кросівки adidas Originals Superstar II W колір білий JR4233
Шкіряні кросівки adidas Originals Superstar II W
3799 грн
5299 грн
-49%
Шкіряні кросівки adidas Originals Stan Smith W колір білий IF7003
Шкіряні кросівки adidas Originals Stan Smith W
2799 грн
5499 грн
Кросівки adidas Originals Superstar W колір білий IE3001
Кросівки adidas Originals Superstar W
5699 грн
Шкіряні кросівки adidas Originals Stan Smith W колір білий IE0469
Шкіряні кросівки adidas Originals Stan Smith W
4999 грн