Перейти до вмісту
logo prm
Rick Owens DRKSHDW

Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір чорний

-18%
20999 грн
25799 грн
Колір: чорний
Один розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 3500 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення
Лише оригінальні товари

Сонцезахисні окуляри Rick Owens

Cонцезахисні окуляри з колекції Rick Owens. Модель гладкими скельцями та оправою із пластику.
- Фільтр UV 400 забезпечує максимальний захист від сонячних променів.
- Кат.3 (пропускає 8-18% світла) - найпоширеніша категорія світлофільтрів і найбільш універсальна. Окуляри кат.3 ідеально підходять для сонячних днів у повсякденному використанні та під час подорожей до спекотних країн.
- До моделі входить чохол і серветка для очищення окулярів.
Характеристики товару
Форма оправи
геометрична, прямокутна
Тип лінзи
суцільна
Дизайн оправи
гладка
Інформація про товар
Код виробника
RG0000001.GBLKB
Колір
чорний
Бренд
Rick Owens DRKSHDW
Виробник

Owenscorp Italia Spa
Via Ponza, 4 -10121 Torino-Italy
Via Agnini,15-41033 Concordia s/Secchia (MO) - Italy
011/5618697/546506

ID Товару
PPYX-OKU043_99X
Склад

Пластик
Розміри
Зріст моделі - 185 cm, розмір представленого товару на моделі - ONE
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите. Рекомендації засновані на вимірах товару та розмірній сітці бренду.
Технічні дані
Покриття і властивості лінз:
UV400
Затемнюючий фільтр / Категорія:
Кат. 3
Поляризація:
ні
Схожі товари
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір чорний RG0000006.BROWN-black
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
22599 грн
24499 грн
-18%
Сонцезахисні окуляри Rick Owens Occhiali Da Sole Sunglasses Rick колір чорний RG0000005.GBLKB.0909
Сонцезахисні окуляри Rick Owens Occhiali Da Sole Sunglasses Rick
22099 грн
26999 грн
-18%
Rick Owens DRKSHDW Rev Shiny сонцезахисні окуляри чорні RG0000017.GBLKB
Rick Owens DRKSHDW Rev Shiny сонцезахисні окуляри
19599 грн
23999 грн
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW колір чорний RG0000015.GSLVB
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW
21899 грн
23699 грн
-18%
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір чорний
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
18599 грн
22799 грн
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір чорний RG0000003-black
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
16199 грн
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір чорний RG0000004-black
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
21399 грн
23299 грн
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір чорний
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
16199 грн
-18%
-5% у кошику*
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW колір чорний RG0000009.GBLKB
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW
14699 грн
18099 грн
-18%
-5% у кошику*
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір чорний RG0000011.GBLKB
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
18899 грн
23199 грн
-18%
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW Cyclops колір чорний RG0000016.GBKMB
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW Cyclops
22999 грн
28199 грн
Сонцезахисні окуляри Rick Owens Occhiali Da Sole Sunglasses Rick колір чорний RG0000005.GTRSB.0109
Сонцезахисні окуляри Rick Owens Occhiali Da Sole Sunglasses Rick
21899 грн
23699 грн
-18%
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір чорний RG0000012.GBLKB
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
18599 грн
22799 грн
-10%
Ray-Ban - Окуляри Aviator Classic
Ray-Ban - Окуляри Aviator Classic
7469 грн
8299 грн
-29%
-5% у кошику*
Сонцезахисні окуляри Marni Mavericks колір чорний EYMRN00043 001 FA7
Сонцезахисні окуляри Marni Mavericks
8779 грн
12539 грн
Сонцезахисні окуляри Ray-Ban колір чорний 0RB2232
Сонцезахисні окуляри Ray-Ban
6799 грн
7499 грн
-15%
Сонцезахисні окуляри Ray-Ban BOYFRIEND REVERSE колір чорний 0RBR0501S
Сонцезахисні окуляри Ray-Ban BOYFRIEND REVERSE
6899 грн
8199 грн
-20%
-5% у кошику*
Сонцезахисні окуляри Jacquemus SERA колір чорний JAC121C3SUN
Сонцезахисні окуляри Jacquemus SERA
10699 грн
13399 грн
-33%
-5% у кошику*
Marni Nistakari сонцезахисні окуляри чорні 6VA.IPVQ
Marni Nistakari сонцезахисні окуляри
7698 грн
11499 грн
-13%
Ray-Ban сонцезахисні окуляри чорні 0RB0832S
Ray-Ban сонцезахисні окуляри
6999 грн
8099 грн
-30%
-5% у кошику*
Thierry Lasry POSITIVY сонцезахисні окуляри авіатори чорні POSI101
Thierry Lasry POSITIVY сонцезахисні окуляри авіатори
12399 грн
17799 грн
-18%
-5% у кошику*
Сонцезахисні окуляри Jacquemus CROISIERE колір чорний JAC60C5SUN
Сонцезахисні окуляри Jacquemus CROISIERE
9999 грн
12199 грн
-19%
-5% у кошику*
MM6 Maison Margiela LUNETTES 7 NOIR сонцезахисні окуляри чорні I7RA
MM6 Maison Margiela LUNETTES 7 NOIR сонцезахисні окуляри
7999 грн
9899 грн
-24%
-5% у кошику*
Сонцезахисні окуляри Retrosuperfuture 1968 колір чорний 1968.UU1
Сонцезахисні окуляри Retrosuperfuture 1968
6399 грн
8499 грн
-15%
-5% у кошику*
Сонцезахисні окуляри Heliot Emil колір чорний PREAW25_16_116_BLK01
Сонцезахисні окуляри Heliot Emil
7099 грн
8399 грн
-18%
Off-White круглі сонцезахисні окуляри чорні OERI13G_551007
Off-White круглі сонцезахисні окуляри
11199 грн
13699 грн
-24%
-5% у кошику*
Сонцезахисні окуляри Jacquemus COLAPSO колір чорний JAC15C1SUN
Сонцезахисні окуляри Jacquemus COLAPSO
9399 грн
12499 грн
-20%
-10% у кошику*
Off-White сонцезахисні окуляри чорні OERI13Z_551007
Off-White сонцезахисні окуляри
9599 грн
11999 грн
-21%
Сонцезахисні окуляри Tom Ford Corey колір чорний FT1064.5901A
Сонцезахисні окуляри Tom Ford Corey
13999 грн
17799 грн
Товари бренду Rick Owens DRKSHDW
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір чорний RG0000004-black
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
21399 грн
23299 грн
-18%
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір чорний RG0000012.GBLKB
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
18599 грн
22799 грн
Сонцезахисні окуляри Rick Owens Occhiali Da Sole Sunglasses Rick колір чорний RG0000005.GTRSB.0109
Сонцезахисні окуляри Rick Owens Occhiali Da Sole Sunglasses Rick
21899 грн
23699 грн
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW колір чорний RG0000015.GSLVB
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW
21899 грн
23699 грн
-18%
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір чорний
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
18599 грн
22799 грн
-18%
Сонцезахисні окуляри Rick Owens Occhiali Da Sole Sunglasses Rick колір чорний RG0000005.GBLKB.0909
Сонцезахисні окуляри Rick Owens Occhiali Da Sole Sunglasses Rick
22099 грн
26999 грн
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір чорний RG0000002-black
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
16199 грн
-18%
-5% у кошику*
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір чорний RG0000011.GBLKB
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
18899 грн
23199 грн
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір чорний
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
16199 грн
-18%
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW Cyclops колір чорний RG0000016.GBKMB
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW Cyclops
22999 грн
28199 грн
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір чорний RG0000003-black
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
16199 грн
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір чорний RG0000006.BROWN-black
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
22599 грн
24499 грн
-18%
Rick Owens DRKSHDW Rev Shiny сонцезахисні окуляри чорні RG0000017.GBLKB
Rick Owens DRKSHDW Rev Shiny сонцезахисні окуляри
19599 грн
23999 грн
-18%
-5% у кошику*
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW колір чорний RG0000009.GBLKB
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW
14699 грн
18099 грн
-18%
-5% у кошику*
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW Fog колір коричневий RG0000009.GBROWN
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW Fog
14899 грн
18299 грн
-18%
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір срібний RG0000001.GSILV
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
20999 грн
25799 грн
Rick Owens DRKSHDW Documenta сонцезахисні окуляри коричневі RG0000002 GTSTOB
Rick Owens DRKSHDW Documenta сонцезахисні окуляри
16199 грн
Rick Owens DRKSHDW Documenta сонцезахисні окуляри бордо RG0000002 GTSBLB
Rick Owens DRKSHDW Documenta сонцезахисні окуляри
16199 грн
-18%
-5% у кошику*
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW Fog колір бежевий RG0000009.GPRLFS
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW Fog
14699 грн
18099 грн
-18%
-5% у кошику*
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW Performa колір фіолетовий RG0000003.GTSVLT
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW Performa
12999 грн
15999 грн
-18%
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW Rick колір сірий RG0000005.GDSTB
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW Rick
22099 грн
26999 грн
Rick Owens DRKSHDW Fog сонцезахисні окуляри коричневі RG0000009 GTSTOB
Rick Owens DRKSHDW Fog сонцезахисні окуляри
18099 грн
Сонцезахисні окуляри Rick Owens колір коричневий RG0000001.BROWN-BROWN
Сонцезахисні окуляри Rick Owens
19999 грн
-18%
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW Gethshades колір фіолетовий RG0000008.GTSVLT
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW Gethshades
12999 грн
15999 грн
-18%
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW Ryder колір срібний RG0000012.GSLVCS
Сонцезахисні окуляри Rick Owens DRKSHDW Ryder
18599 грн
22799 грн
Rick Owens DRKSHDW Gethshades сонцезахисні окуляри коричневі RG0000008 GTSTOB
Rick Owens DRKSHDW Gethshades сонцезахисні окуляри
16199 грн