Перейти до вмісту
logo prm
Moon Boot
5.0

Зимові чоботи Moon Boot MB EVX LIGHT NYLON колір чорний 80D1470010 N001

-5% у кошику*
7799 грн
Колір: чорний
Вибрати розмір
*ПРИ МІН. ПОКУПЦІ НА 5500 ГРН

Щоб отримати -5% на цей товар, додай його до кошика, а знижка нарахується автоматично.

*ПРИ МІН. ПОКУПЦІ НА 5500 ГРН
Усе тут
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 3500 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення
Лише оригінальні товари

Зимові чоботи Moon Boot MB EVX LIGHT NYLON

Зимові чоботи з колекції Moon Boot виготовлені з поєднання синтетичного та текстильного матеріалів. Модель з гумовою зовнішньою підошвою, яка є міцною та стійкою до пошкоджень.
- Універсальна модель взуття без розрізнення на правий і лівий.
- Круглий, щільний носок.
- Ущільнений задник з м'якою підкладкою захищає п'яту від натирання.
- Утеплена модель.
- Текстильна внутрішня частина комфортна для ноги і полегшує утримання взуття в чистоті.
- Верхній край оброблений шнурками зі стопорами, що дозволяє регулювати ширину халяв.
- Довжина устілки становить: 22 cm.
- Параметри вказані для розміру: 35-36.
Характеристики товару
Халяви
вище щиколотки
Застібка і посадка
зав'язка навколо щиколотки
Тип підошви
пласка
Носок
ущільнений
Інформація про товар
Код виробника
80D1470010.N001
Колір
чорний
Бренд
Moon Boot
Виробник

Tecnica Group S.p.A.
Via Fante d'Italia, 56, 31040 Giavera del Montello (TV)

ID Товару
9BYH-OBD2D2_99X
Склад
Халяви: Синтетичний матеріал, Текстильний матеріал
Внутрішня частина: Текстильний матеріал
Підошва: Синтетичний матеріал
Схожі товари
-35%
Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA BOOT SUEDE колір чорний 80D2480030 N001
Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA BOOT SUEDE
5899 грн
9199 грн
-50%
Замшеві чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA LOW BOOT SUEDE колір чорний 80D2500070 N001
Замшеві чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA LOW BOOT SUEDE
4299 грн
8599 грн
-46%
Замшеві чоботи Moon Boot MB EVX IGLOO колір чорний 80D1470070 NL02
Замшеві чоботи Moon Boot MB EVX IGLOO
6999 грн
12999 грн
-39%
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA QUILTED MID WP колір чорний 80D2500020 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA QUILTED MID WP
5199 грн
8599 грн
-46%
Замшеві чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA MID BOOT колір чорний 80D2500060 N001
Замшеві чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA MID BOOT
4599 грн
8599 грн
-51%
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA QUILTED HIGH BOOT WP колір чорний 80D2500080 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA QUILTED HIGH BOOT WP
4599 грн
9499 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON RUBBER колір чорний 80D1402760 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON RUBBER
10899 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB EVX PUMPS NYLON колір чорний 80D1470020 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB EVX PUMPS NYLON
7499 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON GLANCE колір чорний 80D1401680 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON GLANCE
10199 грн
Зимові чоботи Moon Boot ICON LOW NYLON колір чорний 80D1409340 A001
Зимові чоботи Moon Boot ICON LOW NYLON
10799 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW FAUX FUR колір чорний 80D1409390 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW FAUX FUR
9999 грн
-35%
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA PUFFY WP колір чорний 80D2500050 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA PUFFY WP
4799 грн
7399 грн
-29%
Зимові чоботи Moon Boot Park Soft Flower колір чорний 80D2470030-NA02
Зимові чоботи Moon Boot Park Soft Flower
5699 грн
8099 грн
-43%
Зимові чоботи Moon Boot MB LUNA BOOT EXTRA колір чорний 80D2480150 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB LUNA BOOT EXTRA
5699 грн
9999 грн
-44%
Замшеві чоботи Moon Boot MB EVX BOOT SUEDE / SHEARLING колір чорний 80D1470050 N001
Замшеві чоботи Moon Boot MB EVX BOOT SUEDE / SHEARLING
5999 грн
10799 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB LTRACK FAUX FUR WP колір чорний 80D2450130 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB LTRACK FAUX FUR WP
10899 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW NYLON колір чорний 80D1409340 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW NYLON
7799 грн
Шкіряні чоботи Inuikii Classic Wedge колір чорний 1001.004.0042.000
Шкіряні чоботи Inuikii Classic Wedge
11599 грн
Зимові чоботи UGG Adirondack Meridian Hiker колір чорний 1169031.BLK
Зимові чоботи UGG Adirondack Meridian Hiker
15199 грн
-33%
Шкіряні чоботи Inuikii FULL LEATHER колір чорний 1001.003.0251.000
Шкіряні чоботи Inuikii FULL LEATHER
9999 грн
14999 грн
-45%
Зимові чоботи Rick Owens Mega Bumper Lunar жіночі колір чорний DS02D2838.DBSUPA
Зимові чоботи Rick Owens Mega Bumper Lunar
19599 грн
35799 грн
-36%
-5% у кошику*
Замшеві чоботи Diemme badia basso shearli колір чорний DI25FWLBW.F01S006BLK
Замшеві чоботи Diemme badia basso shearli
14099 грн
22099 грн
Шкіряні чоботи Inuikii Classic колір чорний 1001.003.0122.000
Шкіряні чоботи Inuikii Classic
11099 грн
Замшеві чоботи Inuikii Classic Low колір чорний 1001.001.0092
Замшеві чоботи Inuikii Classic Low
9799 грн
Замшеві чоботи UGG W Classic Ultra Mini Platform колір чорний 1135092.BLK
Замшеві чоботи UGG W Classic Ultra Mini Platform
7589 грн
-5% у кошику*
Замшеві чоботи UGG Classic Ultra Mini Chalet колір чорний 1173832.BLK
Замшеві чоботи UGG Classic Ultra Mini Chalet
8199 грн
Черевики UGG жіночі колір чорний на плоскому ходу утеплені
Черевики UGG
9599 грн
Замшеві чоботи UGG Classic Mini Dipper колір чорний 1168170-BLK
Замшеві чоботи UGG Classic Mini Dipper
9999 грн
-37%
Зимові чоботи adidas x Moon Boot колір чорний IH2489
Зимові чоботи adidas x Moon Boot
5799 грн
9299 грн
Товари бренду Moon Boot
-51%
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA QUILTED HIGH BOOT WP колір чорний 80D2500080 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA QUILTED HIGH BOOT WP
4599 грн
9499 грн
-46%
Замшеві чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA MID BOOT колір чорний 80D2500060 N001
Замшеві чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA MID BOOT
4599 грн
8599 грн
-46%
Замшеві чоботи Moon Boot MB EVX IGLOO колір чорний 80D1470070 NL02
Замшеві чоботи Moon Boot MB EVX IGLOO
6999 грн
12999 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB LTRACK FAUX FUR WP колір чорний 80D2450130 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB LTRACK FAUX FUR WP
10899 грн
-50%
Замшеві чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA LOW BOOT SUEDE колір чорний 80D2500070 N001
Замшеві чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA LOW BOOT SUEDE
4299 грн
8599 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB LTRACK LOW NYLON WP колір чорний 80D2450080 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB LTRACK LOW NYLON WP
8999 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW FAUX FUR колір чорний 80D1409390 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW FAUX FUR
9999 грн
-29%
Зимові чоботи Moon Boot Park Soft Flower колір чорний 80D2470030-NA02
Зимові чоботи Moon Boot Park Soft Flower
5699 грн
8099 грн
Зимові чоботи Moon Boot ICON LOW NYLON колір чорний 80D1409340 A001
Зимові чоботи Moon Boot ICON LOW NYLON
10799 грн
-43%
Зимові чоботи Moon Boot MB LUNA BOOT EXTRA колір чорний 80D2480150 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB LUNA BOOT EXTRA
5699 грн
9999 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB EVX PUMPS NYLON колір чорний 80D1470020 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB EVX PUMPS NYLON
7499 грн
-35%
Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA BOOT SUEDE колір чорний 80D2480030 N001
Замшеві чоботи Moon Boot MB LUNA BOOT SUEDE
5899 грн
9199 грн
-44%
Замшеві чоботи Moon Boot MB EVX BOOT SUEDE / SHEARLING колір чорний 80D1470050 N001
Замшеві чоботи Moon Boot MB EVX BOOT SUEDE / SHEARLING
5999 грн
10799 грн
-35%
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA PUFFY WP колір чорний 80D2500050 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA PUFFY WP
4799 грн
7399 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW NYLON колір чорний 80D1409340 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW NYLON
7799 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON RUBBER колір чорний 80D1402760 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON RUBBER
10899 грн
-39%
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA QUILTED MID WP колір чорний 80D2500020 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA QUILTED MID WP
5199 грн
8599 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON GLANCE колір чорний 80D1401680 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON GLANCE
10199 грн
-50%
Замшеві чоботи Moon Boot MB EVX MULE SUEDE колір коричневий 80D1470090 ML06
Замшеві чоботи Moon Boot MB EVX MULE SUEDE
4299 грн
8599 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON GLANCE колір золотий 80D1401680 B003
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON GLANCE
10199 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW FAUX FUR колір білий 80D1409390 A002
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW FAUX FUR
11299 грн
-26%
Зимові чоботи Moon Boot MB EVX MULE CURLY колір чорний 80D1470080 MM04
Зимові чоботи Moon Boot MB EVX MULE CURLY
6299 грн
8599 грн
-44%
Замшеві чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA LOW BOOT SUEDE колір сірий 80D2500070 H005
Замшеві чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA LOW BOOT SUEDE
4799 грн
8599 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW NYLON колір зелений 80D1409340 M006
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON LOW NYLON
8099 грн
-37%
Зимові чоботи Moon Boot MB PARK ICON колір білий 80D2470070 NA02
Зимові чоботи Moon Boot MB PARK ICON
4299 грн
6899 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB LTRACK LOW NYLON WP колір білий 80D2450080 A001
Зимові чоботи Moon Boot MB LTRACK LOW NYLON WP
7899 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON RUBBER колір бежевий 80D1402760 L002
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON RUBBER
10899 грн
-47%
Зимові чоботи Moon Boot MB PARK ICON SUEDE колір коричневий 80D2470170 M010
Зимові чоботи Moon Boot MB PARK ICON SUEDE
4299 грн
8199 грн
-45%
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA QUILTED MID WP колір бежевий 80D2500020 L002
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA QUILTED MID WP
4679 грн
8599 грн