Към съдържанието
logo prm
Naked Wolfe
4.8

Кожени маратонки Naked Wolfe Sporty в черно

-23%
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 209,90 € -23%
Най-ниска цена за последните 30 дни: 209,90 € -23%
Цвят: черен
Кожени маратонки Naked Wolfe Sporty в черно
Кожени маратонки Naked Wolfe Sporty в бяло
Избери размер
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА от 90 €.
ВРЪЩАНЕ И РЕКЛАМАЦИЯ
30 дни право на връщане
Лимитирани колекции

Кожени маратонки Naked Wolfe Sporty

Маратонки Naked Wolfe, направени от естествена кожа. Модел с гумена подметка, която е издръжлива и устойчива на повреди.
- Овален, подсилен връх.
- Подсилената пета с мек пълнеж я предпазва от протриване.
- Класическите връзки позволяват индивидуално регулиране на стъпалото.
- Включва допълнителен чифт връзки.
- Удобна кожена стелка, която предпазва от протриване и появата на неприятна миризма.
- Текстилната вътрешност е удобна за крака и улеснява поддържането на обувките чисти.
- Платформа.
- Включената текстилна торбичка предпазва продукта от прах.
- Височина на платформата: 6,5 cm.
- Дължина на стелката: 23,5 cm.
- Мерките се отнасят за размер: 37.
Характеристики на продукта
Профил
нисък
Стелка
естествена кожа
Закрепване и регулиране
връзване
Вид подметка
платформа
Връх
втвърден
Детайли за продукта
Код на производителя
Sporty.Black
Цвят
черен
Марка
Naked Wolfe
Код на продукта
9BYX-OBD26J_99X
Състав

Горна част: естествена кожа
Вътрешна част: текстил, естествена кожа
Подметка: синтетика
Подобни модели
-34%
-5% в кошницата*
Маратонки Naked Wolfe Adored в черно Adored Black Hairy Suede
Маратонки Naked Wolfe Adored
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 245,37 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 245,37 €
Кожени обувки Naked Wolfe Spike в черно с платформа Spike Black
Кожени обувки Naked Wolfe Spike
269,90 €
-20%
Кожени маратонки Naked Wolfe Sprinter в черно
Кожени маратонки Naked Wolfe Sprinter
Текуща цена:
189,90 €
Редовна цена: 239,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 239,90 €
-18%
Маратонки Naked Wolfe Slider в черно
Маратонки Naked Wolfe Slider
Текуща цена:
219,90 €
Редовна цена: 269,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 269,90 €
Маратонки Naked Wolfe Temple в черно Temple Black Leather Suede
Маратонки Naked Wolfe Temple
279,90 €
Маратонки adidas Originals Handball Spezial в черно IH8010
Маратонки adidas Originals Handball Spezial
95,90 €
-12%
Маратонки Kenzo Low top sneaker в черно FG52SN122F55
Маратонки Kenzo Low top sneaker
Текуща цена:
219,90 €
Редовна цена: 319,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 249,90 €
-5% в кошницата*
Маратонки Veja Fitz Roy Light в черно FT1803771A
Маратонки Veja Fitz Roy Light
173,79 €
Кожени маратонки adidas Originals Samba LT
Текуща цена:
98,99 €
Редовна цена: 132,37 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 91,98 €
Велурени маратонки adidas Originals Sl 72 Og W в черно JQ8326
Велурени маратонки adidas Originals Sl 72 Og W
Текуща цена:
66,99 €
Редовна цена: 101,70 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 62,99 €
Маратонки adidas Originals Sl 72 OG W в черно JH7390
Маратонки adidas Originals Sl 72 OG W
Текуща цена:
69,99 €
Редовна цена: 102,21 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 76,99 €
-15%
Маратонки adidas Originals Superstar Vintage в черно JR6002
Маратонки adidas Originals Superstar Vintage
Текуща цена:
129,90 €
Редовна цена: 204,47 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 153,34 €
-5% в кошницата*
Кожени маратонки Wales Bonner в черно WBW43020B
Кожени маратонки Wales Bonner
Текуща цена:
369,90 €
Редовна цена: 613,50 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 399,90 €
Маратонки adidas Originals Handball Spezial в черно JR3723
Маратонки adidas Originals Handball Spezial
Текуща цена:
73,99 €
Редовна цена: 111,92 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 61,99 €
Кожени маратонки adidas Originals Taekwondo Mei в черно JQ3012
Кожени маратонки adidas Originals Taekwondo Mei
Текуща цена:
76,99 €
Редовна цена: 122,15 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 48,99 €
-5% в кошницата*
Обувки за бягане adidas в черно GW2450
Обувки за бягане adidas
64,99 €
New Balance URC56 маратонки дамски черни URC562L1
New Balance URC56 маратонки дамски
159,90 €
Кожени маратонки New Rock в черно M.120N.C26
Кожени маратонки New Rock
309,90 €
-16%
-5% в кошницата*
Обувки за бягане On Cloudnova X в черно 3WE30410106
Обувки за бягане On Cloudnova X
Текуща цена:
107,99 €
Редовна цена: 184,01 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 129,90 €
-23%
Hoka Speedgoat 2 TS обувки за бягане дамски черни 1171910
Hoka Speedgoat 2 TS обувки за бягане дамски
Текуща цена:
129,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена от пускането в продажба: 169,90 €
-11%
-5% в кошницата*
Кожени маратонки Kenzo Dome Low Top Sneakers в черно FD62SN061L53.99
Кожени маратонки Kenzo Dome Low Top Sneakers
Текуща цена:
199,90 €
Редовна цена: 291,39 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 224,92 €
-5% в кошницата*
Маратонки AUTRY Hyperway в черно A1UNHYLWUM07
Маратонки AUTRY Hyperway
204,47 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Samba OG в черно IE5836
Маратонки adidas Originals Samba OG
Текуща цена:
93,99 €
Редовна цена: 117,55 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 98,99 €
-25%
-5% в кошницата*
Велурени маратонки adidas Originals Campus 00s в черно JR3733
Велурени маратонки adidas Originals Campus 00s
Текуща цена:
80,99 €
Редовна цена: 127,77 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 107,99 €
Asics HYPERSYNC маратонки дамски черни 1203A879.021
Asics HYPERSYNC маратонки дамски
119,90 €
-16%
-10% в кошницата*
Обувки за бягане On CLOUDMONSTER VOID в черно 3WF10491043
Обувки за бягане On CLOUDMONSTER VOID
Текуща цена:
119,90 €
Редовна цена: 194,24 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 143,11 €
-5% в кошницата*
Маратонки adidas Originals Megaride O1 в черно JQ2293
Маратонки adidas Originals Megaride O1
Текуща цена:
102,99 €
Редовна цена: 158,45 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 107,99 €
-5% в кошницата*
Hoka Clifton 10 обувки за бягане дамски черни 1162031
Hoka Clifton 10 обувки за бягане дамски
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 169,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 129,90 €
Велурени маратонки adidas Originals Handball Spezial в черно IE5897
Велурени маратонки adidas Originals Handball Spezial
Текуща цена:
86,99 €
Редовна цена: 107,32 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 79,99 €
Кожени маратонки adidas Originals SUPERSTAR II W черни IH1628
Кожени маратонки adidas Originals SUPERSTAR II W
Текуща цена:
91,99 €
Редовна цена: 129,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 83,99 €
Открий продукти от Naked Wolfe
-34%
-5% в кошницата*
Маратонки Naked Wolfe Adored в черно Adored Black Hairy Suede
Маратонки Naked Wolfe Adored
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 245,37 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 245,37 €
-20%
Кожени маратонки Naked Wolfe Sprinter в черно
Кожени маратонки Naked Wolfe Sprinter
Текуща цена:
189,90 €
Редовна цена: 239,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 239,90 €
-18%
Маратонки Naked Wolfe Slider в черно
Маратонки Naked Wolfe Slider
Текуща цена:
219,90 €
Редовна цена: 269,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 269,90 €
Кожени обувки Naked Wolfe Spike в черно с платформа Spike Black
Кожени обувки Naked Wolfe Spike
269,90 €
Маратонки Naked Wolfe Temple в черно Temple Black Leather Suede
Маратонки Naked Wolfe Temple
279,90 €
-20% в кошницата*
Naked Wolfe Adored маратонки дамски от велур кафяви Adored Tan/White Suede
Naked Wolfe Adored маратонки дамски от велур
249,90 €
-18%
-10% в кошницата*
Маратонки Naked Wolfe Slider в бяло
Маратонки Naked Wolfe Slider
Текуща цена:
219,90 €
Редовна цена: 269,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 269,90 €
-23%
Кожени маратонки Naked Wolfe Sporty в бяло
Кожени маратонки Naked Wolfe Sporty
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 209,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 209,90 €
Велурени маратонки Naked Wolfe Adored в бежово Adored Off White Suede
Велурени маратонки Naked Wolfe Adored
249,90 €
-17%
Маратонки Naked Wolfe Temple в бяло Temple White Lthr
Маратонки Naked Wolfe Temple
Текуща цена:
229,90 €
Редовна цена: 279,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 279,90 €
-20%
-10% в кошницата*
Кожени маратонки Naked Wolfe Sprinter в бяло
Кожени маратонки Naked Wolfe Sprinter
Текуща цена:
189,90 €
Редовна цена: 239,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 239,90 €
-35%
-5% в кошницата*
Маратонки Naked Wolfe Smash в кафяво Smash Mushroom Suede/Mesh
Маратонки Naked Wolfe Smash
Текуща цена:
179,90 €
Редовна цена: 279,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 279,90 €
Велурени маратонки Naked Wolfe Adored
249,90 €