Към съдържанието
logo prm
Polo Ralph Lauren
4.9

Polo Ralph Lauren жилетка памучна дамска розова 211971868

Текуща цена:
169,90 €
Редовна цена: 279,90 € -39%
Най-ниска цена за последните 30 дни: 179,90 € -5%
Цвят: розов
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска бяла 211971868
Polo Ralph Lauren жилетка памучна дамска розова 211971868
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамски червена 211971868
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска виолетова 211971868
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска розова 211971868
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска синя 211971868
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска тъмносина 211971868
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска тъмносиня 211971868
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска зелена 211971868
Избери размер
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА от 90 €.
ВРЪЩАНЕ И РЕКЛАМАЦИЯ
30 дни право на връщане
Лимитирани колекции

Polo Ralph Lauren Cable-Knit Cotton Crewneck Cardigan в розово – есенцията на класиката в модерен прочит

Розовата жилетка Polo Ralph Lauren Cable-Knit Cotton Crewneck е квинтесенция на вечния стил, която внася изискана елегантност в ежедневния гардероб на всяка жена. Този култов модел, символ на американското модно наследство, се представя в нежен розов нюанс, който деликатно подчертава неговия класически, но същевременно свеж характер. Изработена от пениран памук с плетеница тип „плитка“, тази жилетка обгръща кожата с мекота, а вталената ѝ кройка красиво оформя силуета, предлагайки комфорт и безупречен вид през целия ден. Това е универсално предложение, идеално както за офис визии, така и за срещи през уикенда, перфектно за преходните сезони, когато са важни както удобството, така и изисканият стил.

Защо да изберете Polo Ralph Lauren Cable-Knit Cotton Crewneck Cardigan 211971868?

  • Вталена кройка slim fit – деликатно подчертава женския силует, придавайки му елегантен и строен вид
  • Универсален кежуал стил – идеално се съчетава както с ежедневни градски тоалети, така и за по-непринудени поводи
  • Класическа жилетка с копчета – идеална за наслояване, добавя елегантност към всяка визия
  • 100% пениран памук – нежен към кожата, осигурява изключителна мекота и комфорт при носене през целия ден
  • Леко еластична материя – адаптира се естествено към движенията на тялото, предлагайки свобода и удобство
  • Стандартна дължина до ханша – универсална кройка, която се съчетава чудесно с различни елементи от гардероба
  • Минималистичен дизайн без джобове – подчертава изчистената линия на силуета, запазвайки неговия елегантен характер
  • Класически дълъг ръкав – осигурява топлина и комфорт, идеален за по-хладните дни
  • Дълъг ръкав с рипсени маншети – елегантен завършек, който държи ръкава на място
  • Обло деколте тип crewneck – класическо и вечно, красиво подчертава шията и бижутата
  • Изискана плетеница тип „плитка“ – добавя текстура и дълбочина, подчертавайки луксозния характер на плетивото
  • Изключително мека на допир – обгръща кожата с комфорт, превръщайки носенето ѝ в чисто удоволствие
  • Деликатна бродерия с логото Pony – емблематичен символ на марката, който добавя престиж и разпознаваемост
  • Рипсени кантове – на маншетите и в долния край, осигуряват идеално прилягане и запазване на формата
Детайли за продукта
Код на производителя
211971868
Цвят от производителя
010
Цвят
розов
Марка
Polo Ralph Lauren
Код на продукта
9BYA-SWD00S_30A
Материал
Състав:
100% Памук
Кройка
Деколте:
овално, със закопчаване
Вид ръкав:
Класически
Кройка:
slim fit
Подобни модели
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска розова 211971868
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 279,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
-16%
-5% в кошницата*
Жилетка с вълна Kenzo в розово FG52CA7353DH
Жилетка с вълна Kenzo
Текуща цена:
349,90 €
Редовна цена: 509,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 419,90 €
-50%
Вълнена жилетка Maison Kitsuné Baby Fox Patch Regular Cardigan в розово от лека материя MW00505KT1036
Вълнена жилетка Maison Kitsuné Baby Fox Patch Regular Cardigan
Текуща цена:
164,90 €
Редовна цена: 329,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 329,90 €
-50%
-5% в кошницата*
Жилетка с вълна Fiorucci Kissing Angels Long дамска в бежово W02FPKCA254KN01WH01
Жилетка с вълна Fiorucci Kissing Angels Long
Текуща цена:
249,90 €
Редовна цена: 499,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 499,90 €
-15%
-5% в кошницата*
Вълнена жилетка Kenzo Pop в сиво от лека материя FF52CA4833LB.93
Вълнена жилетка Kenzo Pop
Текуща цена:
229,90 €
Редовна цена: 414,10 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 270,93 €
-11%
Памучна жилетка Carhartt WIP Drewe Cardigan дамска в бежово от лека материя I035182
Памучна жилетка Carhartt WIP Drewe Cardigan
Текуща цена:
75,99 €
Редовна цена: 163,56 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 85,99 €
-50%
Елек с вълна Martine Rose Handknit Zip дамски от топла материя 967YA16800
Елек с вълна Martine Rose Handknit Zip
Текуща цена:
235,14 €
Редовна цена: 470,34 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 470,34 €
-16%
-5% в кошницата*
Anine Bing FLYNNE CARDIGAN - CREAM жилетка дамска с памук бежова A.09.11917.IVY1
Anine Bing FLYNNE CARDIGAN - CREAM жилетка дамска с памук
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 279,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 179,90 €
-11%
Жилетка с вълна Barbour Pendle Knitted Cardigan в сиво от лека материя LKN1076GY71
Жилетка с вълна Barbour Pendle Knitted Cardigan
Текуща цена:
99,90 €
Редовна цена: 138,00 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 112,43 €
-13%
-10% в кошницата*
Жилетка с кашмир Rotate дамска в синьо от лека материя 1138541321
Жилетка с кашмир Rotate
Текуща цена:
189,90 €
Редовна цена: 309,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 219,90 €
-10%
-5% в кошницата*
Anine Bing GRACIE CARDIGAN жилетка от кашмир дамска бежова A.09.12166.CAE2
Anine Bing GRACIE CARDIGAN жилетка от кашмир дамска
Текуща цена:
269,90 €
Редовна цена: 429,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 299,90 €
-17%
-5% в кошницата*
Кашмирена жилетка Anine Bing jackson дамска в сиво от лека материя A.09.10222
Кашмирена жилетка Anine Bing jackson
Текуща цена:
339,90 €
Редовна цена: 562,37 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 409,90 €
-11%
-5% в кошницата*
Жилетка с вълна Rotate в сиво от лека материя 1149033086
Жилетка с вълна Rotate
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 296,50 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
Rotate пуловер с къси ръкави с памук дамски бежов 1161862690
Rotate пуловер с къси ръкави с памук дамски
299,90 €
-11%
-5% в кошницата*
Вълнена жилетка Kenzo x Verdy в черно от топла материя FF52CA4773CX.99J
Вълнена жилетка Kenzo x Verdy
Текуща цена:
459,90 €
Редовна цена: 659,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 519,90 €
-30%
Polo Ralph Lauren жилетка памучна дамска синя 211966720
Polo Ralph Lauren жилетка памучна дамска
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 229,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 229,90 €
-5% в кошницата*
Жилетка с вълна Samsoe Samsoe Salayla в сиво от лека материя F24300040
Жилетка с вълна Samsoe Samsoe Salayla
199,35 €
-15%
-5% в кошницата*
Вълнена жилетка Kenzo Pop в черно от лека материя FF52CA4823LB.99J
Вълнена жилетка Kenzo Pop
Текуща цена:
229,90 €
Редовна цена: 414,10 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 270,93 €
Carhartt WIP W Kori жилетка от памук дамска бежова I036859
Carhartt WIP W Kori жилетка от памук дамска
104,99 €
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска
Текуща цена:
129,90 €
Редовна цена: 209,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 119,90 €
-5% в кошницата*
Жилетка с кашмир Rotate дамска в тъмносиньо 1149032318
Жилетка с кашмир Rotate
Текуща цена:
189,90 €
Редовна цена: 316,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 199,90 €
Polo Ralph Lauren жилетка от вълна дамска сива 211972104
Polo Ralph Lauren жилетка от вълна дамска
276,05 €
-10%
Вълнена жилетка Nanushka HENNY в бежово NW24FWSW44376
Вълнена жилетка Nanushka HENNY
Текуща цена:
229,90 €
Редовна цена: 424,32 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 255,59 €
Polo Ralph Lauren жилетка от вълна дамска тъмносиня 211972104
Polo Ralph Lauren жилетка от вълна дамска
276,05 €
-51%
Памучна жилетка MM6 Maison Margiela в бежово от лека материя S52HP0025
Памучна жилетка MM6 Maison Margiela
Текуща цена:
289,90 €
Редовна цена: 599,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 599,90 €
Polo Ralph Lauren жилетка от вълна дамска бяла 211972104
Polo Ralph Lauren жилетка от вълна дамска
276,05 €
-11%
-5% в кошницата*
GANNI бордо A1070117
GANNI
Текуща цена:
149,90 €
Редовна цена: 249,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
-50%
Вълнена жилетка Sporty & Rich SRC Cashmere дамска в сиво от лека материя WS07364302GY11
Вълнена жилетка Sporty & Rich SRC Cashmere
Текуща цена:
144,90 €
Редовна цена: 289,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 289,90 €
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска тъмносиня 211971871
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска
209,90 €
Открий продукти от Polo Ralph Lauren
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска розова 211971868
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 279,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren PIMA COTTON-LSL-CRD жилетка дамска с памук синя 211971871504
Polo Ralph Lauren PIMA COTTON-LSL-CRD жилетка дамска с памук
209,90 €
-14%
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска черна 211971871
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска
Текуща цена:
119,90 €
Редовна цена: 209,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 139,90 €
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска тъмносиня 211971871
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска
209,90 €
Жилетка Polo Ralph Lauren дамска в черно от лека материя 211972110
Жилетка Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 209,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 149,90 €
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска кафява 211971871
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска
Текуща цена:
129,90 €
Редовна цена: 209,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 119,90 €
-13%
-5% в кошницата*
Polo Ralph Lauren COTTON-SWEATER-CARDIGAN жилетка памучна дамска червена 211A12716002
Polo Ralph Lauren COTTON-SWEATER-CARDIGAN жилетка памучна дамска
Текуща цена:
189,90 €
Редовна цена: 349,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 219,90 €
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска зелена 211971881
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска
279,90 €
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска виолетова 211971871
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска
209,90 €
Жилетка Polo Ralph Lauren дамска в тъмносиньо от лека материя 211955298
Жилетка Polo Ralph Lauren
Текуща цена:
109,90 €
Редовна цена: 179,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 119,90 €
Polo Ralph Lauren жилетка от вълна дамска черна 211972104
Polo Ralph Lauren жилетка от вълна дамска
276,05 €
-10%
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамски червена 211971868
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамски
Текуща цена:
169,90 €
Редовна цена: 276,05 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 189,90 €
Polo Ralph Lauren жилетка памучна дамска зелена 211966720
Polo Ralph Lauren жилетка памучна дамска
Текуща цена:
119,90 €
Редовна цена: 219,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 129,90 €
-27%
Polo Ralph Lauren пуловер с къси ръкави от памук дамски зелен 211963486
Polo Ralph Lauren пуловер с къси ръкави от памук дамски
Текуща цена:
129,90 €
Редовна цена: 179,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 179,90 €
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска тюркоазена 211971871
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска
209,90 €
Polo Ralph Lauren жилетка от вълна дамска бяла 211972104
Polo Ralph Lauren жилетка от вълна дамска
276,05 €
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска бяла 211971868
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска
Текуща цена:
189,90 €
Редовна цена: 279,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 199,90 €
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска тъмносина 211971868
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска
279,90 €
Polo Ralph Lauren COTTON-SSL-CRD жилетка от памук дамска синя 211963486500
Polo Ralph Lauren COTTON-SSL-CRD жилетка от памук дамска
179,90 €
-30%
Polo Ralph Lauren жилетка памучна дамска синя 211966720
Polo Ralph Lauren жилетка памучна дамска
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 229,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 229,90 €
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска бежова 211971871
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска
Текуща цена:
139,90 €
Редовна цена: 209,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 149,90 €
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска бяла 211971881
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 279,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
-10%
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска зелена 211971868
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска
Текуща цена:
169,90 €
Редовна цена: 279,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 189,90 €
-22%
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска тъмносиня 211971868
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска
Текуща цена:
169,90 €
Редовна цена: 279,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 219,90 €
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска виолетова 211971868
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска
279,90 €
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска тъмносиня 211971881
Polo Ralph Lauren жилетка от памук дамска
Текуща цена:
159,90 €
Редовна цена: 279,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 169,90 €
Polo Ralph Lauren жилетка от вълна дамска бежова 211972104
Polo Ralph Lauren жилетка от вълна дамска
276,05 €
Polo Ralph Lauren жилетка от вълна дамска сива 211972104
Polo Ralph Lauren жилетка от вълна дамска
276,05 €
-33%
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска червена 211A12718
Polo Ralph Lauren жилетка с памук дамска
Текуща цена:
119,90 €
Редовна цена: 179,90 €
Най-ниска цена за последните 30 дни: 179,90 €