Přejít na obsah
FINAL SALE AŽ -50 %! Objevte
logo prm
MM6 Maison Margiela
5.0

Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela dámské, černá barva, S52GC0327.M20170

-5 % V KOŠÍKU*
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4799 Kč -37%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč -3%
Barva: černá
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela dámské, bílá barva, S52GC0327.M20170
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela dámské, černá barva, S52GC0327.M20170
Zvolte velikost
Final Sale až -50 %!

*Nakupte za min. 3 000 Kč a získejte 5% slevu v košíku.

Final Sale až -50 %!
Více zde
DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita

Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela

Tričko z kolekce MM6 Maison Margiela. Model vyroben z tenké, elastické tkaniny. Model vyrobený z mimořádně příjemného bavlněného materiálu.
- Jednoduchý, neblokující střih.
- Klasický, kulatý výstřih.
- Ploché švy chrání pokožku před oděrkami a podrážděním a zajišťují vysoký komfort při používání.
- Model s logem značky.
- Délka: 56,5 cm.
- Šířka v podpaží: 45 cm.
- Rozměry pro velikost: XS.
Údaje o výrobku
Kód výrobce
S52GC0327.M20170
Barva
černá
Značka
MM6 Maison Margiela
Výrobce

Margiela
Place des Etats-Unis - 75116
Paris -France - 879 608 438 RCS
info@margiela.com
 

ID produktu
PPY2-TSD0Z4_99X
Složení
100 % Bavlna
Střih
Výstřih:
kulatý
Střih:
Regular fit
Rozměry
Modelka na fotografii je 175 cm vysoká a má na sobě velikost S
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte. Doporučení na základě rozměrů produktu a velikostí značky.
Podobné produkty
-21%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela černá barva, S52GC0333
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
4399 Kč
Běžná cena: 7299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5599 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela tričko bavlněné dámské černé S62GU0147.M25014
MM6 Maison Margiela tričko bavlněné dámské
Aktuální cena:
6199 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 8799 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tričko s příměsí vlny MM6 Maison Margiela dámské, černá barva, S52GC0357.M20122.900
Tričko s příměsí vlny MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
5799 Kč
Běžná cena: 7299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5899 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela tričko bavlněné dámské černé S62GD0217.M20048
MM6 Maison Margiela tričko bavlněné dámské
Aktuální cena:
6199 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 8799 Kč
-17%
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela tričko bavlněné dámské černé S62GD0216.M20048
MM6 Maison Margiela tričko bavlněné dámské
Aktuální cena:
4199 Kč
Běžná cena: 6299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5099 Kč
-17%
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela dámské, černá barva, S62GD0199
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné tričko A Bathing Ape Big Shark Oversized dámské, černá barva, 1L30209009
Bavlněné tričko A Bathing Ape Big Shark Oversized
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Bavlněné tričko adidas Originals Essential
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 479 Kč
-19%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné tričko A Bathing Ape ABC Camo Shark dámské, černá barva, 1L30210008
Bavlněné tričko A Bathing Ape ABC Camo Shark
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-12%
Tričko adidas Originals Retro černá barva, KA4379
Tričko adidas Originals Retro
Aktuální cena:
889 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1019 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tričko VETEMENTS Alphabet Football Jersey dámské, černá barva, WE76TR542BR
Tričko VETEMENTS Alphabet Football Jersey
Aktuální cena:
7399 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7699 Kč
-50%
Bavlněné tričko A Bathing Ape ONE POINT MINI TEE černá barva, 1K80209003
Bavlněné tričko A Bathing Ape ONE POINT MINI TEE
Aktuální cena:
1449 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
Bavlněné tričko Sportmax NAVA dámské, černá barva, 2522946015600
Bavlněné tričko Sportmax NAVA
Aktuální cena:
3279 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3369 Kč
-15%
-5 % V KOŠÍKU*
Tričko VETEMENTS Paris Tourist dámské, černá barva, WE76TR554B
Tričko VETEMENTS Paris Tourist
Aktuální cena:
6799 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7999 Kč
-50%
Tričko Heliot Emil dámské, černá barva, AW25_W_13_087_BLK01
Tričko Heliot Emil
Aktuální cena:
2049 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
-50%
Bavlněné tričko Carhartt WIP S/S Luca T-Shirt černá barva, I034633
Bavlněné tričko Carhartt WIP S/S Luca T-Shirt
Aktuální cena:
599 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-30%
-5 % V KOŠÍKU*
Tričko Off-White Off Stamp dámské, černá barva, 2AA065C99JER005
Tričko Off-White Off Stamp
Aktuální cena:
4399 Kč
Běžná cena: 6299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6299 Kč
-25%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné tričko Carhartt WIP S/S Script Embroidery T-S černá barva, I032293.0D2XX
Bavlněné tričko Carhartt WIP S/S Script Embroidery T-S
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 989 Kč
-27%
-15 % V KOŠÍKU*
Bavlněné tričko Carhartt WIP W SS Signet T-Shirt dámské, černá barva, I036035.K02XX
Bavlněné tričko Carhartt WIP W SS Signet T-Shirt
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1059 Kč
-23%
-15 % V KOŠÍKU*
Bavlněné tričko adidas Originals Tee Regular černá barva, IC1826
Bavlněné tričko adidas Originals Tee Regular
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-15%
-5 % V KOŠÍKU*
Tričko VETEMENTS Biker Cross Logo dámské, černá barva, WE76TR527B
Tričko VETEMENTS Biker Cross Logo
Aktuální cena:
5799 Kč
Běžná cena: 9799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6899 Kč
Tričko adidas Originals Trefoil černá barva, IR9533
Tričko adidas Originals Trefoil
Aktuální cena:
609 Kč
Běžná cena: 749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 629 Kč
-14%
Bavlněné tričko Coperni x Disney Ariel dámské, černá barva, DJS03F5036ARI
Bavlněné tričko Coperni x Disney Ariel
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
Bavlněné tričko Kenzo Gots Drap Detail Loose dámské, černá barva, FF62TS3514SG
Bavlněné tričko Kenzo Gots Drap Detail Loose
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 6299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné tričko Tom Wood Adria Tee 22190.975 černá barva
Bavlněné tričko Tom Wood Adria Tee 22190.975
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
Tričko adidas Originals Ruffle 3S Tee dámské, černá barva, KC8819
Tričko adidas Originals Ruffle 3S Tee
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
-19%
-15 % V KOŠÍKU*
Top Levi's 39185.0008-0008
Top Levi's
Aktuální cena:
609 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 759 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné tričko A Bathing Ape Ape Head One Point dámské, černá barva, 001TEL302061L
Bavlněné tričko A Bathing Ape Ape Head One Point
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
Tričko adidas Originals dámské, černá barva, KD0300
Tričko adidas Originals
Aktuální cena:
879 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
Objevte produkty MM6 Maison Margiela
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela tričko bavlněné dámské černé S62GU0147.M25014
MM6 Maison Margiela tričko bavlněné dámské
Aktuální cena:
6199 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 8799 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tričko s příměsí vlny MM6 Maison Margiela dámské, černá barva, S52GC0357.M20122.900
Tričko s příměsí vlny MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
5799 Kč
Běžná cena: 7299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5899 Kč
-21%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela černá barva, S52GC0333
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
4399 Kč
Běžná cena: 7299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5599 Kč
-17%
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela tričko bavlněné dámské černé S62GD0216.M20048
MM6 Maison Margiela tričko bavlněné dámské
Aktuální cena:
4199 Kč
Běžná cena: 6299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5099 Kč
-17%
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela dámské, černá barva, S62GD0199
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela tričko bavlněné dámské černé S62GD0217.M20048
MM6 Maison Margiela tričko bavlněné dámské
Aktuální cena:
6199 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 8799 Kč
-34%
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela dámské, šedá barva, S52GC0364.M20048
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
4799 Kč
Běžná cena: 7299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7299 Kč
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela dámské, bílá barva, S52GC0327.M20170
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela dámské, růžová barva, S52GC0326.M20170.231
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-12%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela dámské, bílá barva, S52GC0364.M20048
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
5499 Kč
Běžná cena: 7299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6299 Kč
-50%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela dámské, bílá barva, S52GC0335
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
4549 Kč
Běžná cena: 9099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9099 Kč
MM6 Maison Margiela tričko bavlněné dámské bílé S62GD0216.M20048
MM6 Maison Margiela tričko bavlněné dámské
6099 Kč
-13%
Tričko MM6 Maison Margiela x Salomon dámské, tyrkysová barva, S52GC0345
Tričko MM6 Maison Margiela x Salomon
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 6299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-18%
Tričko s příměsí vlny MM6 Maison Margiela béžová barva, S52GC0357.M20122.809
Tričko s příměsí vlny MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 7299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
-20%
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela tričko bavlněné dámské bílé S62GU0147.M25014
MM6 Maison Margiela tričko bavlněné dámské
Aktuální cena:
6999 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8799 Kč
MM6 Maison Margiela tričko s dlouhým rukávem dámské černé S62GD0213.M20108
MM6 Maison Margiela tričko s dlouhým rukávem dámské
9599 Kč
-50%
Top MM6 Maison Margiela x Salomon zelená barva, S52NL0071.M20101
Top MM6 Maison Margiela x Salomon
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4799 Kč
-10%
Body MM6 Maison Margiela černá barva, S62NA0083.M20151.900
Body MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
5299 Kč
Běžná cena: 9799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5899 Kč
-50%
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela bílá barva, S52NL0070.M20054
Bavlněné tričko MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
4399 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8799 Kč
MM6 Maison Margiela tričko s dlouhým rukávem dámské bílé S62GD0213.M20108
MM6 Maison Margiela tričko s dlouhým rukávem dámské
9599 Kč
MM6 Maison Margiela top s acetátem dámský černý S62NL0059.M35880
MM6 Maison Margiela top s acetátem dámský
10990 Kč
-50%
Tričko s dlouhým rukávem MM6 Maison Margiela x Salomon černá barva, S52GC0346.M20101
Tričko s dlouhým rukávem MM6 Maison Margiela x Salomon
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 7299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7299 Kč
Tričko s dlouhým rukávem MM6 Maison Margiela x Salomon černá barva, S52NH0036.M20139.899
Tričko s dlouhým rukávem MM6 Maison Margiela x Salomon
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 7299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela polo bavlněné dámské zelené S62GL0034.M20220
MM6 Maison Margiela polo bavlněné dámské
Aktuální cena:
5699 Kč
Běžná cena: 8099 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 8099 Kč