Přejít na obsah
FINAL SALE AŽ -50 %! Objevte
logo prm
adidas Originals
4.8

Boty adidas Originals Gazelle BB5478

Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2699 Kč -22%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč +50%
Barva: námořnická modř
Boty adidas Originals Gazelle BB5476
Boty adidas Originals Gazelle šedá barva, BB5480
Boty adidas Originals Gazelle BB5478
Zvolte velikost
DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita

Boty adidas Originals Gazelle

adidas Originals Gazelle BB5478 jsou ikonickým modelem sportovní obuvi, který se díky svému retro designu proslavil po celém světě. Tyto boty jsou součástí kolekce adidas Originals, která klade hlavní důraz na retro inspirace a klasický design. adidas Gazelle Navy White zosobňují klasickou barevnou kombinaci, která zahrnuje především námořnickou modř s bílými akcenty. Tohle barevné spojení propůjčuje elegantní a univerzální vzhled. 

Na jazycích a patách bot se nachází klasické logo adidas a vedle ikonických třech proužků v bílé barvě se skví zlatý nápis "GAZELLE". Svršky bot Gazelle jsou vyrobené z měkké a odolné semišové kůže, která zajistí pohodlí a trvalost. Tenisky sice vzdávají hold retro stylu, přesto ale zůstávají módní a všestranné. Mohou být skvělou každodenní volbou, ať už pro běžné, pouliční stylizace, anebo pro elegantnější outfity. Tento model bot je k dispozici v různých barevných variantách.

- Kulatá, lehce vyztužená špička.
- Gumová podrážka.
- Stabilní podrážky.
- Zesílená pata.
- Textilní vnitřek.
- Pohodlný vnitřek.
- Model se zavazováním.
- Délka stélky pro velikost je: 24,5 cm.
- Rozměry pro velikost: 38.

Vlastnosti výrobku
Obuv
do kotníku
Zapínání a nastavení
šněrování
Typ podrážky
plochá
Špička
zpevněná
Údaje o výrobku
Kód výrobce
BB5478
Barva
námořnická modř
Značka
adidas Originals
Výrobce

Adidas Poland Sp.z.o.o. 
Hoogoorddreef 9a, Amsterdam 1101 BA, The Netherlands
serviceinfo@onlineshop.adidas.com

ID produktu
PP84-OBD1S7_59X
Složení

Svršek: Umělá hmota, Přírodní kůže
Vnitřek: Umělá hmota, Textilní materiál
Podrážka: Umělá hmota

Podobné produkty
Boty adidas Originals Handball Spezial BD7633 BD7633-CON/CL/GUM
Boty adidas Originals Handball Spezial BD7633
2699 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor tmavomodrá barva, JH5404
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
2169 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2319 Kč
-12%
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor tmavomodrá barva, JQ8393
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Italia 60S Figc Home tmavomodrá barva, KI8569
Tenisky adidas Originals Italia 60S Figc Home
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené tenisky adidas Originals Hamburg tmavomodrá barva, JS0678
Kožené tenisky adidas Originals Hamburg
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s tmavomodrá barva, JH8997
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-10%
Kožené tenisky adidas Originals Samba LT tmavomodrá barva, JH5705
Kožené tenisky adidas Originals Samba LT
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-37%
Tenisky adidas Originals SL 72 RS tmavomodrá barva, IH8017
Tenisky adidas Originals SL 72 RS
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Campus 00s tmavomodrá barva, JI3163
Tenisky adidas Originals Campus 00s
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2079 Kč
-50%
Tenisky adidas Originals MEGARIDE S2 tmavomodrá barva, JR5743
Tenisky adidas Originals MEGARIDE S2
Aktuální cena:
2049 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
-10%
Semišové tenisky Converse One Star PRO tmavomodrá barva, A09230C
Semišové tenisky Converse One Star PRO
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1559 Kč
New Balance URC56 sneakers boty námořnické modré URC569RW
New Balance URC56 sneakers boty
3799 Kč
-10%
Semišové boty Hoka One One Us Clifton L tmavomodrá barva
Semišové boty Hoka One One Us Clifton L
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky New Balance U991VN2 Made in UK tmavomodrá barva, U991VN2
Tenisky New Balance U991VN2 Made in UK
Aktuální cena:
5499 Kč
Běžná cena: 6249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5099 Kč
Tenisky New Balance M1000D tmavomodrá barva, M1000DC
Tenisky New Balance M1000D
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 4329 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky Puma Suede Classic tmavomodrá barva, 399781
Semišové tenisky Puma Suede Classic
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
-50%
Semišové tenisky Filling Pieces Mondo 2.0 Ripple Nubuck tmavomodrá barva, 24522841884
Semišové tenisky Filling Pieces Mondo 2.0 Ripple Nubuck
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 5399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5399 Kč
-18%
Semišové tenisky Filling Pieces Low Top Ripple Nubuck tmavomodrá barva, 25122842001
Semišové tenisky Filling Pieces Low Top Ripple Nubuck
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 5299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
Kožené tenisky Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp tmavomodrá barva, 809973707002
Kožené tenisky Polo Ralph Lauren Hrt Aera Pp
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky Converse One Star Academy Pro tmavomodrá barva, A10579C
Semišové tenisky Converse One Star Academy Pro
Aktuální cena:
1949 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1689 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Boty Salomon XT-4 zelená barva, L47442500
Boty Salomon XT-4
Aktuální cena:
4569 Kč
Běžná cena: 5079 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4319 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Samba XLG bílá barva, IE9182
Tenisky adidas Originals Samba XLG
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-15%
Tenisky Flamingos Stadion bílá barva, STMOO
Tenisky Flamingos Stadion
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2479 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené tenisky Y-3 FIELD béžová barva, KI7091
Kožené tenisky Y-3 FIELD
Aktuální cena:
5299 Kč
Běžná cena: 7499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5699 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky New Balance 1906 šedá barva, U19066U8
Tenisky New Balance 1906
3999 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky Converse Run Star Trainer fialová barva, A11861C
Tenisky Converse Run Star Trainer
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Samba XLG zelená barva, JI3198
Tenisky adidas Originals Samba XLG
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2589 Kč
Objevte produkty adidas Originals
-10%
Kožené tenisky adidas Originals Samba LT tmavomodrá barva, JH5705
Kožené tenisky adidas Originals Samba LT
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor tmavomodrá barva, JH5404
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
2169 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2319 Kč
-50%
Tenisky adidas Originals MEGARIDE S2 tmavomodrá barva, JR5743
Tenisky adidas Originals MEGARIDE S2
Aktuální cena:
2049 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Campus 00s tmavomodrá barva, JI3163
Tenisky adidas Originals Campus 00s
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2079 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Zx 600 tmavomodrá barva, JP8181
Tenisky adidas Originals Zx 600
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s tmavomodrá barva, JR8163
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-37%
Tenisky adidas Originals SL 72 RS tmavomodrá barva, IH8017
Tenisky adidas Originals SL 72 RS
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s tmavomodrá barva, JH8997
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené tenisky adidas Originals Hamburg tmavomodrá barva, JS0678
Kožené tenisky adidas Originals Hamburg
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
Boty adidas Originals Handball Spezial BD7633 BD7633-CON/CL/GUM
Boty adidas Originals Handball Spezial BD7633
2699 Kč
-12%
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor tmavomodrá barva, JQ8393
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Italia 60S Figc Home tmavomodrá barva, KI8569
Tenisky adidas Originals Italia 60S Figc Home
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
Semišové tenisky adidas Originals STAN SMITH CS tmavomodrá barva
Semišové tenisky adidas Originals STAN SMITH CS
1699 Kč
Boty adidas Originals Handball Spezial černá barva, DB3021
Boty adidas Originals Handball Spezial
2699 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor hnědá barva, JH5411
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
1989 Kč
Běžná cena: 2849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2139 Kč
-11%
Kožené tenisky adidas Originals Tobacco černá barva, JS1364
Kožené tenisky adidas Originals Tobacco
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-11%
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Samba OG bílá barva, ID1479
Tenisky adidas Originals Samba OG
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-18%
-5 % V KOŠÍKU*
Nubukové tenisky adidas Originals Samba zelená barva, JI3218
Nubukové tenisky adidas Originals Samba
Aktuální cena:
3249 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Montreal RM černá barva, JQ1688
Semišové tenisky adidas Originals Montreal RM
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
Kožené tenisky adidas Originals Italia 60s Made in Italy zelená barva, JR8377
Kožené tenisky adidas Originals Italia 60s Made in Italy
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 7499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Samba XLG zelená barva, JI3198
Tenisky adidas Originals Samba XLG
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2589 Kč
-15%
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené tenisky adidas Originals Gazelle Indoor Lux šedá barva, JR8833
Kožené tenisky adidas Originals Gazelle Indoor Lux
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3189 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Boty adidas Originals Stan Smith bílá barva, FX5501
Boty adidas Originals Stan Smith
2899 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Sl 72 Rs béžová barva, JH5100
Tenisky adidas Originals Sl 72 Rs
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-10%
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00S šedá barva, JR1647
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00S
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-10%
Nubukové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor Pro červená barva, JR8839
Nubukové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor Pro
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené tenisky adidas Originals Powerphase bílá barva, JH5481
Kožené tenisky adidas Originals Powerphase
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-21%
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor béžová barva, JR3837
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-25%
Tenisky adidas Originals Handball Spezial béžová barva, JS3865
Tenisky adidas Originals Handball Spezial
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
Tenisky adidas Originals Samba MN
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2529 Kč