Přejít na obsah
FINAL SALE AŽ -50 %! Objevte
logo prm
Carhartt WIP
5.0

Carhartt WIP S/S Braxton Shirt košile bavlněná pánská bílá I031454.0MGXX

-30%-5 % V KOŠÍKU*
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1999 Kč -30%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč -30%
Barva: bílá
Zvolte velikost
Final Sale až -50 %!

*Nakupte za min. 3 000 Kč a získejte 5% slevu v košíku.

Final Sale až -50 %!
Více zde
DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita

Bílá košile Carhartt WIP – klasika v moderním pojetí

Bílá košile Carhartt WIP je pánský kousek, který spojuje pohodlí s nadčasovým stylem pro moderního muže. Tento model, vycházející z dědictví autentického pracovního oblečení a městské kultury, se představuje v čistě bílém odstínu, který podtrhuje jeho univerzální charakter. Košile je vyrobena ze 100% bavlny, je mimořádně příjemná na dotek a prodyšná, ideální pro teplejší dny. Volný střih a klasický límeček na knoflíčky (button-down) z ní dělají skvělou volbu jak pro neformální vycházky, tak pro smart casual příležitosti, od procházek po městě až po víkendová setkání.

Objevte jedinečné vlastnosti košile Carhartt WIP I031454.0MGXX

  • Volný střih (relaxed fit) se volně přizpůsobí postavě a zajišťuje pohodlí a svobodu pohybu po celý den
  • 100% bavlna nabízí bezkonkurenční měkkost a přirozenou prodyšnost, ideální pro teplé dny
  • Krátký rukáv je ideálním řešením pro letní dny, které dodá lehkost a volnost každému outfitu
  • Límeček na knoflíčky (button-down) dodává košili elegantní, a přesto uvolněný charakter, ideální pro mnoho příležitostí
  • Hladký, bílý vzor je nadčasový základ, který se snadno hodí ke všem barvám a doplňkům
  • Praktická náprsní kapsa je funkční detail, do kterého se vejdou drobnosti a který podtrhne městský styl
Vlastnosti výrobku
Typ límce
na knoflíky
Zapínání
na knoflíky
Pružnost materiálu
neelastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
I031454.0MGXX
Barva
bílá
Značka
Carhartt WIP
ID produktu
PPY2-KDM0RS_00X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Střih
Rukáv:
krátký
Střih:
Relaxed fit
Rozměry
Model na fotografii je 187 cm vysoký a má na sobě velikost L
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte. Doporučení na základě rozměrů produktu a velikostí značky.
Podobné produkty
Carhartt WIP S/S Kendry košile bavlněná pánská bílá hladká I036809
Carhartt WIP S/S Kendry košile bavlněná pánská
2399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP košile bavlněná pánská bílá hladká
Carhartt WIP košile bavlněná pánská
2249 Kč
Košile Carhartt WIP Madison Shirt
1989 Kč
Carhartt WIP L/S C-Logo košile bavlněná pánská bílá hladká I030799
Carhartt WIP L/S C-Logo košile bavlněná pánská
2099 Kč
-20%
Bavlněná košile Paul Smith bílá barva, regular, s klasickým límcem, M1R-800P2-L00050
Bavlněná košile Paul Smith
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 5999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-48%
Košile Lacoste bílá barva, slim, s klasickým límcem
Košile Lacoste
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-11%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren pánská, více barev, regular, s límečkem button-down, 710928918
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-18%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile AAPE Now pánská, bílá barva, regular, s límečkem button-down, AAPSRM8518XAO
Bavlněná košile AAPE Now
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Sky High Farm SHF overprint button down pánská, bílá barva, regular, s límečkem button-down, SHF07B003
Bavlněná košile Sky High Farm SHF overprint button down
Aktuální cena:
3699 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4299 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Wood Wood Rofus Oversized Print Shirt bílá barva, relaxed, s klasickým límcem, 12435315.1226
Bavlněná košile Wood Wood Rofus Oversized Print Shirt
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Polo Ralph Lauren HERRINGBONE CHINO-WVN-SHIRT košile bavlněná pánská bílá 710B14284001
Polo Ralph Lauren HERRINGBONE CHINO-WVN-SHIRT košile bavlněná pánská
7599 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Lacoste pánská, bílá barva, regular, s klasickým límcem, CH1917
Bavlněná košile Lacoste
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
Bavlněná košile adidas Originals Knitted Shirt
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-30%
-5 % V KOŠÍKU*
HELIOT EMIL košile bavlněná pánská bílá hladká SS26_M_05_078_WHT02
HELIOT EMIL košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
5299 Kč
Běžná cena: 7599 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 7599 Kč
-18%
-5 % V KOŠÍKU*
AAPE košile bavlněná pánská bílá AAPSRM8559XXQ
AAPE košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
Barbour Oxtown S/S Tailored Shirt oxfordská košile bavlněná pánská bílá MSH5313
Barbour Oxtown S/S Tailored Shirt oxfordská košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-10%
A Bathing Ape 1st Camo Applique Oxford košile bavlněná pánská bílá 0ZXSRM301321Q
A Bathing Ape 1st Camo Applique Oxford košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 3899 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela košile bavlněná pánská bílá SH0DT0042.M35256.101
MM6 Maison Margiela košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
11990 Kč
Běžná cena: 16990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 16990 Kč
-23%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile DARKPARK Damon pánská, bílá barva, relaxed, s klasickým límcem, MSH07.FAC82
Bavlněná košile DARKPARK Damon
Aktuální cena:
4899 Kč
Běžná cena: 9799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6369 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Kenzo košile bavlněná pánská bílá hladká FF55CH2029JA.01
Kenzo košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
4899 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5719 Kč
-15%
-5 % V KOŠÍKU*
Undercover košile bavlněná pánská bílá UP1F4411-2
Undercover košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
7099 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8399 Kč
Lněná košile Polo Ralph Lauren pánská, bílá barva, regular, 710966421
Lněná košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-11%
Košile Polo Ralph Lauren pánská, bílá barva, slim, s límečkem button-down
Košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-12%
-10 % V KOŠÍKU*
Barbour MSH5712WH11 pánská košile se lnem Bílá pruhovaná
Barbour MSH5712WH11 pánská košile se lnem
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-25%
-5 % V KOŠÍKU*
Košile NEIGHBORHOOD solid-color hawaiian shirt ss pánská, bílá barva, regular, 251TSNH-SHM07
Košile NEIGHBORHOOD solid-color hawaiian shirt ss
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
Košile Polo Ralph Lauren "710549084006"
Košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-30%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren bílá barva, regular, s límečkem button-down, 710792041
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
-16%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Kenzo Shirt SC pánská, bílá barva, regular, s límečkem button-down, FG55UC1099LG
Bavlněná košile Kenzo Shirt SC
Aktuální cena:
4499 Kč
Běžná cena: 7599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5399 Kč
-21%
BEAMS košile bavlněná pánská bílá hladká 1101.1674.301
BEAMS košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
Objevte produkty Carhartt WIP
-5 % V KOŠÍKU*
Košile Carhartt WIP Madison Shirt bílá barva, regular, s límečkem button-down
Košile Carhartt WIP Madison Shirt
1989 Kč
-35%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP S/S Delray Shirt košile s bavlnou pánská bílá hladká I031465.3N7XX
Carhartt WIP S/S Delray Shirt košile s bavlnou pánská
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
Carhartt WIP S/S Kendry košile bavlněná pánská bílá hladká I036809
Carhartt WIP S/S Kendry košile bavlněná pánská
2399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP košile bavlněná pánská bílá hladká
Carhartt WIP košile bavlněná pánská
2249 Kč
Carhartt WIP L/S C-Logo košile bavlněná pánská bílá hladká I030799
Carhartt WIP L/S C-Logo košile bavlněná pánská
2099 Kč
-17%
-5 % V KOŠÍKU*
Košile s příměsí lnu Carhartt WIP S/S Catalogue Shirt pánská, více barev, relaxed, s klasickým límcem, I034548
Košile s příměsí lnu Carhartt WIP S/S Catalogue Shirt
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-13%
-15 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP LS Edmands Shirt košile bavlněná pánská hnědá kostkovaná I035951.3J2XX
Carhartt WIP LS Edmands Shirt košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Carhartt WIP Kelly Shirt Jac pánská, hnědá barva, relaxed, s klasickým límcem, I036271.2FS02
Bavlněná košile Carhartt WIP Kelly Shirt Jac
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Carhartt WIP S/S Furoshiki Shirt pánská, tmavomodrá barva, relaxed, s klasickým límcem, I034549
Bavlněná košile Carhartt WIP S/S Furoshiki Shirt
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-23%
-5 % V KOŠÍKU*
Džínová košile Carhartt WIP L/S Lucas Shirt pánská, modrá barva, relaxed, s límečkem button-down, I034525.106
Džínová košile Carhartt WIP L/S Lucas Shirt
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2489 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Košile Carhartt WIP Madison Shirt černá barva, regular, s límečkem button-down
Košile Carhartt WIP Madison Shirt
1989 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP S/S Signet Shirt košile pánská černá hladká I036227.89XX
Carhartt WIP S/S Signet Shirt košile pánská
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Manšestrová košile Carhartt WIP béžová barva, regular, s límečkem button-down, I030580.-WAX/BLACK
Manšestrová košile Carhartt WIP
2249 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP S/S Leavel Shirt košile s bavlnou pánská modrá pruhovaná I036203.3K5XX
Carhartt WIP S/S Leavel Shirt košile s bavlnou pánská
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-27%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP S/S Royce Shirt košile bavlněná pánská šedá pruhovaná I036202.3JRXX
Carhartt WIP S/S Royce Shirt košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-17%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP LS Bolton Shirt košile bavlněná pánská béžová hladká I030238.3GEGD
Carhartt WIP LS Bolton Shirt košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-27%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Bolton pánská, tmavomodrá barva, regular, s límečkem button-down, I030238.1CXX
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Bolton
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-50%
Košile Carhartt WIP S/S Solar Chrome pánská, více barev, relaxed, s klasickým límcem, I035155.32LXX
Košile Carhartt WIP S/S Solar Chrome
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-36%
Carhartt WIP S/S Vestige Shirt košile bavlněná pánská modrá I036213.3PVXX
Carhartt WIP S/S Vestige Shirt košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-21%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Madison Shirt pánská, béžová barva, regular, s límečkem button-down, I023339.2V4XX
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Madison Shirt
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-18%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP L/S Deven Shirt košile bavlněná pánská modrá pruhovaná I036198.3JBXX
Carhartt WIP L/S Deven Shirt košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-33%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP S/S Craft Shirt košile pánská zelená hladká I035232.11XX
Carhartt WIP S/S Craft Shirt košile pánská
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-33%
Carhartt WIP S/S Craft Shirt safari košile pánská béžová hladká I035232.3INXX
Carhartt WIP S/S Craft Shirt safari košile pánská
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP S/S Lucas Shirt košile džínová pánská modrá hladká I034575.135
Carhartt WIP S/S Lucas Shirt košile džínová pánská
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-50%
-5 % V KOŠÍKU*
Manšestrová košile Carhartt WIP L/S Flint Shirt pánská, béžová barva, relaxed, s klasickým límcem, I035837.1NGXX
Manšestrová košile Carhartt WIP L/S Flint Shirt
Aktuální cena:
1549 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-31%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP L/S Madison Shirt košile bavlněná pánská zelená I023339.3HLXX
Carhartt WIP L/S Madison Shirt košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-16%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Palance pánská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem, I035330.35IXX
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Palance
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-23%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Madison Shirt pánská, černá barva, regular, s klasickým límcem, I023339.0D2XX
Bavlněná košile Carhartt WIP L/S Madison Shirt
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-11%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP L/S Madison Fine Cord Shirt košile bavlněná pánská fialová I030580.3MFXX
Carhartt WIP L/S Madison Fine Cord Shirt košile bavlněná pánská
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
Carhartt WIP košile bavlněná pánská
2399 Kč