Přejít na obsah
FINAL SALE AŽ -50 %! Objevte
logo prm
Polo Ralph Lauren
4.8

Kalhoty Polo Ralph Lauren dámské, tmavomodrá barva, jednoduché, high waist, 211890343

-51%-5 % V KOŠÍKU*
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 5199 Kč -51%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5199 Kč -51%
Barva: námořnická modř
Zvolte velikost
Final Sale až -50 %!

*Nakupte za min. 3 000 Kč a získejte 5% slevu v košíku.

Final Sale až -50 %!
Více zde
DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita

Kalhoty Polo Ralph Lauren

Kalhoty z kolekce Polo Ralph Lauren. Model vyroben z lehce elastické látky.
- Zapínání na zip a knoflíky.
- Všité kapsy.
- Rovný střih.
- Zvýšený pas.
- Mírně elastický materiál.
- Zažehlené tvarované nohavice.
- Šířka v pase: 37 cm.
- Šířka v bocích: 44 cm.
- Výška sedu: 26 cm.
- Spodní šířka nohavice: 16 cm.
- Šířka nohavice: 27 cm.
- Délka nohavic: 96 cm.
- Rozměry pro velikost: 36.
Vlastnosti výrobku
Zapínání
na zip
Pružnost materiálu
elastický materiál
Typ zapínání
na zip
Údaje o výrobku
Kód výrobce
211890343
Barva
námořnická modř
Značka
Polo Ralph Lauren
Výrobce

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID produktu
PPYX-SPD05C_59X
Složení

98 % Bavlna, 2 % Elastan
Střih
Pas (výška):
vysoký
Typ nohavic:
rovné, s lampasem
Střih:
Regular fit, rovný
Podobné produkty
Kalhoty Polo Ralph Lauren dámské, tmavomodrá barva, široké, high waist, 211873988
Kalhoty Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Maison Kitsuné Carrot kalhoty s příměsí vlny dámské námořnicky modré high waist QW01107WT3031
Maison Kitsuné Carrot kalhoty s příměsí vlny dámské
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Anine Bing Lou Trouser kalhoty s příměsí vlny dámské námořnické modré high waist A.03.10389
Anine Bing Lou Trouser kalhoty s příměsí vlny dámské
Aktuální cena:
6799 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6999 Kč
-50%
Vlněné kalhoty Sporty & Rich SRC Cashmere dámské, tmavomodrá barva, široké, high waist, PA02764302BL106
Vlněné kalhoty Sporty & Rich SRC Cashmere
Aktuální cena:
4099 Kč
Běžná cena: 8199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8199 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Vlněné kalhoty Kenzo Weave Cropped dámské, tmavomodrá barva, přiléhavé, high waist, FF62PA0939ID
Vlněné kalhoty Kenzo Weave Cropped
Aktuální cena:
6599 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7199 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Vlněné kalhoty DARKPARK Daisy dámské, tmavomodrá barva, široké, high waist, WTR42.FAW04.0051
Vlněné kalhoty DARKPARK Daisy
Aktuální cena:
8699 Kč
Běžná cena: 13990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9999 Kč
-50%
Kalhoty Andersson Bell Zoe Wrap dámské, tmavomodrá barva, široké, high waist, apa850w
Kalhoty Andersson Bell Zoe Wrap
Aktuální cena:
3849 Kč
Běžná cena: 7699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7699 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Anine Bing TRENT TROUSER - NAVY kalhoty z viskózy dámské námořnické modré high waist A.03.12021.NAV01
Anine Bing TRENT TROUSER - NAVY kalhoty z viskózy dámské
Aktuální cena:
6299 Kč
Běžná cena: 9399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6599 Kč
-17%
-5 % V KOŠÍKU*
Barbour LTR0418NY99 kalhoty dámské se lnem modré high waist Josie
Barbour LTR0418NY99 kalhoty dámské se lnem
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
A.P.C. pantalon margaret kalhoty bavlněné dámské námořnické modré high waist
A.P.C. pantalon margaret kalhoty bavlněné dámské
Aktuální cena:
4069 Kč
Běžná cena: 7399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
Kalhoty s příměsí vlny Sunnei tmavomodrá barva, jednoduché, high waist, RTWWBOT002
Kalhoty s příměsí vlny Sunnei
Aktuální cena:
4299 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP W' Pierce Pant Straight kalhoty bavlněné dámské námořnické modré high waist I034829.894O
Carhartt WIP W' Pierce Pant Straight kalhoty bavlněné dámské
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
Vlněné kalhoty Kenzo dámské, tmavomodrá barva, široké, high waist, FG52PA1259TF
Vlněné kalhoty Kenzo
Aktuální cena:
6799 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7299 Kč
-20%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP W' Pierce Pant Straight dámské, tmavomodrá barva, high waist, I034829.1C4O
Bavlněné kalhoty Carhartt WIP W' Pierce Pant Straight
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2769 Kč
Bavlněné kalhoty Barbour COLLEEN tmavomodrá barva, široké, high waist, LTR0394
Bavlněné kalhoty Barbour COLLEEN
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Kenzo Pants kalhoty bavlněné dámské námořnické high waist FG52PA1239O2
Kenzo Pants kalhoty bavlněné dámské
Aktuální cena:
6599 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7299 Kč
-11%
Polo Ralph Lauren kalhoty s bavlnou dámské zelené high waist 211A10723
Polo Ralph Lauren kalhoty s bavlnou dámské
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Carhartt WIP Pierce Pant Straight dámské, béžová barva, střih chinos, high waist, I034829
Kalhoty Carhartt WIP Pierce Pant Straight
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2439 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Vlněné kalhoty Visvim Jopper Pants dámské, černá barva, široké, high waist, 325105008002
Vlněné kalhoty Visvim Jopper Pants
Aktuální cena:
11990 Kč
Běžná cena: 23990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 13189 Kč
-19%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Wales Bonner Tide Track Pant dámské, hnědá barva, high waist, UA25KN02.VI05.801
Kalhoty Wales Bonner Tide Track Pant
Aktuální cena:
9899 Kč
Běžná cena: 18990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 12339 Kč
-12%
-5 % V KOŠÍKU*
Vlněné kalhoty Kenzo dámské, růžová barva, široké, high waist, FG52PA1259TF
Vlněné kalhoty Kenzo
Aktuální cena:
8699 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9990 Kč
-12%
-5 % V KOŠÍKU*
Anine Bing Roslyn kalhoty dámské béžové high waist A.03.11792
Anine Bing Roslyn kalhoty dámské
Aktuální cena:
4099 Kč
Běžná cena: 6299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč
-50%
Vlněné kalhoty Undercover Pants šedá barva, jednoduché, high waist, UC2D1505
Vlněné kalhoty Undercover Pants
Aktuální cena:
17995 Kč
Běžná cena: 35990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 35990 Kč
Kalhoty Carhartt WIP Brandon Single Knee Pant dámské, béžová barva, široké, high waist, I034838
Kalhoty Carhartt WIP Brandon Single Knee Pant
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1949 Kč
Kalhoty Polo Ralph Lauren dámské, tmavomodrá barva, široké, high waist, 211873988
Kalhoty Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-11%
Kalhoty s vlnou MM6 Maison Margiela dámské, šedá barva, high waist, S52KA0538.S47848.860M
Kalhoty s vlnou MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
7999 Kč
Běžná cena: 13990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8999 Kč
-17%
Bavlněné kalhoty Fila Fila x Aries Pant béžová barva, jednoduché, high waist, 42PS24PA010122690269
Bavlněné kalhoty Fila Fila x Aries Pant
Aktuální cena:
4099 Kč
Běžná cena: 8999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4949 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Kalhoty Kenzo Weave Pajama Pants dámské, černá barva, široké, high waist, FE62PA0849R1.99
Kalhoty Kenzo Weave Pajama Pants
Aktuální cena:
6399 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7139 Kč
GANNI kalhoty s viskózou dámské béžové high waist A1080170
GANNI kalhoty s viskózou dámské
8799 Kč
Objevte produkty Polo Ralph Lauren
Kalhoty Polo Ralph Lauren dámské, tmavomodrá barva, široké, high waist, 211873988
Kalhoty Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-11%
Polo Ralph Lauren kalhoty s bavlnou dámské zelené high waist 211A10723
Polo Ralph Lauren kalhoty s bavlnou dámské
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
-17%
-10 % V KOŠÍKU*
Polo Ralph Lauren RIGID DENIM-WVN-PANTS rovné kalhoty bavlněné dámské béžové regular waist 211A12710001
Polo Ralph Lauren RIGID DENIM-WVN-PANTS rovné kalhoty bavlněné dámské
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 6399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
Kalhoty s příměsí vlny Polo Ralph Lauren hnědá barva, high waist, 211A10720
Kalhoty s příměsí vlny Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
6499 Kč
Běžná cena: 10499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6899 Kč
-14%
Polo Ralph Lauren rovné kalhoty bavlněné dámské béžové regular waist 211978634
Polo Ralph Lauren rovné kalhoty bavlněné dámské
Aktuální cena:
4799 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5599 Kč
Kalhoty Polo Ralph Lauren dámské, béžová barva, široké, high waist, 211873988
Kalhoty Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
Kalhoty Polo Ralph Lauren dámské, béžová barva, široké, high waist, 211A96676
Kalhoty Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
Kalhoty Polo Ralph Lauren dámské, béžová barva, široké, high waist, 211873988
Kalhoty Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
Kalhoty Polo Ralph Lauren dámské, tmavomodrá barva, široké, high waist, 211873988
Kalhoty Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-17%
Polo Ralph Lauren kalhoty s bavlnou dámské hnědé high waist 211A10723
Polo Ralph Lauren kalhoty s bavlnou dámské
Aktuální cena:
4699 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5699 Kč
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské zelené 211971694
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
Polo Ralph Lauren tepláky dámské růžové 211971700
Polo Ralph Lauren tepláky dámské
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské modré 211971694
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské černé high waist 211977959
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské bílé high waist 211977959
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-12%
Polo Ralph Lauren tepláky dámské s bavlnou šedé 211971694
Polo Ralph Lauren tepláky dámské s bavlnou
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-12%
Polo Ralph Lauren tepláky dámské černé regular waist 211971700
Polo Ralph Lauren tepláky dámské
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
Polo Ralph Lauren tepláky bavlněné dámské modré 211971694
Polo Ralph Lauren tepláky bavlněné dámské
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské námořnické modré high waist 211977959
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské
4599 Kč
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské bílé 211971694
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské oranžové 211971694
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
Polo Ralph Lauren tepláky dámské s bavlnou hnědé 211971694
Polo Ralph Lauren tepláky dámské s bavlnou
4199 Kč
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské zelené high waist 211977959
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské
4399 Kč
-10%
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské zelené 211971694
Polo Ralph Lauren tepláky s bavlnou dámské
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Polo Ralph Lauren tepláky dámské bílé regular waist 211971700
Polo Ralph Lauren tepláky dámské
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Polo Ralph Lauren tepláky dámské
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč