Přejít na obsah
FINAL SALE AŽ -50 %! Objevte
logo prm
MM6 Maison Margiela
5.0

Kožené baleríny MM6 Maison Margiela černá barva, S59WZ0099

-15 % V KOŠÍKU*
11990 Kč
Barva: černá
Zvolte velikost
Final Sale až -50 %!

**Nakupte za min. 3 000 Kč a získejte 15% slevu v košíku.

Final Sale až -50 %!
Více zde
DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita

Kožené baleríny MM6 Maison Margiela

Baleríny z kolekce MM6 Maison Margiela. Model vyroben z přírodní kůže. Lehký a pohodlný model ideální pro každodenní nošení.
- Široká špička zabraňuje skřípnutí prstů.
- Elastická vložka zajišťuje individuální přizpůsobení.
- Model s koženým vnitřkem, který je pohodlný pro nohu a zabraňuje tření, oděrkám a vzniku nepříjemného zápachu.
- Kožená podešev.
- Přiložený textilní sáček chrání výrobek před prachem.
Údaje o výrobku
Kód výrobce
S59WZ0099.P3628.T8013
Barva výrobce
Black
Barva
černá
Značka
MM6 Maison Margiela
ID produktu
PPYA-OBD51T_99X
Složení
Svršek: Přírodní kůže
Vnitřek: Přírodní kůže
Podrážka: Přírodní kůže
Podobné produkty
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené baleríny MM6 Maison Margiela černá barva, s odkrytou patou, S59WX0079.P3628.T8013
Kožené baleríny MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
11990 Kč
Běžná cena: 13990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 13990 Kč
-15%
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené baleríny MM6 Maison Margiela černá barva, S59WZ0105.P7557.T8013
Kožené baleríny MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
10990 Kč
Běžná cena: 12990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 12990 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela baleríny kožené černé S66WZ0037.P7706
MM6 Maison Margiela baleríny kožené
Aktuální cena:
10990 Kč
Běžná cena: 13990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 11990 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela kožené baleríny černé, S59WZ0103.P7561.T8013
MM6 Maison Margiela kožené baleríny
Aktuální cena:
11990 Kč
Běžná cena: 13989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 13989 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené baleríny Rotate černá barva, 115979100
Kožené baleríny Rotate
Aktuální cena:
5699 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
GANNI černá
GANNI
Aktuální cena:
6199 Kč
Běžná cena: 9899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6699 Kč
Puma Tacklette L baleríny kožené černé 408551
Puma Tacklette L baleríny kožené
1899 Kč
Kožené baleríny Miista Yeida černá barva, MI_5479
Kožené baleríny Miista Yeida
Aktuální cena:
4699 Kč
Běžná cena: 7399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4999 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové polobotky UGG Goldenstar Mary Jane dámské, černá barva, na platformě, 1171506.BLK
Semišové polobotky UGG Goldenstar Mary Jane
3989 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené baleríny Birkenstock Mantova Droplet Buckle černá barva, 1030140
Kožené baleríny Birkenstock Mantova Droplet Buckle
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 5479 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
-18%
Puma Catch Soleil Ballerina SD baleríny semišové černé 406310
Puma Catch Soleil Ballerina SD baleríny semišové
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
Baleríny adidas Originals Liberty London
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
Puma Speedcat Ballet Nova baleríny kožené černé 408340
Puma Speedcat Ballet Nova baleríny kožené
2399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené baleríny Anine Bing Zoey Slingback Heels černá barva, A.14.10790
Kožené baleríny Anine Bing Zoey Slingback Heels
Aktuální cena:
8199 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8899 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
GANNI černá
GANNI
Aktuální cena:
6999 Kč
Běžná cena: 9899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9899 Kč
-15%
-5 % V KOŠÍKU*
Baleríny JW Anderson Sequins Ballerina černá barva, BL0034.FA0424
Baleríny JW Anderson Sequins Ballerina
Aktuální cena:
6899 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8199 Kč
Kožené baleríny Birkenstock Santa Clarita černá barva, 1030709
Kožené baleríny Birkenstock Santa Clarita
3599 Kč
Puma Mostro baleríny černé 405318
Puma Mostro baleríny
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
Puma Speedcat Ballet Etoile baleríny černé 407681
Puma Speedcat Ballet Etoile baleríny
2299 Kč
Kožené baleríny adidas Originals Samba Jane černá barva, JQ6445
Kožené baleríny adidas Originals Samba Jane
2199 Kč
-24%
Kožené baleríny Coperni Ballerina Belt Flat černá barva, COPSH74F6016
Kožené baleríny Coperni Ballerina Belt Flat
Aktuální cena:
5599 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené baleríny Polo Ralph Lauren Ballerina Lace Up černá barva, 804P08221001
Kožené baleríny Polo Ralph Lauren Ballerina Lace Up
Aktuální cena:
3899 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Kenzo Mule baleríny kožené černé FF62MU190L50
Kenzo Mule baleríny kožené
Aktuální cena:
9299 Kč
Běžná cena: 12990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9599 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Puma H-Street Ballet WNS baleríny černé 407820
Puma H-Street Ballet WNS baleríny
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
Stella McCartney BALLERINA STRETCH baleríny černé 810659.E00291
Stella McCartney BALLERINA STRETCH baleríny
12990 Kč
Crocs Terre Tech baleríny černé 212838.001
Crocs Terre Tech baleríny
2499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Baleríny adidas Originals Taekwondo Mei Balle černá barva, JR7031
Baleríny adidas Originals Taekwondo Mei Balle
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené baleríny Max Mara MMBALLET černá barva, 2524526311600
Kožené baleríny Max Mara MMBALLET
Aktuální cena:
7799 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8989 Kč
Baleríny Kenzo Ballerina černá barva, FF52BA125F51.99
Baleríny Kenzo Ballerina
Aktuální cena:
5199 Kč
Běžná cena: 10499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5699 Kč
Objevte produkty MM6 Maison Margiela
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela kožené baleríny černé, S59WZ0103.P7561.T8013
MM6 Maison Margiela kožené baleríny
Aktuální cena:
11990 Kč
Běžná cena: 13989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 13989 Kč
-15%
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené baleríny MM6 Maison Margiela černá barva, S59WZ0105.P7557.T8013
Kožené baleríny MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
10990 Kč
Běžná cena: 12990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 12990 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené baleríny MM6 Maison Margiela černá barva, s odkrytou patou, S59WX0079.P3628.T8013
Kožené baleríny MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
11990 Kč
Běžná cena: 13990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 13990 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela baleríny kožené černé S66WZ0037.P7706
MM6 Maison Margiela baleríny kožené
Aktuální cena:
10990 Kč
Běžná cena: 13990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 11990 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela baleríny kožené béžové S59WX0079.P3628.T1053
MM6 Maison Margiela baleríny kožené
Aktuální cena:
11990 Kč
Běžná cena: 13990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 13990 Kč