Přejít na obsah
SUMMER SALE AŽ -50 %! Objevte
logo prm
Helly Hansen
4.0

Outdoorová bunda Helly Hansen MUNICH béžová barva, 53541

-11%-5 % V KOŠÍKU*
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 5799 Kč -46%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč -11%
Barva: béžová
Outdoorová bunda Helly Hansen MUNICH tmavomodrá barva, 53541
Outdoorová bunda Helly Hansen MUNICH béžová barva, 53541
Zvolte velikost
Summer Sale až -50 %!

*Nakupte za min. 3 000 Kč a získejte 5% slevu v košíku.

Summer Sale až -50 %!
Více zde
DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita

Outdoorová bunda Helly Hansen MUNICH

Outdoorová bunda z kolekce Helly Hansen. Lehký zateplený model, vyroben z pohodlného materiálu.

- Model s výplní PrimaLoft®, která účinně izoluje před nepříznivými vnějšími podmínkami. Tato vlákna poskytují vysokou izolaci, charakteristickou pro přírodní peří, a zároveň chrání před vlhkostí.
- Helly Tech Protection je nepromokavý a větru odolný materiál, který udržuje vynikající prodyšnost.
- Voděodolnost znamená zvýšenou odolnost proti vodě. Výrobek si zachovává své vlastnosti při kontaktu s vodou, což umožňuje větší komfort používání díky nižšímu prahu voděodolnosti, ale nezaručuje úplnou vodotěsnost.
- Zapínání na zip po celé délce s klopou zapínanou na patentky.
- Rukávy jsou nastavitelné.
- Dvě boční kapsy se zapínáním na zip.
- Model s podšívkou.
- Vysoce stavěný, vysoký límec s ochranou brady a kapucí nastavitelnou pomocí šňůrek poskytují ochranu proti chladu, větru, sněhu a dešti.
- Délka rukávu: 69 cm.
- Délka: 90 cm.
- Šířka v podpaží: 57 cm.
- Rozměry pro velikost: M.

Vlastnosti výrobku
Výplň
primaloft
Kapuce
s kapucí
Podšívka
s plnou podšívkou, syntetická
Voděodolnost
hydrofobní impregnace, voděodolná membrána
Údaje o výrobku
Kód výrobce
53541
Barva
béžová
Značka
Helly Hansen
ID produktu
9BYA-KUM0K2_80X
Složení

Izolace: 100 % Recyklovaný polyester
Hlavní materiál: 100 % Polyuretan
Podšívka: 100 % Polyamid

Střih
Střih:
Regular fit
Rozměry
Model na fotografii je 183 cm vysoký a má na sobě velikost M
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte. Doporučení na základě rozměrů produktu a velikostí značky.
Podobné produkty
-17%
Bunda Drôle de Monsieur La Veste DrUle Sport béžová barva, přechodná, oversize, G-JT217-PA014-MT
Bunda Drôle de Monsieur La Veste DrUle Sport
Aktuální cena:
4699 Kč
Běžná cena: 9899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5699 Kč
-50%
Bunda Carhartt WIP Wadeson pánská, béžová barva, přechodná, I034363.D6XX
Bunda Carhartt WIP Wadeson
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
No Problemo Workwear Denim bunda džínová pánská béžová NP7015005
No Problemo Workwear Denim bunda džínová pánská
Aktuální cena:
4999 Kč
Běžná cena: 6199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5599 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
adidas Originals Equipment Jacket přechodová bunda bavlněná pánská béžová KE6076
adidas Originals Equipment Jacket přechodová bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-31%
Rick Owens DRKSHDW krátká bunda bavlněná pánská béžová DU01F4783.CVS
Rick Owens DRKSHDW krátká bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
19990 Kč
Běžná cena: 28990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 28990 Kč
-50%
Bunda Maison Kitsuné Quilted béžová barva, přechodná, PM02104WW9067
Bunda Maison Kitsuné Quilted
Aktuální cena:
4899 Kč
Běžná cena: 9799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9799 Kč
-34%
Drôle de Monsieur Le Blouson DrUle přechodová bunda bavlněná s elastanem pánská béžová PERM.JT180.CO206
Drôle de Monsieur Le Blouson DrUle přechodová bunda bavlněná s elastanem pánská
Aktuální cena:
6499 Kč
Běžná cena: 9899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9899 Kč
-15 % V KOŠÍKU*
Alpha Industries MA-1 ULCANS pánský bomber béžový 756123
Alpha Industries MA-1 ULCANS pánský bomber
Aktuální cena:
6999 Kč
Běžná cena: 10099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7499 Kč
-50%
Vlněná bomber bunda A Bathing Ape Bape Multi Motif Varsity béžová barva, přechodná, 1J80141001
Vlněná bomber bunda A Bathing Ape Bape Multi Motif Varsity
Aktuální cena:
12495 Kč
Běžná cena: 24990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 24990 Kč
Bavlněná bunda Wacko Maria DICKIES / LEOPARD WORK JACKET béžová barva, přechodná, oversize, 25SS-WMO-DC03
Bavlněná bunda Wacko Maria DICKIES / LEOPARD WORK JACKET
Aktuální cena:
6699 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7399 Kč
-50%
Košilová bunda Maison Kitsuné Overshirt béžová barva, oversize, MM00401WW0078
Košilová bunda Maison Kitsuné Overshirt
Aktuální cena:
4099 Kč
Běžná cena: 8199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8199 Kč
-18%
-5 % V KOŠÍKU*
Kenzo WorkwearJacket bunda džínová pánská béžová FG55DV1146Q8
Kenzo WorkwearJacket bunda džínová pánská
Aktuální cena:
17990 Kč
Běžná cena: 24990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 21990 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Michigan Coat bunda bavlněná pánská béžová I034787.0ME4O
Carhartt WIP Michigan Coat bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč
-50%
Bunda A.A. Spectrum Rampart pánská, béžová barva, zimní, 82241605
Bunda A.A. Spectrum Rampart
Aktuální cena:
10995 Kč
Běžná cena: 21990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 21990 Kč
-28%
-5 % V KOŠÍKU*
Carhartt WIP Prescott Shirt Jac bunda bavlněná pánská béžová I036484.3VYGD
Carhartt WIP Prescott Shirt Jac bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Bomber bunda AAPE Now Light Weight béžová barva, přechodná, AAPLJM7702XXN
Bomber bunda AAPE Now Light Weight
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 6399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-19%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná bunda adidas Originals WORKWEAR béžová barva, přechodná, KG6454
Bavlněná bunda adidas Originals WORKWEAR
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Oboustranná bunda AAPE béžová barva, přechodná, oversize, AAPJKM7732XXP
Oboustranná bunda AAPE
Aktuální cena:
5399 Kč
Běžná cena: 7599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5699 Kč
-20%
Bunda Heliot Emil pánská, béžová barva, přechodná, oversize, PRESS25_M_02_146_ST18
Bunda Heliot Emil
Aktuální cena:
4999 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6299 Kč
Bunda Polo Ralph Lauren tmavomodrá barva, přechodná, 710923261
Bunda Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
5799 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6199 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná bunda A Bathing Ape A Bathing Ape Logo Check Pattern Coach Jacket béžová barva, 1J80140052
Bavlněná bunda A Bathing Ape A Bathing Ape Logo Check Pattern Coach Jacket
Aktuální cena:
6299 Kč
Běžná cena: 11999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6999 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bomber bunda Alpha Industries MA-1 béžová barva, 100101.03
Bomber bunda Alpha Industries MA-1
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-35%
A.P.C. Veste Kerlouan Brodee přechodová bunda bavlněná pánská béžová COHGI.H03205
A.P.C. Veste Kerlouan Brodee přechodová bunda bavlněná pánská
Aktuální cena:
6099 Kč
Běžná cena: 9399 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 9399 Kč
Drôle de Monsieur Slogan bunda bavlněná pánská béžová PERM-SH270-CO310
Drôle de Monsieur Slogan bunda bavlněná pánská
9099 Kč
-16%
-5 % V KOŠÍKU*
Oboustranná bunda Kenzo Reversible Elevated Coach Jacket pánská, béžová barva, přechodná, FE65BL0639OI.11
Oboustranná bunda Kenzo Reversible Elevated Coach Jacket
Aktuální cena:
11990 Kč
Běžná cena: 21990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 14289 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
adidas Originals x Wales Bonner přechodová bunda pánská béžová KF9251
adidas Originals x Wales Bonner přechodová bunda pánská
Aktuální cena:
4999 Kč
Běžná cena: 7199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5799 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Bunda Maison Kitsuné Hooded Zipped Windbreaker béžová barva, přechodná, oversize, OM02113WW9056
Bunda Maison Kitsuné Hooded Zipped Windbreaker
Aktuální cena:
11990 Kč
Běžná cena: 16990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 12990 Kč
-30%
-5 % V KOŠÍKU*
RHUDE Gingham Hamptons přechodová bunda pánská s vlnou béžová RHSS26JA01195
RHUDE Gingham Hamptons přechodová bunda pánská s vlnou
Aktuální cena:
17990 Kč
Běžná cena: 25990 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 25990 Kč
-20%
Bunda Alpha Industries Utility Fishtail UV pánská, béžová barva, přechodná, 146117UV
Bunda Alpha Industries Utility Fishtail UV
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 8249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
Objevte produkty Helly Hansen
-11%
-5 % V KOŠÍKU*
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET bunda pánská černá 54513
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET bunda pánská
Aktuální cena:
6149 Kč
Běžná cena: 8199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6969 Kč
-20%
-5 % V KOŠÍKU*
Helly Hansen STOWE DOWN JACKET péřová bunda pánská černá 54494
Helly Hansen STOWE DOWN JACKET péřová bunda pánská
Aktuální cena:
4899 Kč
Běžná cena: 8199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6149 Kč
Bunda Helly Hansen ACTIVE černá barva, přechodná, 54482
Bunda Helly Hansen ACTIVE
5799 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Bunda Helly Hansen ACTIVE oranžová barva, přechodná, 54482
Bunda Helly Hansen ACTIVE
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
-20%
-5 % V KOŠÍKU*
Helly Hansen VILLAGE HYBRID JACKET bunda pánská zelená 54499
Helly Hansen VILLAGE HYBRID JACKET bunda pánská
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3519 Kč
-25%
-5 % V KOŠÍKU*
Helly Hansen VILLAGE MODULAR DOWN JACKET péřová bunda pánská zelená 54492
Helly Hansen VILLAGE MODULAR DOWN JACKET péřová bunda pánská
Aktuální cena:
8989 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 11990 Kč
Bunda Helly Hansen DUBLINER INSULATED JACKET pánská, tmavomodrá barva, přechodná, 53117
Bunda Helly Hansen DUBLINER INSULATED JACKET
4699 Kč
-19%
-5 % V KOŠÍKU*
Helly Hansen VILLAGE DOWN JACKET péřová bunda pánská černá 54493
Helly Hansen VILLAGE DOWN JACKET péřová bunda pánská
Aktuální cena:
5699 Kč
Běžná cena: 9399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7049 Kč
Bunda Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA modrá barva, zimní, 54514
Bunda Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA
8799 Kč
-20%
-5 % V KOŠÍKU*
Helly Hansen STOWE DOWN JACKET péřová bunda pánská zelená 54494
Helly Hansen STOWE DOWN JACKET péřová bunda pánská
Aktuální cena:
4899 Kč
Běžná cena: 8199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6149 Kč
-20%
-5 % V KOŠÍKU*
Helly Hansen VILLAGE HYBRID JACKET bunda pánská černá 54499
Helly Hansen VILLAGE HYBRID JACKET bunda pánská
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3519 Kč
-50%
Outdoorová bunda Helly Hansen MUNICH tmavomodrá barva, 53541
Outdoorová bunda Helly Hansen MUNICH
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5799 Kč
-19%
-5 % V KOŠÍKU*
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY JACKET černá barva, zimní, 53526
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY JACKET
Aktuální cena:
4599 Kč
Běžná cena: 7599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5699 Kč
-20%
-5 % V KOŠÍKU*
Bunda Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA černá barva, zimní, 54514
Bunda Helly Hansen ACTIVE WINTER PARKA
Aktuální cena:
4899 Kč
Běžná cena: 8199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6149 Kč
-11%
-5 % V KOŠÍKU*
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET pánská bunda zelená 54513
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET pánská bunda
Aktuální cena:
6149 Kč
Běžná cena: 8199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6969 Kč
Sportovní bunda Helly Hansen Active žlutá barva, 53523
Sportovní bunda Helly Hansen Active
6999 Kč
-19%
-5 % V KOŠÍKU*
Helly Hansen VILLAGE DOWN JACKET péřová bunda pánská zelená 54493
Helly Hansen VILLAGE DOWN JACKET péřová bunda pánská
Aktuální cena:
5699 Kč
Běžná cena: 9399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7049 Kč
-25%
-5 % V KOŠÍKU*
Helly Hansen VILLAGE MODULAR DOWN JACKET péřová bunda pánská námořnická 54492
Helly Hansen VILLAGE MODULAR DOWN JACKET péřová bunda pánská
Aktuální cena:
8989 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 11990 Kč
-11%
-5 % V KOŠÍKU*
Helly Hansen STOWE HOODED HYBRID JACKET krátká bunda pánská námořnická modř 54500
Helly Hansen STOWE HOODED HYBRID JACKET krátká bunda pánská
Aktuální cena:
3519 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3989 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Bunda Helly Hansen ACTIVE zelená barva, přechodná, 54482
Bunda Helly Hansen ACTIVE
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
Bunda Helly Hansen DUBLINER INSULATED JACKET pánská, černá barva, přechodná, 53117
Bunda Helly Hansen DUBLINER INSULATED JACKET
4699 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET bunda pánská modrá 54513
Helly Hansen NORDIC PUFFY JACKET bunda pánská
Aktuální cena:
5799 Kč
Běžná cena: 8199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6149 Kč
-19%
-5 % V KOŠÍKU*
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY PARKA černá barva, zimní, 54133.
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY PARKA
Aktuální cena:
5299 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6599 Kč
-19%
-5 % V KOŠÍKU*
Bunda Helly Hansen VARDO PARKA černá barva, zimní, 54503.
Bunda Helly Hansen VARDO PARKA
Aktuální cena:
5299 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6599 Kč
-19%
-5 % V KOŠÍKU*
Helly Hansen VILLAGE PUFFY VEST vesta pánská zelená 54495
Helly Hansen VILLAGE PUFFY VEST vesta pánská
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 5599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
Bunda Helly Hansen TROMSOE JACKET 53074
Bunda Helly Hansen TROMSOE JACKET
8799 Kč
-18%
-5 % V KOŠÍKU*
Péřová bunda Helly Hansen URB PRO HT DOWN COAT černá barva, zimní, 54138
Péřová bunda Helly Hansen URB PRO HT DOWN COAT
Aktuální cena:
6399 Kč
Běžná cena: 10499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7869 Kč
-19%
-5 % V KOŠÍKU*
Bunda Helly Hansen VARDO PARKA tmavomodrá barva, zimní, 54503.
Bunda Helly Hansen VARDO PARKA
Aktuální cena:
5299 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6599 Kč
-19%
-5 % V KOŠÍKU*
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY PARKA béžová barva, zimní, 54133.
Bunda Helly Hansen ALBY PUFFY PARKA
Aktuální cena:
5299 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6599 Kč