Přejít na obsah
SUMMER SALE AŽ -50 %! Objevte
logo prm
Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská béžová 211A96158

4899 Kč
Barva: béžová
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská námořnická modrá 211A96158
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská béžová 211A96158
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská šedá pruhovaná 211A96158
Zvolte velikost
DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita

Polo Ralph Lauren béžová košile – pruhovaná klasika z lnu

Košile Polo Ralph Lauren s béžovými proužky je esence letní elegance, která dodá svěžest a lehkost každému outfitu moderní ženy. Tento kousek od Polo Ralph Lauren, ikony amerického stylu, je mistrovskou kombinací tradičního designu s bezkonkurenčním pohodlím přírodního lnu. Její decentní béžový odstín s jemnými proužky evokuje přirozenou eleganci a dodává outfitům klidný charakter. Lehkost 100% lnu zaručuje prodyšnost a příjemný chladivý pocit na pokožce a klasický střih regular fit zajišťuje volnost a eleganci v každé situaci. Ideální pro letní dny, osvědčí se jak v městském shonu, tak během víkendových výletů, čímž tvoří základ pro mnoho sofistikovaných kombinací.

Proč si vybrat košili Polo Ralph Lauren 211A96158?

  • Střih regular fit, který volně sedí na postavě a nabízí pohodlí a univerzálnost při nošení
  • Klasická ležérní košile, ideální pro vytváření neformálních, a zároveň elegantních outfitů pro každý den
  • Neeelastický materiál z lnu, který si udržuje svůj tvar a zajišťuje přirozenou, prodyšnou strukturu
  • Vyrobena ze 100% lnu, což zaručuje výjimečnou lehkost, prodyšnost a příjemný chladivý pocit na pokožce
  • Univerzální styl, který se dokonale hodí k ležérním i klasickým kombinacím a je vhodný pro mnoho příležitostí
  • Dlouhý, klasický rukáv, který dodává eleganci a činí košili vhodnou pro různá roční období
  • Měkký, klasický límeček, který krásně vypadá zapnutý i ležérně rozepnutý
  • Decentní pruhovaný vzor, který dodává košili nadčasový charakter a opticky zeštíhluje postavu
  • Viditelná knoflíková léga se zapínáním na knoflíky, která dodává klasický vzhled a funkčnost
Vlastnosti výrobku
Typ límce
klasický, měkký
Zapínání
na knoflíky
Pružnost materiálu
neelastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
211A96158
Barva výrobce
010
Barva
béžová
Značka
Polo Ralph Lauren
ID produktu
PPY2-KDD02S_80X
Materiál
Celý produkt:
100% Len
Střih
Rukáv:
dlouhý
Typ rukávu:
klasický
Střih:
Regular fit
Podobné produkty
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Polo Ralph Lauren košile lněná dámská béžová hladká 211970730
Polo Ralph Lauren košile lněná dámská
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-13%
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská béžová hladká 211A92177
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-11%
Polo Ralph Lauren košile lněná dámská béžová hladká 211970730
Polo Ralph Lauren košile lněná dámská
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská béžová hladká 211A92177
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská
4099 Kč
-18%
Polo Ralph Lauren LINEN-LSL-BFS košile lněná dámská vícebarevná hladká 211935130504
Polo Ralph Lauren LINEN-LSL-BFS košile lněná dámská
Aktuální cena:
4099 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 4999 Kč
-33%
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská béžová hladká 211A92177
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
-12%
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská béžová 211910743
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-27%
-5 % V KOŠÍKU*
MM6 Maison Margiela košile bavlněná dámská béžová hladká S52DL0236.M35256.101
MM6 Maison Margiela košile bavlněná dámská
Aktuální cena:
8699 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 11990 Kč
-50%
Košile Undercover dámská, béžová barva, relaxed, s klasickým límcem, UC1D1401.2
Košile Undercover
Aktuální cena:
5495 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 10990 Kč
-15%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Carhartt WIP W’ S/S Temple Knit Shirt dámská, béžová barva, relaxed, s klasickým límcem, I034541
Bavlněná košile Carhartt WIP W’ S/S Temple Knit Shirt
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
Bavlněná košile MM6 Maison Margiela béžová barva, relaxed, s klasickým límcem, S52DT0042
Bavlněná košile MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
5899 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6199 Kč
-50%
Džínová košile DARKPARK Julie dámská, béžová barva, relaxed, s klasickým límcem, WSH17.DBL08W079.W079
Džínová košile DARKPARK Julie
Aktuální cena:
8495 Kč
Běžná cena: 16990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 16990 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Anine Bing Bridget košile dámská béžová A.07.12053
Anine Bing Bridget košile dámská
Aktuální cena:
4999 Kč
Běžná cena: 7599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Košile s příměsí hedvábí Kenzo dámská, béžová barva, relaxed, se stojáčkem, FG52CH2829KA
Košile s příměsí hedvábí Kenzo
Aktuální cena:
6599 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6999 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
Wales Bonner Portrait košile bavlněná dámská béžová hladká US26SH07.CO04.110
Wales Bonner Portrait košile bavlněná dámská
Aktuální cena:
11990 Kč
Běžná cena: 16990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 16990 Kč
Bavlněná košile MM6 Maison Margiela béžová barva, relaxed, s klasickým límcem, S52DT0043
Bavlněná košile MM6 Maison Margiela
Aktuální cena:
6399 Kč
Běžná cena: 12990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6999 Kč
-21%
Košile Nanushka FRYDA dámská, béžová barva, relaxed, s klasickým límcem, NW25SSTP26400
Košile Nanushka FRYDA
Aktuální cena:
5699 Kč
Běžná cena: 9990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7299 Kč
-50%
Košile s příměsí lnu Carhartt WIP Ethel Shirt Jac béžová barva, relaxed, s klasickým límcem, I033569.502
Košile s příměsí lnu Carhartt WIP Ethel Shirt Jac
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
Hedvábné tričko Nanushka VALLY dámské, béžová barva, relaxed, s klasickým límcem, NW25SSTP31250
Hedvábné tričko Nanushka VALLY
Aktuální cena:
6299 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6599 Kč
Anine Bing EDITH SHIRT košile s příměsí lnu dámská béžová hladká A.07.12487.IVY26
Anine Bing EDITH SHIRT košile s příměsí lnu dámská
6299 Kč
The North Face košile dámská béžová hladká NF0A8FHBQLI1
The North Face košile dámská
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
Y-3 CHORE JKT/SHRT košile dámská béžová hladká KQ7297
Y-3 CHORE JKT/SHRT košile dámská
Aktuální cena:
7099 Kč
Běžná cena: 10099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 10099 Kč
-14%
Lacoste košile bavlněná dámská béžová pruhovaná CF1054
Lacoste košile bavlněná dámská
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Sporty & Rich SRC Oversized dámská, červená barva, relaxed, s klasickým límcem, SI00663302RE36
Bavlněná košile Sporty & Rich SRC Oversized
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
Carhartt WIP W S/S Kaia košile bavlněná dámská bílá hladká I036795
Carhartt WIP W S/S Kaia košile bavlněná dámská
2099 Kč
Košile Kenzo Weave Dropped Shoulders Shirt dámská, černá barva, relaxed, s klasickým límcem, FE62CH2479R1.99
Košile Kenzo Weave Dropped Shoulders Shirt
Aktuální cena:
5299 Kč
Běžná cena: 9799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5799 Kč
-29%
-5 % V KOŠÍKU*
Y-3 CHORE JKT/SHRT košile z viskózy dámská černá hladká KH2595
Y-3 CHORE JKT/SHRT košile z viskózy dámská
Aktuální cena:
7099 Kč
Běžná cena: 10099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 10099 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Kenzo černá barva, relaxed, s klasickým límcem, FF52CH2589LB.99
Bavlněná košile Kenzo
Aktuální cena:
4599 Kč
Běžná cena: 8099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5399 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Kenzo bílá barva, regular, s klasickým límcem, FF52CH2649LO.01
Bavlněná košile Kenzo
Aktuální cena:
4599 Kč
Běžná cena: 8099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5399 Kč
Objevte produkty Polo Ralph Lauren
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská béžová hladká 211A92177
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská
4099 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Polo Ralph Lauren košile lněná dámská béžová hladká 211970730
Polo Ralph Lauren košile lněná dámská
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-11%
Polo Ralph Lauren košile lněná dámská béžová hladká 211970730
Polo Ralph Lauren košile lněná dámská
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-18%
Polo Ralph Lauren LINEN-LSL-BFS košile lněná dámská vícebarevná hladká 211935130504
Polo Ralph Lauren LINEN-LSL-BFS košile lněná dámská
Aktuální cena:
4099 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 4999 Kč
-12%
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská béžová 211910743
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská béžová 211910743
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská
4899 Kč
-33%
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská béžová hladká 211A92177
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
-13%
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská béžová hladká 211A92177
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-10%
Polo Ralph Lauren oxfordská košile bavlněná dámská modrá hladká 211924258
Polo Ralph Lauren oxfordská košile bavlněná dámská
Aktuální cena:
3779 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 4199 Kč
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren bílá barva, regular, s klasickým límcem, 211968992
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren
3799 Kč
-12%
Košile Polo Ralph Lauren "211664416001"
Košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-10%
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská oranžová hladká 211970736
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Košile Polo Ralph Lauren dámská, regular, s klasickým límcem, 211891379
Košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-11%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren Long Sleeve Light Shirt dámská, modrá barva, relaxed, s klasickým límcem, 211968220
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren Long Sleeve Light Shirt
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-12%
Polo Ralph Lauren košile lněná dámská žlutá hladká 211970730
Polo Ralph Lauren košile lněná dámská
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská zelená pruhovaná 211910743
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
Košile Polo Ralph Lauren "211664427001"
Košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren Long Sleeve Light Shirt bílá barva, relaxed, s klasickým límcem, 211968219
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren Long Sleeve Light Shirt
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská tyrkysová hladká 211968896
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská
3599 Kč
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská námořnická modrá 211A96158
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská
4899 Kč
Polo Ralph Lauren košile bavlněná s elastanem dámská modrá 211941508
Polo Ralph Lauren košile bavlněná s elastanem dámská
4999 Kč
-11%
Polo Ralph Lauren oxfordská košile bavlněná dámská hnědá hladká 211924258
Polo Ralph Lauren oxfordská košile bavlněná dámská
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-13%
Košile s příměsí lnu Polo Ralph Lauren oranžová barva, regular, s klasickým límcem, 211971514
Košile s příměsí lnu Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská modrá 211910743
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-28%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren regular, s klasickým límcem, 211891377
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
-10%
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská námořnická modrá 211910743
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská námořnická modrá 211910743
Polo Ralph Lauren košile bavlněná dámská
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-11%
Polo Ralph Lauren košile bavlněná s elastanem dámská bílá hladká 211941509
Polo Ralph Lauren košile bavlněná s elastanem dámská
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Košile s příměsí lnu Polo Ralph Lauren modrá barva, regular, s klasickým límcem, 211971514
Košile s příměsí lnu Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
-38%
-5 % V KOŠÍKU*
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren bílá barva, regular, s klasickým límcem, 211891377
Bavlněná košile Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč