Přejít na obsah
FINAL SALE AŽ -50 %! Objevte
logo prm
adidas Originals
5.0

Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s zelená barva, JH8794

-5 % V KOŠÍKU*
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2799 Kč -25%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč +5%
Barva: zelená
Zvolte velikost
Final Sale až -50 %!

*Nakupte za min. 3 000 Kč a získejte 5% slevu v košíku.

Final Sale až -50 %!
Více zde
DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita

Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s

Tenisky z kolekce adidas Originals. Model vyroben ze semišové kůže. Model s gumovou podrážkou, která je trvalá a odolná proti poškození.

- Kulatá, vyztužená špička.
- Vyztužený patní pult stabilizuje patu a drží nohu v botě, aby při pohybu nevyklouzla.
- Součástí je pár tkaniček navíc.
- Klasické šněrování umožňuje individuální přizpůsobení noze.
- Textilní vnitřek je pohodlný pro nohu a usnadňuje udržování obuvi v čistotě.
- Délka stélky pro velikost je: 25 cm.
- Rozměry pro velikost: 39 1/3.

Vlastnosti výrobku
Obuv
do kotníku
Zapínání a nastavení
šněrování
Typ podrážky
plochá
Špička
zpevněná
Údaje o výrobku
Kód výrobce
JH8794
Barva
zelená
Značka
adidas Originals
Výrobce

Adidas AG
Postfach 1120, 91072 Herzogenaurach, Germany
www.adidas.com

ID produktu
PPYA-OBM0JS_78X
Složení

Svršek: Semišová kůže
Vnitřek: Textilní materiál
Podrážka: Umělá hmota

Podobné produkty
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s J zelená barva, IH7492
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s J
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial ST W zelená barva, JS2908
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial ST W
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1839 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Montreal RM zelená barva, JS1334
Semišové tenisky adidas Originals Montreal RM
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-20%
Tenisky adidas Originals Samba Og zelená barva, JR0890
Tenisky adidas Originals Samba Og
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
Kožené tenisky adidas Originals Italia 60s Made in Italy zelená barva, JR8377
Kožené tenisky adidas Originals Italia 60s Made in Italy
Aktuální cena:
4699 Kč
Běžná cena: 7499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle zelená barva, JH5384
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1669 Kč
Tenisky adidas Originals SL 72 RS zelená barva, JH8643
Tenisky adidas Originals SL 72 RS
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals SL 72 RS zelená barva, JH5105
Tenisky adidas Originals SL 72 RS
Aktuální cena:
1949 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2129 Kč
-18%
-5 % V KOŠÍKU*
Nubukové tenisky adidas Originals Samba zelená barva, JI3218
Nubukové tenisky adidas Originals Samba
Aktuální cena:
3249 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial zelená barva, JI2650
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1749 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Samba XLG zelená barva, JI3198
Tenisky adidas Originals Samba XLG
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2589 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial zelená barva, IH3841
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1879 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Adiracer LO zelená barva, JP7014
Tenisky adidas Originals Adiracer LO
Aktuální cena:
1879 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2039 Kč
Tenisky adidas Originals Campus 00s zelená barva, JR8162
Tenisky adidas Originals Campus 00s
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
Tenisky adidas Originals Handball Spezial zelená barva, JH5438
Tenisky adidas Originals Handball Spezial
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor zelená barva, JH5417
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor zelená barva, JI2062
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-12%
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00S zelená barva, JQ8355
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00S
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor zelená barva, JI3526
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1819 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial Wm zelená barva, JH5454
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial Wm
Aktuální cena:
2569 Kč
Běžná cena: 3949 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2759 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s zelená barva, H03472
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
Tenisky New Balance 740 zelená barva, U740YC2
Tenisky New Balance 740
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Boty Salomon XT-4 zelená barva, L47442500
Boty Salomon XT-4
Aktuální cena:
4569 Kč
Běžná cena: 5079 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4319 Kč
New Balance U9901 Made in Usa tenisky zelené U9901MX
New Balance U9901 Made in Usa tenisky
Aktuální cena:
5799 Kč
Běžná cena: 6399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
-29%
Polo Ralph Lauren Mdrn Trn 200 tenisky semišové zelené 809P09753001
Polo Ralph Lauren Mdrn Trn 200 tenisky semišové
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 3399 Kč
Puma V-S1 Ahluwalia sneakers boty zelené 405836
Puma V-S1 Ahluwalia sneakers boty
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky Crocs Crocs Quick Trail Low zelená barva, 209350
Tenisky Crocs Crocs Quick Trail Low
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Tenisky Converse x Tyler, the Creator 1908 Jogger zelená barva, A16260C
Tenisky Converse x Tyler, the Creator 1908 Jogger
2599 Kč
-15%
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené tenisky Converse LOUIE LOPEZ PRO 2 zelená barva, A14323C
Kožené tenisky Converse LOUIE LOPEZ PRO 2
Aktuální cena:
2039 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
New Balance 1890 mokasíny kožené zelené U18907P8
New Balance 1890 mokasíny kožené
4799 Kč
Objevte produkty adidas Originals
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s J zelená barva, IH7492
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s J
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial ST W zelená barva, JS2908
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial ST W
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1839 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Montreal RM zelená barva, JS1334
Semišové tenisky adidas Originals Montreal RM
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-20%
Tenisky adidas Originals Samba Og zelená barva, JR0890
Tenisky adidas Originals Samba Og
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
Kožené tenisky adidas Originals Italia 60s Made in Italy zelená barva, JR8377
Kožené tenisky adidas Originals Italia 60s Made in Italy
Aktuální cena:
4699 Kč
Běžná cena: 7499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle zelená barva, JH5384
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1669 Kč
Tenisky adidas Originals SL 72 RS zelená barva, JH8643
Tenisky adidas Originals SL 72 RS
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals SL 72 RS zelená barva, JH5105
Tenisky adidas Originals SL 72 RS
Aktuální cena:
1949 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2129 Kč
-18%
-5 % V KOŠÍKU*
Nubukové tenisky adidas Originals Samba zelená barva, JI3218
Nubukové tenisky adidas Originals Samba
Aktuální cena:
3249 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial zelená barva, JI2650
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1749 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Samba XLG zelená barva, JI3198
Tenisky adidas Originals Samba XLG
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2589 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial zelená barva, IH3841
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1879 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Adiracer LO zelená barva, JP7014
Tenisky adidas Originals Adiracer LO
Aktuální cena:
1879 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2039 Kč
Tenisky adidas Originals Campus 00s zelená barva, JR8162
Tenisky adidas Originals Campus 00s
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
Tenisky adidas Originals Handball Spezial zelená barva, JH5438
Tenisky adidas Originals Handball Spezial
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor zelená barva, JH5417
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor zelená barva, JI2062
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-12%
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00S zelená barva, JQ8355
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00S
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor zelená barva, JI3526
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1819 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial Wm zelená barva, JH5454
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial Wm
Aktuální cena:
2569 Kč
Běžná cena: 3949 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2759 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s zelená barva, H03472
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s fialová barva, JI3166
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Kožené tenisky adidas Originals Samba LT černá barva, JQ5125
Kožené tenisky adidas Originals Samba LT
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
adidas Originals Bw Army sneakers boty kožené bílé HQ9234
adidas Originals Bw Army sneakers boty kožené
3699 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor vínová barva, JH5403
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1879 Kč
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II bílá barva, IH8659
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II
2899 Kč
Tenisky adidas Originals Predator Megaride stříbrná barva, JS1555
Tenisky adidas Originals Predator Megaride
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
Tenisky adidas Originals Samba XLG bílá barva, JI3194
Tenisky adidas Originals Samba XLG
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Adidas Brmd modrá barva, JH5457
Semišové tenisky adidas Originals Adidas Brmd
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč