Přejít na obsah
FINAL SALE AŽ -50 %! Objevte
logo prm
New Balance
5.0

Semišové tenisky New Balance Made in UK fialová barva, U991LV2

-5 % V KOŠÍKU*
Aktuální cena:
5899 Kč
Běžná cena: 6349 Kč -7%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč +26%
Barva: fialová
Zvolte velikost
Final Sale až -50 %!

*Nakupte za min. 3 000 Kč a získejte 5% slevu v košíku.

Final Sale až -50 %!
Více zde
DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita

Semišové tenisky New Balance Made in UK

Tenisky z kolekce New Balance. Model vyroben z kombinace semišové kůže a textilního materiálu. Model z řady Made in UK – vyroben ve Velké Británii.
- Pěnová mezipodešev FuelCell zaručuje vysokou úroveň tlumení nárazů a také stabilizaci a podporu chodidla.
- Gumová podrážka NDurance zajišťuje optimální přilnavost k povrchu a zaručuje vysokou odolnost v oblastech obzvláště vystavených oděru.
- Kulatá, měkká špička.
- Vyztužený patní pult stabilizuje patu a drží nohu v botě, aby při pohybu nevyklouzla.
- Ploché tkaničky eliminují tlakové body na klenbě chodidla a zajišťují dobré padnutí a pohodlí při nošení.
- Součástí je pár tkaniček navíc.
- Textilní vnitřek je pohodlný pro nohu a usnadňuje udržování obuvi v čistotě.
- Vyjímatelná, snadno čistitelná vložka.
- Délka stélky pro velikost je: 24 cm.
- Rozměry pro velikost: 38,5.
Vlastnosti výrobku
Obuv
do kotníku
Zapínání a nastavení
šněrování
Typ podrážky
plochá
Údaje o výrobku
Kód výrobce
U991LV2
Barva
fialová
Značka
New Balance
Výrobce

New Balance Europe BV
A-Factorij, Pilotenstraat 35 – 45 Netherlands
customercare@newbalance.com   

ID produktu
9BYA-OBU0DF_04X
Složení
Svršek: Textilní materiál, Semišová kůže
Vnitřek: Textilní materiál
Podrážka: Umělá hmota
Podobné produkty
New Balance 9060 boty sportovní fialové U906087O
New Balance 9060 boty sportovní
4799 Kč
New Balance 9060 sneakers boty
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4799 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky New Balance M1000 fialová barva, M1000PSY
Tenisky New Balance M1000
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
New Balance U993 Made in USA sneakers boty fialové U9935YA
New Balance U993 Made in USA sneakers boty
Aktuální cena:
4999 Kč
Běžná cena: 6399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5199 Kč
New Balance 1890 tenisky
Aktuální cena:
3899 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-11%
-10 % V KOŠÍKU*
New Balance 2000 sneakers boty fialové U200087T
New Balance 2000 sneakers boty
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
-24%
New Balance 204 sneakers boty semišové fialové U204LMMB
New Balance 204 sneakers boty semišové
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-17%
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky Puma Mostro OG fialová barva, 397330
Tenisky Puma Mostro OG
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
Pantofle Crocs Echo Storm fialová barva, 209414
Pantofle Crocs Echo Storm
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Hoka US Speedgoat 2 sneakers boty fialové 1162710
Hoka US Speedgoat 2 sneakers boty
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-20%
Crocs Trailbreak 2 Tech tenisky s výřezy fialové 212836.0LD
Crocs Trailbreak 2 Tech tenisky s výřezy
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky Converse Run Star Trainer fialová barva, A11861C
Tenisky Converse Run Star Trainer
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-17%
Tenisky adidas Originals Hamburg fialová barva, JS0679
Tenisky adidas Originals Hamburg
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-16%
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s fialová barva, JI3166
Semišové tenisky adidas Originals Campus 00s
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené tenisky Filling Pieces Cruiser Crumbs bílá barva, 64427541901
Kožené tenisky Filling Pieces Cruiser Crumbs
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 6799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
Y-3 DIAGONAL STAN S sneakers boty kožené bílé KZ9072
Y-3 DIAGONAL STAN S sneakers boty kožené
5999 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky New Balance U990MM6 béžová barva, U990MM6
Tenisky New Balance U990MM6
Aktuální cena:
5499 Kč
Běžná cena: 6249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5099 Kč
-20%
Andersson Bell Nero sneakers boty kožené šedé aaa519u
Andersson Bell Nero sneakers boty kožené
Aktuální cena:
5099 Kč
Běžná cena: 6399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Montreal RM béžová barva, JS1333
Semišové tenisky adidas Originals Montreal RM
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1769 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky Puma Velophasis Always On bílá barva, 395908
Tenisky Puma Velophasis Always On
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
Kožené tenisky New Rock černá barva, M-TANK106-C2
Kožené tenisky New Rock
8299 Kč
-50%
Tenisky adidas Originals MEGARIDE S2 tmavomodrá barva, JR5743
Tenisky adidas Originals MEGARIDE S2
Aktuální cena:
2049 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
-15%
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky Flamingos Ventura béžová barva, VEBRUCRE
Tenisky Flamingos Ventura
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2729 Kč
Y-3 REGU EMBROIDERY sneakers boty kožené černé KH9347
Y-3 REGU EMBROIDERY sneakers boty kožené
7999 Kč
-24%
Asics GT-2160 sneakers boty černé 1203A275.001
Asics GT-2160 sneakers boty
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky New Balance U740 černá barva, U740BD2
Tenisky New Balance U740
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
New Balance 1000 tenisky šedé U10007RF
New Balance 1000 tenisky
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
Semišové tenisky Reebok Classic Club C Bulc šedá barva, 100201226
Semišové tenisky Reebok Classic Club C Bulc
Aktuální cena:
1289 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
New Balance UGTR sneakers boty semišové béžové UGTR83J
New Balance UGTR sneakers boty semišové
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
New Balance 1906 sneakers boty šedé U190652H
New Balance 1906 sneakers boty
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
Objevte produkty New Balance
New Balance 9060 boty sportovní fialové U906087O
New Balance 9060 boty sportovní
4799 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky New Balance M1000 fialová barva, M1000PSY
Tenisky New Balance M1000
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
New Balance U993 Made in USA sneakers boty fialové U9935YA
New Balance U993 Made in USA sneakers boty
Aktuální cena:
4999 Kč
Běžná cena: 6399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5199 Kč
-24%
New Balance 204 sneakers boty semišové fialové U204LMMB
New Balance 204 sneakers boty semišové
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
New Balance 1890 tenisky námořnicky modré U18909P5
New Balance 1890 tenisky
Aktuální cena:
3899 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-37%
-10 % V KOŠÍKU*
New Balance 9060 sneakers boty fialové U906029M
New Balance 9060 sneakers boty
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4799 Kč
-11%
-10 % V KOŠÍKU*
New Balance 2000 sneakers boty fialové U200087T
New Balance 2000 sneakers boty
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
New Balance 740 sneakers boty bílé U7404OO
New Balance 740 sneakers boty
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky New Balance 2010 šedá barva, U20108WP
Tenisky New Balance 2010
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
New Balance 1000 sportovní boty černé U100010A
New Balance 1000 sportovní boty
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky New Balance 1906 černá barva, M1906RCH
Tenisky New Balance 1906
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3929 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky New Balance U997MG béžová barva, U997MG
Tenisky New Balance U997MG
Aktuální cena:
5299 Kč
Běžná cena: 5999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
New Balance 740 tenisky stříbrné, U7405I7
New Balance 740 tenisky
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-20%
-15 % V KOŠÍKU*
Tenisky New Balance U204 stříbrná barva, U204LSWD
Tenisky New Balance U204
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
New Balance U993 Made in USA sneakers boty černé U993BL
New Balance U993 Made in USA sneakers boty
6299 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
New Balance 2000 sneakers boty zelené U2000858
New Balance 2000 sneakers boty
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky New Balance U2002DX Protection Pack béžová barva, U2002DXC
Tenisky New Balance U2002DX Protection Pack
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
Tenisky New Balance Made in UK U991AU2 vínová barva, U991AU2
Tenisky New Balance Made in UK U991AU2
Aktuální cena:
5899 Kč
Běžná cena: 6349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky New Balance U204 šedá barva, U204LSWB
Tenisky New Balance U204
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-17%
-10 % V KOŠÍKU*
New Balance 1906 sneakers boty modré U19062XN
New Balance 1906 sneakers boty
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
Tenisky New Balance U1500TBB Made in UK oranžová barva, U1500TBB
Tenisky New Balance U1500TBB Made in UK
Aktuální cena:
5399 Kč
Běžná cena: 5839 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
Tenisky New Balance M1000 šedá barva, M1000EGR
Tenisky New Balance M1000
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-11%
New Balance 2000 sneakers boty černé U2000ETB
New Balance 2000 sneakers boty
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky New Balance 471 černá barva, U471PSD
Semišové tenisky New Balance 471
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2169 Kč
Tenisky New Balance 370 hnědá barva, U370AI
Tenisky New Balance 370
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky New Balance U9060ZGE černá barva, U9060ZGE
Tenisky New Balance U9060ZGE
4899 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky New Balance U740 černá barva, U740BD2
Tenisky New Balance U740
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-20%
-10 % V KOŠÍKU*
New Balance MT10T sneakersy šedé MT10T364
New Balance MT10T sneakersy
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
Tenisky New Balance Made in UK U991BU2 tyrkysová barva, U991BU2
Tenisky New Balance Made in UK U991BU2
Aktuální cena:
5899 Kč
Běžná cena: 6349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
New Balance 1890 sneakers boty černé U189071H
New Balance 1890 sneakers boty
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč