Přejít na obsah
FINAL SALE AŽ -50 %! Objevte
logo prm
adidas Originals
5.0

Tenisky adidas Originals Tokyo W dámské, žlutá barva, JI3299

Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč -33%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč -5%
Barva: žlutá
Tenisky adidas Originals Tokyo W bílá barva, JP9705
Tenisky adidas Originals Tokyo W zelená barva, JI3298
Tenisky adidas Originals Tokyo W dámské, žlutá barva, JI3299
Zvolte velikost
DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů
Prémiová kvalita

Tenisky adidas Originals Tokyo W

Tenisky z kolekce adidas Originals. Model vyroben z kombinace imitace semiše, ekologické kůže a textilního materiálu. Lehký a pohodlný model ideální pro každodenní nošení.
- Ploché tkaničky eliminují tlakové body na klenbě chodidla a zajišťují dobré padnutí a pohodlí při nošení.
- Kulatá, měkká špička.
- Vyztužený patní pult stabilizuje patu a drží nohu v botě, aby při pohybu nevyklouzla.
- Textilní vnitřek je pohodlný pro nohu a usnadňuje udržování obuvi v čistotě.
- Gumová podešev je trvalá a odolná proti poškození.
Vlastnosti výrobku
Obuv
do kotníku
Zapínání a nastavení
šněrování
Typ podrážky
plochá
Údaje o výrobku
Kód výrobce
JI3299
Barva
žlutá
Značka
adidas Originals
Výrobce

Adidas Poland Sp.z.o.o. 
Hoogoorddreef 9a, Amsterdam 1101 BA, The Netherlands
serviceinfo@onlineshop.adidas.com

ID produktu
PPYA-OBD4WG_11X
Složení
Svršek: Umělá hmota, Textilní materiál
Vnitřek: Textilní materiál
Podrážka: Umělá hmota
Podobné produkty
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial W dámské, žlutá barva, JR3617
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial W
Aktuální cena:
2079 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
Tenisky adidas Originals Gazelle Bold W žlutá barva, IF5937
Tenisky adidas Originals Gazelle Bold W
3099 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W dámské, žlutá barva, JQ8316
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle žlutá barva, JH7211
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-11%
-5 % V KOŠÍKU*
Boty adidas Originals Gazelle Indoor dámské, žlutá barva, JI2719
Boty adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W žlutá barva, JH7279
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W
Aktuální cena:
1559 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-11%
Tenisky adidas Originals Samba OG žlutá barva, JI2594
Tenisky adidas Originals Samba OG
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené tenisky adidas Originals Sl 72 OG žlutá barva, JI2453
Kožené tenisky adidas Originals Sl 72 OG
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG dámské, žlutá barva, JQ6416
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-35%
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals HANDBALL SPEZIAL LO PRO W dámské, žlutá barva, KJ3627
Semišové tenisky adidas Originals HANDBALL SPEZIAL LO PRO W
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-11%
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené tenisky adidas Originals Samba OG W dámské, žlutá barva, JR8749
Kožené tenisky adidas Originals Samba OG W
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2039 Kč
-15%
Kožené tenisky adidas Originals Italia 70S W dámské, žlutá barva, JQ9071
Kožené tenisky adidas Originals Italia 70S W
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
adidas Originals Gazelle Lo Pro tenisky dámské semišové
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-20%
Tenisky adidas Originals Taekwondo F50 W dámské, žlutá barva, JR6026
Tenisky adidas Originals Taekwondo F50 W
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Converse x 1908 Tyler, the Creator sneakers boty dámské žluté A21430C
Converse x 1908 Tyler, the Creator sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-34%
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky Polo Ralph Lauren SUEDE/MESH-PRL dámské, žlutá barva, 804956697002
Tenisky Polo Ralph Lauren SUEDE/MESH-PRL
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky New Balance 1906 dámské, žlutá barva, U1906RND
Tenisky New Balance 1906
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-25%
Tenisky Axel Arigato Eris Sneaker žlutá barva, F3490006
Tenisky Axel Arigato Eris Sneaker
Aktuální cena:
6199 Kč
Běžná cena: 8299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8299 Kč
-10%
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky Veja Rio Branco žlutá barva, RB1803157
Tenisky Veja Rio Branco
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3629 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-11%
-5 % V KOŠÍKU*
Veja Volley O.T. sneakers boty dámské kožené žluté VO2021434
Veja Volley O.T. sneakers boty dámské kožené
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Veja x Baserange sneakers boty dámské žluté NG3421600A
Veja x Baserange sneakers boty dámské
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené tenisky Veja Panenka dámské, žlutá barva, FU0320900A
Kožené tenisky Veja Panenka
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2449 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky Veja Rio Branco II dámské, žlutá barva, RO1803873A
Tenisky Veja Rio Branco II
Aktuální cena:
2169 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2269 Kč
New Balance sneakers boty dámské žluté UGTR6ZD
New Balance sneakers boty dámské
2999 Kč
Semišové tenisky Inuikii Shearling Low Velcro dámské, hnědá barva, 1001.001.0231.150
Semišové tenisky Inuikii Shearling Low Velcro
5599 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Bold béžová barva, ID7056
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Bold
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2379 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Stan Smith CS x KS W béžová barva, IE0384
Semišové tenisky adidas Originals Stan Smith CS x KS W
2799 Kč
Hoka Stinson One 7 sneakers boty dámské černé 1168931
Hoka Stinson One 7 sneakers boty dámské
4799 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky Novesta Gat Trail dámské, šedá barva, N259004.910GRI212
Tenisky Novesta Gat Trail
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-15%
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené tenisky AUTRY Medalist Low dámské, bílá barva, AULW LL15
Kožené tenisky AUTRY Medalist Low
Aktuální cena:
3699 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
Objevte produkty adidas Originals
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG dámské, žlutá barva, JQ6416
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W dámské, žlutá barva, JQ8316
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-11%
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené tenisky adidas Originals Samba OG W dámské, žlutá barva, JR8749
Kožené tenisky adidas Originals Samba OG W
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2039 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial W dámské, žlutá barva, JR3617
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial W
Aktuální cena:
2079 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
Tenisky adidas Originals Gazelle Bold W žlutá barva, IF5937
Tenisky adidas Originals Gazelle Bold W
3099 Kč
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W žlutá barva, JH7279
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W
Aktuální cena:
1559 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
adidas Originals Gazelle Lo Pro tenisky dámské semišové žluté IH6946
adidas Originals Gazelle Lo Pro tenisky dámské semišové
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-11%
Tenisky adidas Originals Samba OG žlutá barva, JI2594
Tenisky adidas Originals Samba OG
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené tenisky adidas Originals Sl 72 OG žlutá barva, JI2453
Kožené tenisky adidas Originals Sl 72 OG
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-35%
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals HANDBALL SPEZIAL LO PRO W dámské, žlutá barva, KJ3627
Semišové tenisky adidas Originals HANDBALL SPEZIAL LO PRO W
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-20%
Tenisky adidas Originals Taekwondo F50 W dámské, žlutá barva, JR6026
Tenisky adidas Originals Taekwondo F50 W
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-11%
-5 % V KOŠÍKU*
Boty adidas Originals Gazelle Indoor dámské, žlutá barva, JI2719
Boty adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-14%
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle žlutá barva, JH7211
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-15%
Kožené tenisky adidas Originals Italia 70S W dámské, žlutá barva, JQ9071
Kožené tenisky adidas Originals Italia 70S W
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
Tenisky adidas Originals Tokyo W bílá barva, JP9705
Tenisky adidas Originals Tokyo W
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Atlanta W modrá barva, JI2893
Tenisky adidas Originals Atlanta W
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-10%
adidas Originals Handball Spezial sneakers boty dámské semišové burgundské KK0929
adidas Originals Handball Spezial sneakers boty dámské semišové
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-13%
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor oranžová barva, IE2946
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
Aktuální cena:
1819 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené tenisky adidas Originals Forum2000 W béžová barva, JH7946
Kožené tenisky adidas Originals Forum2000 W
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II dámské, černá barva, KI3574
Kožené tenisky adidas Originals Superstar II
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené tenisky adidas Originals Samba OG béžová barva, ID0478
Kožené tenisky adidas Originals Samba OG
Aktuální cena:
2389 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2519 Kč
Kožené tenisky adidas Originals Taekwondo dámské, béžová barva, JS4525
Kožené tenisky adidas Originals Taekwondo
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
adidas Originals Superstar St sneakers boty dámské semišové hnědé KI3565
adidas Originals Superstar St sneakers boty dámské semišové
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
Kožené tenisky adidas Originals Japan Decon W dámské, černá barva, KJ6212
Kožené tenisky adidas Originals Japan Decon W
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Semišové tenisky adidas Originals Jabbar Lo dámské, růžová barva, JS0806
Semišové tenisky adidas Originals Jabbar Lo
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W černá barva, JH7390
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
Kožené tenisky adidas Originals Rivalry Low bílá barva, ID5837
Kožené tenisky adidas Originals Rivalry Low
2799 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Tenisky adidas Originals Tokyo W černá barva, JI0183
Tenisky adidas Originals Tokyo W
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-5 % V KOŠÍKU*
Kožené tenisky adidas Originals Tokyo W dámské, modrá barva, JQ0595
Kožené tenisky adidas Originals Tokyo W
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-12%
Semišové tenisky adidas Originals Superstar II dámské, hnědá barva, KI1457
Semišové tenisky adidas Originals Superstar II
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč