Preskočite na sadržaj
SUMMER SALE DO -50 Otkrijte popuste
logo prm
Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačomplava 710881517

209,90 €
Boja: plava
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom plava 710881517
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom mornarsko plava 710881517
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom bež 710881517
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom zelena 710881517
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom zelena 710881517
Izaberite veličinu
BESPLATNA DOSTAVA od 80 €
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat
Limitirane kolekcije

Polo Ralph Lauren klasična dukserica s kapuljačom plava – esencija ležernog stila

Dukserica s patentnim zatvaračem Polo Ralph Lauren bezvremenski je odabir koji spaja udobnost s ikoničnim stilom za muškarce koji cijene klasiku. Ovaj model, kvintesencija američkog naslijeđa, predstavljen je u dubokoj, plavoj nijansi koja dodaje svježinu, zadržavajući istovremeno eleganciju. Izrađena od mekanog pamuka, pruža ugodan osjećaj na koži i slobodu kretanja, a praktičan patentni zatvarač na cijeloj duljini olakšava prilagodbu promjenjivim uvjetima. Ovo je idealan izbor za svaki dan, kako za urbane kombinacije, tako i za trenutke opuštanja, savršeno prikladan za prijelazno razdoblje.

Zašto je plava dukserica s kapuljačom Polo Ralph Lauren 710881517 vaš odabir?

  • Idealna do svakodnevnog nošenja, savršena je za gradsku vrevu i vikend opuštanje
  • Klasični regular fit kroj koji pruža slobodu kretanja i udobnost nošenja tijekom cijelog dana
  • Blago elastično pletivo ugodno pristaje uz siluetu, ne ograničavajući kretanje
  • Univerzalni casual stil, idealan za susrete s prijateljima ili spontane izlaske
  • Dukserica s kapuljačom i patentnim zatvaračem praktičan je sloj koji se lako prilagođava temperaturi
  • Mekani pamuk obavija kožu, pružajući osjećaj udobnosti i prirodne prozračnosti
  • Praktični ušiveni džepovi sprijeda idealno su mjesto za sitnice ili zagrijavanje ruku
  • Patentni zatvarač na cijeloj duljini olakšava oblačenje i skidanje, dodajući funkcionalnost
  • Integrirana kapuljača štiti od hladnoće i vjetra, dodajući sportski karakter kombinaciji
  • Materijal srednje debljine idealan je odabir za hladnije dane i prijelazna godišnja doba
  • Klasični rukavi pružaju udobnost i slobodu, savršeno se uklapajući u cjelinu
  • Izrez integriran s kapuljačom spojeno je rješenje koje naglašava ležeran stil
  • Glatko pamučno pletivo je estetika koja se lako kombinira s drugim elementima garderobe
  • Ugodan materijal na dodir čini ovu duksericu omiljenim dijelom vaše svakodnevne garderobe
  • Rebraste manšete i porub pomažu održati duksericu na mjestu, brinući se za pristajanje
Značajke proizvoda
Kopčanje
na patentni zatvarač, jednoredno, na cijeloj duljini
Kapuljača
s kapuljačom
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
710881517
Boja proizvođača
512
Boja
plava
Modna marka
Polo Ralph Lauren
ID Proizvoda
9BYX-BLM04I_55A
Materijal
Osnovni materijal:
66% Pamuk, 34% Elastan
Podstava kapuljače:
66% Pamuk, 34% Poliester
Rebrasta traka:
98% Pamuk, 2% Elastan
Kroj
Izrez:
s integriranom kapuljačom
Vrsta rukava:
klasični
Kroj:
regular fit
Preporučeni proizvodi
-22%
-5% u košarici*
Ader Error dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom od pamuka za muškarce plava BO42FYHD0402BL
Ader Error dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 269,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 269,90 €
-29%
-5% u košarici*
AAPE dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom s pamukom za muškarce plava AAPSWM9796XAP
AAPE dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom s pamukom za muškarce
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 269,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 269,90 €
Dukserica adidas Originals Adicolor Adibreak Full-Zip Hoodie
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 75,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 41,90 €
-23%
-5% u košarici*
Dukserica adidas Performance AFA H TT 06 boja: plava, s uzorkom, JM1091
Dukserica adidas Performance AFA H TT 06
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 129,90 €
-18%
Dukserica Lacoste boja: višebojna, s uzorkom, SH1368
Dukserica Lacoste
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-21%
-5% u košarici*
adidas Originals dukserica na zakopčavanje za muškarce plava JZ6305
adidas Originals dukserica na zakopčavanje za muškarce
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 104,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 104,99 €
-11%
-5% u košarici*
adidas Originals dukserica traper za muškarce plava KD1517
adidas Originals dukserica traper za muškarce
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 104,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 86,99 €
-5% u košarici*
Dukserica adidas Originals Teamgeist Tracktop za muškarce, s uzorkom, JP1117
Dukserica adidas Originals Teamgeist Tracktop
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 45,90 €
Lacoste dukserica sa kapuljačom s pamukom za muškarce plava SH9626
Lacoste dukserica sa kapuljačom s pamukom za muškarce
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-21%
-5% u košarici*
adidas Originals Beckenbauer dukserica na zakopčavanje za muškarce plava KE1664
adidas Originals Beckenbauer dukserica na zakopčavanje za muškarce
Trenutna cijena:
61,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 78,99 €
-19%
-5% u košarici*
Pamučna dukserica C.P. Company s kapuljačom, bez uzorka, 19CMSS715A005086W
Pamučna dukserica C.P. Company
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
-15% u košarici*
adidas Originals Firebird dukserica za muškarce plava KC7997
adidas Originals Firebird dukserica za muškarce
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 57,99 €
-20%
-5% u košarici*
By Parra Not fade away dukserica sa kapuljačom za muškarce plava 55115
By Parra Not fade away dukserica sa kapuljačom za muškarce
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 199,90 €
-21%
-5% u košarici*
adidas Originals Italy Originals dukserica za muškarce plava JY9630
adidas Originals Italy Originals dukserica za muškarce
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 104,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 104,99 €
-5% u košarici*
Puma x Ahluwalia dukserica na zakopčavanje za muškarce crna 635235
Puma x Ahluwalia dukserica na zakopčavanje za muškarce
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 109,90 €
-5% u košarici*
Dukserica ICECREAM Fleece Trucker za muškarce, boja: bež, s aplikacijom, IC24406
Dukserica ICECREAM Fleece Trucker
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-17%
-5% u košarici*
Dukserica Filling Pieces za muškarce, boja: crna, bez uzorka, 78633979920
Dukserica Filling Pieces
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-14%
Filling Pieces Zucchini oversize dukserica od pamuka za muškarce crna 412633501289.130
Filling Pieces Zucchini oversize dukserica od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 269,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 269,90 €
-29%
-5% u košarici*
Pamučna dukserica NEIGHBORHOOD PLAIN SWEAT ZIP JACKET LS boja: siva, s tiskom, 252UWNH.CSM06
Pamučna dukserica NEIGHBORHOOD PLAIN SWEAT ZIP JACKET LS
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 239,90 €
-21%
No Problemo Nyp Premium dukserica na zakopčavanje s kapuljačom s pamukom za muškarce crna NP2001605
No Problemo Nyp Premium dukserica na zakopčavanje s kapuljačom s pamukom za muškarce
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 189,90 €
-10%
Dukserica od flisa The North Face boja: crna, bez uzorka, NF0A8D0RJK31
Dukserica od flisa The North Face
Trenutna cijena:
75,90 €
Regularna cijena: 84,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 84,90 €
-5% u košarici*
Dukserica od flisa AAPE boja: bež, bez uzorka, AAPSWMC365XXP
Dukserica od flisa AAPE
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-31%
-5% u košarici*
RHUDE Classique Zip Up dukserica na zakopčavanje od pamuka za muškarce crna RHSS26HO11012
RHUDE Classique Zip Up dukserica na zakopčavanje od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
309,90 €
Regularna cijena: 449,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 449,90 €
-28%
-15% u košarici*
Dukserica AAPE Now Zip Up boja: bež, s kapuljačom, s aplikacijom, AAPSWMC358XXP
Dukserica AAPE Now Zip Up
Trenutna cijena:
99,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-19%
-5% u košarici*
Dukserica Wales Bonner Tide Track boja: bež, s aplikacijom, US25KN34.KN05.100
Dukserica Wales Bonner Tide Track
Trenutna cijena:
399,90 €
Regularna cijena: 829,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 497,90 €
Dukserica Carhartt WIP za muškarce, boja: bež, s aplikacijom, I027014-NATURAL
Dukserica Carhartt WIP
94,90 €
-5% u košarici*
Dukserica AMBUSH Hooded Shirt boja: siva, s kapuljačom, s uzorkom, 12115312
Dukserica AMBUSH Hooded Shirt
Trenutna cijena:
279,90 €
Regularna cijena: 559,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 309,90 €
-50%
Dukserica Stan Ray PATCHWORK FLEECE CARDIGAIN za muškarce, boja: crna, bez uzorka, AW2319856
Dukserica Stan Ray PATCHWORK FLEECE CARDIGAIN
Trenutna cijena:
84,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
Dukserica Lacoste boja: višebojna, s uzorkom, SH1368
Dukserica Lacoste
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
Otkrijte Polo Ralph Lauren proizvode
Dukserica Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, s tiskom, 710A13244
Dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 309,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 239,90 €
-5% u košarici*
Pamučna dukserica Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, s kapuljačom, bez uzorka, 710916692
Pamučna dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-5% u košarici*
Dukserica Polo Ralph Lauren boja: siva, s kapuljačom, s aplikacijom, 710P04874
Dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-28%
Dukserica Polo Ralph Lauren muška, boja: crna, s kapuljačom, glatka
Dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom bijela 710881517
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom
194,90 €
-28%
Dukserica Polo Ralph Lauren boja: crna, s kapuljačom, bez uzorka
Dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
-12%
-5% u košarici*
Dukserica Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, s aplikacijom, 710P04875
Dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 379,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 239,90 €
-13%
Dukserica Polo Ralph Lauren za muškarce, boja: crna, s kapuljačom, glatka, 710888282
Dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-23%
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom zelena 710881517
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 194,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 194,90 €
-23%
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom zelena 710881517
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 194,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 194,90 €
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom siva 710881517
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom
209,90 €
-33%
-5% u košarici*
Dukserica Polo Ralph Lauren DOUBLE KNT boja: smeđa, s kapuljačom, bez uzorka, 710881517506
Dukserica Polo Ralph Lauren DOUBLE KNT
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
-23%
Dukserica Polo Ralph Lauren boja: crna, s kapuljačom, bez uzorka
Dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 194,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 194,90 €
-25%
Dukserica Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, s kapuljačom, s aplikacijom, 710P04874
Dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 199,90 €
-28%
-5% u košarici*
Dukserica Polo Ralph Lauren RL Fleece Longsleeve za muškarce, boja: siva, s kapuljačom, bez uzorka, 710813297
Dukserica Polo Ralph Lauren RL Fleece Longsleeve
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom mornarsko plava 710881517
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom
209,90 €
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom bež 710881517
Polo Ralph Lauren dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom
209,90 €
-14%
-5% u košarici*
Polo Ralph Lauren dukserica sa kapuljačom za muškarce smeđa 710907092
Polo Ralph Lauren dukserica sa kapuljačom za muškarce
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
Polo Ralph Lauren dukserica s kapuljačom muška siva 710907092
Polo Ralph Lauren dukserica s kapuljačom muška
209,90 €
-16%
Dukserica Polo Ralph Lauren Lspohoodm3 Long Sleeve boja: crna, s kapuljačom, s tiskom, 710972613
Dukserica Polo Ralph Lauren Lspohoodm3 Long Sleeve
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 179,90 €
Dukserica Polo Ralph Lauren boja: ljubičasta, s kapuljačom, s tiskom, 710A13054
Dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 189,90 €
Dukserica Polo Ralph Lauren boja: bijela, s aplikacijom, 710A13262
Dukserica Polo Ralph Lauren
229,90 €
-5% u košarici*
Pamučna dukserica Polo Ralph Lauren boja: smeđa, s uzorkom, 710P05317
Pamučna dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
Polo Ralph Lauren dukserica sa kapuljačom od pamuka za muškarce smeđa 710916690
Polo Ralph Lauren dukserica sa kapuljačom od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 194,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-10%
-5% u košarici*
Dukserica Polo Ralph Lauren SEASONAL FLEECE-KNT-SWEATSHIRT boja: smeđa, s tiskom, 710A13264001
Dukserica Polo Ralph Lauren SEASONAL FLEECE-KNT-SWEATSHIRT
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 199,90 €
Dukserica Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, bez uzorka, 710812963
Dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 184,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-14%
Polo Ralph Lauren dukserica sa kapuljačom od pamuka za muškarce bež 710916690
Polo Ralph Lauren dukserica sa kapuljačom od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 188,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 128,90 €
-5% u košarici*
Dukserica Polo Ralph Lauren boja: bež, s kapuljačom, s aplikacijom, 710P04872
Dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-14%
-5% u košarici*
Polo Ralph Lauren dukserica sa kapuljačom za muškarce bež 710907092
Polo Ralph Lauren dukserica sa kapuljačom za muškarce
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-12%
-5% u košarici*
Pamučna dukserica Polo Ralph Lauren Long Sleeve Sweatshirt za muškarce, s aplikacijom, 710970280
Pamučna dukserica Polo Ralph Lauren Long Sleeve Sweatshirt
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 369,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 228,90 €