Preskočite na sadržaj
SUMMER SALE DO -50 Otkrijte popuste
logo prm

Polo Ralph Lauren - Pulover

Trenutna cijena:
118,90 €
Regularna cijena: 179,90 € -33%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 128,90 € -7%
Boja: siva
Izaberite veličinu
BESPLATNA DOSTAVA od 80 €
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat
Limitirane kolekcije

Polo Ralph Lauren - Pulover

Pulover iz kolekcije Polo Ralph Lauren. Model s okruglim izrezom izrađen od tanke pletenine.
- Jednostavni kroj.
- Rukavi s elastičnim obrubom.
- Okrugli dekolte.
- Tanko, elastično pletivo.
- Duljina rukava: 64 cm.
- Duljina: 66 cm.
- Širina ispod pazuha: 54 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: M.
Značajke proizvoda
Kopčanje
bez kopčanja
Kapuljača
bez kapuljače
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
710684957003
Boja
siva
Modna marka
Polo Ralph Lauren
Proizvođač

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID Proizvoda
99KK-SWM00D_90X
Sastav

Temeljni materijal: 100% Pamuk
Kroj
Rukav:
dugi
Izrez:
okrugli
Vrsta rukava:
klasični
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Model je visok 190 cm i ima na sebi veličinu M

Veličine navedene na etiketama mogu se razlikovati od naručenih zbog primijenjenog preračuna – orginalna tablica veličina za proizvode ove marke jest proizvođačka. Radi sigurnosti, molimo da se upoznate s tablicom veličina.

Preporučeni proizvodi
Polo Ralph Lauren - Pulover
Polo Ralph Lauren - Pulover
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-30%
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren boja: siva, lagani, s poludolčevitom
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 214,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 214,90 €
-50%
Vuneni pulover Polo Ralph Lauren za muškarce, boja: siva, lagane, 710946143
Vuneni pulover Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
-15%
Pulover od kašmira Polo Ralph Lauren za muškarce, boja: tamno plava, lagane, 710876728
Pulover od kašmira Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
319,90 €
Regularna cijena: 594,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 379,90 €
Polo Ralph Lauren - Pulover
Polo Ralph Lauren - Pulover
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-27%
Pulover s dodatkom vune Carhartt WIP Bishop Sweater boja: siva, I035591.3GEXX
Pulover s dodatkom vune Carhartt WIP Bishop Sweater
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 178,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 178,90 €
Pamučni pulover Lacoste boja: siva, s poludolčevitom
Pamučni pulover Lacoste
Trenutna cijena:
87,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 91,99 €
-5% u košarici*
Vuneni pulover Sporty & Rich SRC Cashmere za muškarce, boja: siva, WS08362302GY04
Vuneni pulover Sporty & Rich SRC Cashmere
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 289,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 229,90 €
Pulover AAPE za muškarce, boja: siva, s dolčevitom, AAPKNMD303XXP
Pulover AAPE
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
Pulover s dodatkom vune MM6 Maison Margiela boja: siva, SH0HL0039.M13206.855M
Pulover s dodatkom vune MM6 Maison Margiela
Trenutna cijena:
659,90 €
Regularna cijena: 709,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 709,90 €
-50%
pulover s dodatkom mohera Marcelo Burlon AOP Damier Cross Knit Crew boja: siva, CMHE036F24KNI001066E
pulover s dodatkom mohera Marcelo Burlon AOP Damier Cross Knit Crew
Trenutna cijena:
309,90 €
Regularna cijena: 619,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 619,90 €
-50%
Pulover s dodatkom vune Axel Arigato Stitch paneled boja: siva, lagane, A3401001
Pulover s dodatkom vune Axel Arigato Stitch paneled
Trenutna cijena:
154,90 €
Regularna cijena: 309,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 309,90 €
-21%
-5% u košarici*
Vuneni pulover Paul Smith za muškarce, boja: siva, M1R-246Z-P02585
Vuneni pulover Paul Smith
Trenutna cijena:
252,90 €
Regularna cijena: 459,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 321,90 €
-14%
-5% u košarici*
Vuneni pulover A Bathing Ape One Point za muškarce, boja: siva, 1K80120305
Vuneni pulover A Bathing Ape One Point
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 359,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
-50%
Vuneni pulover Wacko Maria x Keith Haring za muškarce, boja: siva, KH.WM.KN03
Vuneni pulover Wacko Maria x Keith Haring
Trenutna cijena:
154,90 €
Regularna cijena: 309,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 309,90 €
-50%
Vuneni pulover Wacko Maria Leopard Mohair za muškarce, boja: siva, topli, 24FW-WMK-KN11
Vuneni pulover Wacko Maria Leopard Mohair
Trenutna cijena:
174,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 349,90 €
-16%
-5% u košarici*
Prsluk Y-3 Graphic Knit Vest za muškarce, boja: siva, lagani, JM3237
Prsluk Y-3 Graphic Knit Vest
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 179,90 €
-18%
Pulover s dodatkom lana Human Made Heart Knit Sweater za muškarce, boja: siva, lagani, HM29CS002
Pulover s dodatkom lana Human Made Heart Knit Sweater
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 379,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 219,90 €
-50%
Pulover s dodatkom vune Ader Error Batia Knit za muškarce, boja: siva, s poludolčevitom, BMADFWKT0301
Pulover s dodatkom vune Ader Error Batia Knit
Trenutna cijena:
389,90 €
Regularna cijena: 779,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 779,90 €
-5% u košarici*
Pamučni pulover Kenzo Gots Kenzo Weave Jumper za muškarce, boja: siva, FF55PU7083CB
Pamučni pulover Kenzo Gots Kenzo Weave Jumper
Trenutna cijena:
298,90 €
Regularna cijena: 459,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 321,90 €
-32%
Vuneni pulover Barbour za muškarce, boja: zelena, s poludolčevitom
Vuneni pulover Barbour
Trenutna cijena:
100,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
Pulover s dodatkom kašmira Represent Marled Knit Jumper za muškarce, boja: siva, lagani, MLM3839.50
Pulover s dodatkom kašmira Represent Marled Knit Jumper
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 119,90 €
-25%
Barbour PIMA pulover od pamuka za muškarce sivi MKN0932
Barbour PIMA pulover od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 89,90 €
-50%
Vuneni pulover Sporty & Rich SRC Wool za muškarce, boja: siva, lagane, s dolčevitom, WS08262302GY04
Vuneni pulover Sporty & Rich SRC Wool
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 359,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 359,90 €
-50%
Vuneni pulover Undercover Knit za muškarce, boja: siva, lagani, UC2D4905
Vuneni pulover Undercover Knit
Trenutna cijena:
549,90 €
Regularna cijena: 1099,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 1099,90 €
-17%
-5% u košarici*
Pulover od kašmira NEIGHBORHOOD Cashmere Crewneck Sweater za muškarce, boja: siva, 242NGNH.KNM01
Pulover od kašmira NEIGHBORHOOD Cashmere Crewneck Sweater
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 469,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 279,90 €
Pulover Daily Paper Tevin Monogram Knit za muškarce, boja: siva, lagane, 2521120
Pulover Daily Paper Tevin Monogram Knit
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 81,99 €
-14%
-5% u košarici*
Filling Pieces Knit Football Jersey pulover s viskozom za muškarce sivi 422574500148
Filling Pieces Knit Football Jersey pulover s viskozom za muškarce
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €
-15%
Pulover Heliot Emil za muškarce, boja: siva, lagani, PRESS25_M_07_071_ST18
Pulover Heliot Emil
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 189,90 €
-19%
Pamučni pulover A-COLD-WALL* za muškarce, boja: siva, lagani, ACWMK196
Pamučni pulover A-COLD-WALL*
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
Otkrijte Polo Ralph Lauren proizvode
Polo Ralph Lauren - Pulover
Polo Ralph Lauren - Pulover
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-15%
Pulover od kašmira Polo Ralph Lauren za muškarce, boja: tamno plava, lagane, 710876728
Pulover od kašmira Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
319,90 €
Regularna cijena: 594,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 379,90 €
Polo Ralph Lauren - Pulover
Polo Ralph Lauren - Pulover
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-50%
Vuneni pulover Polo Ralph Lauren za muškarce, boja: siva, lagane, 710946143
Vuneni pulover Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 209,90 €
-30%
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren boja: siva, lagani, s poludolčevitom
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 214,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 214,90 €
-23%
Pulover od kašmira Polo Ralph Lauren za muškarce, boja: tamno plava, lagane, 710876728
Pulover od kašmira Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
299,90 €
Regularna cijena: 629,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 389,90 €
-11%
Polo Ralph Lauren pulover od pamuka za muškarce mornarsko plava 710775885
Polo Ralph Lauren pulover od pamuka za muškarce
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 214,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 179,90 €
Polo Ralph Lauren - Pulover
Polo Ralph Lauren - Pulover
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-11%
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren za muškarce, boja: bež, lagani, 710775885014
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 179,90 €
-11%
Vuneni pulover Polo Ralph Lauren za muškarce, boja: smeđa, s dolčevitom, 710946145
Vuneni pulover Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
-15%
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren boja: zelena, lagani, 710918163
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
99,99 €
Regularna cijena: 188,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 117,90 €
Polo Ralph Lauren pulover od pamuka za muškarce crni 710P07411002
Polo Ralph Lauren pulover od pamuka za muškarce
199,90 €
Pulover s dodatkom vune Polo Ralph Lauren boja: bež, 710P04307
Pulover s dodatkom vune Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 189,90 €
-13%
-5% u košarici*
Pulover s dodatkom vune Polo Ralph Lauren boja: smeđa, 710979110
Pulover s dodatkom vune Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 219,90 €
Polo Ralph Lauren pulover od pamuka za muškarce rozi 710775885
Polo Ralph Lauren pulover od pamuka za muškarce
219,90 €
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, lagani, 0710918163
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 194,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
-18%
-5% u košarici*
Pulover s dodatkom kašmira Polo Ralph Lauren Long Sleeve Pullover za muškarce, boja: bež, 710961780
Pulover s dodatkom kašmira Polo Ralph Lauren Long Sleeve Pullover
Trenutna cijena:
299,90 €
Regularna cijena: 609,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 365,90 €
Polo Ralph Lauren pulover od pamuka za muškarce mornarsko plavi 710775885
Polo Ralph Lauren pulover od pamuka za muškarce
219,90 €
-20%
-5% u košarici*
Pulover Polo Ralph Lauren za muškarce, boja: bež, lagani, 710876762010
Pulover Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 224,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 149,90 €
Pulover s dodatkom lana Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, 710946137
Pulover s dodatkom lana Polo Ralph Lauren
689,90 €
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren lagane, 710810846
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren
194,90 €
Polo Ralph Lauren pulover od pamuka za muškarce bijeli 710775885
Polo Ralph Lauren pulover od pamuka za muškarce
199,90 €
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren za muškarce, boja: crna, 710775885012
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 169,90 €
Pulover od kašmira Polo Ralph Lauren za muškarce, boja: bež, lagane, 710876728
Pulover od kašmira Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
429,90 €
Regularna cijena: 594,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 449,90 €
Polo Ralph Lauren - Pulover
Polo Ralph Lauren - Pulover
Trenutna cijena:
118,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 128,90 €
-12%
Vuneni pulover Polo Ralph Lauren za muškarce, boja: smeđa, s dolčevitom, 710974167
Vuneni pulover Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-23%
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren boja: tamno plava
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 194,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 194,90 €
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren boja: smeđa, lagani, s poludolčevitom, 710932304
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-12%
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren boja: crvena, tople, 710949298
Pamučni pulover Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 159,90 €
-5% u košarici*
Polo Ralph Lauren - Pulover
Polo Ralph Lauren - Pulover
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije popusta: 139,90 €